Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz > Sigara Bırak

Uyarılar

Sigara Bırak sigarayı bırakma, sigara bırakma yolları, sigara bırakma yöntemleri, sigaranın bırakma, sigara bırakma ilaç, sigara bırakmak, sigara bırakma merkezi, hipnoz sigara bırakma, sigara bırakma etkileri, sigara bırakma yöntemi, sigara bırakma testi, sigara bırakma tedavisi, sigara bırakma resimleri, sigara bırakma merkezleri, sigara bırakma, sigarayı bırakma yöntemleri, sigaraya bırakma, siğara bırakma, sigara bırakmanın, sigarayı bırakma yolları, sigarayı bırakma merkezi

çok ilginç yaawwww:))

Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz ve Sigara Bırak çok ilginç yaawwww:)) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız ben de dinliyor ve içiyorum...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Sigara Bırak telkin cd indir izle İstanbul Sigara Bırak nerededir kimdir Sigara Bırak çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Sigara Bırak hipnoz Sigara Bırak olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Sigara Bırak hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Sigara Bırak kuantum düşünce kitap haberi

çok ilginç yaawwww:))

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 01-05-2010, 08:02 AM   #21 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 48
46 Mesajinıza toplam 195 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
collinn is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: çok ilginç yaawwww:))

ben de dinliyor ve içiyorum

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

collinn isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-05-2010, 04:17 PM   #22 (permalink)
Teğmen

Abdullahgökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 0
9 Mesajinıza toplam 32 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Abdullahgökhan is an unknown quantity at this point

Sayın provakatör mistik
İlk Suçluluk ve ego ile balşadım,
10 gün sonra sigarayı ekledim,
21. gün suçluluğu çıkardım erken kalkmayı ekledim
30. gün egoyu çıkardım 38. günde erken kalkmayı çıkardım.
38. günden bugünede sadece sigarayı dinliyorum.
Sayın collinn
Yanılmıyorsan seninde uzun zaman oldu.
Evet eskisi kadar çok bağımlı değilim bunu azaltmak anlamında demiyorum sayı aynı ama şu var:
Mesela sigarasız kaldığımda krize girmiyorum yada fellik fellik sigara aramıyorum.
Önceden sigarasız kaldımmı deliye dönüyordum.
Acaba biraz sıkıp bilinçli olarakmı bırakmaya çalışmalıyız.
Anlamadım arkadaş.
Abdullahgökhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-05-2010, 05:25 PM   #23 (permalink)
Teğmen

provakatör mistik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 40
40 Mesajinıza toplam 190 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
provakatör mistik will become famous soon enoughprovakatör mistik will become famous soon enough

"Kendine güven" ve "Mutluluk" telkininide ekleyin bence... Başarılar diliyorum...
Her zaman yaşam nehriyle birlikte git. Asla akıntıya karşı gitmeye, nehirden hızlı akmaya çalışma. Sadece mutlak bir rahatlık içinde, her an kendini yuvada, rahat ve varoluşun içinde huzurlu hissederek git. Unutmaman gereken şey yaşamın kısa değil sonsuz olduğu ve bu yüzden de aceleye hiç gerek olmadığıdır.Mevsimler zamanında gelir, çiçekler zamanı gelince açar, ağaçlar hayat kısa diye hızla büyümek için koşuşturmazlar. Tüm varoluş yaşamın sonsuzluğunun farkında gibi görünür.OSHO-
provakatör mistik isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-05-2010, 12:35 PM   #24 (permalink)
Teğmen

46 Mesajinıza toplam 195 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

abdullah bey
evet uzun zaman oldu 2 ay falan.açıkçası irademi işin içine koymadım.canım istediği zaman içiyorum. 2 ay önce de 1 aketi geçiyordu şimdi de.ama dediğini gibi bazan aklıma geldiğinde şimdi içmeyeyim sonra içerim dediğim oluyor. ben suçluluk ve egoyu da dinliyorum. sigara telkini sonuç vermedikçe acaba diğerleri de işe yaramıyor mu diye düşünüyorum bazan. ama bir analiz yapınca diğerleri kesinlikle işe yarıyor diyorum. o yüzden de ısrarla dinliyorm. bütün gece hatta birkaç gündür kulaklığı yara bandıyla kulağıma yapıştırıyorum gece çıkmasın diye:) iye yarayacak inşallah.
Alt 07-05-2010, 12:22 PM   #25 (permalink)
Teğmen

Sayın provakatör mistik
Tamam kendine güveni ekleyeyim. Bugünden itibaren ikisini birlikte dinlerim. Ayriyetten mutluluk telkini yok. Tüm telkinlerin içinde mutluluk telkini var diye biliyorum. Zaten tüm telkinlerin 2008 doğa sürümünü dinliyorum.
Teşekkür ederim.
Evet Sayın collinn sana katılıyorum. Kesinlikle işe yarıyorlar, sigarada yarayacak. İrade kullanmak gerekmiyor diye biliyorum. Telkinin içeriğinin bilinç altına yerleştiğinede inanıyorum. Bunu nereden çözdün dersen ben 1 senedir tütün alıp kendim sarıp içiyorum. Telkini dinlemeye başladıktan sonra (15. günden sonra diyebilirim) sigara sarmak bana çok zahmetli ve boşa kaybolan zaman gibi gelmeye başladı. Ben bunu sevmiyorum ve istemiyorum demeye başladım ve yine birçok yaktığım sigarayı sonuna gelmeden söndürüyorum çünkü tat almadığımı ve sevmediğimi düşünüyorum. Bunlar bende çok büyük bir gelişme. İşim ile evim arası 1 km mesafede, yürüyerek gidip geliyorum. Önceden her evden yada dükkandan çıktığımda mutlaka sigara yakardım. Şimdi kesinlikle yürürken sigara içmiyorum ve bunları bilinçli olarak yapmıyorum.
Yani telkin birşeyleri değiştirdi. Tam kesin sonuç alamamamın mutlaka bir sebebi vardır işte bunu çözemedim.
Bunu çözdümmü işlem tamamdır. Umarım sende bende deneyen herkez bu illetten kurtulur.
Selamlar.
Abdullahgökhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-05-2010, 11:41 PM   #26 (permalink)
Teğmen

bizim bilinçaltımız biraz inatçı galiba. ve ikimizden başka bu siteye üye olup sigarayı bırakmaya çalışan da yok galiba. yada herkes yeşilaycı:)
Alt 08-05-2010, 02:45 AM   #27 (permalink)
Teğmen

marie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 16
3 Mesajinıza toplam 18 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
marie will become famous soon enoughmarie will become famous soon enough

arkadaşlar kendinize inanın inşallah kurtulacaksınız sigaradan size kendi kişisel deneyimimi anlatayım küçük de olsa bir katkım olursa sevinirim ; lise yıllarında bilirsiniz arkadaş gruplarında birer ikramla başlanır, sonra gizli gizli paketler çantanın gizli bölmelerinde, ya da montunuzun ya da ceketinizin astarını yırtıp zulada saklanır, malum küçük yaşta istemez aileniz sigara içmenizi, ilk başta dudak tiryakisiyim canım, çayın yanında iyi gidiyor dersiniz, ama her canınız sıkıldığında, moraliniz bozukken, hüzünlü şarkılar dinlerken ah ah annemler evden çıksa da yaksam bir tane dersiniz, hatta yaz günü elinizden düşmeyen bir ceketle dolanırsınız, gece herkes uyuyunca balkona çömelip tüttürürsünüz bir tane , hatta hatta " yurdum insanının anıları diye anlatılan hikayelerdeki gibi" kimseye yakalanmamak için camdan sarkarken anneniz arkanızdan yakaladım derken küçük bir kalp krizi geçirirsiniz.... bahanesi öyle çok ki , biz hanımlar pahalı ve şık sigaraları daha çok severiz, naneli ya da aromalı, kokusunu seviyorum öyle eğlencesine falan deriz.....

velhasıl bu kandırmacalarla geçen 7-8 senenin sonunda bir kış çok siddetli ve geçmez bir öksürüğe kapıldım, " babam , kollamıyorsun kızım kendini " dedi ( rahmetli), doktora gittim astım bronşiti tanısı konuldu oysa ki daha 25 bile değildim, geceleri astım atakları, merdiven çıkarken bile zorlanmalar, kendi kendime bırakacağım bırakacağım derken, acilde alıyordum soluğu, nefes alamamak çok kötü bir şe Allah kimseye yaşatmasın, sonra göğüs hastanesinde kaldığım günlerde gencecik akciğer kanserine yakalanmış insanlar gördüm , biri bana dedi ki " bak yavaş yavaş eriyorum, kendini kurtar, gençliğin güzelliğin solmasın, bırakacağım dedim , söz verdim kendime,

sonra kendimle konuşmaya başladım aslında neydi , nedendi seni sigaraya iten ... anladım ki sigara ; benim eksik bulduğum her anımda kapatmak istediğim sevgisizlik, yoksunluklarımmış ve bıraktım sigarayı, kaçtığım sorunların, vermek istemediğim cevapların üzerine üzerine gittim, sonunda bıraktım sigarayı ve artık sadece yıllık rutin kontrollerim dışında hastaneye gitmiyorum, derin derin güzel güzel alıyorum nefeslerimi,

bir kaç sene önce istiklal caddesinde, kalabalıkların arasında yürürken bir adam gördüm, çok zayıftı, hızlı hızlı yürüyordu, sigarasından öyle dumanlar çıkıyordu ki arkasından baktığınızda orta çağdaki teneke adamlara benziyordu, biri onu tutuşturmuş ve dumanı çıkıyor, gözüme çok korkunç geldi , o imgeyi gözümün önünden silemiyorum ve artık sigaranın kokusunu duymak bile rahatsız ediyor beni,

yazdığım deneyimi olumsuz olarak algılamayın, gerçek şu ki ; istedikten sonra her şey başarılabiliyor ve sizin de sigaraya ihtiyacınız yok, sevdiklerinize dokunan parmaklarınızda sigara kokusu yerine sıcaklığınız ışıldasın, hep sevgiyle kalın
marie isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-05-2010, 11:15 PM   #28 (permalink)
Teğmen

marieciğim aynen anlattığın gibi başladım.17 yıldır da içiyorum.yaş 32.annemlerin yanına gidince terasta siniyorum içmek için.nefesim daralıyor. astım var dedi doktor. o beni bırakmadan ben onu bırakmalıyım. ilgine teşekkür ederim.
Alt 10-08-2010, 11:40 PM   #29 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 72
36 Mesajinıza toplam 116 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ceps24 is an unknown quantity at this point

Arkadaşlar ben dün üye oldum ve dün sigara telkini dinlemeye başladım, günde 3 paket sigara içiyorum... İş yerinde aynen devam ediyorum fakat akşam evde telkin açıkken neredeyse içmiyorum ( 2-3 adet ) Ben daha önce sakız,akapunktur ( Ali Sezen ) , bant , vs... denedim , akapunkturda 24 saat içmedim sonra acayip zevk alarak içtim : )) Ama gerçekten telkin işe yarıyor bence.. Bide kendinizi kasmayın kaç saat oldu, yok acaba bırakırmıyım, sigarayı bırakmalıyım vb.. bırakın bunları, açın telkini unutun, tv izleyin, kitap okuyun , isterseniz uyuyun ama bırakın bilinç altınız istediğini yapsın, sigara içmemek istesin.. Ayrıca biz tiryakiler emin olun artık zevk almıyoruz sigaradan, alışkanlıktan istem dışı olarak yakıyoruz nedenli nedensiz.. Bu telkin bıraktıramasa da azalttıracağı kesin ki buda bırakmanın ilk adımı değilmi.. Benim düşüncelerim bunlar herkesin düşüncesine de saygım var... İyi akşamlar, saygılar, hayırlı ramazanlar...
ceps24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-08-2010, 02:38 PM   #30 (permalink)
Teğmen

Sayın ceps24
Hayırlı ramazanlar.
Dün dinlemeye başlamışsın. Umarım herşey dediğin gibi olur.
Sana tavsiyem tütün alıp kendin sar ve iç.
Bu sayede hazır satılan paketlerdeki bir çok yabancı madde, bağımlılık yapan maddeler ve bilmediğimiz bir çok katkı maddelerinden uzaklaşmış olacaksın. Ben günde 2 paket içiyordum. Sarma tütün içmeye başladığımda 1 hafta içinde yarı yarıya düştü(yani günde 1 paket). Bu arada mp3 üde dinlemeye devam et.
Ben artık dinlemiyorum sadece sigara içiyorum.
Bunun etkileri kişiden kişiye değişiyor olabilir.
Ben başaramadım yada bende hiçbir etkisi olmadı.

Bookmarks