Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Sigara Bırak (http://www.hayatimdegisti.com/forum/sigara-birak/)
-   -   telkinin etkisimi? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/sigara-birak/463017-telkinin-etkisimi.html)

maledict 22-12-2009 03:01 PM

telkinin etkisimi?

anladığım kadarıyla telkinler düşünce yapımızla ilgili ama ben sigarayı bırakma telkinine başladığımdan beri sigara içmeyi düşünüyorum o haz beynimden gitmiyor ama sigara içerken hiç bi keyif alamıyorum. sanki ilk sigara içtiğim günlerdeki gibi kötü ve mide bulandırıcı bi tadı var.

derya hanim 22-12-2009 03:16 PM

Cevap: telkinin etkisimi?

Ben de iki gun dinledim.Icme istegi azalmiyor dedigine katiliyorum .1.sigaram dumandan boguldum icerken 2.sigara hafif geldi 3.sigara midemi bulandirdi 4.sigara bogazimi yakti .Baktim ki sigara icerken keyif almiyorum .Devam edersem birakacagimi anladim .Telkinleri biraktim simdiilik .Hazir olunca baslicam .Ben iceriginide okudum hemde iki kere ben ki okudugum seyi asla aklimda tutamam ,aklimdan hic gitmiyor .

ZEYNEP2 22-12-2009 09:43 PM

suçluluk duygusu telkinini dinlediğim günlerde sigara beni terketti. ve artık içmiyorum :))

McOrco 23-12-2009 12:45 AM

Alıntı:

derya hanim Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 575062)
Ben de iki gun dinledim.Icme istegi azalmiyor dedigine katiliyorum .1.sigaram dumandan boguldum icerken 2.sigara hafif geldi 3.sigara midemi bulandirdi 4.sigara bogazimi yakti .Baktim ki sigara icerken keyif almiyorum .Devam edersem birakacagimi anladim .Telkinleri biraktim simdiilik .Hazir olunca baslicam .Ben iceriginide okudum hemde iki kere ben ki okudugum seyi asla aklimda tutamam ,aklimdan hic gitmiyor .

zaten ılk sıgara ıcımızı hatırlarsak kendınızı aynen bu sekılde
sıgara ıcmeye alıstırmıs olmalısınız

sigara kullanmayan bırıne verıldıgınde
ılk ıcımde
hos bırsey dgıl

bagımlı olmadan once
tahammul etmeyı basarabılmek gerekıyor
kokusuna tadına

deneme yapmassanız
basarabılecegınıze kessınlıkle ınancım tam

salvadore_xp 23-12-2009 04:30 AM

Alıntı:

McOrco Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 575230)
zaten ılk sıgara ıcımızı hatırlarsak kendınızı aynen bu sekılde
sıgara ıcmeye alıstırmıs olmalısınız

sigara kullanmayan bırıne verıldıgınde
ılk ıcımde
hos bırsey dgıl

bagımlı olmadan once
tahammul etmeyı basarabılmek gerekıyor
kokusuna tadına

deneme yapmassanız
basarabılecegınıze kessınlıkle ınancım tam

Sigaraya alışmak ilk başta fedakarlık gerektiriyor: Kokusu ve tadı. Sigaraya alışmak da öyle kolay değil.
25889

xxPyromaniaxx 26-12-2010 12:51 AM

Telkini ilk 2 gün 1er saat dinlediğimde aynı anlattığınız gibi bir etki yaptı fakat 3. gün 5 saat aralıksız dinledim ve BİNGO!
Ertesi gün 1 saat dinlemiş olsam bile sigara aklımın ucundan geçmedi! Neye hazır olmayı bekliyorsunuz ki? Günde 5-6 saat dinleyin ve sigarayı unutun! Bu telkinler sizi zaten her anlamda hazırlar,hiç merak etmeyin. Ben de bırakmaya hazır durumda değildim ama sihirli bir değnek değmiş gibi sigara illetinden bir anda kurtuldum. Resmen bir peri geliyor ve sihirli değneğini size dokunduruyor...puf!!!
HAYATINIZ DEĞİŞİYOR!!!
Lütfen telkinleri günde 1-2 kere dinleyerek bırakmayın! Takın kulağınıza,evde iş yaparken,dışarıda alışveriş yaparken kısık sesle dinleyin. GÜNDE EN AZ 3 SAAT!!!

sevimliZehraa 18-03-2013 03:18 PM

ben de eşime deneyeceğim onun pek inanacağını sanmıyorum böyle şeylere ama denemekten zarar gelmez bi şekilde ikna edicem telkini indirip arabada işe gidip gelirken dinlemesini isticem.inşallah sizdeki gibi güzel haberler vermek buradan paylaşmak çok isterim evlendiğimizden beri 3 yıldır bırakıcam diyor ama zevk alıyorum bırakamıyorum aklımdan çıkmıyor diyor hakim olamıyorum kendime iradem çok zayıf diyerek kendini kandırıyor genç yaşta kendine bu kadar yazık ettiğini sigarayla zehirlediğini görmek beni hem üzüyor hem sinirlendiriyor denemek istiyorum bize de faydalı olacağını umuyorum :)

SAYİLA 19-03-2013 12:25 AM

Ben de deneyeceğim . Umarım başarırım. Ancak bu kadar çok severken vazgeçmek. Zor. Bir şarkıcıyı hatırlıyorum. şarkının sözleri şöyleydi. Yaktı beniiiiiii. Yaktı beni. ( Alay etmiştim şarkıcıyla: Nasıl yakar ki seni Bu kadın Volkan lavı mı?) Benim de kölelik derecesindeki sigara içme takıntım şarkıcının sevgili takıntısıyla aynı.
Yaktı beeeniii. partysmiley guitar

duranvuran 16-10-2013 11:54 AM

aman diyim sigarayı bırakmaya hazır olmak diye birşey yok kendini kandırırsın ben 2 senedir hazır olmaya çalışıyorum bir türlü olamıyo insan bıraktım deyip bırakmak lazım

WEZ Format +3. Şuan Saat: 10:15 AM.