Registered Member Login:
Üye değil misin? Kayıt olunuz today!
Bugünki MesajlarForumları Okundu Kabul Et
subliminal telkin cd subliminal telkin mp3

Rüyamda tam hayal ettiğim gibiydim

Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız ve  Rüyalarda Değişim   Rüyamda tam hayal ettiğim gibiydim Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link portal tıklayınız 1 . Rüyamda tam hayal ettiğim gibiydim Telkinleri (ücretsiz olanlar) yaklaşık 1 aydır düzenli olarak dinliyorum. Dün gördüğüm Rüyamda eski sınıf arkadaşlarımla şu anki sınıfımdaydım. Herkesle çok ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var   Rüyamda tam hayal ettiğim gibiydim telkin cd indir izle İstanbul Rüyamda tam hayal ettiğim gibiydim nerededir kimdir Rüyamda tam hayal ettiğim gibiydim çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Rüyamda tam hayal ettiğim gibiydim hipnoz Rüyamda tam hayal ettiğim gibiydimolumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Rüyamda tam hayal ettiğim gibiydim hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Rüyamda tam hayal ettiğim gibiydim kuantum düşünce kitap haberi

Uyarılar

Reklam Alanı

Rüyamda tam hayal ettiğim gibiydim

LinkBack Seçenekler Stil
Okunmamış 21-01-2017, 03:08 AM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 23
30 Mesajinıza toplam 41 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Robi is an unknown quantity at this point
Smile Rüyamda tam hayal ettiğim gibiydim

Telkinleri (ücretsiz olanlar) yaklaşık 1 aydır düzenli olarak dinliyorum. Dün gördüğüm Rüyamda eski sınıf arkadaşlarımla şu anki sınıfımdaydım. Herkesle çok rahat konuşuyordum. Aynı zamanda şimdiki arkadaşlarım da vardı sınıfta. Normalde sınıfta sus pus oturan ben, hocalarla konuşuyordum. İçim kıpı kıpırdı. Tam hayalimdeki gibiydi. Sanki artık sfden kurtulmuştum. Rüyamda hayal ettiğim gibiydim

Bir de artık eskisi gibi gördüğüm rüyaları pek hatırlayamıyorum. Bunun telkinlerle bir ilgisi olduğunu da düşünüyorum.

Umarım hepimiz mutlu, hayattan zevk alabilen insanlar oluruz. Ben 1 aydır çok mutluyum, dik yürüyorum, kimseyle konuşmaktan çekinmiyorum. Ama asıl etkileri okul açıldığında göreceğim. Çok heyecanlıyım. Telkinleri dinlemeye devam. Atakan Bey'e ne kadar teşekkür etsem azdır. Çok iyi bir insansınız. Eskiden sfli olduğunuzu ve bu siteyi biz sfli kişilere yardımcı olabilmek için kurduğunuzu biliyorum. Allah sizden ve buradaki bize yardımcı olmak için uğraşan herkesten razı olsun.

Mutlu kalın Rüyamda hayal ettiğim gibiydim

ilk defa geliyorsanız , ismim Atakan Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve  Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım..Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin cd lerimi indirip uykuda dinleyerek faydalandı. Denemek için hediye telkin mp3 indirebilirsiniz. telkincd.com Neler mi hediye?Koruma kalkani,suçluluk duyguları,ego güven,depresyon dünde kaldı ve diğerleri....Ayrıca telefonla 5 dakika ücretsiz çekirdek inanç ön tespiti buradan yaptirabilirsiniz. cekirdekinanc.comTelkin cd hipnoz gibi ama tam olarak değil çünkü daha da etkili...işte 10 dakikalik bir tv programı..
Robi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler:
Okunmamış 21-01-2017, 10:28 AM   #2 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 8
6 Mesajinıza toplam 8 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
anonim13 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Rüyamda tam hayal ettiğim gibiydim

yatağının baş ucuna kitapla kalem koy kalkar kalkmaz hatırladığın kadarını yaz ben öle yapıyorum rüyayı daha çok hatırlamaya başlıyosun
anonim13 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 21-01-2017, 04:45 PM   #3 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 23
30 Mesajinıza toplam 41 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Robi is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Rüyamda tam hayal ettiğim gibiydim

Alıntı:
anonim13 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
yatağının baş ucuna kitapla kalem koy kalkar kalkmaz hatırladığın kadarını yaz ben öle yapıyorum rüyayı daha çok hatırlamaya başlıyosun
Teşekkür ederim. Tavsiyenizi deneyeceğim.
Robi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil