Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Sözlük

Uyarılar

Sözlük Nedir,Kimdir,İngilizcesi,Türkçesi,Nerededir,Hayatı,Anlamı,neden,sadece,anlamı,kullanımı,çeşitleri türkçe sözlük, sesli sözlük, ingilizce sözlük, türkce sözlük, almanca sözlük, moonstar sözlük, eng sözlük, fransızca sözlük, turkçe sözlük, tükçe sözlük, sözlük türkce, sözlük türkçe, hollandaca sözlük, pratik sözlük, türçe sözlük, rusça sözlük, redhouse sözlük, inglizce sözlük, sözlük almanca, turkce sözlük, rusca sözlük, ingilzce sözlük, babylon sözlük, bedava sözlük, sözlük sesli, mtu sözlük, sözlük indir, çeviri sözlük, teknik sözlük, italyanca sözlük ispanyolca sözlük, zargan sözlük, sözlük indirme, fransizca sözlük, dil sözlük, yunanca sözlük, japonca sözlük

12 mayıs 2007 izmir bornova pazarı patlaması

Serbest Kürsü ve Sözlük 12 mayıs 2007 izmir bornova pazarı patlaması Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız şimdiden hakkında münferit olup olmadığı hakkında tartışmalar yapılan olaydır.. kendi fikrimce terör eylemi olduğu kesindir, ama bunu yapanlar mitinge gidenlerin ideolojik görüşüne karşı kişilerden ziyade, ülkenin her koşulda geriye gitmesini isteyen provokatörlerdir diye düşünüyorum.. muhalif olma güdüsü gelişmemiş ara türlerin ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Sözlük telkin cd indir izle İstanbul Sözlük nerededir kimdir Sözlük çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Sözlük hipnoz Sözlük olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Sözlük hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Sözlük kuantum düşünce kitap haberi

12 mayıs 2007 izmir bornova pazarı patlaması

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 16-01-2009, 08:27 AM   #1 (permalink)
Albay

Tesekkür: 0
429 Mesajinıza toplam 518 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluemoon24 is an unknown quantity at this point
Standart 12 mayıs 2007 izmir bornova pazarı patlaması

şimdiden hakkında münferit olup olmadığı hakkında tartışmalar yapılan olaydır.. kendi fikrimce terör eylemi olduğu kesindir, ama bunu yapanlar mitinge gidenlerin ideolojik görüşüne karşı kişilerden ziyade, ülkenin her koşulda geriye gitmesini isteyen provokatörlerdir diye düşünüyorum..

muhalif olma güdüsü gelişmemiş ara türlerin işidir.

ağızlarında bulunan mevcut dili akıllı mantıklı konuşup fikirlerini savunmak maksatlı kullanmazlar, gelir, senin kardeşinin çalıştığı dükkanın önünü, benim dayımın tezgah açtığı pazar yerini patlatırlar. ne o? davalarına hizmet ettiler. böylelerini alacaksın ayağının altına göstereceksin hizmeti.. lakin karşıyız şiddete, gel arkadaş iki dakika konuşalım diyeceksin, o da gelecek..

işte bu olay aslına bakarsanız iki farklı görüşü savunan topluluk arasındaki düzey farkını, medeniyet seviyesini gösteriyor. normalde dersiniz ki iki tarafın da kendine göre nedenleri vardır düşüncesini savunmak için. ama bu malesef öyle değil, böyle görüş savunulmaz. oturursun dersin bak arkadaş ben şöyle düşünüyorum çünkü şöyle böyle. ama ne yazık ki görüş ayrılığına düştüğümüz kişiler işte bu kadar zavallı, görüşlerini insan gibi savunmaktan aciz. zaten merak ediyorum nasıl savunurlardı şeriyatı...

beni üzen olaydır, orda hiç bir suçu olmayan insanların yaralanmasına neden olan, ertesi gün yapılacak mitinge gözdağı amaçlı yapılmış olması muhtemel saldırı. beni en çok üzen ne peki, kendini, inandığım son dinin jandarmaları zanneden bir grup geri zekalının kendi inançlarını bu yollarla savunmaları. islam hoş görü dinidir. nerde hoşgörü, fatih istanbulu alırken böylemi hoş görmüştü, hz muhammed böylemi hoş görmüştü. benim sokakta başörtüsüyle gezen kardeşim, işte bunlar bakışlarına maruz kalmayacakmı, vatanını,milletini, ülkesini çok seven gerektiğinde canını vermekten çekinmeyecek ben, görüşlerim yüzünden o insanlarla aynı kefeye konulmayacakmıyım.

hani komplo teorileri kurmayacağım, bunu yapanlar şöyledir, derin devletin işidir, aslında dini inancına bağlı insanları kötülemek için kendi insanını çekinmeden öldürmeye kastedecek kişilerin işidir demeyeceğim. ama bildiğim birileri bu ülkede gerilimi tırmandırıyor. ve bundan sadece inancına bağlı insanlar değil, sen, ben , o değil. biz zarar görüyoruz. biz diyorum ayırmıyorum, bu ülke bu topraklar çok defa farklı ırk, farklı din, farklı inanç, farklı dillere kardeşlik yaptı. sen, ben, onlar diye ayrılmak nereye taşıyacak bizi. elhamdülillah müslümanım diyebiliyorum, ne mutlu türküm diyene de diyebiliyorum. ne türklüğümden vazgeçerim, ne de müslümanlığımdan. biri beynime diğer kalbime kazınmış iki olgu benim için. birinin diğerine önceliği yok. müslüman olmak önemlidir, türk olmanınsa bir ayrıcalığı yok demek yok. ya da türk olmak önemlidir müslüman olmak ikinci aşamadadır demem, diyemem. ben müslümanım ben türküm, ben türküm ve ben müslümanım. belki çinde dünyaya gelsem arar bulurdum müslümanlığı, yada avrupada katolik bir ailenin çocuğu olsaydım da bulurdum bu toprakları bu dini. bunlar safsata. türk olmak kadar dinim, dinim kadar türk olmam da onurdur benim için.

ağzımdan lanet kelimesi pek çıkmaz, ama lanet ediyorum bu sefer. kendini cihatta ilan edenlere, beni halkımdan ayrı göstermek isteyenlere. mini etek giydim, piercing taktım diye bana kafir diyene, başımı örttüm sakal uzattım diye bana irticacı diyenlere. lanet okuyorum, orada beni temsil ettiğini düşünüp onca insanın canını yakana lanet okuyorum....

göbeğini kaşıyan adamın çok da umrunda olmayacak olaydır...
burdaki ilk giri yanlış anlaşılmış hem de en istemediğim bir şekilde o yüzden orospu çocukluğunun şerefsizliğin tavan yaptığı bir olaydır diyeyim kısaca. ayrıca :

daha dün nefret dolu bir giri vardı buralarda mitingle ilgili. belki hala duruyordur. sonra aynı ağızdan tükürükler saçan bir mesaj aldım nefretten salyaları akıyordu sanırım bunu yazarken.

yazıktır. günahtır.

her zaman dolaşdığım,normal zamanlarda çok kalabalık olmayan,sakin bir sıradan bir pazarda böyle bir olay yaşanması ve uzakta olmam nedeniyle meraktan ve öfkeden yerimde duramamama neden olan olay.

yapılış nedenine bakılmadan lanetlenmesi gereken olay.

bilmiş kafalardan çıkacak seslerden geçilmemesine neden olacak katliam amacı taşıyan saldırı olmuştur. herkes çıkıp birşeyler söylecek, en ufak bir delil bulunmadan yorumlar yapılacaktır. kimisi mitingi * engellemek için yapıldığını, kimisi de mitingde belirtilen fikirlere katılmayanları kötülemek için yapıldığını söylecektir.

şerefsiz itlerin yaptığı saldırıdır. ne istiyorsunuz sabahın köründe ekmek parası kazanmak için gelen o insanlardan? ne istiyorsunuz halktan, dilendiğiniz insanlardan? amaç gayet açık ve ortadayken, elinizden daha fazlası gelmiyor değil mi? yapıp yapabileceğiniz sadece şiddet uygulamak değil mi? sadece masum insanların hayatıyla oynamak değil mi? yaralanan o 15 kişinin, bacağı kopan o insanın ahını almak değil mi? lanet olsun size bee, lanet olsun hepinize!!

miting mesajının yerine ulaştığı belirtisidir. göt korkusunun başladığı, hayallerinin suya düşmesinin son çırpınışlarıdır. cihat arkasına sığınan canavarların, ibnelerin, beyni s.kiklerin yaptığı soytarılıktır. biraz insan olun lan'dır.

bu insanların mantığı artık girene girsin çıkana çıksın oldu. artık saçmalıyorlar. işi terörizme vurmaya başladılar. bir de bunlarla mı uğraşacağız biz, dertten başka bir şey getirmiyorlar.

saldırının izmir'de olması da ayrı bir düşüdürücü nokta.

hakkında yazılan girilerle aziz nesine az söylemişsin dedirten olaydır.

özkanlar pazar yerinde , metin oktay spor kompleksinin girişinde ki tel örgülere dayanmış , selesine poşet bağlı olduğu söylenen in üzerinde olanbombanın patlaması sonucu 2 si ağır 16 kişi yaralanmış.in geceden konulduğunu söyleyenler var, pazar esnafının brandalarını-çadırlarını kurarken sarsıntıdan dolayı patladığı muhtemel. öğle ve akşamüstü çok kalabalık olduğu düşünülürse sabah patlaması daha büyük bir faciyayı engellemiş. mitingi etkiler mi derseniz ben önceden planladığım gibi ailemele birlikte miting alanında olucam.duyarlı vatandaşlarımızında benim gibi düşünüp pazar günü miting alanını dolduracaklarından hiç mi hiç şüphem yok...

halısahaya bomba koyacak kadar ördek zihinliler yarın mitingde yürürken umarım aynı poşetten elime teslim ederler.

Kaynak: İtüSözlük

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

bluemoon24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks