Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Genel Kişisel Gelişim Cd'leri > Şans Ve Sezgi

Uyarılar

ŞANSI ARTIRMA İLKELERİ

Genel Kişisel Gelişim Cd'leri ve Şans Ve Sezgi ŞANSI ARTIRMA İLKELERİ Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Richard Wiseman, araştırmaları sonucunda şanslı bir hayat için şu ilkelere dikkat edilmesi gerektiğini vurguluyor: Güçlü bir şans ağı için insanlarla iletişim kurmak için yoğun çaba harcayın. Hayata daha esnek ve sakin bakın. Hayatınızda yeni deneyimlere açık olun. Sezgilerinizi ve içsesinizi ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Şans Ve Sezgi telkin cd indir izle İstanbul Şans Ve Sezgi nerededir kimdir Şans Ve Sezgi çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Şans Ve Sezgi hipnoz Şans Ve Sezgi olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Şans Ve Sezgi hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Şans Ve Sezgi kuantum düşünce kitap haberi

ŞANSI ARTIRMA İLKELERİ

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 26-08-2008, 11:22 AM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
17 Mesajinıza toplam 116 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sancarg is an unknown quantity at this point
Standart ŞANSI ARTIRMA İLKELERİ

Richard Wiseman, araştırmaları sonucunda şanslı bir hayat için şu ilkelere dikkat edilmesi gerektiğini vurguluyor:

Güçlü bir şans ağı için insanlarla iletişim kurmak için yoğun çaba harcayın.

Hayata daha esnek ve sakin bakın. Hayatınızda yeni deneyimlere açık olun.

Sezgilerinizi ve içsesinizi dinleyin.

Sezgilerinizi yükseltecek adımlar atın.

Meditasyon yapın.

Gelecekte iyi şans bekleyin. Şans telkininde bulunun.

Başarı şansı düşük de olsa hayatta istediklerinizi elde etmeye çalışın ve zorluklara göğüs gerin.

Başkalarıyla etkileşiminizin başarılı olacağını düşünün.

İyi kaderi hayalinizde canlandırın.

Kötü şansın iyi taraflarını görün.

Hayatınızdaki talihsizliğin uzun vadede en iyi şekilde sonuçlanacağına inanın.

Şanssızlıklarınızın üzerinde durmayın.

Gelecekte kötü şansı engellemek için yapıcı adımlar atın.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 17-09-2008, 06:10 PM   #2 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 1,234
998 Mesajinıza toplam 5,275 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
YESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to behold
Standart Ynt: ŞANSI ARTIRMA İLKELERİ

yazı güzel teşekkürler;ama be bu "Meditasyon yapın." kısmı yerine Allah'a ibadet edin derim.Herşeyin üstünde çünkü bliyorz.
YESHAPPY isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-09-2008, 07:47 PM   #3 (permalink)
Üsteğmen

Su_Duru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,641
173 Mesajinıza toplam 1,012 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Su_Duru will become famous soon enoughSu_Duru will become famous soon enough

Alıntı:
YESHAPPY Nickli Üyeden Alıntı
yazı güzel teşekkürler;ama be bu "Meditasyon yapın." kısmı yerine Allah'a ibadet edin derim.Herşeyin üstünde çünkü bliyorz.
Yeshappy, tabiki Allah herseyin ustunde, fakat ibadetle Meditasyonu karistirmamak lazim..
bence meditasyon yaparakda Allahla olabilirsin..Meditasyon yaparak Allah´a dua da edilir..
ibadet ayri bence, ibadet deyince benim aklima iste namaz kilmak, kurani kerim okumak, tesbih cekip Allah zikretmek, vs
umarim anlatmak istedigimi anlamissindir...bazan kendimi ifade etmede zorlaniyorum
Güzellik yüzde degil, yürekte olmali
Su_Duru isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-09-2008, 07:17 PM   #4 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 1,234
998 Mesajinıza toplam 5,275 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
YESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to behold

anladım
YESHAPPY isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-09-2008, 04:16 PM   #5 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
17 Mesajinıza toplam 116 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sancarg is an unknown quantity at this point

Ya aslında o yazıyı ben beğendiğim için ekledim ama bence de meditasyon Tibetli budalara ya da Budizme özgü bir ibadet şekli sonuçta bizim de yapacağımız ibadetler bize aynı ruh rahatlığını sağlıyor bence.
Alt 19-09-2008, 04:42 PM   #6 (permalink)
Üsteğmen

Su_Duru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,641
173 Mesajinıza toplam 1,012 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Su_Duru will become famous soon enoughSu_Duru will become famous soon enough

sarcarg, Tibetli budalar meditasyonu belki ibadet olarak yapsalarda, ben kendi adima konusayim burda, sahsen ben meditasyonu ibadet olarak gormuyorum..benim cok sukur inancima gore yaptigim ibadetlerim var..elbette ibadet yaparken ruh rahatligi buluyorum, fakat o cok farkli bisey.. ibadet yaparken rabbimin huzurunda oldugumu idrak ediyorum, ona gore cok farkli bi ruh halinde oluyorum, onun huzurundayken yuregimde farkli kipirdilar oluyor..yaradanimin bize gonderdigi degerli ayetleriyle bir olmaya calisiyorum..

nedense ben de taktim bu meditasyon bir ibadet sekli degildir diye..

Güzellik yüzde degil, yürekte olmali
Su_Duru isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-09-2008, 06:31 PM   #7 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

merhabalar ..

meditasyon bilinçli zihnin susturularak uyanıkken gerçek ben in ortaya çıkması için gerekli alan açıklığının oluşturulmasıdır..

içimizde ki gerçek ben.. ilahi olan.. tanrısal.. evrensel.. adına her ne derseniz artık mükemmel olan yanımızdır..

meditasyon genel olarak yapılmaya çalışılan bu durumlara verilen genel addır..

dolayısıyla bunu ibadeti kapsayracak biçimde yaptığınızda ibadet
güzelleşmek v.b gibi farklı durumlar için yaptığınızda olmak istediğiniz durumun adını alır..

yani herkes kendi içinde haklı

meditasyon bir yol yöntem olmaktan ziyade oluş biçimidir ne olmak istiyorsak o dur ..

uzak doğuda ki meditasyonun tanımı bizden çok farklıdır..

bununla ilgili dr. d. chopra nın kaleminden hatırladığım bir yazıyı eklemek istiyorum;

tm (transandantal meditasyon ) kurucusu maharishi mahesh yogi tarafından 1959 da hindistan dan amerika ya getirildi..
daha öncede batıya yolculuk yapan ustalar olmuştu.. ama maharishi ilk kez medya ölçüsünde kültür engellerini aşan oldu..

betılı meditasyon kelimesini duymamıştı ve bir çoğu kuşkuyla bakıyordu.. sözlük anlamındaki tanımlamanında bunda rolü vardır..

ingilizce de <ben bunun üzerine meditasyon yapacağım> derseniz, bu < ben bunun üzerine iyice düşünüp taşınacağım > demektir..

bazı kişilerce meditasyon tefekkür hatta dua ile benzerlik taşır..

maharishi nin amerikayı ziyaretinde bir san fransisco gazetesi taransandantal meditasyonu
tıp dışı bir yatıştırıcı olarak müjdelemiş ve onu uykusuzluğa karşı umut verici bir çare olarak göstermişti..

bu makale maharishi ye amerikalı dostları tarafından kendisinin tanınması yolunda gururla gösterildi..
yüksek sesle okuyarak tepkisini beklediler..
maharishi sessizce oturdu ve sonra ağzından tek bir kelime çıktı.. "zalim"

dostları şoka uğradı..
maharishi yumuşak bie sesle : bence eve dönsem daha iyi olur gibi geliyor.. burası acayip bir ülke görünümünde.. değerler burada farklı..

bu gün bile maharishi nin bu tepkisine şaşanlar vardır..
çünkü meditasyon; rahat uyku dahil gevşeme ve bunun yararlarının bir simgesel kelimesi olarak dillerde dolaşmaktadır..

sevgiler..
Alt 01-11-2008, 10:25 AM   #8 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 4
48 Mesajinıza toplam 137 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeşillim2005 is an unknown quantity at this point

dinlerimiz ve inanışlarımız ne olursa olsun insanlığın yüzyıllar boyunca ulaşmak istediği şeyler hep aynı sonsuz mutluluk huzur vb...
bir fizikçi olarak einstein ' a katılıyor ve madde enerjidir diyorum <br />'Sadece geçmişe ya da şuana bakanlar geleceği kaçırırlar.<br />''Her düşünce biyokimyasal ve elektrokimyasal harekete sahiptir''<br /> Hedeflere ulaşma hızınız onları hayalinizde ne sıklıkla canlandırdığınız ile ilişkilidir
yeşillim2005 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-12-2008, 10:32 PM   #9 (permalink)
Teğmen

aquariel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 407
114 Mesajinıza toplam 631 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aquariel will become famous soon enoughaquariel will become famous soon enough

Slm
Biliyor musunuz cocuklarin dilekleri genelde gerceklesirmis. Cunku onlar birsey dilerlerken acaba olacak mi, bu dilegimin olmasi icin once sunun olmasi gerekiyor, keske soyle isteseydim gibi seyler dusunmezler sadece dilerler gerisini Allah'a birakirlarmis. Her yilbasi Noel babadan dilek dileyen cocuklari hatirlayin ...
aquariel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-03-2009, 09:19 PM   #10 (permalink)

basagrısı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 31
13 Mesajinıza toplam 109 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
basagrısı will become famous soon enoughbasagrısı will become famous soon enough

Konuyla ilgili acizene duşüncem ibadet iste namaz kilmak, kurani kerim okumak, tesbih cekip Allah zikretmek, vs bunların hepsi birer meditasyondur abdest alarakta manevi kirlerden kötü enerjiden kurtuluruz
sevgiyle kalın

Bookmarks

« Yazar Olma Telkini | - »