Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Eğitim Öğretim Sınavlar Klubü > Sınavlara Hazırlık Klubü

Uyarılar

Sınavlara Hazırlık Klubü aöf sınava hazırlık, açıköğretim sınava hazırlık, kpss sınava hazırlık, öss sınava hazırlık, sınava hazırlık soruları, sınava hazırlık sorular, türkçe sınava hazırlık, matematik sınava hazırlık, ingilizce sınava hazırlık, sınava hazırlık testi, sınava hazırlık testleri, sınava hazırlık kitapları, smmm sınava hazırlık, sınava hazırlık siteleri, sınava hazırlık, ehliyet sınava hazırlık, edebiyat sınava hazırlık, sbs sınava hazırlık, sınava hazırlık testler, 6 sınıf ingilizce sınava hazırlık, 2 sınıf sınava hazırlık, 3 sınıf sınava hazırlık, 5 sınıf ingilizce sınava hazırlık

Ygs'ye hazırlanıyorum (Günlük)

Eğitim Öğretim Sınavlar Klubü ve Sınavlara Hazırlık Klubü Ygs'ye hazırlanıyorum (Günlük) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Lise 3'ü bitirdiiik olduk lise son Önümde ygs,hayallerim,seçim şansımın olduğu bir gelecek Sözelden gireceğim sayısalım zayıf fakat çok faydalı kaynaklar buldum matematik için bu sorununda üstesinden gelebiliceğime inanıyorum bu bir yılı çok iyi değerlendirmeliyim yaz tatilindeyiz şuan akmardan kitip ygs ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Sınavlara Hazırlık Klubü telkin cd indir izle İstanbul Sınavlara Hazırlık Klubü nerededir kimdir Sınavlara Hazırlık Klubü çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Sınavlara Hazırlık Klubü hipnoz Sınavlara Hazırlık Klubü olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Sınavlara Hazırlık Klubü hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Sınavlara Hazırlık Klubü kuantum düşünce kitap haberi

Ygs'ye hazırlanıyorum (Günlük)

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 04-07-2015, 02:31 AM   #1 (permalink)
Üsteğmen

Dusunsel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 77
224 Mesajinıza toplam 332 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Dusunsel is an unknown quantity at this point
Standart Ygs'ye hazırlanıyorum (Günlük)

Lise 3'ü bitirdiiik olduk lise son

Önümde ygs,hayallerim,seçim şansımın olduğu bir gelecek

Sözelden gireceğim sayısalım zayıf fakat çok faydalı kaynaklar buldum matematik için bu sorununda üstesinden gelebiliceğime inanıyorum bu bir yılı çok iyi değerlendirmeliyim yaz tatilindeyiz şuan akmardan kitip ygs için iki kitap aldım bile tabi bu sene içerisinde bu kitaplardan bir yığın olucak

Telkin listem şöyle ; Ego + Kendine güven + Disiplin + Ders çalışma + Sınav heyecanı + Başarıyı çekin ( Ygs'ye kadar listem bu olucak 5 6 ay'dan çok )

Önümdeki engel teknoloji. Bundan kurtulmaya çabalıyıcam ağustosun 24 ünde tatile gidicez 10 günlüğüne gitmeden 11 gün önce teknolojiyle olan tüm bağımı kesicem tatildede teknoloji ( bilgisayar ) yüzü görmiyicem 21 22 gün teknolojisiz geçirip temiz bir nöron bağı kurma planındayım ardındanda gelir gelmez derslere asılacağım

Şimdilik planım bu yazıcam zaman zaman yazıcam

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Dusunsel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-07-2015, 04:50 PM   #2 (permalink)
Üsteğmen

224 Mesajinıza toplam 332 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Standart Cevap: Ygs'ye hazırlanıyorum (Günlük)

geceleri telkin dinlemeyi bıraktım uyurken gündüzleri sadece konsantrasyon telkinini dinliyicem aradada yukarıdaki listeyi dinlemeyi düşünüyorum
Alt 29-07-2015, 04:34 PM   #3 (permalink)
Üsteğmen

üniversite hayallerim gitgide netleşmeye başladı hayırlısıyla istanbuldan kurtulucam seneye taşınıcakmışız ve seneye üniversiteyede başlıyıcam uzun zamandır böyle somut bir değişime hasretim olumlu düşünüyor ve bekliyorum

bu arada yeni bir şarkı yaptım dinlemek istersen eğer
istanbul adına istanbulun beni nasıl değiştirip nerelere getirdiğine dair duygu ağırlıklı şarkı

telkin dinlemeye devam ediyorum gündüzleri ders çalışma odak konsantrasyon geceleri bir başka siteden suçluluk paranoya sosyal fobi rahat kilo ver

aktif bir zihinsel aktivite için sabırsızlanıyorum
Alt 30-07-2015, 12:26 AM   #4 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 95
96 Mesajinıza toplam 201 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kediiicik is an unknown quantity at this point

Merhaba, ben de ygsye hazırlanıyorum. Gelişmelerini takip ediyor olucam
kediiicik isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-03-2016, 04:11 PM   #5 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 106
49 Mesajinıza toplam 74 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Kararli3521 is an unknown quantity at this point

Sonuçlar nasıl Düşünsel? Benimki kötü geldi :(
Kararli3521 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-03-2016, 11:29 AM   #6 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 195
198 Mesajinıza toplam 252 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
KıpçakBeyi is an unknown quantity at this point

Ne güzeldi öğrencilik.O zamanlar bana da söylenince kızıyordum , kabullenemiyordum.

Sınav kötü geçince : Sınavım kötü geldi , hoca iyi not vermedi.

Sınav iyi geçince :Sınavdan .... puan aldım.

Gelenekselleşmiş not sorma mizansenimiz.

Annem:Okul bitecek sizin sınavlar hala açıklanmadı mı
Ben:Yok anne hoca okumadı.
Annem:Dönemin ortasındayız ilk sınavlar nasıl açıklanmadı.
Ben:Ha ilk sınavlar mı galiba açıklandıydı.
Ben (İlk okul 4. sınıf):Anne galiba 55 aldım
Annem:Ne o kadar düşük mü?
Ben(Zaten sınav açıklanalı aylar olmuş mecburen geçiştirme politikaları işlemez halde).Üç aldım anne.(Sanki 55-69 fark edecek)
Ben :Net hatırlamıyorum öyle bir şeydi.
Annem:Niye yazmıyorsun onları defterine(Düşük notu zaten unutmaya çalışıyorum kabus gibi neden yazayım.)
Annem:Sen derslerine çalışmıyorsun sen okumayacaksın .....(epey uzun)
Ben :Anne Mehmet 17 aldı , Ahmet 30 aldı.Sınıfta benden düşük bir sürü kişi var.
Annem:Bana ne Ahmet Mehmetten.
Ben:Bla bla...yaratıcı zekayla ne gelir ve bu durumu geçiştirebilecekse onlar söylenir.)

Her dönem üç kere yaşardık.İkinci sınıftan yedinci sınıfa kadar.Şimdi epey gülerek hatırlıyorum.

Sınava hazırlanan herkese başarılar diliyorum.Az dizi izleyin çok ders çalışın ya da aslında sosyal medyaya az takılın mı demeliyim.Bizim zamanımızda televizyondu.

Kulak asmadık.Düzenli çalıştığınız sürece sorun yok her şeyi yapabilirsiniz ama bu sınava birinci sınıftan başlayarak çalışmak lazım.Ben son sene yüzümü ÖSS'ye çevirdim kendi sınıfım te birinci sınıftan bu sınava hazırlananlarla doluydu.

Ha böyle bir şey yapmadıysanız ve ilk üç seneyi pas geçtiyseniz kafanıza takmayın.Böyle durumda yapılacak en son şey kendiniz suçlamak ya da birinin sizi suçlaması.

Lise sonda tek bir sene giren ve bana ilham olan matematik hocam vardı.Anneme veli toplantısında şöyle demişti.Evet temeli olmayabilir yapacak bir şey yok.Bu andan itibaren önüne bakacak ve çok çalışıp , ders alıp o eksiği kapatmaya çalışacak.

Mesaj açıktı.Geçmişi geçmişte bırak yapacağın şeye odaklan.
KıpçakBeyi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-02-2017, 12:55 PM   #7 (permalink)
Yüzbaşı

firdevsi ala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 143
249 Mesajinıza toplam 320 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
firdevsi ala is an unknown quantity at this point

Butun anneler aynı butun öğrencilerde ayni
firdevsi ala isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-02-2017, 12:41 AM   #8 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Bütün anneler aynı olmayabilir. Bazı anneler farklı. Türk annesi var, Alman annesi var. Geleneksel anne var, özverili anne var, demokratik anne var, aşırı hoşgörülü anne var, cezalandırıcı anne var. Var da var. Çocukla birlikte sınırlar koyabilen, çocuğunun birey olduğunun farkında olabilen demokratik annelerden olabilmek ve öyle anne-babalar yetiştirebilmek dileğiyle sevgiler.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

« lütfen yardımcı olun arkadaşlar | eğitim siteleri »
Seçenekler
Stil