Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Sağlık Davranış Değişikliği Telkinle Fiziksel Değişim > Cilt ve Deri Sorunları > Sivilceler

Uyarılar

Sivilceler Sivilceler

sivilcelerin yarattığı psikolojik çöküntü hali

Cilt ve Deri Sorunları ve Sivilceler sivilcelerin yarattığı psikolojik çöküntü hali Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Arkadaşlar herkese merhaba Ben siteye çok yeni üye oldum. Benim en büyük problemlerimden biri de sivilce sorunum. Evet bu yüzden önceden sahip lduğum bütün özelliklerimöi kaybettiğimi düşünüyorum. Yani insanlarla göz göze gelmekten kaçınır oldum , konsantre bozuklğu yaşıyorum ve bu ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Sivilceler telkin cd indir izle İstanbul Sivilceler nerededir kimdir Sivilceler çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Sivilceler hipnoz Sivilceler olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Sivilceler hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Sivilceler kuantum düşünce kitap haberi

sivilcelerin yarattığı psikolojik çöküntü hali

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 20-01-2008, 11:22 PM   #1 (permalink)

Tesekkür: 0
4 Mesajinıza toplam 9 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kalekilit is an unknown quantity at this point
Standart sivilcelerin yarattığı psikolojik çöküntü hali

Arkadaşlar herkese merhaba
Ben siteye çok yeni üye oldum. Benim en büyük problemlerimden biri de sivilce sorunum. Evet bu yüzden önceden sahip lduğum bütün özelliklerimöi kaybettiğimi düşünüyorum. Yani insanlarla göz göze gelmekten kaçınır oldum , konsantre bozuklğu yaşıyorum ve bu durum içinde başarılı olma azmi olan bir insan için o kadar zor ki anlatamam. Aramızda sivilcelerinde rağmen hayatta güzel şeyler yapmış olan insanlar var mı ? Ve sivilceleri geçti mi ? Cevaplarsanız çok sevinirim.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

kalekilit isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-01-2008, 11:34 PM   #2 (permalink)
Yüzbaşı

160 Mesajinıza toplam 443 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
YAZGÜLÜ_81 is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: sivilcelerin yarattığı psikolojik çöküntü hali

Merhaba , öncelikle aramıza hoşgeldin diyorum,
ben de sivilcelerden dolayı rahatsızlık duyan bir insanım artık insandım diyebilirim çünkü çaresi var elbette bunların,kendi kendine olumlamalarda bulunabilirsin mükemmel bir cilde sahip olabilmek için, bilinçaltın kendi iyileştirme gücünü kullanıcaktır, gerçekten işe yarıyor, yaz aylarında çalışmıyorken ayna karşısında kendi kendime mükemmel bir cilde dair olumlamalarda bulunurdum ve o süre içinde hiç sivilce çıkmamıştı, fakat çalışmaya başladım tabii eskisi kadar bol vaktim yok bıraktım olumlamaları falan ve tek tek çıkan sinir bozucu sivilcelerime kökten bir çözüm bulmaya karar verdim ve iyi bir cildiyeciye gittim, problemin içten kesilmesi gerektiği için kuvvetli bir ilaç yazdı yan etkileri olan bir ilaç 3 aydır sabırla kullanıyorum ve sivilcelerim hiç çıkmıyor nerdeyse ve cildim gerçekten çok güzelleşti , sen de en iyisi iyi bir cilt doktoruna görün ve kararlı bir şekilde tedavi uygula bak göreceksin azmin sonundaki başarını ,çok da aklına takma bu sivilce olayını,
sevgiler
Alt 20-01-2008, 11:48 PM   #3 (permalink)
suzzy
Guest

Alıntı:
kalekilit Nickli Üyeden Alıntı
Arkadaşlar herkese merhaba
Ben siteye çok yeni üye oldum. Benim en büyük problemlerimden biri de sivilce sorunum. Evet bu yüzden önceden sahip  lduğum bütün özelliklerimöi kaybettiğimi düşünüyorum. Yani insanlarla göz göze gelmekten kaçınır oldum , konsantre bozuklğu yaşıyorum ve bu durum içinde başarılı olma azmi olan bir insan için o kadar zor ki anlatamam. Aramızda sivilcelerinde rağmen hayatta güzel şeyler yapmış olan insanlar var mı ? Ve sivilceleri geçti mi  ? Cevaplarsanız çok sevinirim.
merhabalar... hoşgeldin kalekilit...
eskiden yanlış bir cilt uygulaması sonrası ergenlikte bile sivilce problemi yaşamamış bir kişi olarak...bu konuda ciddi problemler yaşamıştım......
yaşını bilmiyorum ama sorun ergenlikten kaynaklanıyorsa hormonel durumun dengelenmeye başladıkça zamanla sivilceler geçecektir...cildini temiz tutman ve uygun ürünleri düzenli kullanman çok önemli...ama her şeyden önemlisi önce bir dermatoloğun cildini görüp seni uygun bir şekilde yönlendirmesi olacaktır...tabii bu arada sitemizde'ki ciltle ilgili bölümleri incelemeyide ihmal etme...geçmiş olsun...sevgiler..
Alt 22-01-2008, 11:24 PM   #4 (permalink)

Arkadaşlar ben 24 yaşındayım. Ergenlik döneminde hiç sivilce problemi yaşamamıştım. Ancak son iki yıldır bir iki tane derken ve tam 4 dermatolog kontrolünde malesef cildimdeki sivilce sayısında inanılmaz bir artış oldu. Şu an 4 aydır roaccutane tedavisi görüyorum. İnanılmaz yan etkileri oldu bana. Önce bütün sivilcelerin hepsini kusturdu. Şimdi yavaş yavaş geçmeye başlıyo. İnsan sivilceler geçicek olsa bile izleri takıyo kafasına. Her görenin de yaptıı yorumlar daha da etkiliyo.Umarım hayatımı kabusa çeviren bu sivilce illetinden kısa bir süre içerisinde kurtulurum.
Alt 23-01-2008, 12:00 AM   #5 (permalink)
suzzy
Guest

Alıntı:
kalekilit Nickli Üyeden Alıntı
Arkadaşlar ben 24 yaşındayım. Ergenlik döneminde hiç sivilce problemi yaşamamıştım. Ancak son iki yıldır bir iki tane derken ve tam 4 dermatolog kontrolünde malesef cildimdeki sivilce sayısında inanılmaz bir artış oldu. Şu an 4 aydır roaccutane tedavisi görüyorum. İnanılmaz yan etkileri oldu bana. Önce bütün sivilcelerin hepsini kusturdu. Şimdi yavaş yavaş geçmeye başlıyo. İnsan sivilceler geçicek olsa bile izleri takıyo kafasına. Her görenin de yaptıı yorumlar daha da etkiliyo.Umarım hayatımı kabusa çeviren bu sivilce illetinden kısa bir süre içerisinde kurtulurum.
sevgili kalekilit...bence hiç kimseyi takma kafana...senden bir tane var bunun kıymetini bil...
ayrıca kullandığın ilaç oldukça etkili bir ilaçtır bundan daha etkilisi bildiğim kadarıyla yok...ewet biraz zor ve yan etkili bir ilaç...ama sonuçları mükemmel...tedavi sonrası hafif asitli soyucu ürünlerle ciltteki skar oluşumlarını azaltabilirsin...mutlaka dermatoloğun bu konuda yönlendirecektir seni...sevgiler...
Alt 23-01-2008, 12:53 AM   #6 (permalink)
Yüzbaşı

160 Mesajinıza toplam 443 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
YAZGÜLÜ_81 is an unknown quantity at this point

Sevgili kalekilit,
kullandığın ilaç , yan etkileri yoğun olan ve sivilceler için gerçekten çok etkili bir ilaç, ben de bu ilacı kullanmaktayım şu an, yan etki dönemini atlattım ve dediğim gibi cildim harika görünmeye başladı, sivilce izlerini de dert etme , günden güne kuruyorlar sivilceler ve artık yenileri çıkmıyor ki izi kalsın ,eskileri de boşver, bu benim için çok güzel sen de bırak izleri aklına takmayı da bunun tadını çıkart ve günden güne cildinin daha da güzelleşeğini düşün , sevgiler
Alt 23-01-2008, 12:22 PM   #7 (permalink)

Arkadaşlar eskiden çok güzel bir cilde sahip olup da 22 yaşından sonra sivilce sorununu yaşamak hiç de kolay değil. Sivilceler geçse bile izlerini düşünmek bile beni üzüyor. Malesef. İlaçta tam 4 ayı geçirdim, gerçekten de gelşime oldu. bu yüzden mutluyum ama neden en başta vermeidler bu ilacı merak ediyorum sadece. Eski cildime kavuşabilecek miyim merak ediyorum gerçekten. Aramızda çok güzel sonuçlar alanlar var mı acaba?
Alt 16-09-2009, 02:33 PM   #8 (permalink)
Teğmen

0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
lisanıhalim is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: sivilcelerin yarattığı psikolojik çöküntü hali

arkadaslar bnde sivilce sorunu yasamıs ve hala yasayan biri olarak şunu söyleyebilirim..Ne kadar olumsuz düşünürsek ve bunun için strese girip hayatımızda herşey bu olursa işte o zman geçmemekle birlikte artmaya devam gösterir bunlar...Suan tedavi oluyorum ve hafif izlerim var önceden giizlemeye çalışırdm ve sırf bu yüzden insanlardan kaçardım...Çünkü güzel olmaya ve görünmeye düşkün bi insanım ama inanın önemli olan yüzünüzdeki hatlarınız, duruşunuz, gülüşünüz....Baskaları bunlara hiç te dikkat edip önemsemiyor..Siz özgüvenli durursanız ve barısık beyniniz de böyle tepkiler verir size ve bu sorunların günden güne silindigini hissedebilirsiniz..
lisanıhalim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil