Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Sivilceler (http://www.hayatimdegisti.com/forum/sivilceler/)
-   -   sivilcelerin yarattığı psikolojik çöküntü hali (http://www.hayatimdegisti.com/forum/sivilceler/3838-sivilcelerin-yarattigi-psikolojik-cokuntu-hali.html)

kalekilit 20-01-2008 11:22 PM

sivilcelerin yarattığı psikolojik çöküntü hali

Arkadaşlar herkese merhaba
Ben siteye çok yeni üye oldum. Benim en büyük problemlerimden biri de sivilce sorunum. Evet bu yüzden önceden sahip lduğum bütün özelliklerimöi kaybettiğimi düşünüyorum. Yani insanlarla göz göze gelmekten kaçınır oldum , konsantre bozuklğu yaşıyorum ve bu durum içinde başarılı olma azmi olan bir insan için o kadar zor ki anlatamam. Aramızda sivilcelerinde rağmen hayatta güzel şeyler yapmış olan insanlar var mı ? Ve sivilceleri geçti mi ? Cevaplarsanız çok sevinirim.

YAZGÜLÜ_81 20-01-2008 11:34 PM

Ynt: sivilcelerin yarattığı psikolojik çöküntü hali

Merhaba , öncelikle aramıza hoşgeldin diyorum,
ben de sivilcelerden dolayı rahatsızlık duyan bir insanım artık insandım diyebilirim çünkü çaresi var elbette bunların,kendi kendine olumlamalarda bulunabilirsin mükemmel bir cilde sahip olabilmek için, bilinçaltın kendi iyileştirme gücünü kullanıcaktır, gerçekten işe yarıyor, yaz aylarında çalışmıyorken ayna karşısında kendi kendime mükemmel bir cilde dair olumlamalarda bulunurdum ve o süre içinde hiç sivilce çıkmamıştı, fakat çalışmaya başladım tabii eskisi kadar bol vaktim yok bıraktım olumlamaları falan ve tek tek çıkan sinir bozucu sivilcelerime kökten bir çözüm bulmaya karar verdim ve iyi bir cildiyeciye gittim, problemin içten kesilmesi gerektiği için kuvvetli bir ilaç yazdı yan etkileri olan bir ilaç 3 aydır sabırla kullanıyorum ve sivilcelerim hiç çıkmıyor nerdeyse ve cildim gerçekten çok güzelleşti , sen de en iyisi iyi bir cilt doktoruna görün ve kararlı bir şekilde tedavi uygula bak göreceksin azmin sonundaki başarını ,çok da aklına takma bu sivilce olayını,
sevgiler hismiley

suzzy 20-01-2008 11:48 PM

Alıntı:

kalekilit Nickli Üyeden Alıntı
Arkadaşlar herkese merhaba
Ben siteye çok yeni üye oldum. Benim en büyük problemlerimden biri de sivilce sorunum. Evet bu yüzden önceden sahip  lduğum bütün özelliklerimöi kaybettiğimi düşünüyorum. Yani insanlarla göz göze gelmekten kaçınır oldum , konsantre bozuklğu yaşıyorum ve bu durum içinde başarılı olma azmi olan bir insan için o kadar zor ki anlatamam. Aramızda sivilcelerinde rağmen hayatta güzel şeyler yapmış olan insanlar var mı ? Ve sivilceleri geçti mi  ? Cevaplarsanız çok sevinirim.

merhabalar... hismiley hoşgeldin kalekilit...http://www.geyikhane.com/forums/imag...lies/cicek.gif
eskiden yanlış bir cilt uygulaması sonrası ergenlikte bile sivilce problemi yaşamamış bir kişi olarak...bu konuda ciddi problemler yaşamıştım......http://img80.imageshack.us/img80/5411/3612516ni.gif
yaşını bilmiyorum ama sorun ergenlikten kaynaklanıyorsa hormonel durumun dengelenmeye başladıkça zamanla sivilceler geçecektir...cildini temiz tutman ve uygun ürünleri düzenli kullanman çok önemli...ama her şeyden önemlisi önce bir dermatoloğun cildini görüp seni uygun bir şekilde yönlendirmesi olacaktır...tabii bu arada sitemizde'ki ciltle ilgili bölümleri incelemeyide ihmal etme...geçmiş olsun...sevgiler..http://img.photobucket.com/albums/v2...ys/alright.gif

kalekilit 22-01-2008 11:24 PM

Arkadaşlar ben 24 yaşındayım. Ergenlik döneminde hiç sivilce problemi yaşamamıştım. Ancak son iki yıldır bir iki tane derken ve tam 4 dermatolog kontrolünde malesef cildimdeki sivilce sayısında inanılmaz bir artış oldu. Şu an 4 aydır roaccutane tedavisi görüyorum. İnanılmaz yan etkileri oldu bana. Önce bütün sivilcelerin hepsini kusturdu. Şimdi yavaş yavaş geçmeye başlıyo. İnsan sivilceler geçicek olsa bile izleri takıyo kafasına. Her görenin de yaptıı yorumlar daha da etkiliyo.Umarım hayatımı kabusa çeviren bu sivilce illetinden kısa bir süre içerisinde kurtulurum.

suzzy 23-01-2008 12:00 AM

Alıntı:

kalekilit Nickli Üyeden Alıntı
Arkadaşlar ben 24 yaşındayım. Ergenlik döneminde hiç sivilce problemi yaşamamıştım. Ancak son iki yıldır bir iki tane derken ve tam 4 dermatolog kontrolünde malesef cildimdeki sivilce sayısında inanılmaz bir artış oldu. Şu an 4 aydır roaccutane tedavisi görüyorum. İnanılmaz yan etkileri oldu bana. Önce bütün sivilcelerin hepsini kusturdu. Şimdi yavaş yavaş geçmeye başlıyo. İnsan sivilceler geçicek olsa bile izleri takıyo kafasına. Her görenin de yaptıı yorumlar daha da etkiliyo.Umarım hayatımı kabusa çeviren bu sivilce illetinden kısa bir süre içerisinde kurtulurum.

sevgili kalekilit...bence hiç kimseyi takma kafana...senden bir tane var bunun kıymetini bil...
ayrıca kullandığın ilaç oldukça etkili bir ilaçtır bundan daha etkilisi bildiğim kadarıyla yok...ewet biraz zor ve yan etkili bir ilaç...ama sonuçları mükemmel...tedavi sonrası hafif asitli soyucu ürünlerle ciltteki skar oluşumlarını azaltabilirsin...mutlaka dermatoloğun bu konuda yönlendirecektir seni...sevgiler...

YAZGÜLÜ_81 23-01-2008 12:53 AM

Sevgili kalekilit,
kullandığın ilaç , yan etkileri yoğun olan ve sivilceler için gerçekten çok etkili bir ilaç, ben de bu ilacı kullanmaktayım şu an, yan etki dönemini atlattım ve dediğim gibi cildim harika görünmeye başladı, sivilce izlerini de dert etme , günden güne kuruyorlar sivilceler ve artık yenileri çıkmıyor ki izi kalsın ,eskileri de boşver, bu benim için çok güzel sen de bırak izleri aklına takmayı da bunun tadını çıkart ve günden güne cildinin daha da güzelleşeğini düşün , sevgiler hismiley

kalekilit 23-01-2008 12:22 PM

Arkadaşlar eskiden çok güzel bir cilde sahip olup da 22 yaşından sonra sivilce sorununu yaşamak hiç de kolay değil. Sivilceler geçse bile izlerini düşünmek bile beni üzüyor. Malesef. İlaçta tam 4 ayı geçirdim, gerçekten de gelşime oldu. bu yüzden mutluyum ama neden en başta vermeidler bu ilacı merak ediyorum sadece. Eski cildime kavuşabilecek miyim merak ediyorum gerçekten. Aramızda çok güzel sonuçlar alanlar var mı acaba?

lisanıhalim 16-09-2009 02:33 PM

Cevap: sivilcelerin yarattığı psikolojik çöküntü hali

arkadaslar bnde sivilce sorunu yasamıs ve hala yasayan biri olarak şunu söyleyebilirim..Ne kadar olumsuz düşünürsek ve bunun için strese girip hayatımızda herşey bu olursa işte o zman geçmemekle birlikte artmaya devam gösterir bunlar...Suan tedavi oluyorum ve hafif izlerim var önceden giizlemeye çalışırdm ve sırf bu yüzden insanlardan kaçardım...Çünkü güzel olmaya ve görünmeye düşkün bi insanım ama inanın önemli olan yüzünüzdeki hatlarınız, duruşunuz, gülüşünüz....Baskaları bunlara hiç te dikkat edip önemsemiyor..Siz özgüvenli durursanız ve barısık beyniniz de böyle tepkiler verir size ve bu sorunların günden güne silindigini hissedebilirsiniz..

WEZ Format +3. Şuan Saat: 11:16 AM.