Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Sağlık Davranış Değişikliği Telkinle Fiziksel Değişim > Sağlık

Uyarılar

Sağlık sağlık bilgileri, sağlık hizmetleri, sağlık, sağlık rehberi, sağlık siteleri, sağlık ansiklopedisi, çocuk sağlık, sağlıklı beslenme,

Çin Mucizesi

Sağlık Davranış Değişikliği Telkinle Fiziksel Değişim ve Sağlık Çin Mucizesi Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Sevgili arkadaşlar, Sizlerle sağlığımızı yakından ilgilendiren beslenmemiz hakkında daha bilinçli hareket etmemizi sağlayacak bir kitabı paylaşmak istiyorum. bu kitap şimdiye kadar benim bu konuyla ilgili okuduğum en açıklayıcı ve kapsamlı araştırma kitabı... Kendim yıllardır akademik çalışma yaptığım için araştırma ile ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Sağlık telkin cd indir izle İstanbul Sağlık nerededir kimdir Sağlık çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Sağlık hipnoz Sağlık olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Sağlık hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Sağlık kuantum düşünce kitap haberi

Çin Mucizesi

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 27-08-2010, 01:07 PM   #1 (permalink)
Üsteğmen

sincered - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 605
159 Mesajinıza toplam 831 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sincered is a jewel in the roughsincered is a jewel in the roughsincered is a jewel in the roughsincered is a jewel in the rough
Wink Çin Mucizesi

Sevgili arkadaşlar,

Sizlerle sağlığımızı yakından ilgilendiren beslenmemiz hakkında daha bilinçli hareket etmemizi sağlayacak bir kitabı paylaşmak istiyorum.
bu kitap şimdiye kadar benim bu konuyla ilgili okuduğum en açıklayıcı ve kapsamlı araştırma kitabı... Kendim yıllardır akademik çalışma yaptığım için araştırma ile ilgili elde edilen veriler ve sonuçları beni oldukça tatmin etti açıkçası çünkü kitap rasgele anlatımlar içermeyip her söylediği şeyi bir araştırma ile desteklemiş... işin açıkçası elde edilen bulgular çok şaşırtıcı ve kitabın anlatım tarzı herkesin anlayabileceği nitelikte...

Hepimize çok faydalı olacağına inandığım bu kitapla ilgili ilk olarak size kitabın arka kapağını sunuyorum. hergün kitabın belli kısımlarında yer alan önemli bilgileri bu başlık altında sizinle paylaşacağım.
Kitabı okuyanlardan da yorumlarını bekliyorum.

Kitabın Adı: Çin Mucizesi( China Study)
Yazarları: T. Colin Campbell,Thomas M. Campbell

Sevgiler...

Bu kitabı okudum ve hayatımı değiştirmeye karar verdim.”
– Demir SABANCI –

Beslenme konusunda şu ana kadar yapılmış en kapsamlı araştırma…
Bu kitap hayatınızı kurtarabilir Kanser, Kalp hastalıkları, diyabet ve obeziteye karşı kendinizi koruyabilmenin en etkili yöntemi: ÇİN MUCİZESİ…

“Colin Campbell'in Çin Mucize'si önemli ve ziyadesiyle okumaya değer bir kitap. Oğlu Tom'la birlikte Colin, beslenme ve hastalık arasındaki bağlantıyı araştırıyor ve buldukları sonuçlar çok ürkütücü. Çin Mucizesi duyulması elzem bir öyküdür.”
ROBERT C. RICHARDSON
Nobel ödüllü Fizik Profesörü ve Araştırma Dekan Yardımcısı, Cornell Üniversitesi

“Çin Mucizesi beslenme vasıtasıyla kalp hastalıkları, kanser ve diğer Batılı hastalıkları önlemenin şimdiye dek bulunmuş en ikna edici kanıtlarını sunuyor. Hem ekonomik olarak gelişmiş hem de hızlı bir ekonomik değişimden geçen ve yaşam biçimleri değişen ülkeler için de önemli bir kitap.”
JUNSHI CHEN, Araştırma Profesörü,
Beslenme ve Gıda Güvenliği Enstitüsü Çin Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezi

BİLİMSEL DOĞRULAR KESİNDİR. SONUÇLARDA HATA PAYI YOKTUR. BESLENME ALIŞKANLIKLARINIZI DEĞİŞTİRİN, KANSER, KALP HASTALIKLARI, DİYABET VE OBEZİTE RİSKİNİZİ AZALTIN.

Ne açıdan bakarsak bakalım, dünyadaki insanların sağlığı gün geçtikçe kötüleşiyor ve bireyler olarak sağlık gelirlerimiz de bu durumla doğru olantılı olarak artıyor.Artık nüfusun büyük bir çoğunluğu obez ve milyonlarcası da diyabet hastalığına yakalanmış durumda veya bugün, otuz yıl önce kalp hastalığına yakalanma oranımızdan çok daha fazla.1970'ler ortasında kansere karşı açılan savaş büyük bir hüsranla sonuçlanmaktan öteye gidemedi ve sözkonusu insanlar-yani rahatsızlığı olan insanlar-haftanın belirli günleri ya da tüm günleri reçeteli ilaçlar kullanmak zorunda.Bunlara ek olarak dörtte üçümüz yüksek kolestrol sahibiyiz.

Daha da kötü noktalardan bahsetmek gerekirse, gelecek nesilleri yani çocuklarımızı ufacık yaşta hastalıklarla karşı karşıya bırakmak durumda kalıyoruz.Artık çocuklarımızın çoğu obez veya obez olma yolunda ya da daha önce çocukların nadiren yakalandığı diyabet, artık onların da korkulu rüyası haline gelmiş durumda.Hemde çok daha sinsice.Ve çocuklarımız da düzenli ilaçlar kullanmak zorunda kalıyor.
Yukarıda anlattıklarımız üç ana başlıkta birleşiyor: Kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 27-08-2010, 01:16 PM   #2 (permalink)
Üsteğmen

sincered - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 605
159 Mesajinıza toplam 831 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sincered is a jewel in the roughsincered is a jewel in the roughsincered is a jewel in the roughsincered is a jewel in the rough
Wink Çin Mucizesi

China study

Martı yayınlarından Türkçesi ‘Çin Mucizesi’ adıyla yayınlanan bu kitapta, beslenme ile kalp hastalığı, diyabet ve kanser arasındaki bağlantıyı detaylarıyla T.Colin Campbell Ph.D. tarafından anlatılıyor. Bu ayrıntılı ve büyük çabalarla hazırlanan rapor aynı zamanda beslenme ile ilgili duymuş olduğunuz çelişkili bilgilerin arkasındaki güçlü lobilerin, hükümetlerin müdahalelerinin ve fırsatçı bilim insanlarının müdahalelerine de ışık tutuyor. New York Times tarafından epidemiyoloji alanında yapılmış en önemli ve beslenme ve hastalıklar arasındaki ilişkiyi inceleyen en karşılaştırmalı çalışma olarak nitelendiriliyor. Benimde zayıflama ve sağlıklı beslenme tarzımı oluşturmamda esinlendiğim bu kitabı okumanızı tavsiye ederim. Bu kitabı okumak hayatınızı kurtarabilir.

Dr. Nurhayat Gül

Bookmarks