Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Sağlık Haberleri

Uyarılar

Danışman Alımı

Serbest Kürsü ve Sağlık Haberleri Danışman Alımı Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız SAĞLIKTA DöNüŞüM PROJESİ KISA SüRELİ BİREYSEL DANIŞMANLIK HİZMET ALIMI DUYURUSU Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti, Sağlıkta Dönüşüm Projesinin (SDP) uygulanabilmesi amacıyla Uluslararası İmar ve Kalkınma Bankası'ndan ikraz (İkraz No: 4737-TU) temin etmiştir.T.C. Sağlık Bakanlığı, Refik Saydam Hıfzıssıhha Merkezi Başkanlığı, Hıfzıssıhha Mektebi Müdürlüğü, ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Sağlık Haberleri telkin cd indir izle İstanbul Sağlık Haberleri nerededir kimdir Sağlık Haberleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Sağlık Haberleri hipnoz Sağlık Haberleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Sağlık Haberleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Sağlık Haberleri kuantum düşünce kitap haberi

Danışman Alımı

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 21-10-2009, 08:11 AM   #1 (permalink)
Albay

Tesekkür: 0
429 Mesajinıza toplam 518 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluemoon24 is an unknown quantity at this point
Standart Danışman Alımı

SAĞLIKTA DöNüŞüM PROJESİ KISA SüRELİ BİREYSEL DANIŞMANLIK HİZMET ALIMI DUYURUSU Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti, Sağlıkta Dönüşüm Projesinin (SDP) uygulanabilmesi amacıyla Uluslararası İmar ve Kalkınma Bankası'ndan ikraz (İkraz No: 4737-TU) temin etmiştir.T.C. Sağlık Bakanlığı, Refik Saydam Hıfzıssıhha Merkezi Başkanlığı, Hıfzıssıhha Mektebi Müdürlüğü, SDP kapsamında Sağlık Yönetimi ve İdaresi konusundaki Uzaktan Eğitim içeriklerinin oluşturulması için yerel danışmanlardan hizmet alacaktır. Söz konusu hizmetler için gerekli şart, koşul ve aranılan nitelikler hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen belirtilen web-sayfalarımızı ziyaret ediniz: www.hm.saglik.gov.tr; www.saglik.gov.tr; Sağlıkta Dönüşüm Projesi Kapsamında Kısa Süreli Bireysel Danışmanlık Hizmet Alımı Duyurusu Referans No: C-D2-1Türk Cumhuriyeti Hükümeti Sağlıkta Dönüşüm Projesinin uygulanabilmesi amacıyla Uluslararası İmar ve Kalkınma Bankası'ndan İkraz almıştır (İkraz No: 4737-TU). Projenin amaçlarından biri Sağlıkta İnsan Kaynakları Kapasitesinin ve Halk Sağlığı Okulu'nun Güçlendirilmesidir. Bu kapsamda Hıfzıssıhha Mektebi Müdürlüğü (Mektep), personelinin yönetim ve yönetim eğitimlerini gerçekleştirme kapasitesini artırmak, Mektebin insan gücü kapasitesini güçlendirmek ve geliştirmek, personelin yönetim eğitimi ile ilgili bilgi düzeyini eğitim verebilecek konuma getirmek, Sağlık Bakanlığının yönetici personelinin ve sağlık yönetici adaylarının profesyonel bakış açısının arttırılmasına yardımcı olmak, sağlık hizmetinin etkililiğini ve verimliliğini artırmak amacıyla uygulanması planlanan Sağlık Yönetimi ve İdaresi konusundaki Uzaktan Eğitim için yerel danışmanlardan iki aşamada toplam 5 ay süreli danışmanlık hizmeti alacaktır. Hizmetlerin Ağustos 2007 içinde başlatılması öngörülmüştür. Danışmanlar uzaktan sağlık yönetimi eğitimi için içerik oluşturulması amacıyla aşağıda belirtilen konularda yazılı eserler hazırlayacaklardır: Sağlık Politikaları ve Planlaması; Modern Yönetim Stratejisi ve Kuralları; Sağlık İşletmelerinde Finansal Yapı ve Planlaması; Sağlık Hizmetlerinde Yatırımların Mali Analizi ve Değerlendirilmesi; Sağlık İşletmelerinde Finansal Yönetim Teknikleri; Çağdaş Yönetim Kural ve Teorileri; Hastane İşletmelerinde Pazarlama Stratejisi; Hastanelerde Toplam Kalite Yönetimi; Çağdaş İnsan Kaynakları Yönetimi; Sağlık İşletmelerinde işletmeciliğin Temel Kuralları; Sağlık İşletmelerinde İhaleler ve Satın Alma Mevzuatının Uygulama Prosedürleri; Sağlık İşletmelerinde Yönetim Bilgi Sistemleri; Sağlık İşletmelerinde Finansal Muhasebe; Sağlık Hizmetlerinde Malzeme ve Tedarik Zincirleri Yönetimi; Sağlık İşletmelerinde Değer Yaratma ve Gelir-Gider-Kar Analiz Yöntemleri; Sağlık HukukuDanışmanlar ilk aşamada konuyla ilgili ana içeriği ve dersin İnternet üzerinden sunulmak üzere aktarılması için gerekli alan bilgisi desteğini sağlayacak kılavuzu; ikinci aşamada ise dersle ilgili sınav ve test gibi ölçme ve değerlendirmeye dönük tüm materyallerin, bunların değerlendirme, puanlama ve bu değerlendirmeyle oluşturulacak raporlara dönük kılavuzları hazırlayacaklardır. İkinci aşamada aynı zamanda derste öğrencilere alıştırma yapma imkânı sağlamak için kullanılacak soru ve ödevlerle, bunların değerlendirilmesi ve geri bildirimlerinin verilmesi için ihtiyaç duyulan kılavuzları da hazırlayacaktır. Danışmanlarda aranılan nitelikler:· Danışman eğer akademik unvana sahipse, akademik olarak en az doktora düzeyinde olması; · Eğer akademik unvanı yoksa, içerik hazırlayacağı konuda uzman olması ve bu uzmanlığını gösterir bir belgeye ya da alanda en az 3 yıl deneyime sahip olması;· Hazırlayacağı içerikle ilgili konularda kitap, makale ve benzeri yayınlar hazırlamış olması,· Hazırlayacağı içerikle ilgili konularda Lisans ya da Lisansüstü düzeyde dersler, Sertifika Programları, Eğitim Programları ve/veya Hizmet İçi Eğitim Programlarının hazırlanmasında ve/veya uygulanmasında görev almış olması· Hazırlayacağı içerikle ilgili konularda seminer, kongre gibi etkinliklere katılmış olmasıBunlara ek olarak, danışmanların aşağıdaki özelliklere sahip olması tercih sebebidir:· Geçmişte uzaktan eğitim için içerik hazırlamış olması,· Sağlık hizmetleri ve/veya hastanelerle ilgili projelerde görev almış olması, · Sağlık hizmetleri ve/veya hastane yöneticiliği görevlerinde yer almış olması,· Farklı üniversite, fakülte veya yüksek okullarında öğretim üyesi olarak dersler vermesi veya yöneticilik yapması,· Kamu kurum ya da kuruluşlarında mesleki ve bilimsel faaliyetlerde bulunması,· Hazırlayacağı içerikle ilgili konularda uygulamaya dönük projelerde aktif olarak görev almış olması · Hazırlayacağı içerikle ilgili konularda, mesleki eğitimlere, kurslara vb. katılmış olması· Daha önce eğitimle ilgili benzer projelerde, benzer görevlerde çalışmış olması,· Ulusal ve Uluslararası hakemli bilimsel dergilerde yayınlarının bulunması,· Sağlık Hizmetleri ve Hastane Yönetiminde konferanslar vermiş ve araştırmalar yapmış olması,· Hazırlayacağı içerikle ilgili dernekler ve odalar gibi sivil toplum kuruluşlarına aktif üye olması.Yukarıdaki bireysel danışmanlık hizmetleri için başvuru yapmak isteyenlerin, Türkçe olarak hazırladıkları özgeçmişlerini, telefon numarası, adres ve Referans Kodunu (Referans No: C-D2-1)içeren bir başvuru mektubuyla birlikte, elden, postayla, faksla veya e-mail ile en geç 24 Temmuz 2007 tarihine kadar aşağıdaki adrese ulaştırmaları gerekmektedir: T.C. Sağlık Bakanlığı Hıfzıssıhha Mektebi Müdürlüğü, Rüzgarlı Cad. İbrahim Müteferrika Sok. No:5 Ulus/ANKARA Faks: +90 312 309 73 87E-posta: mektep@hm.saglik.gov.tr

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

bluemoon24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks