Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü

Uyarılar

Işık'ca

Hayatım Değişti Klubü ve Serbest Kürsü Işık'ca Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız bazılarını da teleferik gibi topluyorum. Gel gel sende gel hı tamam sen de sen de hmmmm sen şu araya sıkış sıkışsıkış. hıh tamam. Hadeeeeeee...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Serbest Kürsü telkin cd indir izle İstanbul Serbest Kürsü nerededir kimdir Serbest Kürsü çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Serbest Kürsü hipnoz Serbest Kürsü olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Serbest Kürsü hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Serbest Kürsü kuantum düşünce kitap haberi

Işık'ca

Like Tree1Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 10-06-2013, 08:38 AM   #511 (permalink)
Super Moderator

Işıklı yol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,848
1,792 Mesajinıza toplam 3,354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura about
Standart Cevap: Işık'ca

bazılarını da teleferik gibi topluyorum. Gel gel sende gel hı tamam sen de sen de hmmmm sen şu araya sıkış sıkışsıkış. hıh tamam.
Hadeeeeeee

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Işıklı yol isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-06-2013, 09:12 AM   #512 (permalink)
Super Moderator

1,792 Mesajinıza toplam 3,354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura about

Eskiden hayatımdan gidenlerin günlerce yasını tutardım. Kendi içimde durmadan hesaplaşır ve suçlular arardım genelde suçlu ben olurdum. Şöyle demeseydim, böyle yapmasaydım. Şimdi ise gidene saygı duyuyorum. Onu kendi hayatına uğurluyor, arkasından hayır duada bulunuyorum. Teşekkür ediyor ve bırakıyorum. Galiba veda etmeyi öğreniyorum.
Işıklı yol isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-06-2013, 09:20 AM   #513 (permalink)
Super Moderator

Bir borderline hastası için ayrılık ölümden bile beterdir. O asla terk edemez. Terk edilmesi karşısında dehşet duygusuna kapılır. Peşinden koşar yalvarır belki bazen kendine zarar verir. Ben şimdi bunlar çok hafif atlatıyorum. Hatta bazı insanların gidişini daha yeni yeni kabul ediyorum. Giden gitmek istediği için gitmiştir. Geriye dönmek dilerse döner, dönmezse dönmek istemediği içindir. Kabullenmekten başka çare yok.
Alt 10-06-2013, 10:57 AM   #514 (permalink)
Super Moderator

Öz (Güneş) Burcunuz : Güneş Kovada
Aşağıda Kova dekanatının genel özelliklerini okuyacaksınız. Bu özelliklerin bir kısmı sizi size anlatacaktır. Bazı yazan etkilerin sizin dışınızda olduğunu düşünüyorsanız (ki olabilir), unutmayın ki aşağıdaki tüm etkiler ancak kişiliğinizin Güneş’e ait olan yüzeysel yönleridir. Kişiliğinizi oluşturan ana üç etkiden biri Güneşiniz, biri Ay burcunuz, en önemlisi de Yükselen burcunuzdur. Bu üç etki dış dünyaya gösterdiğiniz yüzlerinizi oluşturmaktadır. Bilhassa aşağıdaki negatif etkilerin ve kişilik tanımlarının 30 yaş itibariyle azalması/artması söz konusu olabilir. Kova burçları arkadaş canlısı, orijinal, sezgisel, geniş fikirli, topluma ayak uydurmayan, farklı, bağımsız, özgürlüğü seven, bilimsel, sıradışı ve yardımcı kişilerdir. Ayrıca kişisellikten uzak, önceden ne yapacağı kestirilemeyen, nezaketsiz, asi, göreneklere uymayan, inatçı, katı, radikal ve tuhaf olabilirler. Kova burçları yaratıcılık gerektiren ve özel kuralların veya formüllerin uygulamasını içermeyen her işi severler. Kovalar herkese daha iyi bir hayat sağlamak için bilgiyi başkalarıyla paylaşmak isterler. Grup aktiviteleri onların alışıldık çalışma modudur. Kendine yardım etmek için başkalarına yardım etmek Kovalara çekici gelir. Kovalar arkadaş canlısıdır ama yine de bir parça kopukturlar. Sıcaktırlar ancak yine de mesafelidirler. Soğuk gözükmelerine rağmen diğer insanları umursamaz değillerdir. Sadece bir kişiyle ilgilenmek yerine kitleler ya da gruplar halinde insanlarla ilgilenirler. Kovaların büyük bir egoları olmadığı için onay ya da iltifat kazanıp kazanmamayı pek umursamazlar. Kova burçları eski ve geleneksel çevrelere/alanlara yeni fikirler ve metodlar getirmeyi severler. Felsefi, hayalci ve idealisttirler. Arkadaşlık duyguları onları mümkün olduğu kadar fazla kişiyle arkadaş olmayı denemeye götürür. Bazen yardım etmek istedikleri kişiler bu yeni tarzları anlamaz ve negatif tepki verir. Kova burçları sadece yaşadıkları zamanın ilerisindedirler, buna rağmen bazen de sadece tuhaf fikirleri olan kişilerdir. Kova burçları kararlılık ve ilerlemek için sebat/direnç sahibidirler ama bazen enerji seviyeleri düşüktür bu da bazı projeleri tamamlamadan bırakmalarına neden olur. Zihinleri analitik ve bilimseldir. Düşündüklerini eksiksiz bir sonuca bağlama yetenekleri vardır. Her ne kadar iyi bir konsantrasyon yetenekleri olsa da ve birçok bilgiyi sindirebilseler de bazı zamanlarda unutkan olurlar. Kova burçları genelde başkalarıyla iyi geçinir. Genelde ne dedikoducu ne de basittirler. Birini, bir ideali ve bir fikri savunmak ihtiyacı hissetmediklerinde tartışmalardan hoşlanmazlar. Kovalar yeni ve farklı şeyleri dinlemeye çok istekli olduklarından, yeni konsept ve düşünceleri dinlemeyi reddeden kişilere karşı pek sabırlı olamazlar. Bazen Kovalar sadece zevk için isyan ederler. Bazı şeyleri insanları şok etmek için kasten yapmalarıyla bilinirler. Pek çok Kova programlara ve düzenlemelere bağlı kalmak istemez. Ancak zorunda kaldıklarında kolaylıkla adapte olurlar. Yine de her zaman vaktinde bir yerde olmalarını beklemeyin. Kova burçları kendilerini sahiplenen insanlardan hoşlanmazlar. Çünkü genelde kendileri de bir şeyi ya da birini sahiplenmezler. Başkalarına büyük bir kişisel özgürlük verirler ve onlardan da aynısını beklerler. İnsanların onlar hakkında ne düşündüğünü pek önemsemediklerinden onlar da insanlar hakkında fikir oluşturmaya çalışmazlar. Aşkta Kovalar iletişim kurabilecekleri entellektüel partnerler isterler. Evlilik ya da başka ortaklık çeşitleri gibi bağlar kurmakta kararsız kalırlar. Çünkü bağımsız olmak isterler. Yine de bir Kova burcu evlendiğinde, genelde kalıcı bir hayat ortaklığı kurmuş olur. Evlendikleri kişilere sadık ve sevecenlerdir ancak, özellikle de toplum içinde, şefkat gösterilerinden pek hoşlanmazlar.
Alt 10-06-2013, 11:00 AM   #515 (permalink)
Super Moderator

Evlendikleri kişilere sadık ve sevecenlerdir ancak, özellikle de toplum içinde, şefkat gösterilerinden pek hoşlanmazlar.

bundan gerçekten hiç hoşlanmam.
Alt 10-06-2013, 12:04 PM   #516 (permalink)
Super Moderator

büyük oğlum yarasa gibi yaşıyor geceleri ayakta gündüzleri uyuyor çocuğun dengesi alt üst olmuş. Geceleri ders çalışmaktan. :)
Alt 10-06-2013, 01:11 PM   #517 (permalink)
Super Moderator

Oğlum der ki "ordusuz binbaşı. İşte bütün bunlar hep ego tatmini" vay be yavruya bak. Neler de biliyor.
Alt 11-06-2013, 07:40 AM   #518 (permalink)
Super Moderator

Alt 11-06-2013, 07:53 AM   #519 (permalink)
Super Moderator

Alt 11-06-2013, 09:01 AM   #520 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 45
69 Mesajinıza toplam 121 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Tam Kung is an unknown quantity at this point

Alıntı:
Işıklı yol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Oğlum der ki "ordusuz binbaşı. İşte bütün bunlar hep ego tatmini" vay be yavruya bak. Neler de biliyor.
senin kocaman bir ordun var gonul ,dost ordun binbasim.
Tam Kung isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks