Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Saç Çekme (http://www.hayatimdegisti.com/forum/sac-cekme/)
-   -   Saç Koparma Bozukluğu Video (http://www.hayatimdegisti.com/forum/sac-cekme/615-sac-koparma-bozuklugu-video.html)

yellowcat 31-12-2008 12:04 PM

ben bu saç koparma konusundan yıllardın muzdaribim ve artık bir doktor yardımı istiyorum.gerekirse ilaç tedavisi...bana tecrübe ettiğiniz bir doktor ismi verebilir misiniz?

hava-hoş 06-02-2009 10:23 AM

yapmıyorum artık...evet inanın bana kafayı takarsanız neden yapıyorum niye yapıyorumlara gerçekten yaptıkça yapıyormuşsunuz...Ben artık yapmıyorum çünkü yaptığımı unuttum...Şimdi eski yazdıklarımı okuyunca yuh dedim kendime....Sanki çokda eski değil ama bende de iyi unutma varmış hani.. Aynı sigara bırakma gibi bu işte.. İrade ...--çok pardon caps lock açık kalmış--unutunnnnn siz öyle bi şey yapmıyorsunuz.......

eslim 15-02-2009 02:02 PM

sevgili cnb
siteyi konuyu araştırırken buldum. Ben de muzdaribim bu hastalıktan.Kullandığın ilacı ve Adana'da gittiğin doktorun adını yazabilir misin?Ben de kurtulmak istiyorum artık.
Şimdiden Teşekkürler

€L!F 28-02-2009 08:07 PM

meğer ne cokmus bu hastalıga yakalanan..ben tekımdır herhalde dıe dusunuordum. bende bu hastalıga yakalanalı 5 yıl oldu :( ne kadar caba sarfettıysem de bırakmadı yakamı :(

yesıl 31-03-2009 01:54 PM

Cevap: Saç Koparma Bozukluğu Video

bu dertten bende muzdarıbımılac almak ıstemıyorum ılacsız nasıl halledebılrım son bır haftadır sıklastı onerılerınızı beklıyorum esım sacını yodugunda senı uyarıyım yapma dıyo ama boyle bır hıssı yasatan nedır nedn baska ınsablarda yokt bıze sac kparmak haz verıyo anlamıyorm

hava-hoş 14-05-2009 02:00 AM

""bır hıssı yasatan nedır nedn baska ınsablarda yokt bıze sac kparmak haz verıyo anlamıyorm ""
bu sorunun cevabını ben de çok merak ediyorum..... nedir bu davranışın altında yatan duygu????bilinçaltı ne diyor da biz böyle yapıyoruz??....lütfen birileri açıklasınn....

sincere 04-11-2009 10:34 PM

Yaa arkadaşlar bende yok ama kızım saçlarını yoluyo kendisi 15 yaşında.Bundan 3-4 sene önce okuldayken bitlenmişti şimdi bit mit kalmadı fakat saplantı oldu onda sanki saçlrında bişeyler var gibi sıyırıyo sonra da koparıyo atıyo özellikle tv izlerken veya birini dinlerken yapıyo bazzen yaptığının farkında bile olmuyo sölediğimde ise yapmıyorum dio ama ben hep gözlüyorum benim de psikolojim bozuldu bu yüzden paranoyak oldum ne zaman ypıcak die saçlarını hep topluyom bıktım hem de biri görecek die korkuyom bi genç kız böle şeyler yapar mı dicekler anlamazlar ki üzerine fazla gidemiom ergenlik çağı malum ne yapacağımı şaşırdım nolur yardım edin!

hayırlısı 07-11-2009 01:46 AM

keşke benimde ailem bu huyumu ilk koparmaya başladığımda fark edip benim için çözüm bulsa yada arasaydı benim saçlarımı koparmam 17 senedir sürüyor o yaşlarda başlamıştım bence hemen dr a gidin yolun başındasınız size mutlu günler dilerim..

minore 08-03-2010 10:50 PM

bu hastalık tamamıyla bir illet bende yaklaşık senedn beri koparıyorum doktor yardımıda almaya karar verdim ve gittim ama ilaçlar beni tam kurbanlık koyun gibi bakmaya yönellti. zaman zaman bu illetten kurtulcağımı düşünüyorum herseferinde saçlarım boşlukları doldursada çok geç kalmadan yolmaya deva ediyorum özellikle bazı bölgelerden koparma bana çok byük haz veriyor , bazen çok gergin oluyorum ve bunu yaparak rahatlıyorum ama bu sefer güzelim saçlarımı kaybediyorum o yüzden bu hastalıktan kurtulmak istiyorummmmmmmmmmmm nasıl olacak bende bilmiyorum :((((((((

fevriye 29-04-2010 12:11 PM

Bu konuya âit eklentiler kalkmış sanırım, bilhassa bunu istemiştim hâlbuki..

WEZ Format +3. Şuan Saat: 05:39 AM.