Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Suçluluk Duyguları (http://www.hayatimdegisti.com/forum/sucluluk-duygulari/)
-   -   Suçluluk Duyguları Klasik Müzik (http://www.hayatimdegisti.com/forum/sucluluk-duygulari/596-sucluluk-duygulari-klasik-muzik.html)

traveller_man 16-09-2007 10:04 PM

Ynt: Suçluluk Duyguları Klasik Müzik

merhaba;
Atakan Bey;3 hafta önce tanışmıştım sitenizle.klasik müzikle suçluluk duygularını ve egoyu dinledim hemen etkisini görmeye başlamıştım.20 saat dinledikten sonra bıraktım.mp3 aldım ve suçluluk ve egonun tüm versiyonlarını indirdim.
15 saat oldu nerdeyse ama hiçbir etki yok üzerimde.ilk dinlediğimde bayaa etki bırakmıştı.ama bir aralık dinlememe dönemi olduktan sonra yine başlayınca etki yapmadı.nedendir acaba?

hayatimdegisti 16-09-2007 10:40 PM

Alıntı:

traveller_man Nickli Üyeden Alıntı
merhaba;
Atakan Bey;3 hafta önce tanışmıştım sitenizle.klasik müzikle suçluluk duygularını ve egoyu dinledim hemen etkisini görmeye başlamıştım.20 saat dinledikten sonra bıraktım.mp3 aldım ve suçluluk ve egonun tüm versiyonlarını indirdim.
15 saat oldu nerdeyse ama hiçbir etki yok üzerimde.ilk dinlediğimde bayaa etki bırakmıştı.ama bir aralık dinlememe dönemi olduktan sonra yine başlayınca etki yapmadı.nedendir acaba?

Sitede rehber bölümü var.Orada belirtildiği üzere günlük 15-20 saat dinlemek değil istikrar önemli..
Bu kadar süreci takip etmeyin bence.Etki oldu mu olmadi mi boşverin.Zamanla etkiler ortaya çikar zaten...

alemisalö 06-10-2007 11:01 PM

merhaba herkese bu siteyi buldum diye çok sevindim yalnız yüklediğim telkinler sadece müzik çıktı hiç bir konuşma sesi yok yollanılan linklere girdim yardımcı olursanız çok sevinicem:(

üç_gömlek 01-11-2007 05:56 PM

merhaba portia mesajını yeni gördüm.gözden kaçmış.rehber bölümünü okumakla başlarsan daha iyi olur.gelişmeleri de bekliyoruz.

suçluluk duyguları ve ego güven güçlendirici telkinlerini klasik müzik versiyonuyla hoparlörden açık bırakıp sabaha kadar uykuda dinliyorum.çok büyük etkileri olduğunu söyleyim.öncelikle kendimi önceye nazaran daha kolay affedebiliyorum.bendeki etkisi ilk zamanlar dişimi sıkmak şeklindeydi.sanki dişlerimin arasında sakız var ve alt ve üst dişlerimi ayırmadan azı dişimin arasında sakızı geveliyormuşum gibi bir hal vardı.ama sonra geçti bu.fakat gündüz eski hatalarımı düşününce telkinli müziği dinlerkenki gibi dişlerimi sıktığımı farkettim.şu an 150. saatteyim.160 a tamamlamayı istiyorum.her telkinin dinlenme süresi 70-80 saat arasıydı ya.ben iki müziği dinleyince 160 yaptım hedefi.

herkese saygılar.

duru79 25-11-2007 01:59 PM

ben 2 gündür suçluluk telkinin dinliyorum özellikle klasik ve doğa sesi çok güzel.Atakan bey çok zevklisniz çok güzeller.Ego,kendine güven ve kilo verme telkinlerini dinleyecem daha sonra ama çok güzel birşey oldu 956k ben bu telkini dinlemeye başladığımdan beri iştahım azaldı k8908yada ben psikolojik olraka etkilendim bilmiyorum.Ben bu telkinleri cep telefonuma kayıt ettim gece başucuma koyuyorum telefonu çok kısık seste dinliyorum.Çok yakın zamanda diğer etkilerini görüceğime inanıyorum

hülyaa 25-11-2007 02:24 PM

Alıntı:

duru79 Nickli Üyeden Alıntı
ben 2 gündür suçluluk telkinin dinliyorum özellikle klasik ve doğa sesi çok güzel.Atakan bey çok zevklisniz çok güzeller.Ego,kendine güven ve kilo verme telkinlerini dinleyecem daha sonra ama çok güzel birşey oldu 956k ben bu telkini dinlemeye başladığımdan beri iştahım azaldı k8908yada ben psikolojik olraka etkilendim bilmiyorum.Ben bu telkinleri cep telefonuma kayıt ettim gece başucuma koyuyorum telefonu çok kısık seste dinliyorum.Çok yakın zamanda diğer etkilerini görüceğime inanıyorum

harikasın super
bende telkinleri cep tel.ime kaydettim..gece yatarken kulaklıkla dinliyorum..gündüz çok dinleyemediğim için gece telafi etmeye çalışıyorum..etkilerini hemen görmeye başlamana çok sevindim..dinledikçe yaşadığın deneyimlerini bizimle paylaşırsan ayrıca sevinicem..yolun açık,sevgin daim olsun..sevgilerimle.. t678

duru79 25-11-2007 02:28 PM

Sevgili hülya kulaklık yerine hoporlörden dinleme imkanın var mı?Forumun nersinde okudum(okadar çok yere girip çıkıyorum ki...) yanılmıyorsam Atakan bey "kulaklıkla dinlemezseniz daha iyi olur "demişti gibi bir yazı hatırlıyorum.Umarım hepimiz faydalarını görürüz.Tabiiki bende olan değişimleri burdan yazarım.Herşey gönlünce olsun. hismiley

hülyaa 25-11-2007 02:38 PM

Alıntı:

duru79 Nickli Üyeden Alıntı

Sevgili hülya kulaklık yerine hoporlörden dinleme imkanın var mı?Forumun nersinde okudum(okadar çok yere girip çıkıyorum ki...) yanılmıyorsam Atakan bey "kulaklıkla dinlemezseniz daha iyi olur "demişti gibi bir yazı hatırlıyorum.Umarım hepimiz faydalarını görürüz.Tabiiki bende olan değişimleri burdan yazarım.Herşey gönlünce olsun. hismiley

valla bilemiyorum..kulaklıkla dinlemeyin diye bir yazı okumdım ve sormadım da..ama mecburum malum evlilik işte sevincli
ayy yataktan atar bu sefer adam beni..o yüzden mecburum yanii..ama evde açıkses dinliyorum zaten..şayet kulaklıkla dinlemenin bir sakıncası varsa tabiki dinlemmeliyim..sevgili atakan bey varmı gerçekten bir mahsuru..sevgi ve saygılar.. dusun

CeM 08-01-2008 09:21 PM

Alıntı:

hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı
Onlarıda dinleseniz olur tabii ki...Ancak ney versiyonu özellikle uyurken okyanusdan daha rahatlatıcı diye düşünüyorum.
Okyanus kayıtlarım silindi.Aslında doğa sesleri diye ileride ayri bir kategori açabilirim.Şu an için doğa sesi kaydım olmadığı için ney tercih ettim.

Evet ya bende çok aradım bu okyanus sesini ama ırmak sesi vardı,umarım okyanus sesi tekrar yayınlanır.

mavidag 27-02-2008 05:06 AM

verilen her iki linktende yükleme yapamadım..ney versiyonu içinde öyle..

bilgisayarı chache ve çerezlerden temizledim de üstelik...

WEZ Format +3. Şuan Saat: 09:19 PM.