Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz > Suçluluk Duyguları

Uyarılar

Suçluluk Duyguları Telkini Sanat Müziği

Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz ve Suçluluk Duyguları Suçluluk Duyguları Telkini Sanat Müziği Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Suçluluk Duyguları Telkinini Sanat Müziği Eşliğinde Dinlemek İsteyenler İçin...Link üzerine gelin sağa tıklayıp hedefi farklı kaydet diyin. http://www.hayatimdegisti.org/dosya26/sucluluk%202007%20sanat%20hayatimdegisti.com(1).mp 3 ALTERNATİF LİNK: http://s1.dosya.tc/lNHJTE/sucluluk2007sanathayatimdegisti.com_1_.mp3.html...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Suçluluk Duyguları telkin cd indir izle İstanbul Suçluluk Duyguları nerededir kimdir Suçluluk Duyguları çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Suçluluk Duyguları hipnoz Suçluluk Duyguları olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Suçluluk Duyguları hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Suçluluk Duyguları kuantum düşünce kitap haberi

Suçluluk Duyguları Telkini Sanat Müziği

Like Tree1Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 06-01-2007, 06:46 PM   #1 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute
Standart Suçluluk Duyguları Telkini Sanat Müziği

Suçluluk Duyguları Telkinini Sanat Müziği Eşliğinde Dinlemek İsteyenler İçin...Link üzerine gelin sağa tıklayıp hedefi farklı kaydet diyin.

http://www.hayatimdegisti.org/dosya26/sucluluk%202007%20sanat%20hayatimdegisti.com(1).mp 3

ALTERNATİF LİNK:

http://s1.dosya.tc/lNHJTE/sucluluk2007sanathayatimdegisti.com_1_.mp3.html

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-11-2007, 01:38 PM   #2 (permalink)

Tesekkür: 0
0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ozkan_birah is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Suçluluk Duyguları Telkini Sanat Müziği

Linklerde bi sorun mu var. Bir türlü yüklenmiyor. 7 byte lık bi dosya indiriyo sadece.
ozkan_birah isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-11-2007, 01:45 PM   #3 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Alıntı:
ozkan_birah Nickli Üyeden Alıntı
Linklerde bi sorun mu var. Bir türlü yüklenmiyor. 7 byte lık bi dosya indiriyo sadece.
Şu an düzeldi...Tekrar bir deneyin.
Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-01-2008, 07:07 PM   #4 (permalink)

4 Mesajinıza toplam 20 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
selim31gizemli is an unknown quantity at this point

hayatım degişti yaaa
selim31gizemli isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-01-2008, 03:32 AM   #5 (permalink)

sevde is an unknown quantity at this point

Selam ben bugun kayit oldum site cok ilginc ve guzel, bazi telkinleri okudum yararli bilgiler olabilir
ama indirmek istedigim bazi mp3 lari malesef indiremedim
aceba problem bendemi dusun yoksa linklerdemi anlayamadim bu konuda bana yardimci olabilirmisiniz
sucluluk duygusu ve ego muzikleri icin denemelerim oldu malesef linkler acilmiyor, deneme icin baska linklerdede sansimi denedim ama malesef sonuc ayni oldu
bu konuda yardimci olursaniz sevinirim
bundan sora daha SIk görusucegiz sanirim
sevde isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-01-2008, 03:57 AM   #6 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

merhabalar sevde... hoşgeldin..

ana linklerde geçici bir problem yaşıyoruz...
bunun için rapid dosyası olarak alternatif linkler ekledik..

onlarda bir problem yok..
rapidden dosya indirme işleminin ayrıntılarını aşağıdaki linklerde bulabilirsin..

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...r-t3993.0.html

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...in-t199.0.html

rehber bölümümüzü incelemeyi unutma..

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...rmayiniz-b8.0/ super

dinlemeye başladıktan sonraki değişimlerini bizlerle paylaşırsan seviniriz..

değerli katılımlarını bekliyoruz..

sevgiler..
Alt 12-01-2008, 03:18 PM   #7 (permalink)

sevde is an unknown quantity at this point

Alıntı:
**shamanic** Nickli Üyeden Alıntı
merhabalar sevde... hoşgeldin..

ana linklerde geçici bir problem yaşıyoruz...
bunun için rapid dosyası olarak alternatif linkler ekledik..

onlarda bir problem yok..
rapidden dosya indirme işleminin ayrıntılarını aşağıdaki linklerde bulabilirsin..

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...r-t3993.0.html

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...in-t199.0.html

rehber bölümümüzü incelemeyi unutma..

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...rmayiniz-b8.0/ super

dinlemeye başladıktan sonraki değişimlerini bizlerle paylaşırsan seviniriz..

değerli katılımlarını bekliyoruz..

sevgiler..

tesekurler ilginiz icin ama ben zaten rapidden icin yazdim yani rapidden den dosya indirdim defalarca dosya yok diyor yani indirmek icin firee bölumu cikmiyor
kusura bakmayin bölum icinde bu sorunu dile getirdigim icin uzgunum afeddin bu konusa bana yardim olursaniz sevinirim:(
sevde isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-02-2008, 02:24 PM   #8 (permalink)

1 Mesajina 2 kez İyi ki varsın denildi
gbr48 is an unknown quantity at this point

çok beğendim siteyi atakan bey teşekkür ediyorum peki yüz kızarması yada kulak kızarması diye ayrı blümler yada tavsiye edeceğiniz bişey varmı
Alt 01-02-2008, 02:56 PM   #9 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 3
139 Mesajinıza toplam 267 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Sezennl is an unknown quantity at this point

INDIR DINLIYORUM SUPER BIR SANAT MUZIGI BAYA HOSUMA GITTI
Erkek penguen 4 ay boyunca kuluckaya yatar 4ay ac durur ama asla yumurtayi birakip avlanmaya gitmez, 4 ay sonra buzlar cozlunce disi penguen gelir ve esini cocgunu zorlukcekmeden bulur.Penguenler yavrularını soğuktan korumak için onları ayaklarının üzerine oturtup haftalarca ısıtırlar. Bir yandan da yavruya yemek taşırlar.&nbsp; Bahar geldiğinde buzul erimeye başlamış ve buz tabakası üzerinde denizin ortaya çıktığı delikler belirmiştir. Artık anne ve baba bu deliklerden balık avlayarak beslenecek, yavrularını da aynı yiyecekle besleyeceklerdir. <br /><br />Yavruya bakmak oldukça zahmetli bir iştir; onun beslenmesi için ebeveynler bazen uzun süre hiçbir şey yemezler. Ayrıca her yerin buzlarla kaplı olduğu ortamda yuva yapma olanağı da yoktur. Anne ile babanın, yavruyu buzun soğuğundan korumak için yapabilecekleri tek şey, yavruyu ayaklarının üstüne koyup, karınlarıyla ısıtmaktır.
Sezennl isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-02-2008, 02:58 PM   #10 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 3
139 Mesajinıza toplam 267 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Sezennl is an unknown quantity at this point

sitede buyuk harf kulanmak yasak biliyorum ama istem disi yazmisim ozurlerrrrrrrrrrr
Erkek penguen 4 ay boyunca kuluckaya yatar 4ay ac durur ama asla yumurtayi birakip avlanmaya gitmez, 4 ay sonra buzlar cozlunce disi penguen gelir ve esini cocgunu zorlukcekmeden bulur.Penguenler yavrularını soğuktan korumak için onları ayaklarının üzerine oturtup haftalarca ısıtırlar. Bir yandan da yavruya yemek taşırlar.&nbsp; Bahar geldiğinde buzul erimeye başlamış ve buz tabakası üzerinde denizin ortaya çıktığı delikler belirmiştir. Artık anne ve baba bu deliklerden balık avlayarak beslenecek, yavrularını da aynı yiyecekle besleyeceklerdir. <br /><br />Yavruya bakmak oldukça zahmetli bir iştir; onun beslenmesi için ebeveynler bazen uzun süre hiçbir şey yemezler. Ayrıca her yerin buzlarla kaplı olduğu ortamda yuva yapma olanağı da yoktur. Anne ile babanın, yavruyu buzun soğuğundan korumak için yapabilecekleri tek şey, yavruyu ayaklarının üstüne koyup, karınlarıyla ısıtmaktır.
Sezennl isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil