Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız > Rüyalarda Değişim

Uyarılar

Kabus Görüyor musunuz?

Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız ve Rüyalarda Değişim Kabus Görüyor musunuz? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız ben de 2-3 defadır kabus görüyorum. listemde 5 saatlik su sesi olarak ego güçlendirici, suçluluk duyguları ve kilo verme dönüşümlü olarak çalıyor. dün gece artık kabustan uyanmak zor olduğu için epey uğraştım kendime gelmeye. sonunda kalkıp kapattım telkinleri. ney veya ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Rüyalarda Değişim telkin cd indir izle İstanbul Rüyalarda Değişim nerededir kimdir Rüyalarda Değişim çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Rüyalarda Değişim hipnoz Rüyalarda Değişim olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Rüyalarda Değişim hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Rüyalarda Değişim kuantum düşünce kitap haberi

Kabus Görüyor musunuz?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 22-08-2008, 11:47 PM   #141 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 18
22 Mesajinıza toplam 107 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
denizinci is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Kabus Görüyor musunuz?

ben de 2-3 defadır kabus görüyorum. listemde 5 saatlik su sesi olarak ego güçlendirici, suçluluk duyguları ve kilo verme dönüşümlü olarak çalıyor. dün gece artık kabustan uyanmak zor olduğu için epey uğraştım kendime gelmeye. sonunda kalkıp kapattım telkinleri. ney veya su sesi arasında fark var mı arkadaşlar? ve bu kabuslardan sonra güzel rüyalar gelecek mi?

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 26-08-2008, 03:25 PM   #142 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
17 Mesajinıza toplam 116 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sancarg is an unknown quantity at this point

Sanırım doğru ya da biz burada okuduklarımızdan etkilenerek birbirimizi etkiliyoruz.Benim de küçükken hani halk arasında karabasan derler ağır basması felan derler öyle sorunum vardı.7-8 senedir hiç sorun yoktu ama dün gece ilk defa telkinleri dinlediğim tarih ve dün gece sabaha kadar onunla uğraştım.Yine de sabah erken kalkmayı başarabildim.
Ama kendimi yorgun hissediyorum.Burda yazanlar doğruysa zamanla düzelecek demektir.
Alt 17-09-2008, 05:59 PM   #143 (permalink)
Teğmen

5 Mesajinıza toplam 15 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ltrc0 is an unknown quantity at this point

Selam arkadaslar ben henuz yeni basladim sucluluk duygulari ve ego guclendirici dinliyorum, dorduncu gunum. Ruyalarimda bir tuhaflik var telkinleri dinlemeye basladigimdan beri her gece kabus goruyorum ama hic korkmuyorum.. garip, mesela birisini yakalayip bogazini tornavida ile delik desik ettim dusun digerinde eski arkadaslarimdan birisine bicakla saldirdim sonrada sirtimda tasidim, gormedigim tipten ruyalar dusun sanirim baslangicta normal
ltrc0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-09-2008, 11:49 PM   #144 (permalink)
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future

Merhaba Itrc0;

Öncelikle yanımıza hoşgeldin...

Telkinler bazı kişilerde kabus görme şeklinde etki edebiliyor. Fakat bu durum geçici.Endişelenmene gerek yok. Zaten bu konu başlığı altında da pek çok kişi görüşlerini bildirmiş.incelemişsindir...Aşağıdaki linkler de faydalı olabilir..

http://hayatimdegisti.com/forum/dalg..._hissi-b245.0/

http://hayatimdegisti.com/forum/telk...etlerimiz-b2.0

Sevgiler...
yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-09-2008, 10:27 PM   #145 (permalink)
Teğmen

5 Mesajinıza toplam 15 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ltrc0 is an unknown quantity at this point

Evet tesekkur ederim okudum birkismini. Zaten isin baslangicinda oldugumu bildigim icin panige kapilmadim. Umarim bendede ise yarar cok ama cook ihtiyacim var.
ltrc0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-09-2008, 03:24 PM   #146 (permalink)

Tesekkür: 4
6 Mesajinıza toplam 39 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
-sea- is an unknown quantity at this point

Merhaba arkadaşlar ben bir kaç ay önce siteye üye oldum bir kaç telkini pek inanmayarak dinledim tabiki hiç bir etki görememiştim.Yaklaşık bir aydır iş arıyorum normalde insanlardan hiç korkmam ve düşündüklerimi hemen söyleyebilirim ancak son zamanlarda bende mülakat korkusu ve yeni bir çevreye girme korkusu oluştu. Birkaç aydır çok sıkıntı içerisindeydim çevremdeki birkaç kişinin başaramıyacağıma dair üstü kapalı konuşmaları da benim sıkıntılarımı tetikledi. Şunu biliyorum ki benim sosyal fobim var evet bunu kabul ettim ve birşeyler yapmam gerekiyor.Dün tekrar ve bu sefer gerçekten inanarak suçluluk,ego,ertelemeyi bırak ve zinde uyanma telkinlerini dinledim bir hafta sonra kendine güven ve sosyal fobi telkinlerinide eklicem. Dün, uykudada olmak üzere 14 saat kadar aralıksız telkinleri dinledim ve rüyamda gerçekten korktuğum şeyi gördüm. Yeni bir işe giriyordum sinirli sürekli yaptığımı eleştiren bir patronum ve çalışma arkadaşlarım vardı.Ben oldukça tutuktum naptığımı bilmiyordum kimseyle iletişim kuramıyordum bu kız bu işi beceremez diyorlardı ama rüyamın sonlarına doğru bunu biraz üzerimden atmayı başarmıştım.Sabah uyandığımda hemen siteye girdim telkinlerin rüyalara etki ediceğini bilmiyordum birçok kişininde benim gibi olduğunu görünce çok şaşırdım ve artık daha çok inanıyorum.Bende bir gün dinlemeyle etkisini göstermeye başladığı için çok mutluyum Şuanda korkularımla yüzleşme aşamasındayım ve hepsini yenip gerçekten istediğim gibi bir iş ortamına sahip olacağıma inanıyorum çünkü bunu çok istiyorum. Umarım hepimiz istediğimiz gibi bir hayata sahip olur ve bunun hakkını veririz...
-sea- isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-09-2008, 04:57 PM   #147 (permalink)
Teğmen

1 Mesaja İyi ki varsın denildi
duygualtin5 is an unknown quantity at this point

bugün üye oldum siteye,çok merak ediyorum bende ne gibi etkiler olacak,önerilenleri indirdim,gerektiği gibi ilk kez birazdan dinlemeye başlayacağım. başağrısı,mide bulantısı,kabuslar....bunlar beni ciddi anlamda korkutmaya başladı.zaten migren hastasıyım ve başağrısı-kusma sürekli yaşadığım şeyler,umarım bu süreci kolay bi şekilde atlatabilirim
duygualtin5 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-09-2008, 11:58 AM   #148 (permalink)
Üsteğmen

perilice58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 488
259 Mesajinıza toplam 1,226 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
perilice58 will become famous soon enoughperilice58 will become famous soon enough

bende bunların hiç biri olmadı sadece uyanbırken gün boyu çok mutlu biri oldum çıktım daha sakinim iki gündür dinliyom mp3 kulagımda herhalde 15 saatten fazla dinliyom suçluluk duygusu ile başladım biraz öncede zinde uyanmayı seçtim ama benim sorunum akşam erken yatmak başımı yastığa koyar koymaz derin bir uyku çekiyom sabahta 6 da engeç 7 de uyanıyom geç yattığımda bile aynı saatte uyanıyorum hiç şaşmaz fakat uykum az olduğu zaman bütün gün uykulu geçiriyom asıl değişimini istediğim erken yatmak değilde biraz geç yattığımda kalktığım zaman zinde mutlu uykumu almış şekilde uyanmak tır inşallah bunuda bu şekilde başarırım. Korkularıma gelince ben korkularıma bilinçli zihnimle dile getirebiliyorum ve buna bilinçli olarak çareler bulmak için araştırıyom bir arkadaşımla konuşuyom fikirlerini alabiliyorum kendim çözdüğüm için pek beni etkilemiyor sanırım
Alt 28-10-2008, 09:12 PM   #149 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 359
66 Mesajinıza toplam 415 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
01nisan is a jewel in the rough01nisan is a jewel in the rough01nisan is a jewel in the rough01nisan is a jewel in the rough

telkinleri dinlemeye başladığımdan beri uykularım kötü ve rüyalarım kabus gibi....1. gece ego güçlendirici telkini dinledim.. sabah uyandığımda hayatımın merkezindeki insandan uzaklaşmış gibiydim.... ona olan duygusal bağımlılığım sanki yok olmuştu....üzerimde tuhaf bir özgürlük vardı .... telkin metnini okudum .. son cümle şöyleydi - başka insanlara güvenmeye ya da bağlanmaya çok daha az ihtiyaç duyacaksın --- cümlesiydi... O'na bağımlılığım olmazsa ben ne yaparım diye paniğe kapıldım ve 2. gece sadece kendine güven telkinini dinledim. bu kez de rüyamda çocukluğumda yaşadığım evin sokak kapısını ve pencerelerini kapatıyordum.. bilinçaltım bu kez de kendine güven meselesini, güvenlik meselesi olarak algılamıştı galiba... şimdi sadece ego güçlendirici ve suçluluk duy. telkinlerini dinliyorum...ve kabus gibi şeyler görüyorum....işte böyle..
01nisan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-11-2008, 06:09 PM   #150 (permalink)
Teğmen

1 Mesaja İyi ki varsın denildi
dynasty is an unknown quantity at this point

ben de geçen günlerde çok kötü bi şeklde uyandm daha önce de oldu ama onları çok önemsememiştim bunu unutamıyorm...aslında rüya da değildi uyandğmı çok iyi hatrlıyorm yatağm çok fena sallanıyodu çnkü,hatta deney tüplermin çıkardı şngrtıyı bile duyduğmu çok ii hatrlıyorm deprem oldğnu sandm doğal olarak, ..tabi milleti ayağa kaldrdığımda yok öle bişi dyp kafayı yemişim gibi baktılar bana...ama ben onlara inanmayp arkadaşlarıma flan sordm :) sonuçta sadece benm yaşadğm bi deprem oldğnu kabullendm tabi,..belki bu telkinlerden dolayıdır ama hakikaten nedenini merak ediyorm...
dynasty isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks