Registered Member Login:
Üye değil misin? Kayıt olunuz today!
Bugünki MesajlarForumları Okundu Kabul Et
subliminal telkin cd subliminal telkin mp3

telkinler sosyal fobide işe yaramıyormu?

Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz ve  Sosyal Fobi   telkinler sosyal fobide işe yaramıyormu? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link portal tıklayınız 2 . Hayırlı Günler Dilerim. Eft hakkındaki bilgileri sitemizden ulaşabilirsiniz.Bunun dışında Ben küçük bir başlangıç yapayım.Eft çok basit ve kolay kullanılabilen bir yöntemdir.Anlam olarak Duygusal Özgürleşme anlamına ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var   telkinler sosyal fobide işe yaramıyormu? telkin cd indir izle İstanbul telkinler sosyal fobide işe yaramıyormu? nerededir kimdir telkinler sosyal fobide işe yaramıyormu? çekirdek inanç temizliği İzmir bursa telkinler sosyal fobide işe yaramıyormu? hipnoz telkinler sosyal fobide işe yaramıyormu?olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi telkinler sosyal fobide işe yaramıyormu? hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 telkinler sosyal fobide işe yaramıyormu? kuantum düşünce kitap haberi

Uyarılar

Reklam Alanı

telkinler sosyal fobide işe yaramıyormu?

LinkBack Seçenekler Stil
Okunmamış 09-11-2015, 01:29 PM   #11 (permalink)
Üsteğmen

zahid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 608
207 Mesajinıza toplam 752 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
zahid is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: telkinler sosyal fobide işe yaramıyormu?

Hayırlı Günler Dilerim. Eft hakkındaki bilgileri sitemizden ulaşabilirsiniz.Bunun dışında Ben küçük bir başlangıç yapayım.Eft çok basit ve kolay kullanılabilen bir yöntemdir.Anlam olarak Duygusal Özgürleşme anlamına gelir.Akapunturun kardeşidir.Eft tekniği belirli noktalara 1 işaret diğeri orta parmağı olmak üzere 2 parmak ile vurularak duygusal olarak tedavi olma şeklidir.Uygulaması basit ve insanın en fazla 5 dakikasını alan güçlü uyglamalardan bir tanesidir.Tabiri caizse yolda bile uygulayabilirsiniz :) Sizlere "http://eft-tepeleme.gamet.com.tr/eft-tepeleme-icin-vurus-noktalari/" Bu internet sitesinde biraz daha iyi bir şekilde açıklanmış bu siteyi incelemenizi öneriyorum.Kitap konusuna gelince,Kitap özenle hazırlanmış ve her bir özelliği denenmiş güzel bir başucu kitabıdır.Benim kişisel gelişim kitaplarına ilgim bundan 4 sene öncesinde zirve yapmıştı diyebilirim.O dönemde iyi bir araştırma sürecine girmiş idim.Ama şimdi tavsiye edeceğim kitaplar azdır.Ama kalitesi de güzeldir.Değişimler konusunu gelince duygusal olabilir.Davranışsal olabilir o size bağlı.Günlüğü tavsiye etmemdeki asıl amaç şu.Kendinizi daha iyi bir şekilde muhasebe edebilmeniz. Hz.Ömer(r.a) o gün içerisinde yaptıklarını hemen akşamında muhasebe eder ve kendisini mevlana hz.Lerinin deyimi ile şeb-i aruz'a hazırlarmış.Sosyal fobiden daha ziyade üstü örtülü olarak bu amaçla tavsiye etmiştim.Değişimden kasıt şudur.
1)Kendine sorduğun sorular 2)Hissediş biçimin.(Durum) 3)(Bu konuya forumda biraz daha detaylı değineceğim)Değerlerin değişimi. 4)İnanç sistemin 5)Kullandığın Referans tecrubeleri Bu 5'inden biri değişse bile hayatında buna mutakiben gözle görülür değişim olacaktır.Bunlar insanların kullandığı temel değerlendirme sisteminin yapı taşlarını oluşturur.Anthony Robbins Bunları Master sistem olarak isimlendirir.Forumda Nac(Noro asosiyatif şartlama ve Master sistem hakkında da yazılar paylaşmayı planlıyorum.Bunlar biraz daha kitap özeti altında paylaşılır muhtemel.
ilk defa geliyorsanız , ismim Atakan Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve  Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım..Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin cd lerimi indirip uykuda dinleyerek faydalandı. Denemek için hediye telkin mp3 indirebilirsiniz. telkincd.com Neler mi hediye?Koruma kalkani,suçluluk duyguları,ego güven,depresyon dünde kaldı ve diğerleri....Ayrıca telefonla 5 dakika ücretsiz çekirdek inanç ön tespiti buradan yaptirabilirsiniz. cekirdekinanc.comTelkin cd hipnoz gibi ama tam olarak değil çünkü daha da etkili...işte 10 dakikalik bir tv programı..
Okunmamış 09-11-2015, 11:34 PM   #12 (permalink)

Tesekkür: 7
1 Mesaja İyi ki varsın denildi
firari2010 can only hope to improve

dediğiniz teknikleri dileyen kullansın ben elektronik sigarayla bırakmayı denerim bir taraftan. bu daha gerçekçi ve mantıklıdır bana göre. günlük tutma iyi bir sağaltım sağlayabilir buna katılıyorum. öte taraftan benim aruz la falan işim yok dinsiz birisiyim. neden her yoruma dini öğeler yerleştirip duruyorsunuz bunu da anlamış değilim. dikkatimi çeken bir diğer konu ise açtığım konuya yani soruma, aslında hiç kimse cevap vermemiş verememiş. o soru da şu: Psikiyatristin bilimsel görüşü.
firari2010 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 10-11-2015, 05:56 PM   #13 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 106
49 Mesajinıza toplam 74 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Kararli3521 is an unknown quantity at this point

Aynı şeyi bende kendi gittiğim psikoloğa sormuştum. Bana telkinlerin bir etken olmadığını asıl etkenin kendim olduğunu söylemişti. Hatta şu örneği verdi; Bir gitarı sadece gitar çalmayı öğreniyorum, gitar çalmayı biliyorum diyerek öğrenemezsin. Gitarı eline alıp alıştırmalar yaparak, yani deneyerek öğrenebilirsin. Sürekli telkin dinleyip hiçbir girişimde bulunmazsak aşamayız sorunlarımızı. Tabi bunu böyle rahatlıkla söylüyorum ama başarabiliyor muyum? Hayır. Sonuç olarak telkinleri umutla dinlemeye devam ediyorum.
Kararli3521 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler:
Okunmamış 10-11-2015, 10:23 PM   #14 (permalink)

Tesekkür: 7
1 Mesaja İyi ki varsın denildi
firari2010 can only hope to improve

Alıntı:
oznr00 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Aynı şeyi bende kendi gittiğim psikoloğa sormuştum. Bana telkinlerin bir etken olmadığını asıl etkenin kendim olduğunu söylemişti. Hatta şu örneği verdi; Bir gitarı sadece gitar çalmayı öğreniyorum, gitar çalmayı biliyorum diyerek öğrenemezsin. Gitarı eline alıp alıştırmalar yaparak, yani deneyerek öğrenebilirsin. Sürekli telkin dinleyip hiçbir girişimde bulunmazsak aşamayız sorunlarımızı. Tabi bunu böyle rahatlıkla söylüyorum ama başarabiliyor muyum? Hayır. Sonuç olarak telkinleri umutla dinlemeye devam ediyorum.
teşekkür ederim. şimdiye kadar aldığım en iyi yanıt oldu bu.Ben de aynı şekilde hayatın içinde mücadele etmeden insanın kendi izole dünyasında sadece müzik dinleyerek iyileşemeyeceği kanısındayım. hayatta karşılaşabileceğimiz demoralize edici durumlar karşısında bir ağrı kesici fonksiyonu görebilir diye düşünüyorum. umarım bir gün hepimiz başarırız. umutla yaşamaya devam :)
firari2010 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler:

Bookmarks

Seçenekler
Stil