Registered Member Login:
Üye değil misin? Kayıt olunuz today!
Bugünki MesajlarForumları Okundu Kabul Et
subliminal telkin cd

Bu Yıl Tatile ÇOCUKLUĞUNUZA Gitmeye Ne Dersiniz?

Hayatım Değişti Klubü ve  Serbest Kürsü   Bu Yıl Tatile ÇOCUKLUĞUNUZA Gitmeye Ne Dersiniz? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link portal tıklayınız 1 . Bu Yıl Tatile ÇOCUKLUĞUNUZA Gitmeye Ne Dersiniz? Yine yaz geldi. İletişim araçları; televizyonlar, gazeteler, internet sayfaları bize binlerce tatil seçenekleri sunuyor. Uzak diyarların görülmesi gereken ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var   Bu Yıl Tatile ÇOCUKLUĞUNUZA Gitmeye Ne Dersiniz? telkin cd indir izle İstanbul Bu Yıl Tatile ÇOCUKLUĞUNUZA Gitmeye Ne Dersiniz? nerededir kimdir Bu Yıl Tatile ÇOCUKLUĞUNUZA Gitmeye Ne Dersiniz? çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Bu Yıl Tatile ÇOCUKLUĞUNUZA Gitmeye Ne Dersiniz? hipnoz Bu Yıl Tatile ÇOCUKLUĞUNUZA Gitmeye Ne Dersiniz?olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Bu Yıl Tatile ÇOCUKLUĞUNUZA Gitmeye Ne Dersiniz? hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Bu Yıl Tatile ÇOCUKLUĞUNUZA Gitmeye Ne Dersiniz? kuantum düşünce kitap haberi

Uyarılar

Reklam Alanı

Bu Yıl Tatile ÇOCUKLUĞUNUZA Gitmeye Ne Dersiniz?

LinkBack Seçenekler Stil
Okunmamış 04-08-2010, 01:54 PM   #1 (permalink)
Yüzbaşı

RenaC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,230
975 Mesajinıza toplam 4,003 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
RenaC is just really niceRenaC is just really niceRenaC is just really niceRenaC is just really niceRenaC is just really nice
Standart Bu Yıl Tatile ÇOCUKLUĞUNUZA Gitmeye Ne Dersiniz?

Yine yaz geldi. İletişim araçları; televizyonlar, gazeteler, internet sayfaları bize binlerce tatil seçenekleri sunuyor. Uzak diyarların görülmesi gereken yerleri, güzelim koylar, altın sarısı kumsallar, beş yıldızlı tatil köyleri yemyeşil bahçeler sabaha kadar eğlenceler bizi bekliyor. Hem de bir şey yapmamıza gerek yok; sabahtan akşama her şeyi düşünülmüş paketler rüya tatiller vaat ediyor.

Sevgili dostlar ben bu yıl tüm bunlara inat doğduğum; yolları taşlı, imkânları kısıtlı, çok yavaş bir hayatın yaşandığı köyüme gittim. Ne yemyeşil bahçeler, masmavi bir deniz vardı ne de bizi şımartan çalışanlar. Bunların yerine anacığımın sıcak ve candan hazırladığı dünyanın en leziz yemekleri, bizi gördüğü için pervane olan onlarca hısım akrabaydı etrafımızdakiler. Akşam oldu mu asma altında yapılan sıcak sohbetler, bizi başka bir zaman dilimine götürdü. Amcaların, dayıların sıcak sohbetleri kimseden alınmadan yaptığı esprilerle geçen neşeli yaz akşamları tüm yorgunluğumu aldı. Sabahları erkenden kalkıp; ilk çocuk bayramını kutladığım okulum ve köy meydanını, ilk misketimi aldığım bakkalımı, ilk kavga ettiğim arkadaşlarımı, ilk korktuğum sokakları ve daha saymakla bitiremeyeceğim onca yeri gezdim. Seksen yaşını devirmiş dedemden çoktan toprağa karışmış ninem ile evlenmelerini, 1940’lı yıllarda yaşadıkları yokluğun ne olduğunu dinledim. O anlattı ben ailemin tarihine kulak verdim. Beni en çok ne şaşırttı biliyor musunuz dedemin arkadaşlarının lakapları. Kimi anlatsa lakabı ile anlatıyor. Özgün onlarca isim “garlan, kettiri, gırca, koca yusuf, panga, donban, cırık, topak, pandır” aklımda kalan bazıları. Anlatırken hala gözlerinin içi parlıyor. Yaşlı çınarın acılarını anlatırken dert yandığı olmadı hem de hiç. Çok yokluk çekmişler ancak renkli ve sevgi dolu bir yaşamları olmuş. Bize dert olarak gelen çok şeye gülüp geçtikleri bir hayat yaşamışlar, yaşıyorlar.
Hatıraların ılıklığı öyle rahatlıyor ki insanı. Eğer tatil planınızı yapmadıysanız doğduğunuz yere gidin. Öyle ananızı babanızı sevindirmek için falan da değil. Kendiniz için gidin. Şu an ki halinize birde çocukluk yıllarınızdan bakın. Çoktan görmediğiniz ilk saklambaç oynadığınız yerler, arkadaşlarınız bakın size nasıl da iyi gelecek. Hem benim gibi bir de yeni doğmuş bir meleğiniz varsa yanınızda. Hem az tüketerek yapacağınız bir tatilde doğa size karşı cömertliğini muhakkak gösterecektir, inanın bana.

Ercan araman

alıntı

Okuduğunuz için teşekkürler! Ben Atakan, burası Çekirdek Teknoloji Eğitim ve Danışmanlık .2000 yılında ses kayıdı yaparken mikrofonda bir arıza olması sonucu Ritmotrans Telkin Yöntemini geliştirdim.Boğaziçi Üniversitesi Mezunuyum ve Türkiye'de ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin cd lerimi indirip faydalandı.Eğer denemek isterseniz bu siteden ücretsiz telkin cd indirebilirsin. hayatimdegisti.com

RenaC isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler:

Bookmarks

Seçenekler
Stil