Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz > Sosyal Fobi

Uyarılar

Yüz kızarması

Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz ve Sosyal Fobi Yüz kızarması Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız bunun ustesınden gelen varsa beri gelsın deneyımlerını bızle paylassın lutfen..nasıl aşama kaydetti suan tamamen mı duzeldı....

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Sosyal Fobi telkin cd indir izle İstanbul Sosyal Fobi nerededir kimdir Sosyal Fobi çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Sosyal Fobi hipnoz Sosyal Fobi olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Sosyal Fobi hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Sosyal Fobi kuantum düşünce kitap haberi

Yüz kızarması

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 27-01-2010, 05:46 PM   #21 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
4 Mesajinıza toplam 16 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
voice is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Yüz kızarması

bunun ustesınden gelen varsa beri gelsın deneyımlerını bızle paylassın lutfen..nasıl aşama kaydetti suan tamamen mı duzeldı.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

voice isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-03-2010, 09:02 PM   #22 (permalink)
Teğmen

1 Mesajina 3 kez İyi ki varsın denildi
ist_bebesi is an unknown quantity at this point

bendede yüz kızarması var bundan kurtulabilenleri tebrik ediyorum bende kurtulcam bundan işallah
ist_bebesi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-04-2010, 11:41 PM   #23 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 1,124
285 Mesajinıza toplam 1,362 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nevresim will become famous soon enoughnevresim will become famous soon enough

Alıntı:
voice Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bunun ustesınden gelen varsa beri gelsın deneyımlerını bızle paylassın lutfen..nasıl aşama kaydetti suan tamamen mı duzeldı.
tam üstesinden gelmedim ama aşama kaydeettim.ben nerdeyse yanımda kimse yokken bile kızarıyodum.benim ailem bile falan geçiyodu aa kızardın diye.eskisi ne göre baya iyiyim en azından.şöyle ki sabretmek lazım en başta yılmamak lazım diyicem ama çok zor bunları da biliyorum,kendine güveninle aynı gidiyo kızarmada,kendine güvenin yerine geldikçe kızarmada geçmeye başlar yavaş yavaş,telkinleri dinliyomusun acaba kendine güven ve ego güven güçlendirici,dinlemiyosan hemen başla.
Alt 29-04-2010, 06:09 PM   #24 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1
1 Mesajina 2 kez İyi ki varsın denildi
bedia is an unknown quantity at this point

nasıl kurtuldun bana söylermisin arkadaşım
bedia isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-06-2010, 03:53 AM   #25 (permalink)
Teğmen

tanyeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13
93 Mesajinıza toplam 447 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tanyeri is an unknown quantity at this point

büyük konusmak ıstemem ama bi cocugum olursa onu çok sosyal yetiştirmeye çalısıcam.tabi bunun ıcın once kendim iyileşmem gerek.
tanyeri isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-07-2010, 05:04 PM   #26 (permalink)
Teğmen

3 Mesajinıza toplam 5 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
skucu is an unknown quantity at this point

Alıntı:
hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Psikolojik olan sosyal fobi dolayısı ile olan yüz kızarması için telkin yapılmaktadır.
utangaclık-yuz kızarmasıyla ılgılı telkın yapıldı mı
skucu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-07-2010, 11:56 PM   #27 (permalink)
Teğmen

3 Mesajinıza toplam 5 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
skucu is an unknown quantity at this point

Alıntı:
skucu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
utangaclık-yuz kızarmasıyla ılgılı telkın yapıldı mı
cevap veren yok mu
skucu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-07-2010, 02:26 PM   #28 (permalink)
Teğmen

çerkeskızı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 52
31 Mesajinıza toplam 102 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
çerkeskızı will become famous soon enoughçerkeskızı will become famous soon enough

Alıntı:
skucu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
cevap veren yok mu
yüz kızarması telkini bildiğim kadarıyla kişiye özel yapılıyor

ayrıca kızarmakla ilgili her konuya yazığım gibi buraya da yazayım ben de çok kızarıyordum arkadaşlar işte hocalarımın ,ailemin ,arkadaşlarımın yanında onlarla konuşurken felan...her neyse atlattım çok şükür sizleri çok iyi anlıyorum artık öyle bir duruma geliyr ki yüzüm kızarıcak korkusuyla konuşmak bile istemiyor insan..öncelikle bu korkuyu üstünüzden atmanız gerekiyor bırakın kızarırsa kızarsın,eteş gibi yansın yüzünüz kaçmayın bundan insanlar sizi öyle görsün bunu başardıktan sonra gerçekten azlıyor daha çok sosyal akitivitede bulunun ben mesele sunum hazırlayıp bütün okula sunmuştum konferans salonunda hem de sesim titreyerek ama 2.sefere asla titreme kalmadı çok rahattım bu yüzden ne olursa olsun kaçmayın sosyal ortamlardan lütfen..

bunların yanında da tabikide telkinler çok işe yaradı ben ego-kendine güven-sosyallik artırıcı-sosyal fobi-mutluluk telkinlerini dinliyorum hani öyle saatlerce dinlemeye vaktim olmuyor pek ama enazından pc başına her geçtiğimde dinliyorum ve kendimi kabul ediyorum kızarsam da toplum önünde konuşamasamda ne yapayım ben buyum diye kabul ettim kendimi bunların üstüne gittikçe emin olun uzaklaşıyolar bizden..inşallah atlatırsınız hepinize sevgiler..
Kim istedi sevdayı gamlı aşk ziyandır..

çerkeskızı isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-08-2010, 11:40 PM   #29 (permalink)
Teğmen

tanyeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13
93 Mesajinıza toplam 447 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tanyeri is an unknown quantity at this point

Kızarmak egerkı şu durumlarda gercekleşiyorsa sosyal fobisiniz...

ben sosyal fobiyi en iyi bilenlerden biri oldugumu düşünüyorum...dolu dolu yasadım lanet hastalıgı...tam 7 sene...baslarda utangaclık olarak baslıo, sonraları yogun ilgiden ve bakıslardan hatta birilerinin kızarıyorsun demesınden bile etkilenebiliyorsun...zaman gectıkce arkadaslarının ailenin yanında kendını rahat hıssedemiyorsun sankı herkes kızarmanı beklıyor gibi...yolda arkadasının karsıdan geldıgını goruyorsun heyecan baslıyor.saklanıyrsun senı goruyor.nasılsın dıyor ve o anda hooop hayatın kararıyor.sonra kendı kendıne mutlaka ailem ,arkadasım nıe kızarıyorumkı diyorsun...burada bilincaltın aileden degılde yabancıların yada senden ustun oldgunu dusundugun bırının yanında kızarman gerektıgını kodluyor...sonra senden ustun, yada daha bilgili oldgn kişilerin yanında kızarmaya da baslıyorsun...velasılkelam tum ortamda kızarmaya baslıyorsun...

kimisi baska birşey sanıp el yüz terlemesi ve kızaarmasının tedavısı olan klipsili ets denen ameliyatı yaptırıyor...sonuc hüsran...bence buna,yanı sosyal fobı olup olmadıgınıza doktor karar vermeli...internetten belırtılerını okuyarak kendınıze s.f. yada amelıyatlık hasta teşhisi koymayın ...aman diyim...

bende ilaç kullandım 3 sene kadar...adını soylemem sakıncalı sanırım,oyuzden soyle anlattayım kucuk yuvarlak pembe haplar benı rahatlatıyor gıbıydı,kalp atışlarımı duzenlıyordu...hala kullanıyorm pembe hapı,haftada bır kez fln alıyorm biyere giderken oda.ÖNERİ OLARAK ALGILAMAYIN DOGRU BIRSEY YAPMIYORUM-BUNUN BENDE FARKINDAYIM.....ıcmedıgım zmn yenıden olacakmıs gıbı oluyor.(psikolojık)..aslında cok ıı bılıyorumkı bana hıcbır yararı yok...

bu sıteyı kesfedelı ıkı ay oldu...pozıtıf anlamda cok etkılıyor ınsanı...ben bu sıteyı gormeden once pes etmıstım,yasamak ıstemıyordum...sosyal fobı artık benı cepe cevre sarmıstı...ama sımdı benı cok korkutacak bı gunu neredeyse sosyal fobı olmayan bırı kdr cabuk atlatabılıyorum...burada anladımkı hersey beyınde bıtıyor...bılıncaltınızı negatıf dusuncelerden ne kadar temızlersenız ve ne kadar olumlu dusunce yuklersenız hersey o kdr guzel oluyor...zaten sosyal fbıde dusunceden ıbaret degılmı...yok o benı gorecek,yok surda utanacam,sıkılacam,kızarıcam...bunları dusununce nasılda gerçekleşiyor degılmı...aksını dusununce,yani kızarmıycam,sosyalim,onlardan üstünüm,onlar benden daha onemlı degıller,kendıme guvenıyorum,gucluyüm vs...diyincede olacaktır...inancınızı hiçbir zman kaybetmeyın...

SAĞLIKLı , İNSANLARLA İÇİÇE BI HAYAT DILIYORUM...

HEPİNİZİ COK AMA COK SEVİYORUM...
Alt 05-08-2010, 11:14 AM   #30 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

Tanyeri harika açıklamışsın. Daha iyi anlatılamazdı. Teşekkür ederim yazdıkların için.

Aynı etkileri ben de yaşıyorum. İlaç kullanımına kadar gitmedi benim çok şükür. Ama hakikaten tam da yazdığın gibi biriyle konuşmaktan utanan, kızaracağımı düşünen, konuşurken ateş basan ve kızardığımı anlayıp, bazen biri söylediğinde utanıp daha çok kızaran biriydim. Biriydim diyorum çünkü bunu daha önceden de paylaştım artık öyle değilim.

Kendiliğinden yok oldu. Ve bu zamanla dikkatimi çekmeye başladı. İletişimde yaşadığım sıkıntılar azaldı ve biriyle tanışmaya olan korkum azaldı. Çünkü kızarıcam endişesi üzerimden kalktı.

Bunun için özel olarak telkin almadım. Yani yüz kızarması telkinini dinlemedim. Forumda ücretsiz olarak sunulan suçluluk ve ego telkinlerinin etkisini gördüğüme inanıyorum. Çünkü hala listemde sabitler. Çok ciddi problemi olan arkadaşlarımız doktora başvuracaklardır tabii ki. Bunun dışında telkinlerle de destekleyebilirler. Ben faydasını gördüğüme inanıyorum. Bu arada forumdaki diğer paylaşımlar ve okuduğum kişisel gelişim kitaplarının da faydası olmuştur elbette.

Herkesin en hayırlı olacak şekilde bu ve diğer sorunlarını aşmasını dilerim.

Sevgilerimle.

Bookmarks

Etiketler
kizarmasi

Seçenekler
Stil