Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Sosyallik Arttırıcı (http://www.hayatimdegisti.com/forum/sosyallik-arttirici/)
-   -   Sosyallik Arttırıcı Telkin İçeriği (http://www.hayatimdegisti.com/forum/sosyallik-arttirici/621-sosyallik-arttirici-telkin-icerigi.html)

hayatimdegisti 10-01-2007 12:51 AM

Sosyallik Arttırıcı Telkin İçeriği

Sosyallik arttirici mp3
So...you will remain more relaxed... and calmer... whenever you are in the presence of other people... and it doesn't matter whether it is a small group of people... or a large group... or whether they are friends or strangers....

Böylece(bundan böyle)...Daha rahatsın...Ve daha sakin...Diger insanlar ile birlikteyken kalabalık yada bir kac kisi olmasi hic farketmez...Onlarin yabanci olmasi yada arkadaslarin olmasi da farketmez..

you will now learn... to not have any fear of speaking in front of other people...
Simdi ögreniyorsun...diğer insanlarin onunde konusurken hic bir korku duymamayı
you will always be able to express yourself easily and confidently...

Her zaman kendini kolayca ve güvenle ifade edebiliyorsun
and you will learn to speak eloquently and confidently... with intelligence and humour when appropriate ...

Ve uygun olan zamanda zeka ve espri ile etkili, güzel ve güvenli konuşmayı öğreniyorsun

your conversations will flow easily....and you will enjoy talking to people.... about any subject that arises... and now you will always be able to meet people on equal terms... without the slightest feelings of inferiority... you will become... so deeply interested... so deeply absorbed in what you are saying... that you become completely focused in the conversation... to the complete exclusion of everything else...

konuşmaların kolayca akıyor...ve ortaya atılan herhengi bir konu üzerinde insanlarla konuşmaktan hoşlanıyorsun...ve şu anda aşağılık duyguları hissetmeksizin...eşit koşullarda insanlarla tanışabiliyorsun...son derece ilgili...son derece ne söylediğini bilir hale geliyorsun...öyle ki diğer herşeyi tamamen dışarıda tutarak... bütünüyle konuşmaya yoğunlaşıyorsun
and so you always remain perfectly relaxed... perfectly calm and self confident... when you are speaking to other people... whether it's to do with business or pleasure... whether its on a one to one... or to a group...

ve böylece diğer insanlarla konuşruğunda...ister işle ilgili yada zevk için olsun...ister bire bir...ya da bir grupla olsun...her zaman mükemmel bir şekilde rahat kalıyorsun...

and when your with other people... you become much less conscious of yourself... and your own feelings... you will consequently be able to talk quite freely and naturally... if you should begin to think of yourself....you will immediately shift your attention back to your conversation ... and you will remain calm... confident... and self assured... at all times...

ve diğer insanlarla olduğunda... kendinin... ve kendi duygularının çok daha az farkında olmaya başlıyorsun...sonuç olarak oldukça özgür ve doğal bir şekilde konuşabiliyorsun... eğer kendini düşünmeye başlarsan...hemen dikkatini konuşmana çeviriyorsun...ve her seferinde..sakin...emin...kendine güvenli kalıyorsun...

and because of this... you will find that you get on better with people... you gain their respect easily... because you are a good listener... and you speak with intelligence and confidence ... and you like to laugh with people... as you know its a wonderful way to communicate... and this makes you feel happy and content....knowing that you can communicate easily with people from all walks of life... as you draw upon your experiences of life to make your conversations interesting....

ve bunların sayesinde... insanlarla daha iyi ilişki kuracaksın...onların saygısını kolayca kazanacaksın...çünkü sen iyi bir dinleyicisin... ve zeki ve güvenli bir şekilde konuşuyorsun...ve insanları güldürmeyi seviyorsun...bildiğin gibi bu harika bir iletişim yoludur...ve bu senin mutlu ve memnun olmanı sağlar...konuşmalarını ilginç hale getirmek için hayat tecrübelerini kullanarak...hayatının her aşamasında karşılaşacağın insanlarla kolayca iletişim kurabileceğini biliyorsun...
and as time goes by... you will find that you enjoy being around other people... as your skills of communication grow more and more refined... and you draw opportunities towards you... as people respond to your likeable easy going personality... and so as you grow more and more confident about your own abilities... when your in the company of other people... you grow more confident about yourself... and develop an inner calm and strength... as the days weeks and months go by.

Ve zaman geçtikçe... fark ediyorsun ki...çevrendeki diğer insanlarla hoş vakit geçirmeye başlıyorsun...çünkü iletişim becerilerin daha da gelişiyor ve saflaşıyor...ve fırsatlar ayağına kadar geliyor...çünkü insanlar kolayca akan hoş kişiliğine cevap veriyorlar...ve böylece kendi kabiliyetlerin hakkında daha da güvenli hale geldikçe...diğer insanların topluluklarına katıldığında... günler, haftalar ve aylar geçerken...
kendin hakkında daha da güvenli hale geliyorsun... ve içindeki huzur ve kuvvet artıyor.

alper001 30-05-2007 08:08 PM

Sosyallik Arttırıcı telkin içeriği

merhaba; diğer telkinlerin içeriği hemen başlıkların altında ama bu telkinin içeriğini bulamadım.

hayatimdegisti 31-05-2007 11:54 PM

Ynt: Sosyallik Arttırıcı telkin içeriği

Alıntı:

alper001 Nickli Üyeden Alıntı
merhaba; diğer telkinlerin içeriği hemen başlıkların altında ama bu telkinin içeriğini bulamadım.

Sitenin ana sayfasinda yani portalda tüm içerikler mevcut olmayanlari oradan kopyalayip ekleyebilirsiniz...

venüs 22-06-2007 02:20 AM

Sosyallik arttirici mp3
So...you will remain more relaxed... and calmer... whenever you are in the presence of other people... and it doesn't matter whether it is a small group of people... or a large group... or whether they are friends or strangers....

Böylece(bundan böyle)...Daha rahatsın...Ve daha sakin...Diger insanlar ile birlikteyken kalabalık yada bir kac kisi olmasi hic farketmez...Onlarin yabanci olmasi yada arkadaslarin olmasi da farketmez..

you will now learn... to not have any fear of speaking in front of other people...

and you will learn to speak eloquently and confidently... with intelligence and humour when appropriate ...

Ve uygun olan zamanda zeka ve espri ile etkili, güzel ve güvenli konuşmayı öğreniyorsun

your conversations will flow easily....and you will enjoy talking to people.... about any subject that arises... and now you will always be able to meet people on equal terms... without the slightest feelings of inferiority... you will become... so deeply interested... so deeply absorbed in what you are saying... that you become completely focused in the conversation... to the complete exclusion of everything else...

konuşmaların kolayca akıyor...ve ortaya atılan herhengi bir konu üzerinde insanlarla konuşmaktan hoşlanıyorsun...ve şu anda aşağılık duyguları hissetmeksizin...eşit koşullarda insanlarla tanışabiliyorsun...son derece ilgili...son derece ne söylediğini bilir hale geliyorsun...öyle ki diğer herşeyi tamamen dışarıda tutarak... bütünüyle konuşmaya yoğunlaşıyorsun
and so you always remain perfectly relaxed... perfectly calm and self confident... when you are speaking to other people... whether it's to do with business or pleasure... whether its on a one to one... or to a group...

ve böylece diğer insanlarla konuşruğunda...ister işle ilgili yada zevk için olsun...ister bire bir...ya da bir grupla olsun...her zaman mükemmel bir şekilde rahat kalıyorsun...

and when your with other people... you become much less conscious of yourself... and your own feelings... you will consequently be able to talk quite freely and naturally... if you should begin to think of yourself....you will immediately shift your attention back to your conversation ... and you will remain calm... confident... and self assured... at all times...

ve diğer insanlarla olduğunda... kendinin... ve kendi duygularının çok daha az farkında olmaya başlıyorsun...sonuç olarak oldukça özgür ve doğal bir şekilde konuşabiliyorsun... eğer kendini düşünmeye başlarsan...hemen dikkatini konuşmana çeviriyorsun...ve her seferinde..sakin...emin...kendine güvenli kalıyorsun...

and because of this... you will find that you get on better with people... you gain their respect easily... because you are a good listener... and you speak with intelligence and confidence ... and you like to laugh with people... as you know its a wonderful way to communicate... and this makes you feel happy and content....knowing that you can communicate easily with people from all walks of life... as you draw upon your experiences of life to make your conversations interesting....

ve bunların sayesinde... insanlarla daha iyi ilişki kuracaksın...onların saygısını kolayca kazanacaksın...çünkü sen iyi bir dinleyicisin... ve zeki ve güvenli bir şekilde konuşuyorsun...ve insanları güldürmeyi seviyorsun...bildiğin gibi bu harika bir iletişim yoludur...ve bu senin mutlu ve memnun olmanı sağlar...konuşmalarını ilginç hale getirmek için hayat tecrübelerini kullanarak...hayatının her aşamasında karşılaşacağın insanlarla kolayca iletişim kurabileceğini biliyorsun...
and as time goes by... you will find that you enjoy being around other people... as your skills of communication grow more and more refined... and you draw opportunities towards you... as people respond to your likeable easy going personality... and so as you grow more and more confident about your own abilities... when your in the company of other people... you grow more confident about yourself... and develop an inner calm and strength... as the days weeks and months go by.

Ve zaman geçtikçe... fark ediyorsun ki...çevrendeki diğer insanlarla hoş vakit geçirmeye başlıyorsun...çünkü iletişim becerilerin daha da gelişiyor ve saflaşıyor...ve fırsatlar ayağına kadar geliyor...çünkü insanlar kolayca akan hoş kişiliğine cevap veriyorlar...ve böylece kendi kabiliyetlerin hakkında daha da güvenli hale geldikçe...diğer insanların topluluklarına katıldığında... günler, haftalar ve aylar geçerken...
kendin hakkında daha da güvenli hale geliyorsun... ve içindeki huzur ve kuvvet artıyor.

venüs 22-06-2007 02:32 AM

tuh788 zaten eklemişsiniz telkin içeriğini.. dikkatimi şimdi çekti.. özür dilerim tuh788

PAMİRNAZLI 27-11-2007 11:49 AM

Ynt: Sosyallik Arttırıcı Telkin İçeriği

Atakan bey merhaba
Ben aylardır dinliyorum telkinleri ancak dün akşamdan beri artık sesinizi ___ çok net _____duymaya başladım telkinlerde.. Hatta 2 erkek sesi gibi geliyor sesiniz çok coşkulu geliyor birde... Bendemi anormallik var? Özellikle bu telkinin 2,54 saniyesinden sonra ses dahada netleşiyor..
Gerçi dinlediğim ortam çok sessiz ondanmıdır

izmirli035 27-11-2007 12:08 PM

ben hic bir ses duymuyorum dusun

orgeneral 26-12-2007 06:35 PM

bu telkineler ingilizce mi yoksa türkçe mi?

shamanic 26-12-2007 06:38 PM

merhabalar hoş geldiniz... actionsmile

içerikler türkçedir...

unalkazdal 11-01-2008 11:17 AM

evet arkadaşa katılıyoruyum ilk başta birilerinin sesi gelir gibi oluyor sonra gidiyor smiliyface

su perisi 17-01-2008 10:51 AM

Alıntı:

hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı
Sosyallik arttirici mp3

music45

catterflym 02-02-2008 11:19 AM

mp3 nerde ben bulamadım agl34

shamanic 04-02-2008 09:34 PM

merhabalar catterflym ... actionsmile

ana sayfamızda istediğiniz tüm başlıklarımıza rahatça ulaşabilirsiniz.. pc05

http://hayatimdegisti.com/forum/

alternatif olması açısından ilk etapta size lazım olacak olan linkler aşağıda... b456

sevgiler.. hismiley

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...rmayiniz-b8.0/ rehber bölüm..

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...izfont-b254.0/ mp3 ler bölümü..

-namaste- 31-03-2008 10:51 PM

merhabalar
bu sosyallik arttırıcı telkin iletişimi güçlendiriyor ve rahat tanışmayı sağlıyor insanlarla.ben şunu merak ediyorum tanışmak istediğim biri var ve gidip rahatça tanışabiliyorum.ben şöyle birşey olmasından çekiniyorum.telkinlerin etkisiyle yerli yersiz herkesle tanışmaktan çekiniyorum.ben sadece kendi istediğim kişilerle tanışmak istiyorum. önüne gelenle tanışmaya kalkmayayım sonra.
teşekkürler

keops 31-03-2008 11:02 PM

Alıntı:

-namaste- Nickli Üyeden Alıntı
merhabalar
bu sosyallik arttırıcı telkin iletişimi güçlendiriyor ve rahat tanışmayı sağlıyor insanlarla.ben şunu merak ediyorum tanışmak istediğim biri var ve gidip rahatça tanışabiliyorum.ben şöyle birşey olmasından çekiniyorum.telkinlerin etkisiyle yerli yersiz herkesle tanışmaktan çekiniyorum.ben sadece kendi istediğim kişilerle tanışmak istiyorum. önüne gelenle tanışmaya kalkmayayım sonra.
teşekkürler

ilahi sende namaste :)
korkma bişey olmaz samimiyeti fazla arttırmazsın tanıştığın her insanla olur biter
bugünlerde biraz asosyal oldum bende sosyallik arttırıcı dinliyorum
herkezle tanışayım diye :)
forumada şu sıralar sürekli yazmamın nedenide bu olmalı
dinledikçe dışa açılıyorsun
muhabbetle

-namaste- 31-03-2008 11:06 PM

cevap için teşekkürler keops

ceren18 25-04-2008 12:32 PM

biri beni yönlendirebilir mi ben dinlemeye baslıyalı 1hafta oluyo benim dinledigim mp3 sözsüz sadece müzik var ve ben 18 yasındayım yani daha nası biri olduguma karar vermeye çalısıyorum dinledigim mp3 bilinç altıma zarar vermesi gibi bir durumla karsılaşabilir miyim?son olarakta bu mp3 sözlü olanlarını nerde bulabilirim? dusun

cudi 22-05-2008 12:04 PM

Merhaba Arkadaşlar.

Benim merak ettiğim bir konu var.
bende eksik olduğunu düşündüğüm telkinlerin mp3 lerini indirdim.peki bunlar sadece dinleyecekmiyim yoksa hem dinleyip hemde telkin içeriğini beraberinde okumam gerekiyor.yardımcı olursanız sevinirim.
Teşekkürler.

cevap mail olarak gelirse yada özel mesaj olarak gelirse daha iyi olur. :)

ziyaretcixy 22-05-2008 07:31 PM

Alıntı:

cudi Nickli Üyeden Alıntı
Merhaba Arkadaşlar.

Benim merak ettiğim bir konu var.
bende eksik olduğunu düşündüğüm telkinlerin mp3 lerini indirdim.peki bunlar sadece dinleyecekmiyim yoksa hem dinleyip hemde telkin içeriğini beraberinde okumam gerekiyor.yardımcı olursanız sevinirim.
Teşekkürler.

cevap mail olarak gelirse yada özel mesaj olarak gelirse daha iyi olur. :)

Hayır telkinleri sürekli okuman gerekmiyor... hatta hiç okumayabilirsinde... Telkinleri günde 4-8 saat arası dinle... Ego + Suçluluk ile başlamalısın... İlkönce altyapın oluşmalı, açıklar kapanmalı... Telkinleri dinlemeye başlamadan bir kere okuman yeterli (bence) en azından beynine neye kalkıştığın konusunda emir vermiş olursun... "Ama kendime güvenim konusunda sorunum var" dersen ozman "hiç okumadan başla" derim. Çünkü bilinçaltı fitreni kalınlaştırmamış olursun... Yada şöyle yap 1 hafta dinle kendine güven geldiğini hissedeceksin. ozman bir kere okuyabilirsin. HErşey sende bitiyor... Bana göre ego + suçluluk ile başla 21 gün devam et... sonra ego + sosyallik ya da ego + (kendi tercihin) şeklinde yapabilirsin. egoyu lisetenden eksik tutma... Telkinler müziklerin içinde duyulamayacak kadar kısık konulmuştur. Amaç bilinçli olarak duymamandır zaten... Ama bilinçaltın bu telkinleri duyucak ve kendini programlamaya başlayacaktır. Bilimsel olarakta kanıtlanmıştır ki bilinçaltımız biz sesleri duymasakta sürekli kayıt yapar... 24 saat boyunca her şeyi her sesi kaydeder... böyle bir mucizemiz varken uyurken bile kullanabiliriz demi... :)

bi siteye biraz göz gezdirdiğin anda bu bilgiden çok daha fazlasını bulucaksın

melmelmel 13-12-2008 06:36 PM

heeeeelp!!

ya arkadaşlar bu telkin olayını ben çözemedim anladığım kadarıyla dinlenilen müziğin sözleri yabancı,bilinçaltımıza naslı etki edicek o zaman? mantıklı bi açıklaması varmı? çünkü bu iş sadece müzikle olmaz gibime geliyo

yeni bir hayat 13-12-2008 06:57 PM

Alıntı:

melmelmel Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 91621)
ya arkadaşlar bu telkin olayını ben çözemedim anladığım kadarıyla dinlenilen müziğin sözleri yabancı,bilinçaltımıza naslı etki edicek o zaman? mantıklı bi açıklaması varmı? çünkü bu iş sadece müzikle olmaz gibime geliyo

Merhaba melmelmel;t678

Öncelikle aramıza hoşgeldiniz..vien1

Telkinlerin içeriği Türkçedir..İngilizce metinler sadece bilgi verilmek içindir..Telkinler, subliminal denilen yöntem ile müzik arkasında okunduğu için bilinçaltımız tarafından algılanıyor..Rehber bölümünü incelerseniz, çok daha fazla bilgi edinebilirsiniz..

Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız - Hayatım Değişti Telkinli Cd'leri

Sevgiler..actionsmile

himmler 10-02-2009 04:26 AM

bir sorum olacak:

ben, tanıdığım insanlara karşı aşırı konuşkan, onlarla, beraberce mutlu vakit geçiren biriyim...

buna karşılık, tanımadığım insanlara karşı da soğuk görünen, tanımadığım birisiyle konuşurken kendimi rahat hissedemeyen biriyim..bu durum da beni rahatsız ediyor..çevremde muhattap olduğum ve iyi geçindiğim küçük bi azınlık dışında insan ilişkilerinde fazla ilerleme yaşayamıyorum..ve de tanımadığım insanların bulunduğu kalabalık bi ortamda sesimi fazla yükseltemiyorum...

sizce SOSYALLİK ARTTIRICI ile ilgili olan mı yoksa SOSYAL FOBİ ile ilgili olan telkini mi dinlemem yararlı olur??

sanemce 10-02-2009 09:58 AM

merhaba himmler

suçluluk ve ego yu 15 gün dinleyip, ardından kendine güveni ekleyebilirsiniz.

bu telkinlerinde olumlu etkilerini göreceksiniz zaten.
sosyal fobi yerine sosyallik arttırıcı daha uygun.

sevgiler actionsmile

himmler 11-02-2009 02:00 AM

sayın sanemce tavsiyeniz için teşekkür ediyorum..aynen uygulayacağım..

cemboli 24-03-2009 10:34 PM

mart ayında kimse bişi yazmamış yazim dedim:D
ben de ikinci haftada sosyallik artırıcıyı da ekledim sanki biraz daha rahat konuşuyorum gerçi günlüğüme biraz setrt ve sinirli şeyler yazdım ama olsun iyim şuan...

zeynepinar 23-07-2009 10:39 AM

Cevap: Sosyallik Arttırıcı Telkin İçeriği

ben diğer insanlar gibi rahat konuşuyor olmayı çok istiyorum bende çok heyecan var herzaman kendi kendimle çatışıyorum niye böyleyim diye bu sefer rahat olacam diyorum ama yine heyecana kaılıyorum aslında beni korkutan karşımdaki insanların kendilerine çok güvenmesi .burda kendimi yenmek istiyorum halbuki arkadaşlar arasında çok neşeli rahat esprili biriyim .umarım istediğim yerde olurum .

esin_S 22-10-2009 09:37 AM

Öncelikle merhaba arkadaşlar,

Ben bu doğa sesi ile sosyallik artırıcı mp3' ü indirdim.. Ancak telkin ayrıca mı indirilecek ya da okunacak, onu anlayamadım..Ben Şanal bey'in kitaplarını okuyarak 1 yıl kadar önce hayatımıın bir kısmını değiştirdim.. Bu siteye de üye olmuştum uzun zaman önce.. Fakat o zamanlar mp3'ler yoktu.. Kullanımını anlayamadım..

Sadece huzur veren bir su sesi var.. Ama telkin???? Yardımcı olursanız sevinirim..

Sevgiyle kalın!!

Herr_Mannelig 17-02-2010 10:24 PM

bu telkin çok hoşuma gitti.gerçi daha dinlemedim etkisini bilmiyorum ama içeriğini çoook beğendm

farkvar 13-11-2011 09:58 PM

Selam hayatım değişti ailesi sosyallık artıtırıcı telkının henüz dinleyelı 3 gün oldu ve etkisini görmeye başladım uzun uzun bı konu üzerinde konuştum espiri yaptım çok memnun kaldım ve iş arkaşdaşlarımı da şaşırtığımI fark ettım dedım ki kendi kendime ne oluyo o anda aklıma ben ne dinledim yakın zman da sorusu sordum kendıme sosyallık arıtırıcı ve en çok şikayetim konuşurken karşımdakı nı fazla dınlemden konuşma gereği duyardım şimdi karşımdaki konuşanı dınlıyorum ve daha iyi anlıyorum çünkü telkinlerin de tam soylediği gibi konuşmaya yoğunlaşıyorum süperrr :) düşüncelerimide iyi ifade edebiliyorum dinlemeye ve gelişmeye devam ..

azraist_24 13-11-2011 10:28 PM

Alıntı:

farkvar Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 811104)
Selam hayatım değişti ailesi sosyallık artıtırıcı telkının henüz dinleyelı 3 gün oldu ve etkisini görmeye başladım uzun uzun bı konu üzerinde konuştum espiri yaptım çok memnun kaldım ve iş arkaşdaşlarımı da şaşırtığımI fark ettım dedım ki kendi kendime ne oluyo o anda aklıma ben ne dinledim yakın zman da sorusu sordum kendıme sosyallık arıtırıcı ve en çok şikayetim konuşurken karşımdakı nı fazla dınlemden konuşma gereği duyardım şimdi karşımdaki konuşanı dınlıyorum ve daha iyi anlıyorum çünkü telkinlerin de tam soylediği gibi konuşmaya yoğunlaşıyorum süperrr :) düşüncelerimide iyi ifade edebiliyorum dinlemeye ve gelişmeye devam ..

Sevgili farkvar,

Acaba sosyallik arttiricinin hangi versiyonunu dinliyorsunuz?

Sosyal fobi ile arasinda etki olarak bir fark var mi biliyor musunuz

farkvar 13-11-2011 10:34 PM

Selam azra new age versiyonunu dinliyorum en çok sevdiğim versiyon diyebilirim sosyal fobi telkini ile hiç kıyaslamadım içeriklerini okuyup kıyas yapabilirsin tercihide sana kalmış ama sosyal fobi sıkıntın varsa listende mutlaka olsun

sweeet 13-11-2011 10:41 PM

Bence bu telkinin en güzel yanı kendi halinizde yaşarken telkini dinledikten çevrenizle diyalogunuzun artması ve sonra da dönüp kendinize ne oluyor bana diyip sosyallik arttırıcı dinlemenin etkisi olduğunu fark edip bunun keyfini yaşama... :D

azraist_24 13-11-2011 10:43 PM

Alıntı:

sweeet Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 811114)
Bence bu telkinin en güzel yanı kendi halinizde yaşarken telkini dinledikten çevrenizle diyalogunuzun artması ve sonra da dönüp kendinize ne oluyor bana diyip sosyallik arttırıcı dinlemenin etkisi olduğunu fark edip bunun keyfini yaşama... :D

Peki canimcim, sosyal fobi ile benzer tarafi var mi?idea3

evlenmek_güzel_şey:D 14-11-2011 07:55 AM

arkadaşlar ben burda yazılanları duymuyorum bi kaç ses geliyor ama anlaşılmıyo.anlamayınca faydası olurmu?.burda yazmışsınız ama ben burda okudugum kadar anlayamıyorum hep burdanmı okumam gerekiyor?smil56

azraist_24 14-11-2011 03:22 PM

Alıntı:

evlenmek_güzel_şey:D Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 811156)
arkadaşlar ben burda yazılanları duymuyorum bi kaç ses geliyor ama anlaşılmıyo.anlamayınca faydası olurmu?.burda yazmışsınız ama ben burda okudugum kadar anlayamıyorum hep burdanmı okumam gerekiyor?smil56

Tatlim, telkin metinleri dinledigimiz mp3 lerin icerisinde gizli, bilincaltimizin duyabilecegi duzeyde ondan dolayi endiselenmene gerek yok sen duymasan da bilincaltin almasi gereken notu aliyor 12389y789

evlenmek_güzel_şey:D 14-11-2011 03:26 PM

Alıntı:

azraist_24 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 811205)
Tatlim, telkin metinleri dinledigimiz mp3 lerin icerisinde gizli, bilincaltimizin duyabilecegi duzeyde ondan dolayi endiselenmene gerek yok sen duymasan da bilincaltin almasi gereken notu aliyor 12389y789

tamam abla teşekkürler:)) partysmileyy789music45s456bisikletwave44yu89

azraist_24 14-11-2011 03:28 PM

Alıntı:

evlenmek_güzel_şey:D Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 811206)
tamam abla teşekkürler:)) partysmileyy789music45s456bisikletwave44yu89

Ayrica sadede dipnot eklemek isterim:

Telkin metinlerini surekli olkuman gerekmez, sadece sana fikir vermesi acisindan bir kez okuman yeterli44a

Huzurlu kal

azraist_24 14-11-2011 11:17 PM

ARKADASLARIM,

Birsey daha paylasmak istiyorum bugun tecrube ettigim....

Bildiginiz uzre 2 gundur listeme ``Sosyallik Arttirici`` ekledim dun de bununla ilgili sizden tecrubelerinizi paylasmanizi rica etmistim...

Bugun, yaklasik olarak 2 aydir ayni ortamda olmamiza ragmen konusmadigim kustugum biri vardi bugun bana ilk kez ``Gunaydin, nasilsin`` dedisevincli
Nasil tepki verecegimi sasirdim, saskin saskin yuzune baktim:)))) Gunaydin dedim sadece... Allah`im diyorum, ya bana biseyler oluyor ya da bu telkinler hayatimi degistiriyorpartysmileypartysmiley

Sizin var mi bununla ilgili bir anektodunuz yakinlarda ya da bu telkini dinlerken yasadiginiz ilginc bir aniniz...

imported_Angel 15-11-2011 11:28 AM

Alıntı:

azraist_24 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 811263)
ARKADASLARIM,

Birsey daha paylasmak istiyorum bugun tecrube ettigim....

Bildiginiz uzre 2 gundur listeme ``Sosyallik Arttirici`` ekledim dun de bununla ilgili sizden tecrubelerinizi paylasmanizi rica etmistim...

Bugun, yaklasik olarak 2 aydir ayni ortamda olmamiza ragmen konusmadigim kustugum biri vardi bugun bana ilk kez ``Gunaydin, nasilsin`` dedisevincli
Nasil tepki verecegimi sasirdim, saskin saskin yuzune baktim:)))) Gunaydin dedim sadece... Allah`im diyorum, ya bana biseyler oluyor ya da bu telkinler hayatimi degistiriyorpartysmileypartysmiley

Sizin var mi bununla ilgili bir anektodunuz yakinlarda ya da bu telkini dinlerken yasadiginiz ilginc bir aniniz...

o kadar samimi bir şekilde paylaşmışsın ki yaşadıklarını...okuyunca baya gülümsettin beni arkadaşım smil56
sayende bu telkinin sihrini bir kez daha hatırlamış oldum...ben de açıp dinleyeyim bari...son günlerde biraz insanların sevgisine ihtiyaç duymaya başladım...zihnim sosyalliğe şu aralar kapalı galiba....telkin dinleyim de yollar açılsın....sağol canım benim şevklendirdin :) bi gelişme olursa yazıcam tekrar music45

ha bu arada geçmişte birkaç kez yaşadığım bir tecrübeyi ekleyim...
mesela kalabalık bir ortama girmem gereken bir durum ortaya çıkmışsa...mesela misafir gelicekse veya ailece dışarıda yemeğe falan çıkılacaksa 1-2 gün öncesinden bu telkini dinlediğimde o ortamlar ve görüşmeler başarılı geçiyor..dinlememiş halimdeki gibi görmezden gelinip yoksayılmıyorum..konuşmasam bile beni de sohbete dahil etmeye çalışıyorlar beni katmak için çaba gösteriyorlar...varlığımın farkedilmesi iyi oluyor..adam yerine konduğumu hissediyorum y789 o yüzden ne zaman böyle bir durum olacaksa öncesinden bu telkini dinliyorum ve kendimi silahlarımı kuşanmış gibi güvenli hissediyorum :)

matri 15-11-2011 02:01 PM

bu telkinlere ihtiyac duyanda duymayanda dinliyormu???

WEZ Format +3. Şuan Saat: 10:30 AM.