Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Subliminal

Uyarılar

Subliminal subliminal images, subliminal power, subliminal vision pro, subliminal blaster, subliminal advertisement, subliminal mind, subliminal messaging, subliminal advertising, subliminal messages, subliminal, subliminal message, subliminal software, subliminal ads, subliminal cd, subliminal mp3, subliminal ad, disney subliminal, subliminal telkinler, club subliminal

SUBLİMİNAL VİSİON PRO

Serbest Kürsü ve Subliminal SUBLİMİNAL VİSİON PRO Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız arkadaşlar aslında bu proğram bize yabancı değil..ama geçen sene indirdiğimiz kurarken göbeğimiz çatlamıştıya..bu sefer bulduğum daha kolay kuruluyor..ben bile kurdum..bunu yapabilmek bana çok iyi geldi kendimi pc piri falan sandım bir iki dakika sonra in aşşa dedim..indirdim kendimi yere başım ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Subliminal telkin cd indir izle İstanbul Subliminal nerededir kimdir Subliminal çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Subliminal hipnoz Subliminal olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Subliminal hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Subliminal kuantum düşünce kitap haberi

SUBLİMİNAL VİSİON PRO

Like Tree1Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 18-03-2008, 12:09 AM   #1 (permalink)
hayalayaz
Guest

Standart SUBLİMİNAL VİSİON PRO

arkadaşlar aslında bu proğram bize yabancı değil..ama geçen sene indirdiğimiz kurarken göbeğimiz çatlamıştıya..bu sefer bulduğum daha kolay kuruluyor..ben bile kurdum..bunu yapabilmek bana çok iyi geldi kendimi pc piri falan sandım bir iki dakika sonra in aşşa dedim..indirdim kendimi yere başım dönmeden..şimdi sözüm bu proğramı nasıl kullanacağım..yaaa.sizde bi yığın şey sölüyonuz hangisini ne zaman yapcam diyenlere..sabah kalkıcaksınız..çayı, kahveyi, bitki çayını alcaksınız..zaten bu keyfi hep beraber yapıyoz ya..siteye girmek için pc başına geldiğinizde proğramı çalıştırcaksınız..kendi oluşturduğunuz. telkinleriniz acelesi varmış gibi çabuk çabuk ekranda gözükürken siz, siteyi dolaşcaksınız, sonacıma..sizin duymadığınızı duyan, bilinçaltı hazinesi..görmediğinizide görüp..bu telkinleri şııııp diye alıyor bünyeye..işte bu kadar..
ahanda bu da linkiniz her bi şeyciği içinde, güle güle safa ile kullanın

http://rapidshare.com/files/10032612...al1.2.rar.html

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 18-03-2008, 06:43 PM   #2 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 197
445 Mesajinıza toplam 3,041 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
TR-ance has a spectacular aura aboutTR-ance has a spectacular aura aboutTR-ance has a spectacular aura about
Standart Ynt: SUBLİMİNAL VİSİON PRO

Emeğiniz İçin Teşekkürler.. Fakat Ben Bu Yöntemin Çok Etkili OLduğunu Düşünmüyorum.. (Bilgisayar Başında Çok Oturursanzız O Başka.. )

Paramahamsa Yogaçarya MAHA Yogi AKİF MANAF
TR-ance isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-03-2008, 10:50 PM   #3 (permalink)
hayalayaz
Guest

e, ben hep pc deyim.kök saldım..onun için çok faydalandım.pc başında otururken çalıştırın beş dakika beş dakikadır..sonuçta bir an önce bulunduğumuz durumlardan çıkmak istiyoruz ve her şeyi her anı değerlendirmekte fayda var diye düşündüm..
Alt 21-03-2008, 02:50 PM   #4 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
93 Mesajinıza toplam 302 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
izmirli035 is an unknown quantity at this point

merhaba ,

ben o programi indiridim ve de kurdum bilgisayarima ama bir tuhaflik var. ocekinde istedigim mesajlari turkçe yazabiliyordum ve gerekli ayarlaalari yapabiliyordum. ama bu sefer tikladigim hiç bir sey açilmiyr, yani ne mesaj yazabiliyorum ne de bir sey?? acaba ayni sorunu yasyan var mi??merak ettim.

ya da yeniden mi indirsem!!
herkese iyi gunler
izmirli035 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-03-2008, 09:40 PM   #5 (permalink)

Tesekkür: 0
0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
seliş is an unknown quantity at this point

aynı sorunu ben de yasıyorum eskiden mesajlarıtürkçe yapabiliyodum bunda olmuyo... dusun
seliş isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-03-2008, 11:50 PM   #6 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

olmayışının sebebi dosyayı cracklayamadınız yada hayal abla bu versionu yüklerken orjinal haliyle yükledi...

hayal abla gelince anlarız doğrusunu..

ama diğer perogramda benzer işlevde zaten dilerseniz onu kurarak uygulayın..

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...i-t1299.0.html

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...i-t1588.0.html

Alt 21-03-2008, 11:53 PM   #7 (permalink)
hayalayaz
Guest

YUKARIDAKİ RESİMLERDEKİ GİBİ YAPARSANIZ TÜRKÇE KARAKTER SORUNU YAŞAMAMANIZ GEREKMEKTEDİR. BUNUN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜM YOLU

Ş YERİNE S
I YERİNE i
Ü YERİNE U
ğ YERİNE G
Ç YERİNE C
Ö YERİNE O

HARFLERİNİ KULLANMALISINIZ.
Alt 22-03-2008, 12:09 AM   #8 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

alem kadınsın...
bunun kıymetini bilin ilk anlatımım..

bilmezmiyiz hiç canım benim..

ellerine sağlık...
Alt 22-03-2008, 12:29 AM   #9 (permalink)
Yüzbaşı

duru79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,619
358 Mesajinıza toplam 2,162 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
duru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of light

hayal ablacım emeğine sağlık ama bişey söyliyeem de nasıl söyliyecem dusun hayalablaaa bendeki versiyonda programs falan bişey yok dusun
duru79 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-03-2008, 12:34 AM   #10 (permalink)
hayalayaz
Guest

valla ablam şimdi linke tılklayıp indircem yeniden proğramı nasıl olamaz dur bi bakayım..

Bookmarks

Seçenekler
Stil