Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Subliminal (http://www.hayatimdegisti.com/forum/subliminal/)
-   -   Mind Master (http://www.hayatimdegisti.com/forum/subliminal/13774-mind-master.html)

TR-ance 26-12-2009 09:15 PM

Cevap: Mind Master

Yeni Link Burada..

RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

Dead_LorD 26-12-2009 11:39 PM

Teşekkürler =)

Donum Noktası 11-01-2010 09:05 PM

Merhaba arkadaslarım, Rapid share den free userlar icin uzun suredir hicbir dosya indiremiyor. Surekli olarak cok yogun oldugunu ve sonrar tekrar denememizi yazıyorlar. Bu sekilde indirebilecegimiz baska bir link varmıdır acaba? Yardımcı olabilirseniz cok sevinirim. Simdiden tesekkur ederim.

pinnko 15-01-2010 09:45 PM

Alıntı:

Donum Noktası Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 578734)
Merhaba arkadaslarım, Rapid share den free userlar icin uzun suredir hicbir dosya indiremiyor. Surekli olarak cok yogun oldugunu ve sonrar tekrar denememizi yazıyorlar. Bu sekilde indirebilecegimiz baska bir link varmıdır acaba? Yardımcı olabilirseniz cok sevinirim. Simdiden tesekkur ederim.

''Please note, the server is not going to check again within the next 2 minutes if downloading is possible again. To provide a fair platform, all user get the same options. Your last attempt was 33 seconds ago.''

Şimdi çıkan uyarı bu fakat bıkmadan tık'layınca bir müddet sonra link geliyor :)
Maalesef ''free user''lar için başka bir seçenek bilmiyorum.

pinnko 15-01-2010 10:56 PM

Son bir saat içinde aralıklarla tık'ladım.Tam ümidimi kaybetmiştim son denememde 'geri saymaya' başladı.
Açtım ama 3 günlük yazıyor.

Bana .rar dosyası gelmedi doğrudan MindmasterSetup dosyası geldi.''Aç'' dedim kurulum başladı.

pinnko 16-01-2010 12:06 AM

Cevap: Ynt: Mind Master

Alıntı:

pozitif Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 83525)
lütfen youtube a girin ve bu olayın ne kadar etkili olduğunu görün

link atmıyorum yasaklı olduğu için açmıcaktır

youtube da Derren Brown - Subliminal Advertising diye arattırın ve videoyu sonuna kadar izleyin.

ayrıca ünlü bir fastfood zincirininde konumuzla ilgili videosu var.. :)))

Çok ilginç'tende öte.Etkileyici.Etkileyiciliği şu ki;bu kadar küçük ayrıntıları çağrıştıran şey,içi doldurulmuş ayı postu ve kuşlar vs.Adamlar bunları görüyo ve yol boyunca farketmedikleri ayrıntılar bir anda düşüncelerine üşüşüveriyo.Bunun ayrıntılı açıklaması olmalı biryerlerde.
Henüz diğerini seyretmedim.Paylaşım için teşekkür.

Nesira 16-01-2010 12:17 AM

Ya arkadaşlar ben de indirdim ama 3 günlük diyor. Kimsede yok mu bu programın key'i, ya da full sürümü.. Sürekli kaldır, kur, düzenle mi yapacağız yahu :(

pinnko 16-01-2010 01:29 AM

Alıntı:

redflowers Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 572532)
Fırından yeni çıkan bir upload :)

RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

buradan indirebilirsiniz.

Yukarıdaki link setup.exe yüklü.3 günlük deneme sürüm.Belirtilen işlemleri yapmak için aşağıdaki linkten rar dosyasını indirmek gerekiyor.
Alıntı:

TR-ance Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 576367)

TR-ance nikli arkadaşın verdiği link den yükleyin.rar dosyası orda.Bende şimdi anladım fark nerden kaynaklanıyor.Emeği geçen arkadaşlara teşekkür.

[QUOTE=Nesira;579491]Ya arkadaşlar ben de indirdim ama 3 günlük diyor. Kimsede yok mu bu programın key'i, ya da full sürümü.. Sürekli kaldır, kur, düzenle mi yapacağız yahu :([/QUOT]

pinnko 16-01-2010 01:50 AM

Alıntı:

TR-ance Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 576367)

Yukarıdaki link'den indirdim.

Alıntı:

umutburda Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 474102)
merhaba Şenay,

ben bu programı sorunsuz kullanıyorum. sana da nasıl kurduğumu yazayım, belki yardımı olur.

önce rar dosyasını extract ettim, dosyanın üzerine gelip sağ tıklayarak, extract(çıkar) yaptım, sonra şifreyi sordu, şifre: (RaR Şifresi: tomyofqss).

şifreyi kopyala yapıştır yap. sonra dosya istediğim yere extract edildi. setup dosyasını çalıştır. sonra mindmasteri hiç çalıştırmadan, setup tamamlanınca "Import to Registry" dosyasını tıkla ve çalıştır. ondan sonra da artık minmaster'ı süresiz kullanabilirsin.
dene bakalım....

Yukarıda yazdığı şekilde açtım . Fakat bana şifre sormadı.

Alıntı:

Nesira Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 579491)
Ya arkadaşlar ben de indirdim ama 3 günlük diyor. Kimsede yok mu bu programın key'i, ya da full sürümü.. Sürekli kaldır, kur, düzenle mi yapacağız yahu :(

Emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkürler.

pinnko 16-01-2010 02:13 AM

Alıntı:

Water_Nymph Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 461751)
redflowers teşekkürler... peki telkinlerle birlikte nasıl yürütecegiz ikisini birden kullanabilirmiyiz varmı bu sekilde ikisindende faydalanan arkadaslar ?

Ben açtım kullanıyorum şu an.Bilinçaltı herikisinide algılıyor.Bence etkisi pozitif olur.

Alıntı:

pozitif Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 83525)
lütfen youtube a girin ve bu olayın ne kadar etkili olduğunu görün

link atmıyorum yasaklı olduğu için açmıcaktır

youtube da Derren Brown - Subliminal Advertising diye arattırın ve videoyu sonuna kadar izleyin.

ayrıca ünlü bir fastfood zincirininde konumuzla ilgili videosu var.. :)))

Seyrettikten sonra hatırladım Derren Brown'un çok ünlü bir illüzyonist olduğunu.Daha önceden Super Loto çekilişinde çıkan numaraları günler öncesinden bildiği programın videosuda var.Google'dan ''Derren Brown - Subliminal Advertising'' yazıp arattığımızda çıkıyor.Bu kişiyle ilgili Türkçe kitap vb kaynak bilen arkadaş burada yazarsa sevinirim.

Emeğe geçen arkadaşlara teşekkürler.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 06:43 PM.