Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Subliminal (http://www.hayatimdegisti.com/forum/subliminal/)
-   -   NATURA SOUND THERAPY (3.0) + KEY (http://www.hayatimdegisti.com/forum/subliminal/4393-natura-sound-therapy-30-key.html)

nurbanu25 20-05-2011 02:09 PM

Cevap: NATURA SOUND THERAPY (3.0) + KEY

Alıntı:

dreamland Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 35028)
Natura sound therapy programı (bilinç altı ses dalgaları ile tedavi programı) en son versiyonu. İndirme
linki: http://www.download.com/Natura-Sound-Therapy/3000-2054_4-10068715.html?part=dl-NaturaSou&subj=uo&tag=button&cdlpid=10068715
Seriallerin birtanesini başlangıçta seçip yazın(yapıştırın) trial kalksın.Selam ve muhabettle...

Serial: URKL-W3K8-O2L5-L2N8

URKL-N2G2-K5M3-S1R6

URKL-I7I2-M8J2-P4V6

URKL-F9J3-F7D8-W4X6

URKL-J3K2-J8Q6-G3Z8

sevgili dreamland,
yüklediğin programı indirdim.gerçekten çok güzel bir program.teşekkürler.ingilizce olduğu için e-sözlükten çeviri yaptım.adminlere nasıl kullanılması gerektiğini sordum,3 günde bir yarım saatlik bir süre ile kullanılması gerektiğini söylediler.fazlası zararlıymış.prıgramı kullanan arkadaşlara duyurulur...

Berilce 01-07-2011 10:46 AM

Alıntı:

_aYsE_ Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 789450)
ben programı ındıremedım yardımcı olurmusunuz :((

Bu programı bende indiremedim, pasifleşmiş, bir arkadaş yükleyebilir mi acaba?

newroses 22-08-2011 11:29 PM

İndiriyor Bir Deneyelim bakalım:)

newroses 22-08-2011 11:30 PM

yüklediğin programı indirdim.gerçekten çok güzel bir program.teşekkürler.ingilizce olduğu için e-sözlükten çeviri yaptım.adminlere nasıl kullanılması gerektiğini sordum,3 günde bir yarım saatlik bir süre ile kullanılması gerektiğini söylediler.fazlası zararlıymış.prıgramı kullanan arkadaşlara duyurulur...

aaa çok teşekkür ederim bilgin önemliydi;)

bizzare 25-08-2011 12:30 PM

natural sound da frekans bölümündeki ayarlamaları nasıl yapabilirim?

alfa beta theta deta demiş bunların sağ tarafında mhz sayıları var benim merak ettiğim üst tarafta yer alan
C C2 G A demiş burdaki puntoları nasıl ayarlıyoruz ve kullanacağız?

Ben smmm imtihanlarına hazırlanıyorum ve soru çözüyorum ve konuları okuyorum...Hangisinde soru çözerken hangisinde konu okurken kullaklığımı takıpta hangi frekansları dinleyerek çalışmalıyım?
teşekkürler

sweeet 25-08-2011 11:13 PM

Cevap: Ynt: NATURA SOUND THERAPY (3.0) + KEY

Alıntı:

AZARRATH Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 66193)
Tekrar teşekkürler,hepiniz uğraşıp birşeyler ekliyorsunuz,bende böyle programlar yok,ne yapayım diye düşündüm,prgramın "factory preset" de yazanları çevirmeye çalıştım ttli3 Yanlış ve eksik çeviriler için kusuruma bakmayın,çeviremediğim yerlerin doğrusunu da yazalım buraya

http://img166.imageshack.us/img166/2...raevirity8.jpg

http://img146.imageshack.us/img146/7...aeviri2vv6.jpg

Programı büyük bir heycanla indirdim. Yukarıdaki tabloya benzer bir tabloda kendime hazırlamıştım ki bunu gördüm yeni başlayanlara faydası çok olur. İndirme sürecinde de yorumların hepsini okudum. Ciddi bir işe kalkışıyorsak bilinçli olmak gerek. Azar azar başlamak ve gereken bekleme sürelerine mutlaka uymak gerekiyor diye düşünüyorum. 38 adet hazır ayar bulunmakta fazla heycam yapıp birden hepsini deneyesiniz geliyor bazen. Ama sakin olup heycanımızı kontrol edip o gün neye en çok ihtiyacımız varsa onu dinlemeliyiz.

Ben bugün supreme konsantrasyonu 2 saat ara verdikten sonra da deep sleep i dinledim. Az önce bitti. adı üzerinde deep sleep derin uyku gerçekten çok uykumu getirdi. Uyumaya gidiyorum.

İyi geceler.

vandal 28-02-2012 06:21 PM

Bu programı telkinlerle beraber kullanabilir miyiz ?

sweeet 28-02-2012 07:08 PM

Telkinlerle aynı anda mı kullanmak istiyorsunuz?

vandal 28-02-2012 07:20 PM

Alıntı:

sweeet Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 821117)
Telkinlerle aynı anda mı kullanmak istiyorsunuz?

Evet, aynı anda kullanılabilir mi ? İkisi de benzer metotlar kullanıyorlar sanırım.

sweeet 28-02-2012 08:21 PM

Metotlar benzer değil. Telkinler subliminal mesajlar içerirken bu program sadece ses dalgaları yardımı ile beynimizin yaydığı frekansı belli modlara getirmeye yardımıcı oluyor. Telkinleri dinlerken bu programı kullanmayı hiç düşünmedim. Olumlu etki yapar mı bilmiyorum. Ses dalgaları destekli telkinler olduğunu biliyorum. Ama forumdaki telkinler ritmotrans subliminal olarak hazırlanmış telkinler.

Bu porgramı uzun süreli kullanmak önerilimiyor. Bildiğim kadarıyla günde 3 kez 30 ar dakika periyotlarla dinlenmesi tavsiye ediliyor. Benim en uzun dinleme sürem 1 saati aşmadı. O kadar uzun dinleyince bende baş ağrısı yapıyor ama beyin yorulduğu için böyle bir etki görmüş olabilirim. Beyin dalgalarımı kendi yöntemlerimle kontrol etmeyi seçiyorum bu yüzden. Meditasyon yaparken özellikle beyin dalgalarının frekansı odaklanma arttıkça düşüyor. Alfa seviyesine kadar düştüğünü düşünüyorum bunu nereden biliyorum? Bu programda dinlediğim zaman hissettiğim durumu meditasyonun sonlarına doğru da hissettiğim için öyle olduğuna karar verdim. Alfanın bir altı teta dalgaları o daha yüksek bir konsantrasyon hatta rüya başlamadan hemen öncesi.

Gelişiminizi destekleyecek frekansları seçip dinleyebilirsiniz. ALFA frekansı seçenekleri daha uygundur. Fabrika ayarlarından stres relief, calm down, relaxations seçenekleri uygun olabilir. Kulaklıkla dinlemenizi tavsiye ederim. Arada bir kullanıyorum aklıma geldikçe çok sık kullanmıyorum. Daha çok supreme consantration dinlerim. Deep sleep, create visualizations, immune boots system, mind body healing, deep meditation denediklerim arasında. Aslında baktıkça aklıma geliyor baya da denemişim.Yine de kendim zihnime hükmetmeyi seçiyorum. Böylesi daha sağlıklı geliyor bana.

Bu konuda bildiklerim bunlar. Yine de detaylı araştırılıp bilgi edinilmesi gerekilen bir konu bence. Daha bildiklerimin tamamını aktaramamış olabilirim. Tekrar diyorum bu tür programları kullanırken temkinli olmakta fayda var.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 04:46 PM.