Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz > Sosyal Fobi

Uyarılar

telkinler sosyal fobide işe yaramıyormu?

Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz ve Sosyal Fobi telkinler sosyal fobide işe yaramıyormu? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Hayırlı Günler Dilerim. Eft hakkındaki bilgileri sitemizden ulaşabilirsiniz.Bunun dışında Ben küçük bir başlangıç yapayım.Eft çok basit ve kolay kullanılabilen bir yöntemdir.Anlam olarak Duygusal Özgürleşme anlamına gelir.Akapunturun kardeşidir.Eft tekniği belirli noktalara 1 işaret diğeri orta parmağı olmak üzere 2 parmak ile ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Sosyal Fobi telkin cd indir izle İstanbul Sosyal Fobi nerededir kimdir Sosyal Fobi çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Sosyal Fobi hipnoz Sosyal Fobi olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Sosyal Fobi hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Sosyal Fobi kuantum düşünce kitap haberi

telkinler sosyal fobide işe yaramıyormu?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 09-11-2015, 01:29 PM   #11 (permalink)
Üsteğmen

zahid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 609
209 Mesajinıza toplam 756 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
zahid is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: telkinler sosyal fobide işe yaramıyormu?

Hayırlı Günler Dilerim. Eft hakkındaki bilgileri sitemizden ulaşabilirsiniz.Bunun dışında Ben küçük bir başlangıç yapayım.Eft çok basit ve kolay kullanılabilen bir yöntemdir.Anlam olarak Duygusal Özgürleşme anlamına gelir.Akapunturun kardeşidir.Eft tekniği belirli noktalara 1 işaret diğeri orta parmağı olmak üzere 2 parmak ile vurularak duygusal olarak tedavi olma şeklidir.Uygulaması basit ve insanın en fazla 5 dakikasını alan güçlü uyglamalardan bir tanesidir.Tabiri caizse yolda bile uygulayabilirsiniz :) Sizlere "http://eft-tepeleme.gamet.com.tr/eft-tepeleme-icin-vurus-noktalari/" Bu internet sitesinde biraz daha iyi bir şekilde açıklanmış bu siteyi incelemenizi öneriyorum.Kitap konusuna gelince,Kitap özenle hazırlanmış ve her bir özelliği denenmiş güzel bir başucu kitabıdır.Benim kişisel gelişim kitaplarına ilgim bundan 4 sene öncesinde zirve yapmıştı diyebilirim.O dönemde iyi bir araştırma sürecine girmiş idim.Ama şimdi tavsiye edeceğim kitaplar azdır.Ama kalitesi de güzeldir.Değişimler konusunu gelince duygusal olabilir.Davranışsal olabilir o size bağlı.Günlüğü tavsiye etmemdeki asıl amaç şu.Kendinizi daha iyi bir şekilde muhasebe edebilmeniz. Hz.Ömer(r.a) o gün içerisinde yaptıklarını hemen akşamında muhasebe eder ve kendisini mevlana hz.Lerinin deyimi ile şeb-i aruz'a hazırlarmış.Sosyal fobiden daha ziyade üstü örtülü olarak bu amaçla tavsiye etmiştim.Değişimden kasıt şudur.
1)Kendine sorduğun sorular 2)Hissediş biçimin.(Durum) 3)(Bu konuya forumda biraz daha detaylı değineceğim)Değerlerin değişimi. 4)İnanç sistemin 5)Kullandığın Referans tecrubeleri Bu 5'inden biri değişse bile hayatında buna mutakiben gözle görülür değişim olacaktır.Bunlar insanların kullandığı temel değerlendirme sisteminin yapı taşlarını oluşturur.Anthony Robbins Bunları Master sistem olarak isimlendirir.Forumda Nac(Noro asosiyatif şartlama ve Master sistem hakkında da yazılar paylaşmayı planlıyorum.Bunlar biraz daha kitap özeti altında paylaşılır muhtemel.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 09-11-2015, 11:34 PM   #12 (permalink)

Tesekkür: 7
1 Mesaja İyi ki varsın denildi
firari2010 can only hope to improve

dediğiniz teknikleri dileyen kullansın ben elektronik sigarayla bırakmayı denerim bir taraftan. bu daha gerçekçi ve mantıklıdır bana göre. günlük tutma iyi bir sağaltım sağlayabilir buna katılıyorum. öte taraftan benim aruz la falan işim yok dinsiz birisiyim. neden her yoruma dini öğeler yerleştirip duruyorsunuz bunu da anlamış değilim. dikkatimi çeken bir diğer konu ise açtığım konuya yani soruma, aslında hiç kimse cevap vermemiş verememiş. o soru da şu: Psikiyatristin bilimsel görüşü.
firari2010 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-11-2015, 05:56 PM   #13 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 106
49 Mesajinıza toplam 74 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Kararli3521 is an unknown quantity at this point

Aynı şeyi bende kendi gittiğim psikoloğa sormuştum. Bana telkinlerin bir etken olmadığını asıl etkenin kendim olduğunu söylemişti. Hatta şu örneği verdi; Bir gitarı sadece gitar çalmayı öğreniyorum, gitar çalmayı biliyorum diyerek öğrenemezsin. Gitarı eline alıp alıştırmalar yaparak, yani deneyerek öğrenebilirsin. Sürekli telkin dinleyip hiçbir girişimde bulunmazsak aşamayız sorunlarımızı. Tabi bunu böyle rahatlıkla söylüyorum ama başarabiliyor muyum? Hayır. Sonuç olarak telkinleri umutla dinlemeye devam ediyorum.
Kararli3521 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-11-2015, 10:23 PM   #14 (permalink)

Tesekkür: 7
1 Mesaja İyi ki varsın denildi
firari2010 can only hope to improve

Alıntı:
oznr00 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Aynı şeyi bende kendi gittiğim psikoloğa sormuştum. Bana telkinlerin bir etken olmadığını asıl etkenin kendim olduğunu söylemişti. Hatta şu örneği verdi; Bir gitarı sadece gitar çalmayı öğreniyorum, gitar çalmayı biliyorum diyerek öğrenemezsin. Gitarı eline alıp alıştırmalar yaparak, yani deneyerek öğrenebilirsin. Sürekli telkin dinleyip hiçbir girişimde bulunmazsak aşamayız sorunlarımızı. Tabi bunu böyle rahatlıkla söylüyorum ama başarabiliyor muyum? Hayır. Sonuç olarak telkinleri umutla dinlemeye devam ediyorum.
teşekkür ederim. şimdiye kadar aldığım en iyi yanıt oldu bu.Ben de aynı şekilde hayatın içinde mücadele etmeden insanın kendi izole dünyasında sadece müzik dinleyerek iyileşemeyeceği kanısındayım. hayatta karşılaşabileceğimiz demoralize edici durumlar karşısında bir ağrı kesici fonksiyonu görebilir diye düşünüyorum. umarım bir gün hepimiz başarırız. umutla yaşamaya devam :)
firari2010 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks