Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü

Uyarılar

İçimizden geldiği gibi

Hayatım Değişti Klubü ve Serbest Kürsü İçimizden geldiği gibi Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Buraya içimizden ne geliyorsa ama şiirsel bir dille yazmaya çalışacağız. Şiirler olabilir ama kendi şiirlerimiz, mektup denemeleri, aşk sözleri ne varsa içinizden gelen yazabilirsiniz. Hadi bakalım görelim içinizde ki ve dilinizin altındaki incileri......

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Serbest Kürsü telkin cd indir izle İstanbul Serbest Kürsü nerededir kimdir Serbest Kürsü çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Serbest Kürsü hipnoz Serbest Kürsü olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Serbest Kürsü hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Serbest Kürsü kuantum düşünce kitap haberi

İçimizden geldiği gibi

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 06-06-2013, 08:19 AM   #1 (permalink)
Super Moderator

Işıklı yol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,848
1,792 Mesajinıza toplam 3,354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura about
Standart İçimizden geldiği gibi

Buraya içimizden ne geliyorsa ama şiirsel bir dille yazmaya çalışacağız. Şiirler olabilir ama kendi şiirlerimiz, mektup denemeleri, aşk sözleri ne varsa içinizden gelen yazabilirsiniz. Hadi bakalım görelim içinizde ki ve dilinizin altındaki incileri...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Işıklı yol isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-06-2013, 08:30 AM   #2 (permalink)
Super Moderator

1,792 Mesajinıza toplam 3,354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura about
Standart Cevap: İçimizden geldiği gibi

İlk deneme benden, en kıymetlilerime yavrularıma yazmaya gayret edeceğim. Çünkü en güzel sözler hemde kolayca dökülüverir yüreğimden. Kalemimden.

Siz yavrularım, canlarım, ciğerparelerim;
Şu dünyada kimsem yokken, yapayalnız kaybolmuşken Allah gördü yalnızlığımı ve bana iki güzel hediye verdi. Önce içimde büyüdünüz, kalp atışlarımı dinlediniz aylar boyunca. İlk bağımız orada kuruldu. Neden duydunuz kalp atışlarımı bilir misiniz? Neden bu sesi duyarak büyüdünüz. Çünkü o ses sonsuza dek sizin için atmaya devam edecek olan kalbimin sesi. O sesi unutmayın, bilin ki daima sizin için sevginizle çarpan bir yürek var içerimde.
Canlarım, yeryüzünde yol arkadaşlarım...
İlk gördüğüm andan beri hayatımın aşkı, biricik yavrularım. Artık kimsesiz hissetmiyorum biliyor musunuz? Artık yalnız değilim. Allah bana sizi gönderdi. Ellerimi tutasınız diye, yanımda olun beni canınızla bir tutun diye. Yok yok telaşlanmayın, sevgim sizi ezmesin beklentim yok, sadece dileğim o ki yanımda kalın ve sevgime hürmet edin. Karışmam hayatınıza kararlarınıza, saygı duyarım. Ne dilerseniz yanınızdayım ama önünüzde değilim. Arkanızda da değil. Bana güvenebilirsiniz, elimden ne geliyorsa yaparım. Ellerim ve yüreğim size dair dualarla dolu daima. Yavrularımmm, benim canım evlatlarım. İyi ki varsınız, iyi ki yanımdasınız. Beni çok güldürür, sever kucaklarsınız. En derin yaralarım sevginizle şifa bulur.
Allahımm teşekkür ederim. Böyle güzel ve sağlıklı yavrular verdiğin için. Yüreğimin sesini duyduğun ve tamda ihtiyacım olan sevgiyi hayatıma sunduğun için. Teşekkür ederim...
Işıklı yol isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-06-2013, 09:58 AM   #3 (permalink)
Super Moderator

Yeryüzünde cennetimsin. Sevgili, canımdan öte cansın bilir misin? Sabah aydınlığımsın mesela. Doğan güneşimsin. Yağan yağmurdan sonra ki toprak kokusu gibisin ciğerime çektiğim. Sevincimsin, mutluluğumsun. Gözlerinde gördüğüm koca bir dünya, içinde huzuru solukladığım. Hayallerimin cisimlenmiş hali. Sevgili, ahhh sevgili!... Nasıl nasıl sevsem seni başka?
Alt 07-06-2013, 04:43 PM   #4 (permalink)
Super Moderator

Anlaşıldı bu sayfa bana kaldı kendim çalıp kendim oynayacam burada
Alt 07-06-2013, 06:34 PM   #5 (permalink)
Super Moderator

Aşk istiyor ya insanlar, aşık olmak, paylaşmak bilir misiniz sözlerde büyü vardır? Söz büyüdür. Öyleyse yazmalı, mesajlarla yaşanıyor aşklar ah nerede o caanım mektuplar
Alt 07-06-2013, 06:36 PM   #6 (permalink)
Super Moderator

Ben size buradan bir kaç mektup örneği yazacağım ama imlam yoktur beklemeyin öyle bir şey. Benim edebiyat ve türkçe derslerinde kompozisyonum hep tam puandı. Kelimeler bir su gibi akmalı karşındakinin yüreğine. Isıtmalı, aydınlatmalı ve aşık etmeli onu size :)
Alt 08-06-2013, 01:06 PM   #7 (permalink)
Super Moderator

Bizim aşk hikayemiz

Küçük bir ırmak gibiydim. Minik bir dere, suyu bazen azalan bazen artan. Bazen hüzünlü, bazen mutlu bir dere. Bazen coşar taşardım. Bazense sevgisizlik, ilgisizlik yüzünden azalırdı suyum adeta. Kururdum, can çekişirdim o sıcak yaz günlerinde! Denize ulaşmak gayesiyle taşlardan zıplar, bazen yeraltına sızar karanlık dehlizlerde yol alır, bazen yüksek yamaçlardan dökülürdüm. Yaralanırdım bazen,üzülürdüm. Başımı taşlara çarpa çarpa şırıldayan minik bir dere.
İşte tam bu zamanda seni gördüm uzaklardan. Ne kadar da heybetli, ne kadar da güçlüydün. Gürül gürül akan bir ırmak, ne güneşin kurutabileceği ne de önüne set çekilebilecek kadar aciz değildin. Cömerttin, geçtiğin yerlere bereket taşıyordun. Hayranlıkla izledim seni bir müddet. Ne kadar da güçlü görünüyordun ne kadar faydalı ve iyi. Yanın sıra akmaya başladım. İzliyordum seni, hayrandım. Beni fark ettin bir gün. Selam verdin. Sevinçle aldım selamını, yakınında olmak hikayelerini dinlemek ve seni duymak, nasıl da güzel nasıl heyecan vericiydi. Her geçen gün hayranlığım artı sana, azdım ya ben, seninle olsam çoğalırdım. İçimden geçiriyor ama söyleyemiyordum. Acaba sorsam beni de alır mı yanına? Acaba, benimle bütün yolculuğunu birlikte yapmak ister mi? Tüm bunları düşünürken ve bunun hayalini kurarken bana dedin ki " Ne dersin, istersen gel benimle. Ben seni çok sevdim. Küçücük olabilirsin ama kimyan benimkiyle aynı. Nihayetinde sende benim gibisin seninde benimle yaratılışın huyun aynı." İnanamadım kulaklarıma heyecanlandım. Gerçekten doğru muydu bu? Gerçekten benimle olmak, benimle yürümek ister miydin hayat yolunu ve nihayetinde denize benimle karışmak benimle ulaşmak ister miydin?" Yaratılışın özü olan denize. Tabi ki dedim heyecanla, sen yeter ki iste yeter ki tut ellerimi. Severek yürürüm seninle, severek seninle olurum bir bütün olurum, aşkla gelirim seninle. O gün söz verdik birbirimize ve karıştık birbirimizde fani olduk. Artık sen benden, ben senden ayrı değildim ve olamazdık. Olamadık da zaten. Sen benim cömert sevdiğim, sen öteki yanım, sen can yoldaşım, arkadaşım, sırdaşım neyim varsa bana dair olan her birinde kalp ortağım. Hayat pınarım. Ben seninle yolculuğun son durağına dek, hatta son duran yok biliyorsun. Sonsuza dek seninleyim. Sen ve ben yok artık biz var. Hadi tut ellerimden ve gidelim sonsuzluk diyarlarına. Gel sevdiğim, gel hadi!...
Alt 08-06-2013, 01:11 PM   #8 (permalink)
Super Moderator

Haydi gel benimle ol!...
Alt 05-09-2013, 12:54 PM   #9 (permalink)
Super Moderator

Sen, çölde rastladığım bir vaha gibiydin hayat yolumda. Nasılda üzgün, nasılda kırılmıştım. Bana ilk sözlerin" sen solmuş bir gülsün belki ben seni yeniden yeşertebilirim" demiştin. Sevgin ilaç gibiydi, ilgin, bakışın, davranışın. Ben seni aldım da en derinime sakladım. Ben seni aldım da ruhuma eş yaptım. En özelim, en sevdiğim , en güzelimsin benim. Sözlerin hala yüreğimin derinliklerinde bana gülümser. Hala yeşil yeşil, hayran hayran bakışını düşünür ve içten içe sevinçle dolarım. Ah, sevgili bilsen, bilsen güneşim olduğunu. Bilsen seni ciğerlerime çektiğimi hava gibi. Bilsen umudum, sevincim olduğunu.. Ve bilsen seni nasıl sevdiğimi.. İyi ki varsın, iyi ki tanıdım seni ve iyi ki sevdim seni sevgili, ah sevgili..
IŞIKca*

Bookmarks