Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü

Uyarılar

Işık'ca

Hayatım Değişti Klubü ve Serbest Kürsü Işık'ca Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız "Kadınlar ve kediler canları nasıl isterse öyle davranırlar; Erkekler ve köpekler kendilerini bu fikre alıştırsalar iyi ederler." /Heinlein/...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Serbest Kürsü telkin cd indir izle İstanbul Serbest Kürsü nerededir kimdir Serbest Kürsü çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Serbest Kürsü hipnoz Serbest Kürsü olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Serbest Kürsü hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Serbest Kürsü kuantum düşünce kitap haberi

Işık'ca

Like Tree1Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 06-04-2013, 11:07 PM   #131 (permalink)
Super Moderator

Işıklı yol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,848
1,792 Mesajinıza toplam 3,354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura about
Standart Cevap: Işık'ca

"Kadınlar ve kediler canları nasıl isterse öyle davranırlar; Erkekler ve köpekler kendilerini bu fikre alıştırsalar iyi ederler." /Heinlein/

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Işıklı yol isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-04-2013, 11:12 PM   #132 (permalink)
Super Moderator

1,792 Mesajinıza toplam 3,354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura about

Ne zor şey birbirinden farklı insanların anlaşabilmesi ve uzlaşabilmesi. Nereden bileceksin, doğru mu ona göre senin sözlerin ya da senin sözlerin kırar mı onun kalbini. Kim bilebilir, aklından geçenleri bir diğerinin. Kalbini kırmadan sevmeyi becerebilecek miyim
Işıklı yol isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-04-2013, 11:19 PM   #133 (permalink)
Super Moderator

Çok uykum geldi:) Gözlerim şaşı görüyor. Hepinize iyi geceler, sevgi dolu yarınlar sevgili forum üyeleri. ben rüyalar alemine doğru ufak bir gezintiye çıkacağım. İnşallah harika rüyalar görürüm. Hoş kalın :)
Alt 09-04-2013, 10:23 AM   #134 (permalink)
Super Moderator

Gördüm rüyalarımı geldim, yine aynı temalar. Ne zaman değişecek bilmiyorum. Ne zamannnn???

Bir haftalığına şehir dışına çıkacağım. Mecburi bir gidiş bu, hiç istemediğim bir yolculuk. Fakat mecburum işte. Umarım güzel şeyler yaşarım.

Hayat tam olarak ona verdiğimiz anlamlar bütünüdür. Her şey ama her şey ona verdiğimiz anlam değiştiğinde değişir. Mesela birini düşünün hayatınızın olmazsa olmazıdır belkide, o olmazsa yaşayamam, nefes bile alamam, o olmadan hayat bomboş, varlığımın bir anlamı yok dersek o insan bizim hayatımızın adeta sahibi olur. Sanki o bir çınar bizse adeta bir sarmaşık gibi oluruz. O olmazsa yerlerde sürünmeye, yok olmaya ayaklar altında kalmaya mahkumuz ve kurumaya ve solmaya ve yok olmaya. Oysa o insana hayatımıza anlam katan biri olarak bakabilsek eğer, varlığını önemsesek, sevsek ama tapmasak. Onu gözümüzde ilahlaştırmasak. Varlığına değer versek fakat kusurlarıyla kabul etsek onu, ona da yaşama hakkı tanısak, nefes alma payı bıraksak. Çünkü hepimiz biliriz ki sarmaşıklar sarıldıkları ağaçları zamanla kuruturlar. Yani hastalıklı bir sevgidir bu. Varlığımız kimsenin varlığına bağlı değildir. Bağlı olacağız arkadaşlar, sevgimize değer verecek sahip çıkacağız. Gıyabında da onun aşkına sahip çıkacak, gözümüze başka hayalin girmesine izin vermeyeceğiz. Çünkü yaşadığımız sevgi doyumlu bir sevgi olacak. İçinde bizimde olduğumuz bir sevgi. Kıymetini bildiğimiz ve kıymetimizin bilindiği bir sevgi. Onun hayatına seçimlerine saygı duyacak, gerektiğinde isteklerimizi belirtebileceğiz. Ne esir aldığımız, ne de esir olduğumuz bir sevgi olmayacak. İnsanca yaşanan bir ilişki olacak bu sevgi. İçinde iki insanı barındıran bir sevgi olacak. Birinin efendi diğerinin köle olduğu bir sevgi olmayacak. Velhasılı yaşadığımız ve yaşattığımız bir sevgi. Birlikte yol alınan, birlikte büyüten bir ilişki. Birbirinde yok olduğun bir bütün olduğun bir ilişki. İşte böyle bir ilişkinin olmazsa olmazı, bağlanmak ama bağımlı olmamaktır. Dilerse gidebilir ama kalırsa memnun olurum, mutlu olurum. Bunun için ona verdiğim anlama bakmalıyım. Sonra kendime verdiğim değere, bu ilişkide ben neredeyim, o neresinde. İlahlaştırmadan sevmeyi öğrenmeliyim. Onunda yaşamasına izin vermeli ama esirliği kabul etmemeliyim. Kendi değerimi bilmeliyim. Gelip gidip ayaklarının altına aldığı bir yüreğe kimse öyle paldır küldür giremez. Kimse saygı duymadığı bir yüreğe sahiplik edemez. Yüreğimin emanetidir sevgili, misafiridir. Belkide sahibidir, değer bildiği ölçüde. Yoksa gözden de düşer, gönülden de!..
IŞIK'ca
Alt 09-04-2013, 01:36 PM   #135 (permalink)
Super Moderator

♡ Bugün sınırsız olanaklarla dolu yepyeni bir güne başlıyorum. Aldığım her nefesle birlikte içimdeki sevgi,enerji, mutluluk ve cesaret artarak çoğalıyor. Her nefesle birlikte hedeflerime daha da yaklaşmanın hazzını yaşıyorum. Bugün karşıma çıkacak tüm MUCIZEleri fark etmeyi ve değerlendirmeyi seçiyorum. Bugün iç sesimi dinlemeyi, önsezilerime güvenmeyi seçiyorum. Tüm gün boyunca sonsuz mutluluğu seçiyorum ♡
Alt 09-04-2013, 01:45 PM   #136 (permalink)
Teğmen

nefes_almak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 337
110 Mesajinıza toplam 244 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nefes_almak is an unknown quantity at this point

Alıntı:
Işıklı yol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Gördüm rüyalarımı geldim, yine aynı temalar. Ne zaman değişecek bilmiyorum. Ne zamannnn???

Bir haftalığına şehir dışına çıkacağım. Mecburi bir gidiş bu, hiç istemediğim bir yolculuk. Fakat mecburum işte. Umarım güzel şeyler yaşarım.

Hayat tam olarak ona verdiğimiz anlamlar bütünüdür. Her şey ama her şey ona verdiğimiz anlam değiştiğinde değişir. Mesela birini düşünün hayatınızın olmazsa olmazıdır belkide, o olmazsa yaşayamam, nefes bile alamam, o olmadan hayat bomboş, varlığımın bir anlamı yok dersek o insan bizim hayatımızın adeta sahibi olur. Sanki o bir çınar bizse adeta bir sarmaşık gibi oluruz. O olmazsa yerlerde sürünmeye, yok olmaya ayaklar altında kalmaya mahkumuz ve kurumaya ve solmaya ve yok olmaya. Oysa o insana hayatımıza anlam katan biri olarak bakabilsek eğer, varlığını önemsesek, sevsek ama tapmasak. Onu gözümüzde ilahlaştırmasak. Varlığına değer versek fakat kusurlarıyla kabul etsek onu, ona da yaşama hakkı tanısak, nefes alma payı bıraksak. Çünkü hepimiz biliriz ki sarmaşıklar sarıldıkları ağaçları zamanla kuruturlar. Yani hastalıklı bir sevgidir bu. Varlığımız kimsenin varlığına bağlı değildir. Bağlı olacağız arkadaşlar, sevgimize değer verecek sahip çıkacağız. Gıyabında da onun aşkına sahip çıkacak, gözümüze başka hayalin girmesine izin vermeyeceğiz. Çünkü yaşadığımız sevgi doyumlu bir sevgi olacak. İçinde bizimde olduğumuz bir sevgi. Kıymetini bildiğimiz ve kıymetimizin bilindiği bir sevgi. Onun hayatına seçimlerine saygı duyacak, gerektiğinde isteklerimizi belirtebileceğiz. Ne esir aldığımız, ne de esir olduğumuz bir sevgi olmayacak. İnsanca yaşanan bir ilişki olacak bu sevgi. İçinde iki insanı barındıran bir sevgi olacak. Birinin efendi diğerinin köle olduğu bir sevgi olmayacak. Velhasılı yaşadığımız ve yaşattığımız bir sevgi. Birlikte yol alınan, birlikte büyüten bir ilişki. Birbirinde yok olduğun bir bütün olduğun bir ilişki. İşte böyle bir ilişkinin olmazsa olmazı, bağlanmak ama bağımlı olmamaktır. Dilerse gidebilir ama kalırsa memnun olurum, mutlu olurum. Bunun için ona verdiğim anlama bakmalıyım. Sonra kendime verdiğim değere, bu ilişkide ben neredeyim, o neresinde. İlahlaştırmadan sevmeyi öğrenmeliyim. Onunda yaşamasına izin vermeli ama esirliği kabul etmemeliyim. Kendi değerimi bilmeliyim. Gelip gidip ayaklarının altına aldığı bir yüreğe kimse öyle paldır küldür giremez. Kimse saygı duymadığı bir yüreğe sahiplik edemez. Yüreğimin emanetidir sevgili, misafiridir. Belkide sahibidir, değer bildiği ölçüde. Yoksa gözden de düşer, gönülden de!..
IŞIK'ca
Allah hepimize inşallah sağlıklı sevgiler ve sağlıklı ilişkiler nasip etsin. Amin.
nefes_almak isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-04-2013, 02:00 PM   #137 (permalink)
Super Moderator

çağıralım o halde,
Hayatıma aşkı, sevgiyi, iyiliği ve huzuru kabul ediyorum. Bana güven veren, sevdiğim ve sevildiğim, huzuru mutluluğu paylaşabildiğim... Yüreğine IŞIK olduğum ve birlikte yürüyebileceğim, birlikte büyüyebileceğim bir aşkı kabul ediyorum. Birlikte güçlü, verimli, faydalı bir ağaca dönüşsün aşkımız, evliliğimiz. Dallarında mutlu kuşlar gibi mutlu insanların uçuştuğu, gölgesine sığınanlara kol kanat geren, besleyen paylaşan ve daima büyüyen bir sevgi çınarına dönsün. Asırlarca ayakta kalabilen, dallarının cennete uzandığı bir ağaca dönüşsün birlikteliğimiz. O bana güneş olsun, ben ona dünya olayım. O bana dünya olsun ben ona güneş olayım. Sonsuzca bereketli bir okyanus olsun birlikteliğimiz. Hayra vesile olsun. Sonsuz olsun aşkımız. Sevgili sen ve ben bir bütün olalım. Sen ve ben, "BİZ" olalım. Kabul ediyorum. Z. Işık
Alt 09-04-2013, 05:38 PM   #138 (permalink)
Üsteğmen

annie hall - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 662
197 Mesajinıza toplam 477 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
annie hall is on a distinguished road

Ağzına sağlık ya muhteşem... Sabahlara kadar anlatsan bıkmadan usanmadan dinlerim. Söylediğin her cümle benim de kalbimden geçenlerin tercümesi oluyo. O kadar güzel anlatıyosunki , içimde ne kadar kötü, hastalıklı düşünce varsa hepsi bi yana dağılıyo. Geriye sadece başkası tarafından anlaşılmış ve anlatılmış olmanın o hafifliği ve huzuru kalıyo. Teşekkür ederim, sevgiler...
Alt 09-04-2013, 06:17 PM   #139 (permalink)
Super Moderator

canım teşekkürler. Eğer sözler yürekten geliyorsa yürekler duyar o sesi. Yoksa kulaktan kalbe inmez. Sadece duyarsın ama hissetmezsin. Asıl ben teşekkür ederim. Bana söyleme cesareti verdiğiniz için, beni dinlediğiniz için. "Dildeşinden ayrı düşen yüz türlü nağmesi bile olsa, dilsizdir. Gül solup da mevsim geçince bülbülden nağme duyamazsın." Der Hz Mevlana, sizler bana dildeş olmasanız, benden hiç bir söz duyamazdınız. Hamd olsun varlığınıza, Hamd olsun varlığımıza..
Alt 09-04-2013, 06:40 PM   #140 (permalink)
Super Moderator

Çekirdek inançlarınızı bulmada çok faydalanabileceğiniz bir kitap "Kuantum Tipoloji" R Şanal'ın fakat çok net, iyice irdeleyerek okumak lazım yoksa, yanından geçiyorsunuz ama göremiyorsunuz malesef kendi kişilik tipinizin.

Bookmarks