Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz > Sigara Bırak

Uyarılar

Sigara Bırak sigarayı bırakma, sigara bırakma yolları, sigara bırakma yöntemleri, sigaranın bırakma, sigara bırakma ilaç, sigara bırakmak, sigara bırakma merkezi, hipnoz sigara bırakma, sigara bırakma etkileri, sigara bırakma yöntemi, sigara bırakma testi, sigara bırakma tedavisi, sigara bırakma resimleri, sigara bırakma merkezleri, sigara bırakma, sigarayı bırakma yöntemleri, sigaraya bırakma, siğara bırakma, sigara bırakmanın, sigarayı bırakma yolları, sigarayı bırakma merkezi

telkinin etkisimi?

Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz ve Sigara Bırak telkinin etkisimi? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız anladığım kadarıyla telkinler düşünce yapımızla ilgili ama ben sigarayı bırakma telkinine başladığımdan beri sigara içmeyi düşünüyorum o haz beynimden gitmiyor ama sigara içerken hiç bi keyif alamıyorum. sanki ilk sigara içtiğim günlerdeki gibi kötü ve mide bulandırıcı bi tadı var....

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Sigara Bırak telkin cd indir izle İstanbul Sigara Bırak nerededir kimdir Sigara Bırak çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Sigara Bırak hipnoz Sigara Bırak olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Sigara Bırak hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Sigara Bırak kuantum düşünce kitap haberi

telkinin etkisimi?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 22-12-2009, 03:01 PM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 5
3 Mesajinıza toplam 28 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maledict is an unknown quantity at this point
Standart telkinin etkisimi?

anladığım kadarıyla telkinler düşünce yapımızla ilgili ama ben sigarayı bırakma telkinine başladığımdan beri sigara içmeyi düşünüyorum o haz beynimden gitmiyor ama sigara içerken hiç bi keyif alamıyorum. sanki ilk sigara içtiğim günlerdeki gibi kötü ve mide bulandırıcı bi tadı var.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

maledict isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-12-2009, 03:16 PM   #2 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 4,279
243 Mesajinıza toplam 1,555 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
derya hanim is a jewel in the roughderya hanim is a jewel in the roughderya hanim is a jewel in the roughderya hanim is a jewel in the rough
Standart Cevap: telkinin etkisimi?

Ben de iki gun dinledim.Icme istegi azalmiyor dedigine katiliyorum .1.sigaram dumandan boguldum icerken 2.sigara hafif geldi 3.sigara midemi bulandirdi 4.sigara bogazimi yakti .Baktim ki sigara icerken keyif almiyorum .Devam edersem birakacagimi anladim .Telkinleri biraktim simdiilik .Hazir olunca baslicam .Ben iceriginide okudum hemde iki kere ben ki okudugum seyi asla aklimda tutamam ,aklimdan hic gitmiyor .
derya hanim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-12-2009, 09:43 PM   #3 (permalink)
Teğmen

ZEYNEP2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,406
83 Mesajinıza toplam 629 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ZEYNEP2 will become famous soon enoughZEYNEP2 will become famous soon enough

suçluluk duygusu telkinini dinlediğim günlerde sigara beni terketti. ve artık içmiyorum :))
ZEYNEP2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-12-2009, 12:45 AM   #4 (permalink)
Teğmen

McOrco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 206
150 Mesajinıza toplam 801 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
McOrco is a splendid one to beholdMcOrco is a splendid one to beholdMcOrco is a splendid one to beholdMcOrco is a splendid one to beholdMcOrco is a splendid one to beholdMcOrco is a splendid one to beholdMcOrco is a splendid one to behold

Alıntı:
derya hanim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben de iki gun dinledim.Icme istegi azalmiyor dedigine katiliyorum .1.sigaram dumandan boguldum icerken 2.sigara hafif geldi 3.sigara midemi bulandirdi 4.sigara bogazimi yakti .Baktim ki sigara icerken keyif almiyorum .Devam edersem birakacagimi anladim .Telkinleri biraktim simdiilik .Hazir olunca baslicam .Ben iceriginide okudum hemde iki kere ben ki okudugum seyi asla aklimda tutamam ,aklimdan hic gitmiyor .
zaten ılk sıgara ıcımızı hatırlarsak kendınızı aynen bu sekılde
sıgara ıcmeye alıstırmıs olmalısınız

sigara kullanmayan bırıne verıldıgınde
ılk ıcımde
hos bırsey dgıl

bagımlı olmadan once
tahammul etmeyı basarabılmek gerekıyor
kokusuna tadına

deneme yapmassanız
basarabılecegınıze kessınlıkle ınancım tam
McOrco isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-12-2009, 04:30 AM   #5 (permalink)

salvadore_xp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 162
182 Mesajinıza toplam 846 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
salvadore_xp has a spectacular aura aboutsalvadore_xp has a spectacular aura aboutsalvadore_xp has a spectacular aura about

Alıntı:
McOrco Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
zaten ılk sıgara ıcımızı hatırlarsak kendınızı aynen bu sekılde
sıgara ıcmeye alıstırmıs olmalısınız

sigara kullanmayan bırıne verıldıgınde
ılk ıcımde
hos bırsey dgıl

bagımlı olmadan once
tahammul etmeyı basarabılmek gerekıyor
kokusuna tadına

deneme yapmassanız
basarabılecegınıze kessınlıkle ınancım tam

Sigaraya alışmak ilk başta fedakarlık gerektiriyor: Kokusu ve tadı. Sigaraya alışmak da öyle kolay değil.
salvadore_xp isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-12-2010, 12:51 AM   #6 (permalink)
Teğmen

xxPyromaniaxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 0
18 Mesajinıza toplam 65 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
xxPyromaniaxx will become famous soon enoughxxPyromaniaxx will become famous soon enough

Telkini ilk 2 gün 1er saat dinlediğimde aynı anlattığınız gibi bir etki yaptı fakat 3. gün 5 saat aralıksız dinledim ve BİNGO!
Ertesi gün 1 saat dinlemiş olsam bile sigara aklımın ucundan geçmedi! Neye hazır olmayı bekliyorsunuz ki? Günde 5-6 saat dinleyin ve sigarayı unutun! Bu telkinler sizi zaten her anlamda hazırlar,hiç merak etmeyin. Ben de bırakmaya hazır durumda değildim ama sihirli bir değnek değmiş gibi sigara illetinden bir anda kurtuldum. Resmen bir peri geliyor ve sihirli değneğini size dokunduruyor...puf!!!
HAYATINIZ DEĞİŞİYOR!!!
Lütfen telkinleri günde 1-2 kere dinleyerek bırakmayın! Takın kulağınıza,evde iş yaparken,dışarıda alışveriş yaparken kısık sesle dinleyin. GÜNDE EN AZ 3 SAAT!!!
Alt 18-03-2013, 03:18 PM   #7 (permalink)

0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sevimliZehraa is an unknown quantity at this point

ben de eşime deneyeceğim onun pek inanacağını sanmıyorum böyle şeylere ama denemekten zarar gelmez bi şekilde ikna edicem telkini indirip arabada işe gidip gelirken dinlemesini isticem.inşallah sizdeki gibi güzel haberler vermek buradan paylaşmak çok isterim evlendiğimizden beri 3 yıldır bırakıcam diyor ama zevk alıyorum bırakamıyorum aklımdan çıkmıyor diyor hakim olamıyorum kendime iradem çok zayıf diyerek kendini kandırıyor genç yaşta kendine bu kadar yazık ettiğini sigarayla zehirlediğini görmek beni hem üzüyor hem sinirlendiriyor denemek istiyorum bize de faydalı olacağını umuyorum :)
sevimliZehraa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-03-2013, 12:25 AM   #8 (permalink)

Tesekkür: 93
2 Mesajinıza toplam 8 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
SAYİLA is an unknown quantity at this point
Angry Cevap: telkinin etkisimi?

Ben de deneyeceğim . Umarım başarırım. Ancak bu kadar çok severken vazgeçmek. Zor. Bir şarkıcıyı hatırlıyorum. şarkının sözleri şöyleydi. Yaktı beniiiiiii. Yaktı beni. ( Alay etmiştim şarkıcıyla: Nasıl yakar ki seni Bu kadın Volkan lavı mı?) Benim de kölelik derecesindeki sigara içme takıntım şarkıcının sevgili takıntısıyla aynı.
Yaktı beeeniii.
SAYİLA isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-10-2013, 11:54 AM   #9 (permalink)

0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
duranvuran is an unknown quantity at this point

aman diyim sigarayı bırakmaya hazır olmak diye birşey yok kendini kandırırsın ben 2 senedir hazır olmaya çalışıyorum bir türlü olamıyo insan bıraktım deyip bırakmak lazım
duranvuran isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil