Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz > Sosyal Fobi

Uyarılar

Böyle biri olmak istiyorum...

Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz ve Sosyal Fobi Böyle biri olmak istiyorum... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: Zerynthia Nickli Üyeden Alıntı Farklı bir insan olmak istiyorsan kendi tarzını yaratmalısın. Sana sunulacak öneriler herkesin deneyimlerinden yola çıkarak önereceği, belli kalıplar içerisinde olacaktır. Bunun için kendinden bir şeyleri feda etmen gerekmiyor. Yani istesen de bazı şeyleri silemezsin. Benim ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Sosyal Fobi telkin cd indir izle İstanbul Sosyal Fobi nerededir kimdir Sosyal Fobi çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Sosyal Fobi hipnoz Sosyal Fobi olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Sosyal Fobi hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Sosyal Fobi kuantum düşünce kitap haberi

Böyle biri olmak istiyorum...

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 29-06-2011, 05:55 AM   #11 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 96
123 Mesajinıza toplam 230 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ac_milan_ac is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Böyle biri olmak istiyorum...

Alıntı:
Zerynthia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Farklı bir insan olmak istiyorsan kendi tarzını yaratmalısın. Sana sunulacak öneriler herkesin deneyimlerinden yola çıkarak önereceği, belli kalıplar içerisinde olacaktır.

Bunun için kendinden bir şeyleri feda etmen gerekmiyor. Yani istesen de bazı şeyleri silemezsin. Benim önerim kendini geliştirmen. Önceden ben de çok utangaç ve asosyal biriydim ama şuan çoookk çokk farklıyım. Ve özellikle belirtmek istediğim bir şey var. Söylediğin gibi komik olmak insanların seni eğlenceli ve espirili biri olarak görmesi isteği herkesin içinde vardır. Benim de vardı tabii ki... Ama ben komik olmadığımı, kimseyi eğlendirmediğimi hiçbir zaman dillendirmedim. Bunları sürekli düşünürsen ve söylersen değiştirmekte çok zorlanırsın diye düşünüyorum.

Onun yerine denemelere başla... Zamanla oluşacaktır. Bir anda çok komik ve eğlenceli biri olamazsın. Ancak zamanla tam da istediğin özelliğe sahip olduğunu ve bunu yaparken çok rahat olduğunu göreceksin.

Son olarak önce sen kendine hakettiğin değeri ver, kendini sev ve kabul et. Tüm insanların seni sevmesi gerekmiyor. İnsanlar gelip geçer ama sen kendinle hep baş başa olacaksın.

Sevgiler.
rica etsem utangaçlığınızdan nasıl kurtulduğunuzu anlatır mısınız ? :))

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

ac_milan_ac isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-06-2011, 07:56 AM   #12 (permalink)
Binbaşı

maviinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,267
1,458 Mesajinıza toplam 5,344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to all

Üzerine gitmelisin dostum.. İnsan kötü kabuslarının farkına varıp rüyasında onların üzerine giderse gerçek hayattaki korkularıyla yüzleşir, o korkularından kurtulurmuş. Sen de gerçek hayatta o utangaçlığının, sende rahatsızlık yaratan durumun üzerine gitmelisin :) İlkinde kendini kötü hissedersin. Belki 2. sinde de. Hatta 3. sünde, 4. sünde bile kendini berbat hissedersin ama utangaçlığından kurtulacağını düşündüğünde art arda çabalamak sana daha fazla hırs katmalı anlatabiliyor muyum? Sürekli çabalamalısın yani. Bir süre sonra belki de sen farkında olmadan utangaçlığın ortadan kalkmış olacak secincli Bir de örnek vererek tasvir edeyim, Süleymaniye Camii nin abdest alma yerinde muslukların altındaki mermerler aşınmıitı. Asırlardır su aynı yere akıyor, böylece mermerler aşınıyor. Eğer basit, aklı olmayan su bile kuvvetle bir mermeri aşındırıyorsa sen sahip olduğun akıl ve idrak edebilme kabiliyetinle utangaçlığın canına okumalısın Bunu yapabileceğine inanırsan kesinlikle yaparsın. Ayrıca olumlama yapmanı öneririm ancak yazarak. esela bir metnin olsun, onu burada bizimle paylaş, hatta istersen sana beraber bir metin yapalım. Onu günde bir veya iki kez günlüğüne yaz. Bir süre sonra orada yazılanların gerçek hayata uymaya başladığını göreceksin :) Sevgiyle kal
maviinci isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-06-2011, 02:20 PM   #13 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 273
78 Mesajinıza toplam 154 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
selda02 is an unknown quantity at this point

ozaman napıyoruz
selda02 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-06-2011, 02:35 PM   #14 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

Alıntı:
ac_milan_ac Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
rica etsem utangaçlığınızdan nasıl kurtulduğunuzu anlatır mısınız ? :))
Bu başlıkta yazmış olduğum tüm mesajlarımı baştan sona okumanı öneririm. Ne kadar büyük bir değişim gösterdiğimi çok daha iyi bir şekilde anlayacaksın.

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...yasamisim.html

Sevgiler.
Alt 29-06-2011, 03:05 PM   #15 (permalink)
Teğmen

caglayanst - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 145
62 Mesajinıza toplam 207 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
caglayanst is an unknown quantity at this point

Alıntı:
ac_milan_ac Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
beni yanlış anladınız galiba.ben komik olayımda insanlar etrafımda olsun mantığında değilim.ben bu çocuk alem diye anılmak istiyorum.yoksa kendimi düşürecek işlere tabiki girmem.sadece çılgın olmak,hiçbir şeyden utanmamak istiyorum.

haklısın yanlış algılamış olabilirim..''arkadaşlarım beni ''bu çocuk alem''diye tanısınlar istiyorum.'' cümlenin beni yanıltması olası :) sanırım bu cümlenin anlamı bu çocuk alem denebilecek biri olmak istemen.. bunu düşündüğüne göre öylesindir ki.. biraz özgüven bu iş tamam bence...:) yine aynı şeyi söyleyeceğim düzenli bir şekilde suçluluk ve ego güven güçlendirici telkinlerini dinle belkide bu tutukluğun bilinçaltında barındırdığın bir çekirdek inançtan kaynaklanıyordur.. sanırım gençsin mesela bizim zamanımızda terbiyeli demek az konuşmak göze batmamaktı biz öyle büyüdük.. belki çok küçükken böylesi bir davranışın büyüklerin tarafından onay görmedi o inançla şimdi rahat davranamıyorsun.. bilemiyorum dediğim gibi sen bulacaksın çözümü.. telkin müzikleride negatif enerjini temizleyerek algını güçlendirecek sana yardım edecek.. kolay gelsin.. sevgiler...
Alt 29-06-2011, 06:52 PM   #16 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 96
123 Mesajinıza toplam 230 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ac_milan_ac is an unknown quantity at this point

çok teşekkür ederim :) başka fikri olan varsa lütfen yazsınlar
ac_milan_ac isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-06-2011, 11:09 AM   #17 (permalink)
Yüzbaşı

Berilce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,207
808 Mesajinıza toplam 2,263 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Berilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of light

Esprili, güldüren, hazır cevap, (ama insanları kırmadan), bu tür insanların çoğunun,
kültürlü, kendini yetiştirmiş, çok okuyan insanlar
olduğunu gördüm...Ayrıca bazı insanlar bu yönde daha yetenekli, zorlama ile olmayacağını düşünüyorum.
Birisi bir laf söyler, insanları kırar, bazı insanlara ise fazla kırıcı olmayan Argo kelimeler bile yakışır.
Mesela benim bir teyzem var, çok güzel fıkra ve hikayeler anlatır, beden dilini de konuşturur. Ondan
başka da ailede onun kadar komik, esprili ve şirin insan yok, biraz da yaradılış bence.
Berilce isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-06-2011, 01:19 PM   #18 (permalink)
Teğmen

caglayanst - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 145
62 Mesajinıza toplam 207 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
caglayanst is an unknown quantity at this point

Alıntı:
Berilce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Esprili, güldüren, hazır cevap, (ama insanları kırmadan), bu tür insanların çoğunun,
kültürlü, kendini yetiştirmiş, çok okuyan insanlar
olduğunu gördüm...Ayrıca bazı insanlar bu yönde daha yetenekli, zorlama ile olmayacağını düşünüyorum.
Birisi bir laf söyler, insanları kırar, bazı insanlara ise fazla kırıcı olmayan Argo kelimeler bile yakışır.
Mesela benim bir teyzem var, çok güzel fıkra ve hikayeler anlatır, beden dilini de konuşturur. Ondan
başka da ailede onun kadar komik, esprili ve şirin insan yok, biraz da yaradılış bence.
evet berilce bu konuda çok haklısın .. ben bu bakımdan bakmamıştım.. hatta öyle insanlar küçük yaşlarda kendini belli ediyor... ben hayatımın hemen hiç bir bölümünde insanları güldüren komik biri olmadım.. çevremde ki arkadaşlarım öyledir.ama bu sevilmiyorum anlamına da gelmiyor.. öğretmen arkadaşlarımın içinde en büyük bayan benim buna rağmen herhangi bir yere giderken bir etkinlikte benimde olmamı isterler.. öyleki yaşları kızlarımla yaşıt öğretmen arkadaşlarla çalışıyorum..sevgiyle kalın :)
Alt 30-06-2011, 02:53 PM   #19 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 309
288 Mesajinıza toplam 839 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gülücan is an unknown quantity at this point

hımm bende sanırım biraz esprili biraz sempatik biraz şirinim falan galiba:)birkere gülmeyi çok seviyorum ve güldürmeyii..espri yapmek birilerinin yüzünü güldürmek beni çook mutlu ediyor..kendini kasmamak lazım ayy bunu söylersem gülerlermi şunu dersem aptal olduğumu düşünürlermi diye kasmamamk lazım ..kırıcı olmamamk kaydıyla sempatik kanallarla istediğini söyle..yani karşındakini tanımakta önemli tabii.karşındaki ne tür esprilerden hoşlanır..espri seviyesi kalitesi ne..ve onlarda seni bilirlerse art niyetsiz olduğunu..sorun olmuyor yanii..ayyy şu sıralar biraz izole bir hayat yaşıyorumm..arkadaşlarımı falan çook özledim..şöyle kalabalıkça bir araya gelsek ve kahkahalar havada uçuşsa..geçenlerde birkaç arkadaşımla bir araya geldik..konuşurken ben bir espri yaptım..hiç komuik değildi ama söledim işte..gülen olamayıncada dedimki valla kusura bakmayın bir süredir evdeyim ve ister istemez espri kailtem düştü toplum içine karışana kadar böle idare edin..sonra halime acıyıııppp buna güldük..sonunda güldükk ama..herşeyin sonunda her daim gülelim inşallah arkadaşlaaaarrr:)
gülücan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil