Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Sağlık Davranış Değişikliği Telkinle Fiziksel Değişim > Cilt ve Deri Sorunları > Sivilceler

Uyarılar

Sivilceler Sivilceler

Akne ve Sivilce İle İlgili Yanlış Bilinenler...

Cilt ve Deri Sorunları ve Sivilceler Akne ve Sivilce İle İlgili Yanlış Bilinenler... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız 1. Sadece ergenlik çağında olanlarda değil herkeste akne oluşabilir. DOĞRU Genellikle akne her yaşta görülebilir. 12 ila 24 yaş arasındaki insanların %85 inden daha fazlasında akne vardır. Akne 20 li ya da 30 lu yaşların sonunda bile oluşabilir. Özellikle hormonları ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Sivilceler telkin cd indir izle İstanbul Sivilceler nerededir kimdir Sivilceler çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Sivilceler hipnoz Sivilceler olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Sivilceler hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Sivilceler kuantum düşünce kitap haberi

Akne ve Sivilce İle İlgili Yanlış Bilinenler...

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 22-06-2008, 02:28 PM   #1 (permalink)
Moderator

Tesekkür: 3,394
828 Mesajinıza toplam 4,500 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
comte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond repute
Standart Akne ve Sivilce İle İlgili Yanlış Bilinenler...

1. Sadece ergenlik çağında olanlarda değil herkeste akne oluşabilir.

DOĞRU
Genellikle akne her yaşta görülebilir. 12 ila 24 yaş arasındaki insanların %85 inden daha fazlasında akne vardır. Akne 20 li ya da 30 lu yaşların sonunda bile oluşabilir. Özellikle hormonları sürekli değişim gösterdiği için kadınlarda...

2. Sivilceleri patlatmak onları iyileştirir.

YANLIŞ
Sivilcelerinizi yolmak, patlatmak ve dokunmak bakterilerin diğer gözeneklere bulaşma olasılığını artırır. Ayrıca hassas dokulara zarar vererek yara şeklinde bozunlar oluşmasına yol açar.

3. Kir akne nedenidir.

YANLIŞ
Akne bozunu, ölü deri hücrelerinin vücudun doğal yağıyla karışarak gözenekleri tıkamasıyla başlar. Bunun nedeni hiçbir zaman kir olmadığına göre sık sık yıkamak akneyi daha iyi yapmayacaktır.

4. Yüzü sık sık yıkamakta akneyi daha kötü hale getirir.

DOĞRU
Kir akne nedeni olmadığına göre cilt yüzeyini alkolle yıkamak ve soymak sivilceleri temizlemez. Aksine, sık sık temizlemek cildi kurutur ve pul pul tabakalaştırarak ilave yağ üretiminin başlamasına neden olur. Sonuç ; daha fazla sivilce.....

5. Yağlı yiyecekler ve çikolata sivilce yapar.

YANLIŞ
Hayır, bugün yediğiniz kızartmalar yarın size sivilce olarak geri dönmez. Aksine bilimadamları beslenme ile akne arasında hiç bir bağlantı bulunmadığını belirtiyorlar. Unutmayın ; sağlıklı ve dengeli bir beslenme cildiniz için çok önemlidir... Öyleyse ıvır zıvır yiyeceklerden kaçınmayı deneyin.

6. Makyaj sivilce sebebidir..

YANLIŞ
Günümüzde bir çok makyaj malzemesi gözeneklerin tıkanmasını önleyen maddeler içerir. Kozmetik satınalmaya gittiğinizde komedon önleyici, yağ giderici (su bazlı) ve allerjik olmayan (parfüm içermeyen) ürünleri tercih edin.

7. Tıbbi ilaçlar akneyi giderir.

YANLIŞ
Akne kusurunun oluşması 2-3 hafta alır. Bölgesel tedavi tek başına sivilceleri giderebilir ama tekrar akne oluşmasını önleyemez. Akneyi durdurmanın en iyi yolu tüm yüzü ve sorunlu bölgeyi bozun görülmese bile her gün tedavi ederek sivilcelerin oluşmasını kaynağında engellemektir.

8. Güneşte yanma aknenin iyileşmesine yardımcı olur..

YANLIŞ
Küçük miktarda güneş banyosu görünüşte cildinizin tonunu düzeltebilir. Fakat devamında sivilcelerle siyah ve beyaz noktaları artırarak gözeneklerin daha fazla tıkanmasına neden olacaktır. Ve şüphesiz güneşe fazla maruz kalmak cildiniz için kanser ve erken yaşlanma gibi ciddi risk oluşturacaktır.

9. Akne, kişinin kendine güvenini azaltır.

DOĞRU
Akne fiziksel sağlığınız için ciddi bir tehdit oluşturmamasına rağmen duygusal olarak olumsuz etkilenmenize neden olabilir. Duygusal durumunuzu ve dünyaya bakışınızı etkileyerek kendinize güveninizi yitirmenize hatta depresyona girmenize sebebiyet verebilir.

10. Akne tedavi edilebilir.

YANLIŞ
Aknenin tedavisi yoktur. Fakat neyse ki sürekli günlük kullanılan, güçlü akne mücadele maddeleri içeren Proactiv ® Solution gibi ürünlerle akneyi kontrol altına almaya ve önlemeye yardımcı olabilirsiniz. Sunu unutmayınız : Sivilceleriniz kaybolsa bile akne tedavi edilmiş sayılmaz. Cildiniz temiz olsa bile ciddi bir önleme planını asla aksatmamanız çok önemlidir.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

comte isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-09-2009, 03:33 PM   #2 (permalink)
Üsteğmen

ışıkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,142
323 Mesajinıza toplam 3,530 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud of
Standart Cevap: Akne ve Sivilce İle İlgili Yanlış Bilinenler...

Güzel paylaşım Mehmet.teşekkürler.
Ben şunu merak ediyorum, bazı kişilerde neden hiç akne sivilce çıkmaz yahu.hiç çıkmamıştır ve çıkmazda:)onlarınki bünyede bizimki değil mi:)
“İçine baktığında, bunu sevgiyle yap.”
Joe Vitale

ışıkk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-06-2010, 05:32 PM   #3 (permalink)
Yüzbaşı

RenaC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,234
980 Mesajinıza toplam 4,011 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
RenaC is just really niceRenaC is just really niceRenaC is just really niceRenaC is just really niceRenaC is just really nice

Çok teşekkürler gerçektende yanlış bildiğimiz şeyler varmış
RenaC isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-06-2010, 06:11 PM   #4 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

Alıntı:
MehmeT ÇakmaK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

YANLIŞ
Günümüzde bir çok makyaj malzemesi gözeneklerin tıkanmasını önleyen maddeler içerir. Kozmetik satınalmaya gittiğinizde komedon önleyici, yağ giderici (su bazlı) ve allerjik olmayan (parfüm içermeyen) ürünleri tercih edin.
Nihayet bunu gördüm. Hep söylüyorum. Rahat bırakın, makyajıma karışmayın arkadaş. Sivilce yapmıyor işte. Su bazlı ürünler gerçekten iyi oluyor. Ayrıca kapatıcının da iyileştirici gücü olduğuna inanıyorum.
Durmak yok, makyaja devam.
Teşekkürler.
Alt 23-06-2010, 05:11 PM   #5 (permalink)
Yüzbaşı

RenaC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,234
980 Mesajinıza toplam 4,011 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
RenaC is just really niceRenaC is just really niceRenaC is just really niceRenaC is just really niceRenaC is just really nice

Alıntı:
WaMPiReLLa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Nihayet bunu gördüm. Hep söylüyorum. Rahat bırakın, makyajıma karışmayın arkadaş. Sivilce yapmıyor işte. Su bazlı ürünler gerçekten iyi oluyor. Ayrıca kapatıcının da iyileştirici gücü olduğuna inanıyorum.
Durmak yok, makyaja devam.
Teşekkürler.

:D:D:D DEVAMMMM....MAKYAJ YAPMAK GERÇEKTEN KIZLARI ÇOK İYİ HİSSETTİRİYOR.Hangi Makyaj yapan kıza sorduysam benim vazgeçilmezim,mutlu olmamı etkileyen etmenlerden biri olduğunu kesinlikle belirtmiştir.
RenaC isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-11-2010, 11:45 AM   #6 (permalink)
Yüzbaşı

vittoria è nostra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,013
553 Mesajinıza toplam 1,445 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
vittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to all

Alıntı:
MehmeT ÇakmaK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

2. Sivilceleri patlatmak onları iyileştirir.

YANLIŞ
Sivilcelerinizi yolmak, patlatmak ve dokunmak bakterilerin diğer gözeneklere bulaşma olasılığını artırır. Ayrıca hassas dokulara zarar vererek yara şeklinde bozunlar oluşmasına yol açar.

4. Yüzü sık sık yıkamakta akneyi daha kötü hale getirir.

DOĞRU
Kir akne nedeni olmadığına göre cilt yüzeyini alkolle yıkamak ve soymak sivilceleri temizlemez. Aksine, sık sık temizlemek cildi kurutur ve pul pul tabakalaştırarak ilave yağ üretiminin başlamasına neden olur. Sonuç ; daha fazla sivilce.....

5. Yağlı yiyecekler ve çikolata sivilce yapar.

YANLIŞ
Hayır, bugün yediğiniz kızartmalar yarın size sivilce olarak geri dönmez. Aksine bilimadamları beslenme ile akne arasında hiç bir bağlantı bulunmadığını belirtiyorlar. Unutmayın ; sağlıklı ve dengeli bir beslenme cildiniz için çok önemlidir... Öyleyse ıvır zıvır yiyeceklerden kaçınmayı deneyin.

YANLIŞ

işte ben o bir türlü rahat bırakamıyorum sivilceleri çok ağrı yaptıgı için ya sıkma gereği duyuyorum yada cildim çok kuruduğu için kaşınıyor, ve kaşıyıncada yara oluyor :(( şu sıralar dokunmamaya çalışıyorum ama arada unutuyorum da bir bakmışım yolmuşum sivilcemi

cildi çok yıkamanın sonucunda oluşan kuruluğun akneye neden oldugunu ilk defa okuyorum ve bendeki sorunda bu heralde birçok çeşitli sabunla yüzümü temizlemeye çalışıyorum ama gene gene akne çıkıyordu şimdi sadece etkisi daha fazla olan temizleyiciyi kullanayım bakalım işe yarıyacak mı.

makyaj ve çikolata olayına da pek sevindim
vittoria è nostra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-08-2014, 09:29 PM   #7 (permalink)

Tesekkür: 0
1 Mesaja İyi ki varsın denildi
kevser16 is an unknown quantity at this point

Oldukça başarılı bir makale olmuş bende belli bir dönem bu konudan dolayı sıkıntı çektim ve çok araştırma yaptım internet üzerinde birçok sitedeki bilgileri okudum ve bu makaleyi beğendiğim gibi şu sitedeki Sivilcelerimden Nasıl Kurtulurum?: Sivilce Nasıl Geçer? Sivilcelerden Kurtulmanın Yolları Nelerdir? bilgilerde sivilceler için oldukça doğal ve etkili arkadaşlar ben sizlere tavsiye ederim sıkıntısı olanlar bir girip bakabilir
kevser16 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil