Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Sosyal Fobi (http://www.hayatimdegisti.com/forum/sosyal-fobi/)
-   -   telkinleri dinledikten sonra sf si geçen yada rahatlayan oldumu (http://www.hayatimdegisti.com/forum/sosyal-fobi/499681-telkinleri-dinledikten-sonra-sf-si-gecen-yada-rahatlayan-oldumu.html)

wosman 13-04-2010 09:07 AM

Cevap: telkinleri dinledikten sonra sf si geçen yada rahatlayan oldumu

cevaplarınız için teşekkür ederim arkadaşlar benim için önemliydi.iyiki varsınız

Elektra 13-04-2010 09:09 AM

Alıntı:

wosman Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 632793)
cevaplarınız için teşekkür ederim arkadaşlar benim için önemliydi.iyiki varsınız

Birşey değil wosman, üstesinden gelinmeyecek bir sorun değil, başarılır,sadece biraz gayret ve inat lazım bunun için. Sevgilerle....actionsmile

nereb 22-12-2010 09:28 PM

günde kaç saat dinliyorsunuz arkadaşlar tavsiye edilen süre 8 saat ama ben okadar dinleyemediğim için soruyorum size daha az dinlemekte fayda sağlıyor mu??

Işıldayan Safir 22-12-2010 11:09 PM

8-10 saat günlük dinlenilmesini önerdiğimiz maksimum süredir zaten. Çabuk etki görmek isteyen ve müsait olan arkadaşlarımız o şekilde dinliyorlar. Eğer o kadar dinleyemiyorsanız dinleyebildiğiniz kadar dinleyebilirsiniz. Etkiyi azaltmaz. Sadece etkilenme süreniz uzayabilir.

Sevgiler. actionsmile

mavi günlük 23-12-2010 12:49 AM

Telkinleri dinlemeye başlayalı on gün kadar olmuştu. Bir yakınım doğum yaptığı için hastanedeydi. Akşam saatlerinde ziyarete gittim. Girişte ızbandut gibi iki görevli vardı. Nasıl becerdiysem yanlarına kendimden son derece emin bir şekilde yaklaştım ve gözlerinin içine bakarak sevimli ve rahat bir şekilde ziyaretimin mümkün olup olmadığını sordum. Bana kapıyı gösterdiler ve girdim. İçeridekiler nasıl girdiğimi anlayamadılar.

Yarım saat kadar sonra çıktığımda aynı görevliler birilerine o saatte ziyaretçi kabul etmediklerini söylüyorlardı... Selam verip geçtim. Sosyal fobik biri için bunun ne demek olduğunu anlarsınız sanırım. İki gün önce de bir arkadaşımın iş arkadaşlarıyla birlikte yemeğe çıkma teklifini kabul ettim keyifli bir yemek yedim onlarla.

Yolda yürürken bile insanların yüzüne rahatça bakabiliyorum ve mesela bugün tanımadığım bir hanım bana selam verdi.

Şimdi üç hafta oldu telkinlerle tanışalı. ego, suçluluk ve kendine güveni dinliyorum. Birkaç gün sonra yeni bir telkin daha eklemeyi planlıyorum. Daha da güzel olacak. Bunu hissediyorum.

Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

Işıldayan Safir 23-12-2010 12:58 AM

Gelişim ve değişimleriniz daimi olsun. Sizin adınıza çok sevindim. Deneyimlerinizi sıkça okumak dileklerimle.

Sevgiler. actionsmile

hayatimdegisti 23-12-2010 01:35 AM

actionsmileHarika gelişmeler tebrikler.sevincli

Alıntı:

mavi günlük Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 784073)
Telkinleri dinlemeye başlayalı on gün kadar olmuştu. Bir yakınım doğum yaptığı için hastanedeydi. Akşam saatlerinde ziyarete gittim. Girişte ızbandut gibi iki görevli vardı. Nasıl becerdiysem yanlarına kendimden son derece emin bir şekilde yaklaştım ve gözlerinin içine bakarak sevimli ve rahat bir şekilde ziyaretimin mümkün olup olmadığını sordum. Bana kapıyı gösterdiler ve girdim. İçeridekiler nasıl girdiğimi anlayamadılar.

Yarım saat kadar sonra çıktığımda aynı görevliler birilerine o saatte ziyaretçi kabul etmediklerini söylüyorlardı... Selam verip geçtim. Sosyal fobik biri için bunun ne demek olduğunu anlarsınız sanırım. İki gün önce de bir arkadaşımın iş arkadaşlarıyla birlikte yemeğe çıkma teklifini kabul ettim keyifli bir yemek yedim onlarla.

Yolda yürürken bile insanların yüzüne rahatça bakabiliyorum ve mesela bugün tanımadığım bir hanım bana selam verdi.

Şimdi üç hafta oldu telkinlerle tanışalı. ego, suçluluk ve kendine güveni dinliyorum. Birkaç gün sonra yeni bir telkin daha eklemeyi planlıyorum. Daha da güzel olacak. Bunu hissediyorum.

Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

smoth17 23-12-2010 07:52 PM

Arkadaşlar bu sf yi kafamızda kuruyoruz kendimiz. Çünkü ben şu olcak bu olcak diye düşünüyorum. Ama mesela iş görüşmesi yapıyorum çok rahatım. Hatta ben bile şaşırıyorum kendime. İnsanlarla yüzyüze gelince rahat oluyorum yani. Bir arkadaşım imzasına şöyle yazmış o kadar doğru ki; Kendini tepeden bırak; kanatların sen düşerken çıkacak.

ComRad3 23-12-2010 09:45 PM

Sosyallik artırıcı topluluk karşısında konuşma ve sosyal fobi telkinleriniin üçünü de birden dinledim .

bende biraz yaradı ama tatmin etmedi. çünkü benim sosyal fobim mükemmeliyetçilikten kaynaklanıyor. bu telkinlerde mükemmeliyetçilik problemiyle bir ilgisi yok. mükemmeliyetçilikle ilgili ayrı bir telkin de yok.

Thaloc 24-02-2011 04:27 PM

evet bende de mükemmelliyetçilik var çok büyük bi sorun aslında :/

WEZ Format +3. Şuan Saat: 08:25 AM.