Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Forum > Tanışalım

Uyarılar

site kedinize uğramadan geçmeyin hoş ve sefa geldiniz

Forum ve Tanışalım site kedinize uğramadan geçmeyin hoş ve sefa geldiniz Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız selam, bakalım zaman bize ne leri yaşattıracak..:)...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Tanışalım telkin cd indir izle İstanbul Tanışalım nerededir kimdir Tanışalım çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Tanışalım hipnoz Tanışalım olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Tanışalım hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Tanışalım kuantum düşünce kitap haberi

site kedinize uğramadan geçmeyin hoş ve sefa geldiniz

Like Tree27Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 13-05-2009, 08:13 PM   #81 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
2 Mesajinıza toplam 10 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
x-men is an unknown quantity at this point
Smile Cevap: site kedinize uğramadan geçmeyin hoş ve sefa geldiniz

selam, bakalım zaman bize ne leri yaşattıracak..:)

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

x-men isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-05-2009, 03:58 PM   #82 (permalink)
Paşa Site Kedisi

pisimbat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 650
976 Mesajinıza toplam 3,858 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond repute
Standart Cevap: site kedinize uğramadan geçmeyin hoş ve sefa geldiniz

Alıntı:
hayat güzeldir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
hoş geldim de biraz zor geldim,site kedisi de neymiş dedim,uğramak için epey gayret sarfettim!!!Ama sonunda site kedisine ben de merhaba dedim
hoş geldiniz site niz benim efm memnun oldum
Alıntı:
akınyıldız Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
kedicik merhaba benakınyıldız ara sıra bana da uğra görüşürüz
her an heryerden çıka bilirim görüşelim derim

Alıntı:
sudem8 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
merhaba kedicik yeniyim ben de tanışmak istedim
merhaba miyawww hoşgeldiniz
Alıntı:
QueenOfCatlak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhabaaaaa sitenin deli kedisiiiiii bende burayi tesdüflerle dolu bi sekilde buldum ama süper bi bulus oldu......eee merhabada demedendende olmaz simdi :D
Hosgeldimmmmmmmmmmm :D

sitedeki tek ve tek deli benim aman haa çakma site lerinden sakının
Alıntı:
nilsoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
SELAM PİSİCİK .......4 GÜN ÖNCE ÜYE OLDUM ...AMA KENDİME GELMEM ZOR OLDU...İLERE BENDE KIDEMLİ ÜYE OLURUM İNŞALLAH...GEÇ KALMAK HİÇ VARMAMAKTAN İYİDİR.....4 DÜNDÜR BU ŞEKİLDEYİM...
zaman herşeyin çaresine bakar paylaşımlarınla izliyoruz sizleri

Alıntı:
popart Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
selam pisicik
arkadaşım yönlendirdi ve burdayım:)

arkadaşın çok iyi yapmış hoşgeldiniz
Alıntı:
x-men Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
selam, bakalım zaman bize ne leri yaşattıracak..:)

x-men bende pisimbat seninde tırnakların var benimde
Alt 14-05-2009, 04:39 PM   #83 (permalink)
Teğmen

Motorhead - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 17
33 Mesajinıza toplam 116 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Motorhead is an unknown quantity at this point

Kedi! fonxyonun nedir?

Bir aslan miyav derse, küçük fare kükrerse bu durumda kediye ne olur?

a) Bakkala gider bi kısa samsun alır ve döner
b) Anakartı yanmıştır üzülür
c) Play Station'da tekken oynar
d) Kutumda büyük hissediyorum
e) Benim memurum işini bilir

Sevgiler minik kedi... Cevabını merak ediyorum, herkese açık bi sorudur da kendileri...
Alt 14-05-2009, 07:18 PM   #84 (permalink)
Paşa Site Kedisi

976 Mesajinıza toplam 3,858 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond repute

Alıntı:
Motorhead Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kedi! fonxyonun nedir?

Bir aslan miyav derse, küçük fare kükrerse bu durumda kediye ne olur?

a) Bakkala gider bi kısa samsun alır ve döner
b) Anakartı yanmıştır üzülür
c) Play Station'da tekken oynar
d) Kutumda büyük hissediyorum
e) Benim memurum işini bilir

Sevgiler minik kedi... Cevabını merak ediyorum, herkese açık bi sorudur da kendileri...

merhabalar hoşgeldin .
uzmanlık sorumu cevaplıyorum ,sitedeki görevim bu sayfanın en başında linklerde belirtilmiştir site yanında kanser hakkında yaşadıklarımı paylaşıyor kendi yüreğimden geçen pisimbat eserekli saatler başlığı altında karalamalarım vardır hayata dair paylaşımlar karışımlar yapmaktayım .

aslan miyaw der minik fare kükrerse bu7 duruma geçer

merak edersen :
Eserekli Saatler Pisimbat'ın Mırıltıları - Hayatım Değişti Telkinli Cd'leri
Alt 14-05-2009, 09:10 PM   #85 (permalink)
Teğmen

Motorhead - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 17
33 Mesajinıza toplam 116 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Motorhead is an unknown quantity at this point

Selam kedi hanımefendileri...
Cevabınızı okudum, anladığım şu, anlatamamışım... =) "Fonksyonun ne?" derken hani böyle alttaki paragrafa giriş gibisinden olsun gibiydi. gibi gibiyim gibiyim... Gidi değilim..
Zaten başka bi sitede admin olduğum için, ilgimi çeken konuları EN baştan okurum hep... Sondan iki kelime okuyup karalayan A++ sınıfı çamaşır makinelerinden değilim... Yanlış anlaşılmak istemem

Cevap için ve emek emek yazdıkların için teşekkürler kedi insanı
Alt 14-05-2009, 11:29 PM   #86 (permalink)
Paşa Site Kedisi

Alıntı:
Motorhead Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Selam kedi hanımefendileri...
Cevabınızı okudum, anladığım şu, anlatamamışım... =) "Fonksyonun ne?" derken hani böyle alttaki paragrafa giriş gibisinden olsun gibiydi. gibi gibiyim gibiyim... Gidi değilim..
Zaten başka bi sitede admin olduğum için, ilgimi çeken konuları EN baştan okurum hep... Sondan iki kelime okuyup karalayan A++ sınıfı çamaşır makinelerinden değilim... Yanlış anlaşılmak istemem

Cevap için ve emek emek yazdıkların için teşekkürler kedi insanı
tekrar selam motorhead beyefendi'cim eh liğime ver bende yanlış algılamışım sonuçta anlaştık önemli olna budur diyorum
tarzınızdan ve espri anlaşıyışınızdan kafa dengi olduğunuz kanısına vardım
ben hayat için emek sarf edenlerdenim kah kelimlerim kah tarzımla görüşmek üzere
Alt 15-05-2009, 02:10 AM   #87 (permalink)
Teğmen

1 Mesajina 5 kez İyi ki varsın denildi
simalesk26 is an unknown quantity at this point

hoş geldik hoş bulduk
simalesk26 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-05-2009, 01:31 PM   #88 (permalink)
Paşa Site Kedisi

Alıntı:
simalesk26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
hoş geldik hoş bulduk

hoş ve de sefa geldiniz
Alt 15-05-2009, 02:01 PM   #89 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 47
1 Mesajina 4 kez İyi ki varsın denildi
ebrumenekşe is an unknown quantity at this point

hoş buldum şaşkınlık içindeyim siteyi heyecanla geziyorum olamaz böyle bişey
nereye bakıcam ne yapıcam bilmiyorum yol gösterirmisiniz
bana
ebrumenekşe isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-05-2009, 02:01 PM   #90 (permalink)
Teğmen

bilgedev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1 Mesajina 7 kez İyi ki varsın denildi
bilgedev is an unknown quantity at this point

merhaba,ben yeni geldim :)) umarım herşey daha da güzel olacak sizlerle.
bilgedev isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
geldi, herkes