Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Forum > Tanışalım

Uyarılar

KUNTUM,TASAVVUF VE BİLİÇALTI

Forum ve Tanışalım KUNTUM,TASAVVUF VE BİLİÇALTI Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Ben figen 1966 istanbul doğumluyum,fizik mühendisiyim,alanım kuantum fiziği,kuantum aslında metafizik ve tasavvufla beraber yürüyor.Çünkü kuantum artık eskiden bilindiği gibi sadece parçacık fiziği olup kuarklarla ilgilenmiyor, en küçük parçacığa inildikten sonra artık burada parçacığın kalmadığı ve her şeyin kendiliğinden mükemmel işleyen ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Tanışalım telkin cd indir izle İstanbul Tanışalım nerededir kimdir Tanışalım çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Tanışalım hipnoz Tanışalım olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Tanışalım hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Tanışalım kuantum düşünce kitap haberi

KUNTUM,TASAVVUF VE BİLİÇALTI

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 07-06-2009, 06:47 PM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
2 Mesajinıza toplam 42 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fgntorun is an unknown quantity at this point

Ben figen 1966 istanbul doğumluyum,fizik mühendisiyim,alanım kuantum fiziği,kuantum aslında metafizik ve tasavvufla beraber yürüyor.Çünkü kuantum artık eskiden bilindiği gibi sadece parçacık fiziği olup kuarklarla ilgilenmiyor, en küçük parçacığa inildikten sonra artık burada parçacığın kalmadığı ve her şeyin kendiliğinden mükemmel işleyen değişik frekanstaki enerjilerden oluştuğu, dolayısla da bu kendiliğinden işlemenin tesadüf olmadığı,cansız ve size cevap vermeyen hiç bir şeyin olmadığı bu ortamda bile her şeyin ve durumun SÜPER BİLİNÇ ten oluştuğu artık tüm fizikçiler tarafından da biliniyor.Bazı meslektaşlarımız bu durumu teorilerle ve de mantıkla açıklamaya çalışsalarda, mantığın ve insan aklının tamamen devredışı kaldığı bu durum bir metafizik ,spirütüellik,daha da ötesi aklın ve düşünmenin bırakıldığı buna tasavvuta TESİMİYET YASASI deniliyor ki tamamen boşluğun (aslında boşluk değil,tam doluluk ama bu insan bilincinin bırakılınıp üst bilince geçiştir ki bu bizim şimdiki bilincimizden kurtulma anı denilen ve bizim tarafımızdan boşluk olarak algılanan bir şeydir. Yani boş şeylerle ,dünyasal madde aleminin sadece görüneni ile doldurduğumuz aklın boşaltılması olayı bu da düşüncelere hakimiyet yasasıdır.)oluştuştuğu o anı yakalamakla bu ancak algılanabilir.Bu boşluk dediğimiz an insan bilincinin üst bilince açıldığı andır,evrenin tüm evrim kayıtlarının dolayısıyla da bizim tüm kayıtlarımızın buluduğu yer,tasavvufta buna LEVH-İ MAHVUZ denilir.İşte bizim bilinçaltı dediğimiz şey bu üst yani süper bilincin yani tüm evren kayıtlarının bulunduğu yere açılan kapısı ve sadece bizim bilincimizin kayıtlarının bulunduğu yerdir.Değişim dediğimiz şeyleri ancak bilinçaltı dediğimiz o kayıtlarda gerçekleştirebiliriz ve bu değişim kalıcı olur.Her bilinç seviyesinin değişik frekansları,dalga boyları vardır. Normal akıl bilincimizin kanalı farklı, bilinçaltının farklı ,diğer üst bilinçlerin farklıdır. Dolayısıyla bilinçaltına ulaşabilmek için ALFA kanalına geçmeniz yani günlük frekanslarınızı 7 ila 12 hertz seviyesine düşürmeniz gerekmektedir.Bu sizin derin uykuda olduğunuz moddur.Bilinçaltına direkt ulaşmak günlük aktiviteler yaparken mümkün olmaz aslında bu da sizin hayrınızadır çünkü bilinçaltı dediğiniz yere gönderdiğiniz şeyler bilinçaltı tarafından direkt emir olarak algılanır ve doğrumu yanlışmı diye ayırmaz,emirleri alır ve uygular.Düşünsenize günde aklımızdan sayısız düşünceler geçer,bunların hepsi direkt bilinçaltına ulaşsa ve bu düşüncelerin hepsi emir kabul edilip uygulansa sizce dünya diye bir yer kalır mıydı,çünkü insan düşüncelerinin çoğu olumsuz ve fesatlık üzeredir.Akıl dediğimiz dünyasal bilinç bir elektir düşüncelerin çoğunu eler ve çok azını bilinçaltına gönderir,aslında bu eleme işlemi sizin o düşünce üzerinde ne kadar zaman harcadığınıza bağlıdır,eğer bir düşünceyi ısrarla sürdürmeyi seçerseniz o düşünce bilinçaltında şekillenir ve doğru kabul edilip uygulamaya koyulur,bu düşünce zararlı bile olsa.Çünkü ona siz enerji yüklemesi yapıp şekillendirdiniz,işte özgür seçim gezegeni dediğimiz dünyamızda her şey aslında insan eliyle şekillenmektedir.YAPTIKLARINIZDAN SİZ SORUMLUSUNUZ sözü bunu açıklar,ve etki- tepki yasasıyla da her şey size eşzaman dediğimiz noktada geri döner,dönmeme şansı yoktur,yağan yağmurun tekrar buhar olup yükselmesi ve tekrar yer düşmesi döngüsü gibi her şey döner ve eşzamanında ve mekanında sizin karşınıza dikilir.DÜŞÜNCELERİNİZDEN DE SORUMLUSUNUZ sözü de bunu anlatır.Dolayısıla her şeyin döndüğü bu evrenler sisteminde hiç bir şeyi yok edemezsiniz,ama değiştirebilirsiniz.ÖNCELİKLE DÜŞÜNCELERİNİZİ OLUMLUYA dönüştürmekle başlayabilirsiniz.Eğer bunu normal bilincinizle yapamıyorsanız ve de korkularınız,egonuz size engel oluşturuyorsa ki çoğunlukla binlerce yılın olumsuz düşünceleri sizlerde kalın kabuklu tortular oluştururlar bunların normal bilinçle kırılması çok zor ve çok uğraş gerektirir,işte bu noktada bilincinizi devre dışı bırakıp bu tortuları kök saldığı yer olan bilinçaltınızda değiştirebilirsiniz.Bunun için de ALFA KANALI FREKANSINA geçmeniz yani,7 ila 12 hertze inmeniz gerekir.İşte bu subliminal mesajlar burada devreye girer. Belli ritimlererle, sadece bilinçaltınızın algılayabildiği frekanslarla belli mesajları,birtakım müziklerin,görüntülerin,ya da yazıların içine gizleyerek size ulaştırır.Tabi bunun da çok ciddiyetle dinlenmesi örneğin günde 10 saat gibi bir süre ayrılması ve bunun sonuç alınsın ya da alınmasın 21 gün kesintisiz devam ettirilmesi gerekir.Çünkü bilinaltı kuluçka süresi 21 gündür.Bir gün aksattırsanız aynı antibiyotik tedavisi gibi hiç bir işe yaramaz.Eğer bu mesajlar bir müzik cd si içine gizlenmişse üstteki kulağınızın duyacağı müziğin sevdiğiniz türden ve dinlendirici olmasına dikkat edin.Çünkü gizli mesaj frekansını kulağınız duymaz ,duyduğunuz kısım da uzun süre dinleneceği için sizi bıktırmaması ve de rahatsız etmemesi gerekir.Müziğin sesini çok açmayın,çok açarsanız alttaki mesajları anlamasanız da duyarsınız ve bu sizi rahatsız eder.Rahatsız eden bir şeyi doğal olarak akıl sorgulamaya başlar,ve aklın sorgulaması sizin o mesajları kişileştirmeniz yani yönlendirmeniz demektir,bu da bilinçaltının işini zorlaştırır ve mesajların olduğu gibi akmasına engel olabilir.Mesajların işe yaraması sizin ona inanıp,inanmamanıza bağlı değildir,fakat aklın devredışı kalmasına ve sorgulamadan münezzeh olmasına bağlıdır.Bu tür hazırlanmış cd leri günlük işlerinizi yaparken ve özellikle de uyurken dinleyin.Günlük işlerinizi yaparken müziğin çaldığını bile unutun bırakın o olduğu gibi aksın,siz kendi işinizle ilgilenin,sadece kulağınız o müzigi duyabileceği en düşük volümde duysun.Uyku,ve derin uyku bilinçaltı mesajlarının en rahat alındığı zamanlardır.Derin uykudayken siz zaten alfa kanalına bağlısınızdır,bu nedenle uykuda alınan mesajlar için uyumlanma bile gerekmez.Yalnız herkesin bilinçaltı tortuları farklı kalınlıktadır,bu nedenle aynı mesajın kişilerdeki açılım süresi farklı olabilir.Fakat 21 günlük uygulama değişmez.Eğer 21 günün sonunda sizde istenilen değişim olmaz ise tam 7 gün ara verin ve 21 gün kesintisiz 10 ar saat yine dinleyin,eğer sizdeki tortu çok inatçı ise bu periyodu tam 13 kez uygulayın ve bırakın.Çünkü 13 periyotta açılmayan bir şey sizin hayrınıza değildir üst bilinciniz bunu engelliyordur.Daha farklı söylemek gerekirse sizin yaratılma amacınıza uygun değildir.Fakat burada dikkat etmeniz gereken çok ince noktalar mevcuttur,bunlarının açıklamasını burada yapamayacağım.Ama kısaca şöyle söyleyeyim,günlük yaşantımızda bizim bilinçaltımıza o kadar çok negatif mesajlar ekiliyor ki,örneğin mağzalarda çalan müziklerin altında ' al,al daha çok al' gibi ,seyredilen özellikle sinema filimlerinde, reklamlarda,bizim bilincimizin algılayamadığı,ama bilincimizin direkt aldığı o kadar çok kişisel menfaat yüklü ve negatif mesajlar var ki saymakla bitmez,bular bize bir şeyler satın aldırtmalarından tutun da eşcinsellik,saldırganlık,öldürme dürtüsünü harekete geçirme vs... vs.. (bunlar her insanda potansiyel olarak mevcuttur) Şimdi diyeceksiniz ki bu negatif kötü mesajları bilinçaltı alglıyor da, neden bizim verdiklerimize üst bilinç engel oluyor, bunlara neden engel olmuyor.İşte işin en can alıcı ve de ince noktaları burada gizli.Bunlar buranın konusunu aşar, ama şunu bilin:Hiçbir şey göründüğü gibi değildir,evren bizim iyimiz, kötümüzle ilgilenmez,çünkü evrende iyi ve kötü yani ikilem yoktur,orada her şey tektir ve bu yasaya göre işler,evrenin doğru ve yanlışı bizimkilerle uyuşmaz,eğer uyuşsaydı küçük masum bebeklerin bile hunharca öldürülmesine bizim bakış açımızla bakardı ve izin vermezdi değil mi?Bizim dünya bilincimizle biz bunu algılayamayız,bunu algılamak için Mevlana,Yunus Emre gibi üst bilinçlere ulaşabilmek lazım gelir.Sizler duyamadığınız bu mesajları dinlerken içeriğini araştırın,güvendiğiniz kişilere yaptırın,yoksa siz duymadan bilinaltınıza her şey yerleştirilebilir.Siz güvendiğiniz ellere bu mesajları hazırlattıktan sonra 21 günlük periyotları maksimum 13 kez uygulayın ve gerisini YÜCE BENİNİZE,YARADANA bırakın.Hoşşakalın...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

fgntorun isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-06-2009, 07:08 PM   #2 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 69
26 Mesajinıza toplam 104 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
meeting is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: KUNTUM,TASAVVUF VE BİLİÇALTI

çok güzel ve çok tatmin edici bir açıklama ;bu benimde kendi kemdime sorduğum bir sorudur.bilinçaltı telkinlerine ne kadar maruz kalıyoruz. bunun yasal bir sınırlamansı denetlenmesi varmıdır.Kötü niyetli mamçlarla kullanılabilir bir konu.
meeting isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-06-2009, 07:41 PM   #3 (permalink)

Tesekkür: 27
14 Mesajinıza toplam 99 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sarıgül will become famous soon enoughsarıgül will become famous soon enough
Standart Cevap: KUNTUM,TASAVVUF VE BİLİÇALTI

Sevgili fgntorun bu harika paylaşım için çok teşekkürler.
Bir çırpı da okudum paylaşımların devamı merakla bekliyorum
Tekrar teşekkürler
sarıgül isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-06-2009, 08:51 PM   #4 (permalink)
Çevirmen

Tesekkür: 80
190 Mesajinıza toplam 984 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pofuduk is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: KUANTUM,TASAVVUF VE BİLİÇALTI

10 saat dinleme süresi çok fazla değil mi, 21 gün güzel de...Ben sıkılırım, e sosyal yaşam var, hep kulağımda kulaklık mı gezeceğim?
pofuduk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-06-2009, 09:19 PM   #5 (permalink)
Teğmen

dejaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 108
126 Mesajinıza toplam 620 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
dejaa is an unknown quantity at this point

bilgiler mükemmel çok teşekkür ederim...
dejaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-06-2009, 09:48 PM   #6 (permalink)
Üsteğmen

gülpor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,543
423 Mesajinıza toplam 2,962 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to all

fgntorun slm,bilgilerini bizimle paylaştığın için teşekkürler...bu ara ilgimi çeken konu üzerinde yazmışsın...bu konudaki düşünce, duygu ve bilgilerinin daha fazlasını paylaşırsan çok sevinirim...özellikle kuantum ve tasavvuf konusu...şimdiden teşekkürleersuper

Alt 07-06-2009, 09:55 PM   #7 (permalink)
Üsteğmen

yasal06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,608
515 Mesajinıza toplam 3,445 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud of

merhabalar,yazınız için çok teşekkürler, bir solukta okuyuverdim hemen..
Alt 08-06-2009, 09:23 PM   #8 (permalink)
Teğmen

ayses - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,721
107 Mesajinıza toplam 656 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ayses will become famous soon enoughayses will become famous soon enough

çok akıcı yazmıssınız bende bır solukta okudum..21 gun olayını ve neden vucudumuzun tepkıler verdıgını daha iyi anladım..teşekkürler cok guzel bir yazı olmuş
ayses isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-06-2009, 01:44 AM   #9 (permalink)
Teğmen

dragon41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 90
26 Mesajinıza toplam 139 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
dragon41 is an unknown quantity at this point

harika bir konu tam aradıgım seydi dogrusu tesekkurler
Alt 09-06-2009, 09:43 AM   #10 (permalink)
<b>Administrators<br /> MuminOkan</b>

Tesekkür: 15,880
1,898 Mesajinıza toplam 8,534 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute

bilgiler için teşekkürler.
devamını sabırsızlıkla bekliyoruz.

Elimde mevcut olan >tüm ücretsiz ve isme özel olmayan telkinler<

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr

Sana 1π gönderiyorum! Pi Stanford PhD'leri tarafından geliştirilen, dünya genelinde 47 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/MuminOkan linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı (MuminOkan) kullanın.
MuminOKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
bilicalti, bilincalti, kuantum, kuntum, tasavvuf

Seçenekler
Stil