Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Sosyal Fobi (http://www.hayatimdegisti.com/forum/sosyal-fobi/)
-   -   Sosyal Fobi Doğa Versiyonu (http://www.hayatimdegisti.com/forum/sosyal-fobi/3305-sosyal-fobi-doga-versiyonu.html)

hayatimdegisti 27-12-2007 08:59 AM

Sosyal Fobi Doğa Versiyonu

Sosyal fobi telkini indirmek için link üzerine maus ile gelip sağa tiklayip hedefi farklı kaydet yapınız.

http://www.hayatimdegisti.org/sf%202...egisti.com.mp3

hata vermesi durumunda kullanılabilecek alternatif link...
RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

desperado_fd 06-01-2008 03:47 PM

Ynt: Sosyal Fobi Doğa Versiyonu

İndirme linkinde bir sorun var sanırım

Teşekkürler

shamanic 06-01-2008 04:08 PM

merhabalar desperado_fd ... hoşgeldin.. actionsmile

bazen linklerimizde geçici problemler oluşabilmekte...

uyarınız üzerine alternatif link ekledik..

şimdilik onu kullanarak indirebilirsiniz.. hismiley

dionysos34 11-01-2008 05:27 PM

http://rapidshare.com/files/81707184...i.com.mp3.html
bahsettiginiz bu adresten ne yazıkki indiremiyorum veya anlamadım... geceleri tüm sesler su sesi sf ye gelince aniden keskin ney sesini duyunca sıcramaya basladım sf sf derken bende gercekten fobi olmaya basladı =) su sesini bir arkadas mail yada msn hic farketmez birisi bana yollarsa çok sevinecem.. simdiden teşekkürler..

shamanic 11-01-2008 05:37 PM

Alıntı:

ness Nickli Üyeden Alıntı
bahsettiginiz bu adresten ne yazıkki indiremiyorum veya anlamadım... geceleri tüm sesler su sesi sf ye gelince aniden keskin ney sesini duyunca sıcramaya basladım sf sf derken bende gercekten fobi olmaya basladı =) su sesini bir arkadas mail yada msn hic farketmez birisi bana yollarsa çok sevinecem.. simdiden teşekkürler..

msn den de yollarım ness cim problem değil lakin.. rapid linki aktif durumda...

çok daha hızlı bir şekilde indirebilirsin..

bir problem olursa alternatif yolları deneriz..

sevgiler.. hismiley

dionysos34 12-01-2008 11:52 AM

aktif de nasıl yüklenecek bilmiyorum ki =) tarif etseniz yada direk mail yada msne yollasanız cidden programıma gore 2 gun once baslamam lazımdı sf ye sadece gunduzlerı acıyorum geceleri kapatmak zorundayım anlattıgım gibi gece uyurken aniden keskin ney sesi girince 2 metre yatagımdan sıcradıgım oldu =P teşekkürler..

shamanic 12-01-2008 08:37 PM

peki nesscim o zaman şöyle yapalım... idea3

rapidden dosya yüklemenin ayrıntıları aşğıda ki linklerde mevcut bir dene istersen.. thumbsanim

eğer olmassa özelden mesaj at bana zamanın olduğunda msn den paylaşım klasörü oluşturalım.. onayi
ortalama yarım saat veya daha fazla sürebiliyor o şekilde.. pc05
ama gece kabus görmenden iyidir.. girlhaha

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...r-t3993.0.html

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...in-t199.0.html

sevgiler.. actionsmile

dionysos34 12-01-2008 10:44 PM

harikasınız =) gerçekten çok teşekkür ederim..!süper bir açıklama olmuş gelde anlama yani =P sadece 1 ay daha deneme yapcam size bir sorum daha olacak bu siparişle ilgili şu an ki yaptığım uygulamadan farkı nedir ? burda konuşmak uygunmu bilemiyorum ama siz nasıl yönledirirseniz beni ona göre hareket edebilirim tekrar teşekkür ederim yardımlarınızdan dolayı...

shamanic 12-01-2008 11:41 PM

rica ederim ness cim devam ederse problem denriz alternatif yolarıda...
rapid peş peşe dosya indirirken bekleme aralıklarını uzatır herseferinde..
bunu da göz önünde bulundur..

sipariş üzerine hazırlanan ücretli telkinleri sordun zannedersem dimi.. yanlış anlamadım..

farkı derken onlar kişiye özel ismin söylenerek hazırlanan telkinlerdir ve kişisel hedeflerin içindir...

dolayısı ile her kişi için ayrı ayrı hazırlanmasında yarar vardır...

burada verilen telkinler ile hazırlanma sistemi bakımından bir fark yoktur..
sadece daha şahsi başarılaraımız için onların yeri ayrıdır..

lakin şahsa özel telkin hazırlatacak bile olsan suçluluk ego ve kendine güven telkinlerini bilinçaltını hazırlamak için dinlemeni öneririm..

sevgiler.. hismiley

dionysos34 14-01-2008 05:52 PM

dediğim gibi şu an deneme aşamasındayım 1 ay oldu hemen hemen ama bu sf olayında hala pek bir belirti yok surat kıpkırmızı yaa=( cattık vala neyse dinlemeye devam ediyorum ona göre karar vercem teşekkürler tekrar...

HeHe 23-04-2008 02:45 PM

Merhabalar, yahu bir sorunum var yardımcı olursanız sevinirim. SF Doğa seslerini indirecektim ama rapid'ten yükleyemiyorum, ben 4 karakter yazabiliyorum ama o 5-6 karakter koymuş, dolayısıyla download dediğimde tekrar deneyin diyor, nasıl iş anlamadım

melodiss 23-04-2008 03:10 PM

Alıntı:

HeHe Nickli Üyeden Alıntı
Merhabalar, yahu bir sorunum var yardımcı olursanız sevinirim. SF Doğa seslerini indirecektim ama rapid'ten yükleyemiyorum, ben 4 karakter yazabiliyorum ama o 5-6 karakter koymuş, dolayısıyla download dediğimde tekrar deneyin diyor, nasıl iş anlamadım

bende de aynı oluyor rapidden indirmek istediğim herşeyde.... garip gerçekten dusun

hatta demin karekterlerin birini atlayıp birini yazdım içinden 4 tane yazmış oldum yani indi ilginç şaşkın

MagNetiC 25-04-2008 03:07 AM

arkadaşlar kedi gördüğünüz karakterleri yazacaksınız. yine 4 tane. zaten açıklama yapıyor ve kedi resmi karakterlerin arasında. iki de köpek resmi var onları yazmayın.. pc05 kolay gelsin ark5 smiliyface

shamanic 04-05-2008 11:34 PM

ana linkimizde ki geçici problem kısa süre içerisinde hallolacaktır..

alternatif olan rapid linkimizdeki indirme işlemlerinde ki zorlanma uyarılarınız üzerine
1. sayfada ilk mesajın içerisine 2. bir alternatif link ekledim..

iyi dinlemeler dilerim ..

sevgiler.. hismiley

barbarosışık 12-06-2008 09:14 PM

Merhabalar ben de yeni üyeyim
Siteniz çok güzel imiş.

ben sosyal fobi ve erteleme ile ilgili su sesi mp3 lerini indirdim birisi yaklaşık olarak 15 dakika anck su sesinden bşk bir şey duymuyorum, sözlü telkin başka bir yerde mi yoksa ben mi dosyayı yanlış indirdim yardım ederseniz çok sevinirim. alk78 alk78

MagNetiC 12-06-2008 09:21 PM

merhaba öncelikle hoşgeldin...
telkinler subliminal kayıtla müziklerin ve su seslerinin içine gizlidir..
anasayfadan kullanım konusunda gerekli yerleri okursan geniş bilgi edinirsin.. ;)

nazoge 12-06-2008 09:31 PM

merhaba bende yeniyim ve nereye msj yazmalıyım anlamadım bende sadece su sesi dinliyorum ek birşeyler yapmalımıyım birşey mi okumalıyım anlıyamadım yardımcı olabilirmisiniz teşekkürler

barbarosışık 12-06-2008 09:52 PM

Alıntı:

MagNetiC Nickli Üyeden Alıntı
merhaba öncelikle hoşgeldin...
telkinler subliminal kayıtla müziklerin ve su seslerinin içine gizlidir..
anasayfadan kullanım konusunda gerekli yerleri okursan geniş bilgi edinirsin.. ;)

Cevabın için teşekkürler. Yani bir şey duymasakta etkili olabiliyor.
Peki kulaklık yada normal hoparlör sesi bir şey değiştirir mi -malüm hoparlör de dışarıdan başka sesleri de duyabiliyoruz-

MagNetiC 12-06-2008 09:56 PM

değiştirmez barbaros.. ilk sayfadan kullanım bilgilerini okursan bunların cevabını zaten bulacaksın..
ben ciddiyim :))

bulamadın sanırım... linkini vereyim:
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...rmayiniz-b8.0/

yeni gelenler burayı okurlarsa daha bilinçli olurlar.. öğrenemediğiniz bişi olursa yine sorun ama...
tabi önce okuyun smiliyface

duygucumsss 14-06-2008 02:15 AM

bende yeni üyeyim diğer linkleri yükleyebildim ama sosyal fobide hiç biri yüklenmiyor su seside yuklenmedı dığerleride.nedendır acaba emb23

shamanic 14-06-2008 02:26 AM

merhabalar duygucumsss..

uyarın üzerine kontrol ettim..
ana linklerde geçici bir problem var ama her bir başlıkta bu gibi durumlar için alternatif iki linkimiz var..
onları değerlendirebilirsin..

sevgiler.. hismiley

yenibirben 13-10-2008 08:08 PM

ya ben sadece su sesi duyuorum burda.siteye bugün üye oldum çok ilgimi çekmişti ama hiçbişey anlamadım sadece sus sesi yardım edin sad456sad456

Pamukk 20-12-2008 11:09 AM

merhaba yenibirben,

telkinler subliminal(sadece bilinçaltımızın duyabileceği hassasiyetle)kaydedilmiştir..Telkinleri duymaman normal olan endişelenme:) Telkinler dinlerken bilincimizin direnciyle karşılaşmamak adına bu metodla kaydedilmiştir,

linki incelersen eminim kafandaki sorulara yanıt bulacaksın :)

Telkinleri Duyulmuyor Sadece Müzik mi Var - Hayatım Değişti Telkinli Cd'leri

Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız - Hayatım Değişti Telkinli Cd'leri

Sevgiler actionsmile

fischercapablanca 23-12-2008 10:09 PM

linki göremiyorum nereden indireceğiz

shamanic 24-12-2008 12:13 PM

forum da profil ayarlarınızı düzeltirseniz daha rahat takip ederseniz konuları..

şu anda yeniden eskiye mesaj sıralamasıyla gördüğünüz için son sayfa da ilk mesajda linkler mevcut..

yani her konunun ilk mesjında linkleri görebilirsiniz..

kolaylık olması açısından sf ye ait tüm versiyonları aşağıda vereceğim linkten indirebilirsiniz..

sevgiler..

Alıntı:

shamanic Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 95557)

Web Hosting - Dedicated Server rar dosyasıdır .. rar dan çıkartmanız gerekir..

linke tıkladığınızda ortalama 20 sn lik bir geri sayım başlar ve ardından download butonu çıkar..
actionsmile

apoda 31-01-2009 10:46 AM

ya bu melanetten bi müziklemi kurtulacaz.bu kadar basitmi.ben taaa 2 yıl önce keşfetmiştim bu siteyi ve müzikleri.uzunca da bi zaman dinledim bi değişiklik olmadı sf konusunda.geröekten kurtulan varmı.varsa benimle bi bağlantıya geçsin.lütfen.neler yapmış,hangi yolu izlemiş öğrenmek istiyorum.yoksa bu işin sonu benim için hiçte iyi olmayacak herhalde.bi yardım ya

barca 01-02-2009 06:08 PM

çok faydalı olduğna inanıyorum.devamlı dinliyorum.emeği geçenlere teşekkürler

barca 01-02-2009 06:15 PM

apoda ya

müzikle değişmez tabi.önemli olan içindeki telkinler.düşünce sistemini değiştirmek hemen olacak değil eğer kemikleşmiş durum varsa ısrarcı ve sabırlı olmalısın .ben müziği dinleyim iyi olayım bence kolaycılık.hayatın her anındaki düşünce sistemi değiştirmek önemli olan.bu telkin müzikleri kullanaacağın argümanlardan sadece 1 tanesi olmalı.ama cd lerin faydası çok.sana tavsiyem E.F.T yöntemini öğrenmen çok fayda göreceğni garanti ediyorum.çok basit ve çok etkili bir yöntem

öküz² 06-03-2009 08:33 PM

telkin sözleri ilgimi çekti müzigide indirdim ama ses duyumlumuyor . sözleri aynanınkarşısına geçip kendimizmi okuyacağız
napacaz?....
birde şu var
hergünmü dinliyoz veya okuyoruz

shamanic 06-03-2009 08:44 PM

merhabalar sevgili öküz² yanımıza hoşgeldin..

buradaki telkinler subliminal kayıt yöntemi ile hazırlanmıştır..
subliminal mesaj başka bir objenin içine gömülü olan bir işaret ya da mesajdır..
ve normal insan algısı limitlerinin altında kalarak o anda farkedilmemek üzere tasarlanmıştır...
subliminal mesajlar insanın bilinçli dikkati tarafından farkedilemezler ancak bu mesajları
görsel ve işitsel olarak bilinçaltımız kaydeder..

dinlemiş olduğunuz müziklerin alt yapısında sitemizde içerikleri belirtilmiş olan telkinleri duymaktasınız..

yani siz sadece müzikleri dinlerken içlerinde kamufle olan telkinleride dinlemektesiniz..

ayrıntılı bilgiler için;

Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız - Hayatım Değişti Telkinli Cd'leri

Telkinleri Duyulmuyor Sadece Müzik mi Var - Hayatım Değişti Telkinli Cd'leri

sevgiler...actionsmile

öküz² 06-03-2009 09:05 PM

teşekkürler

MERAGİR 10-04-2009 12:50 PM

Cevap: Sosyal Fobi Doğa Versiyonu

sosyal fobi doğa versiyonu dosya bulunamadı deniliyor, link çalışmıyor

sanemce 12-04-2009 03:03 AM

merhaba

ilk sayfadaki alternatif link yenilenmiştir.

bilginize actionsmile

Alıntı:

MERAGİR Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 370893)
sosyal fobi doğa versiyonu dosya bulunamadı deniliyor, link çalışmıyor

sosyalll 27-04-2009 04:50 PM

merhaba hocam..bende sosyal fobi var. yıllardır çekiyorum ve ben öğretmenim. en büyük sorunum okulda bir şey yiyemiyorum..ya da karşı cinsin yanında yiyememe. mideme ağrı giriyor ve kusuyorum.çok sıtresliyim bi deri bi kemik kaldım.iştahım hiç yok.önemli zamanlardan bir kaç gün önce hiç bir şey yiyemiyorum çok sıtresli oluyorum..sosyal fobi telkinini indirdim. 3 aydır dinliyorum.bayağı ii oldum. artık bir çok konuda rahatım.ama şu yemek işinde aynı problem devam ediyor.bunla ilgili bir telkin yapsanız çok sevinirim...iyi günler

duygu460 27-04-2009 09:11 PM

Alıntı:

sosyalll Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 426104)
merhaba hocam..bende sosyal fobi var. yıllardır çekiyorum ve ben öğretmenim. en büyük sorunum okulda bir şey yiyemiyorum..ya da karşı cinsin yanında yiyememe. mideme ağrı giriyor ve kusuyorum.çok sıtresliyim bi deri bi kemik kaldım.iştahım hiç yok.önemli zamanlardan bir kaç gün önce hiç bir şey yiyemiyorum çok sıtresli oluyorum..sosyal fobi telkinini indirdim. 3 aydır dinliyorum.bayağı ii oldum. artık bir çok konuda rahatım.ama şu yemek işinde aynı problem devam ediyor.bunla ilgili bir telkin yapsanız çok sevinirim...iyi günler

Merhabalar hocam.Benim size sorularım olacak.1.si dinleme şeklinizi yani yaptığınız programı yazarmısınız.2.si de gördüğünüz etkiler neler yani değişimler...Bende bir sosyal fobik imde.... Sorunuza gelince galiba öyle bir telkin var ama ücretli ...

hayatimdegisti 27-04-2009 11:56 PM

Alıntı:

sosyalll Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 426104)

Size önerim suçluluk ,ego güçlendirici,sosyallik arttırıcı,topluluk konuşma,sosyal fobi telkinlerini bir liste halinde dinlemenizdir...
Bu şekilde daha çok fayda görürsünüz...

Ayrıca ilaç tedavisi için bir uzmana danışmanızda fayda var....

sosyalll 28-04-2009 05:25 PM

ben akşam uyumadan önce telefonumun hoparlöründen dinliyorum.fazla ses açmıyorum.sabaha kadar öyle çalıyo.eskisinden daha mutluyum. daha rahat konuşabiliyorum.topluluk içinde söz alıp konuşabiliyorum.ben gitar çalıyom aynı zamanda. daha önceleri parmaklarım titrerdi çalarken. şimdi tamamiyle olmasada çoğunlukla aştım bunu diyeblirim.heyanlı bir yapım vardı,sesim titrerdi. şimdi bunda da ii gidiyoom

saqua 30-04-2009 02:25 AM

teşekkür ederim emeğe sağlık. Merak ediyorum olmaz belkide ama:bu telkinler çocuklara dinletebilnir mi etkisi nasıl olur. Bilgilendirirseniz sevinirim teşekkür ederim:)

sanemce 30-04-2009 05:32 PM

merhaba saqua

sosyal fobi, depresyon gibi hastalık sözleri içeren telkinler ve sigara bırakma haricindekileri çocuklar da dinleyebilir..

daha detaylı bilgiler için linki inceleyebilirsiniz.

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...abilir-mi.html

sevgiler

sosyalll 05-05-2009 10:50 PM

peki ben bi şey merak ettim. cevaplarsanız sevinirim.diğelim ben bi liste yaptım (suçluluk,ego güçlendirci,sosyallik artırıcı,topluluk knşma,sosyal fobi) bunu üç ayrı yerden açıp bu şekilde dinlersem ne olur. ..hem bilgisayar. hem telefon hoparlöründen ve VCD den.. yani aynı anda üçünü açıp sabaha kadar dinlesem olu mu, bu doğru mu?

WEZ Format +3. Şuan Saat: 07:56 PM.