Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Spor ve Zinde Egzersiz Klubü > Sağlıklı Zihin Sağlıklı Beden Cd'leri

Uyarılar

Sağlıklı Zihin Sağlıklı Beden Cd'leri Spor ve Egzersiz Motivasyon Cd'leri

SAĞLIKLI OLMAK İÇİN ZİHİN DETOKSU YAPIN.

Spor ve Zinde Egzersiz Klubü ve Sağlıklı Zihin Sağlıklı Beden Cd'leri SAĞLIKLI OLMAK İÇİN ZİHİN DETOKSU YAPIN. Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Zihin Detoksu uzmanı Sandy Newbigging vücüt/zihin bağlantısını anlamanın fiziksel probemlerin çözümüne nasıl yardımcı olabileceğini anlatıyor. Zihin-Vücut bağlantısı Batı dünyasında yaygın bir yanlış anlama zihnin ve vücudun farklı mevcudiyeti olduğu, fiziksel ve duygusal sorunların farklı olduğudur. Oysa zihin ve vücut tek ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Sağlıklı Zihin Sağlıklı Beden Cd'leri telkin cd indir izle İstanbul Sağlıklı Zihin Sağlıklı Beden Cd'leri nerededir kimdir Sağlıklı Zihin Sağlıklı Beden Cd'leri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Sağlıklı Zihin Sağlıklı Beden Cd'leri hipnoz Sağlıklı Zihin Sağlıklı Beden Cd'leri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Sağlıklı Zihin Sağlıklı Beden Cd'leri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Sağlıklı Zihin Sağlıklı Beden Cd'leri kuantum düşünce kitap haberi

SAĞLIKLI OLMAK İÇİN ZİHİN DETOKSU YAPIN.

Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 12-08-2010, 02:11 PM   #1 (permalink)
Administrators
Zerynthia
 
Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Mar 2009
Bulunduğu yer: Mutlulukya
Mesajlar: 5,993
Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute
Standart SAĞLIKLI OLMAK İÇİN ZİHİN DETOKSU YAPIN.

Zihin Detoksu uzmanı Sandy Newbigging vücüt/zihin bağlantısını anlamanın fiziksel probemlerin çözümüne nasıl yardımcı olabileceğini anlatıyor.


Zihin-Vücut bağlantısı


Batı dünyasında yaygın bir yanlış anlama zihnin ve vücudun farklı mevcudiyeti olduğu, fiziksel ve duygusal sorunların farklı olduğudur. Oysa zihin ve vücut tek bir varlıktır. Duygusal sorunlar fiziksel sorunlar olarak ortaya çıkar. Zihninizi değiştirdiğinizde, vücudunuz bunun tepkisini verir çünkü zihin ve vücut birbirine bağlıdır ve birbiriyle iletişim halindedir.

Vücudunuz zihninizin etkisindedir ve aynı şekilde zihniniz de vücudunuzu etkiler. Günün her anında bu sorunsuz bir şekilde ve ustalıkla çalışır. Pek çok insan çoğunlukla modası geçmiş zihinsel programlamalar ve çözülmemiş negatif duygularla sağlıklarını ve mutluluklarını bloke ederler. Zihinlerindeki bu tıkanmaları arındırarak huzur, mutluluk, sağlık, refah ve enerji seviyelerini kolaylıkla istedikleri seviyeye çıkartabilirler.

İnançlarınız-vücudunuz arasındaki bağlantı

Çoğu ölümlerin haftanın diğer zamanlarından ziyade Pazartesi sabahı saat 9’da gerçekleştiğini biliyor musunuz? Bu inanılmaz bir istatistiktir, çünkü inancımızın gücünü ortaya çıkarır. Pazartesi sabah saat 9 ile Çarşamba öğleden sonra saat 4 arasındaki tek farklılık inanıştır. Yani haftanın zihnimizde tuttuğumuz belirli bir zamanıdır.

İnaçlarınız sizin (vücudunuz da dahil olmak üzere), diğer insanların ve içinde yaşadığınız dünya hakkında vardığınız sonuçtur. İnançlarınız bilinçaltınızda bulunur ve otomatik olarak günlük hayatınızda size rehberlik eder. Sizi çevreleyenleri ve olayları yorumlamak ve karşılık vermekte yardımcı olur. İnançlarınızın çoğu 6 yaştan itibaren zihninizde şekillenir. Hayatınızın geri kalanını ise nasıl etkileyeceği inanılmazdır.

Zihniniz neye inanıyorsa, vücudunuz o olur.

İnançlarınız, beyniniz ve vücudunuz arasında mesaj gönderimini etkiler. İnançlarınızın başta sindirim, bağışıklık sistemi, kan basıncı ve hatta DNA’larınız olmak üzere vücudunuzun bir çok fiziksel fonksiyonunu etkileme gücüne sahip olduğu kanıtlanmıştır. En gerçekçi ifadeyle, inançlarınız biyolojiniz haline gelir.
Bilimsel bir çalışmada, ciddi ağrıları olan hastalara acılarını dindirmek üç gün boyunca morfin verildi ve üçüncü gün morfin yerine gizlice tuzlu su solüsyonu enjekte edildi. Hiçbiri morfin almamasına rağmen hastalar önceki üç gün boyunca hissettikleri ağrıyı hissetmediler. Hastaların inancı tek başına ağrıyı durdurdu.

Çoklu kişiliklere sahip hastalar arasında araştırılmış ve belgelenmiş örnekler vardır. Bunlardan bir örnekte hastanın kişiliğinden biri mükemmel gördüğüne inanıyordu ve gözlük istemiyordu. Diğer kişiliği ise net olarak göremiyordu ve neredeyse bir gözlük olmadan yarı kördü. Böyle durumlarda aynı bedende iki farkli kişilikle iki farklı fiziksel rahatsızlık mevcut olabiliyor ve baskın olan kişiliğin özelliği öne çıkıyor ve görme seviyesi de buna bağlı oluyordu.

İnançlarınız vücudunuzu şekillendirir.

Mucizevi bir şekilde vücudunuz beyniniz tarafından verilen emirleri alarak tasarlanmıştır. Hatta vücudunuz tarafından yapılan hücreler son derece akıllıdır ve mevcut oldukları çevreye kendi kendilerine uyum sağlayabilirler. Beyniniz inançlarınıza dayanarak dış ortamı yorumlar ve hücrelerinize o ortamda en iyi şekilde yaşamını sürdürebilmesi için ihtiyacı olan ayarlamaları söyler..
Vücut sağlığı, kilosu ve şekli konusunu kontrole aldığınız zaman, bu iletişim bilgisi çok etkilidir.Eğer vücudunuzu değiştirmek istiyorsanız, vücudunuzu olumsuz etkileyen bir inanışı değiştirmek çok faydalı olacaktır.

Zihin-vücut bağlantısına kulak verin, neye inanıyor, algılıyor ve deneyimliyorsanız bu vücudunuza doğrudan gönderilir ve fiziksel sorunlara neden olabilir. Bu, sorunlara neden olan gizli ruhsal ve duygusal nedenlerin üstesinden gelerek istediğiniz vücuda kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Alıntıdır.

 

 

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

__________________
Işıldayan Safir isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-08-2010, 03:06 PM   #2 (permalink)
Yüzbaşı
 
tolgaasya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jul 2010
Mesajlar: 736
Tesekkür: 2,123
781 Mesajinıza toplam 3,631 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tolgaasya has a spectacular aura abouttolgaasya has a spectacular aura abouttolgaasya has a spectacular aura about
Standart Cevap: SAĞLIKLI OLMAK İÇİN ZİHİN DETOKSU YAPIN.

Gerçekten her satırı güzel bir çalışma. Paylaşım için çok çok teşekkür ederim.
__________________
Aman dikkat!!! Aklınıza gelen, başınıza gelebilir. Bu yüzden pozitif düşünün, olumlama yapın, her anın tadına varın. Güzel düşünün, iyi yaşayın. Karamsarlıktan, umutsuzluktan, enerjinizi düşürecek her şeyden uzak durun.
tolgaasya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


SAĞLIKLI OLMAK İÇİN ZİHİN DETOKSU YAPIN.

Spor ve Zinde Egzersiz Klubü ve Sağlıklı Zihin Sağlıklı Beden Cd'leri SAĞLIKLI OLMAK İÇİN ZİHİN DETOKSU YAPIN. Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Zihin Detoksu uzmanı Sandy Newbigging vücüt/zihin bağlantısını anlamanın fiziksel probemlerin çözümüne nasıl yardımcı olabileceğini anlatıyor. Zihin-Vücut bağlantısı Batı dünyasında yaygın bir yanlış anlama zihnin ve vücudun farklı mevcudiyeti olduğu, fiziksel ve duygusal sorunların farklı olduğudur. Oysa zihin ve vücut tek ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Sağlıklı Zihin Sağlıklı Beden Cd'leri telkin cd indir izle İstanbul Sağlıklı Zihin Sağlıklı Beden Cd'leri nerededir kimdir Sağlıklı Zihin Sağlıklı Beden Cd'leri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Sağlıklı Zihin Sağlıklı Beden Cd'leri hipnoz Sağlıklı Zihin Sağlıklı Beden Cd'leri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Sağlıklı Zihin Sağlıklı Beden Cd'leri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Sağlıklı Zihin Sağlıklı Beden Cd'leri kuantum düşünce kitap haberi


WEZ Format +3. Şuan Saat: 03:49 AM.


Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2023, Jelsoft Enterprises Ltd.