Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü

Uyarılar

Duvar Yazıları..

Hayatım Değişti Klubü ve Serbest Kürsü Duvar Yazıları.. Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Bir yerlerde duyduğumuz ya da okuduğumuz, zihninize kazınan özlü sözlerle boyayalım duvarımızı, haydi alın fırçayı elinize..İlk boyayı ben atıyorum en yeşilinden:))Yazdım gitti... Hayat merdivenlerini çıkarken, insanlara iyi davranalım. Çünkü inerken gene aynı insanlara rastlayacağız. Cenap Şehabettin...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Serbest Kürsü telkin cd indir izle İstanbul Serbest Kürsü nerededir kimdir Serbest Kürsü çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Serbest Kürsü hipnoz Serbest Kürsü olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Serbest Kürsü hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Serbest Kürsü kuantum düşünce kitap haberi

Duvar Yazıları..

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 14-12-2007, 02:41 AM   #1 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 1
84 Mesajinıza toplam 203 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fatale will become famous soon enoughfatale will become famous soon enough
Standart Duvar Yazıları..

Bir yerlerde duyduğumuz ya da okuduğumuz, zihninize kazınan özlü sözlerle boyayalım duvarımızı, haydi alın fırçayı elinize..İlk boyayı ben atıyorum en yeşilinden:))Yazdım gitti...

Hayat merdivenlerini çıkarken, insanlara iyi davranalım. Çünkü inerken gene aynı insanlara rastlayacağız.

Cenap Şehabettin

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 14-12-2007, 03:03 AM   #2 (permalink)
asisler
Guest

Standart Ynt: Duvar Yazıları..

bilmiyorsak saygı ile eğilmekten başkası düşmez bize
Alt 14-12-2007, 09:46 AM   #3 (permalink)
suzzy
Guest

sevgili fatale'cim çok güzel bir bölüm olmuş tebrikler.... super

Rüzgarın nasıl estiği fark etmez. Farkı yaratan yelkenlerinizi nasıl açtığınızdır. Vera Peiffer
Alt 14-12-2007, 02:09 PM   #4 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

çömez yakınıyormuş:

"bize öyküler anlatıyorsun ama anlamlarını açmıyorsun."

usta yanıt vermiş:

"biri sana meyveyi çiğneyerek ikram etse hoşuna gider miydi?"

paul brunton

ne kadar bilirsen bil, söylediklerin karşısındakilerinin anlayabiceği kadardır.

mevlana

ilim ilim demektir, ilim kendin bilmektir. sen kendini bilmezsen bu nice okumaktır.

yunus emre

su gibi olmalıyız. her şeyden aşağıda, ama kayadan bile kuvvetli.

siyu Kabilesi

sevgiler...
Alt 14-12-2007, 03:09 PM   #5 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
141 Mesajinıza toplam 392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
üç_gömlek is an unknown quantity at this point

Alıntı:
**shamanic** Nickli Üyeden Alıntı
[color=teal][i][b]
ne kadar bilirsen bil, söylediklerin karşısındakilerinin anlayabiceği kadardır.

mevlana
tv de mevlana türbesinin önünden yayın yapılıyordu.tam da busöz aklıma geldi programdan sonra yazayım dedim.sen önce davranmışsın.
üç_gömlek isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-12-2007, 03:17 PM   #6 (permalink)
Üsteğmen

84 Mesajinıza toplam 203 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

-Bir Kızılderili deyişi : Meşgul zihin hasta zihindir. Yavaş zihin sağlıklı zihindir. Dingin zihin ilahi zihindir.

-Cahil sual sormaz.

Benjamin Disraeli

-Küçük şeylere gereğinden çok önem verenler, elinden büyük iş gelmeyenlerdir.

Eflatun
Açılmamış kanatların büyüklüğü bilinmez.

Andre Gide

-İnsanlar başaklara benzer; içleri boşken başları havadadır, doldukça eğilirler.

Montaigne

-

Alt 17-12-2007, 05:16 PM   #7 (permalink)
Üsteğmen

Kabuğu kırılan sedef üzüntü vermesin sana, içinde inci vardır..

Mevlana

Dil, tencerenin kapağına benzer,
Kıpırdadı da kokusu duyuldu mu, ne pişiyor anlarsın..

Mevlana
Alt 17-12-2007, 06:04 PM   #8 (permalink)
Üsteğmen

141 Mesajinıza toplam 392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

teşekkür ederiz güzel yazıların için.devamını bekliyoruz.

Zaman paraya benzer, lüzumsuz yere sarfedilmedikçe daima yeter. (N.KAPLAN)

Gül sunan bir elde daima bir miktar gül kokusu kalir. (Çin atasözü)

dostluga yer birakcak kadar savas
savasa yer birakacak kadar dost ol. (Sadi-i sirazi)

Ulu çamlar firtinali diyarlarda yetisir. (C.MERIÇ)

EgeR dünya görüsünüz tuvalet duvarinda ise sizin isiniz sifona kalmistir. (M.güner)

Ask mücadelesi degil, mücadele aski içinde ol. (P. safa)

Serseri, cahil birakilmis çocugun büyümüsüdür. (m. ikbal)

kimse, görmek istemeyenler kadar kör degildir. (jonathan swift)

Alt 17-12-2007, 06:31 PM   #9 (permalink)
Üsteğmen

Rica ederim, asıl ben teşekkür ederim.Sizlerle paylaşmak büyük mutluluk..Mutluluk demişken,Nil Gün'ün Mutluluk adlı kitabından beğendiğim birkaç sözü de hemen aktarayım:))

-Mutluluk, ne zaman gerçekten istersen o zaman gelir..

-Yaşama sevinci şu anda olduğun yerde, şu anda sahip olduğun şeylerle yapabildiğinin en iyisini yapabilmektir..

-Mutluluğumu korumalıyım,diyorsan o sende yoktur..

-Suyun aktığı yerden hoşlanmıyorsan o suya atlama..

-Ne zaman bir dahiyle konuşsam, mutluluğun artık mümkün olamayacağına emin oluyorum.Ne zaman bahçıvanımla konuşsam bu kez de tam zıttının doğru olduğuna ikna oluyorum.. Bertrand Russel

Mutlulukla kalın:)

Alt 17-12-2007, 11:38 PM   #10 (permalink)
Üsteğmen

Standart Güzel Sözler

Sizin için Allah'tan başka ne bir dost ne de bir yardımcı vardır. Bakara Suresi :107

Sen verdikce, dost görünen cok olur. istede gör, hepsi birden yok olur;Sen kendi kendine yetmeyi ögren, Tüm dünya malina gönlün tok olur.

Dostu da severim düşmanıda.Çünkü dost gücümü düşman ise ödevimi gösterir

Yarin bambaska bir insan olacagim diyorsun. Niye bugünden baslamiyorsun?

İdrakin yüceliğine eremiyorsan,inkarın basitliğine düşme...

İnsan,aklının sınırlarını zorlamadan hiçbir şeye ulaşamaz.(Einstein)

Düşünmeden öğrenmek zaman kaybetmektir.(Konfüçyus)

insanlar köprü kuracakları yere duvar ördükleri için yalnız kalırlar.

Hakiki dostu olanın aynaya gereksinimi yoktur.(Mevlana)

Aynı dili konuşanlar değil aynı duyguları paylaşanlar anlaşırlar.(Mevlana)

Ilerlediginiz yolda hic bir zorlukla karsilasmiyorsaniz,bilinki o yol asla sizi dogruya ulastirmaz...!

Yasamimizda isledigimiz hatalarin cogu dusunmemiz gereken yerde hissetmekten,hissetmemiz gereken yerde dusunmekten ileri gelmektedir.

üç beş günlük dünya için gayret üstüne gayret ebedi alem için gayret yok hayret.HZ.ÖMER

Başkalarıyla ilgilenirsen, iki ay içinde birçok dostlar kazanabilirsin, başkalarının seninle ilgilenmesini beklersen iki yılda bile tek dost kazanamazsın.

Cimri insan dünyada fakirler gibi yaşar, ahirette zenginler gibi sorguya çekilir. (Hz. Alİ)

Öyle gözler vardır ki nice sözler anlatır, öyle sözler vardır ki nice gözler ağlatır.

Cennete ilk çağırılıcak olanlar, bollukta darlıkta hep Allah'a şükür eden hamdçılardır.(Hz. Muhammed sav.)

İnsan dünyayı zapteder ama ağzını zaptedemez. MEVLANA

Ne kadar zengin olsan, ancak yiyebileceğin kadar yersin. Denize testiyi daldırsan, alabileceği kadar su alır, gerisi kalır. Mevlana

Bütün cihanı araştırdım, güzel ahlaktan daha üstün bir liyakat bulamadım. MEVLANA

Güçlü kimse, başkalarının sırtını yere getiren değil;sinirlendiğinde öfkesine hakim olandır

Topraktan biten güller solar gider,gönülden biten güller daimidir (Hz.Mevlana)

haksız bir davada ZİRVE olmaktansa,haklı bir davada ZERRE olmayı tercih ederim.

sadece bizi sevenleri sevseydik sevginin kıymeti olmazdı.

Eğer kalbin sırrına mazhar olursan muradın erken hasıl olur. Hz.Mevlana

hayatı öyle bir sevki,ölüm sana acısın.öyle bir dost ol ki dostun olmayan utansın.

büyük hayalperestlerin düşleri asla gerçekleşmez,onlar her zaman daha fazlasını ister.alfred lord whitehead

yaşayan hiç bir şey kendi başına,sadece kendi için yaşayamaz.

geçmişinin esiri olmayı bırak geleceğinin mimarı ol.

Öyle bir yaşam sür ki,öldüğünde sen sevinirken bütün dünya ağlasın...

Siz, mallarınızla herkesi memnun edemezsiniz, onları güler yüz ve güzel ahlak ile memnun etmeye çalışın. Hadis-i Şerif

Mezardakilerin pişman oldukları şeyler için, dünyadakiler birbirini kırıp geçiriyorlar. İmam Gazali

Nankör insan, her şeyin fiyatını bilen fakat hiçbir şeyin değerini bilmeyen kimsedir. Oscar Wilde

Evlendikten sonra karınızın sizinle nasıl konuşacağını öğrenmek isterseniz, şimdi erkek kardeşiyle nasıl konuştuğuna bakın. Nathau  (bu gerçekten doğru mu??)

HAK'KA TAPMASINI BiL, HiSSE KAPMASINI BiL, KABE'YE GiTMEDiYSEN, GöNüL YAPMASINI BiL. MEVLANA

KULA BELA GELMEZ HAK YAZMADIKÇA ; HAK BELA YAZMAZ KUL AZMADIKÇA

herkesin içinde dogru olana egri bakan  bir göz vardır....(mimar sinan)

Ya musa (aleyhisselam)ogretmek icin ogrenme tatbik etmek icin ogren.Hizir(aleyhisselam)

DÜNYADA HERŞEY KENDİNE BİR EŞ ARAR,TAŞIN KALBİ YOKTUR AMA ONU DA YOSUN SARAR...

ZEVKE ESİR OLAN DEĞİL HAKİM OLAN MESUTTUR.

Sevmek emek ister demistim yillarca. Ey sevdigim simdi anladim ki,SEVMEK YÜREK ISTERMIS...

Bookmarks