Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız > Rüyalarda Değişim

Uyarılar

Kabus Görüyor musunuz?

Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız ve Rüyalarda Değişim Kabus Görüyor musunuz? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: neslihannn Nickli Üyeden Alıntı telkinleri dinlemeye başladıktan sonra rüyamda SEVGİLİMİN BENİ SÜREKLİ BAŞKA İNSANLARLA ALDATTIĞINI ve kıskançlıktan delirdiğimi ,çirkin olduğumu görmeye başladım...bu yüzden hiç mutlu uyanmıyorum ve okadar etkileniyorum ki sevgilimede yansıtıyorum bunu ister istemez.Artık rüyada görmek istemiyorum açıkçası ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Rüyalarda Değişim telkin cd indir izle İstanbul Rüyalarda Değişim nerededir kimdir Rüyalarda Değişim çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Rüyalarda Değişim hipnoz Rüyalarda Değişim olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Rüyalarda Değişim hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Rüyalarda Değişim kuantum düşünce kitap haberi

Kabus Görüyor musunuz?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 20-06-2008, 02:33 PM   #131 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
35 Mesajinıza toplam 104 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
felistigris is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Kabus Görüyor musunuz?

Alıntı:
neslihannn Nickli Üyeden Alıntı
telkinleri dinlemeye başladıktan sonra rüyamda SEVGİLİMİN BENİ SÜREKLİ BAŞKA İNSANLARLA ALDATTIĞINI ve kıskançlıktan delirdiğimi ,çirkin olduğumu görmeye başladım...bu yüzden hiç mutlu uyanmıyorum ve okadar etkileniyorum ki sevgilimede yansıtıyorum bunu ister istemez.Artık rüyada görmek istemiyorum açıkçası
Valla sen öle dıyonda bu işin pirensibi buymus...bastırılan duygularımız acıga cıkıyor bı anlamda ferahlıyourz ne guzel ısde...kıskanc bırısın bnde öleyım hatta fazlasıyla...:)) bnce o kdr da kötu bı durum deıl...sımdı bu olayla ılerde olası bır böyle duruma karsı gösterecegın tepkıelrı göruyorsun bu yonden ıyı bısey..ayrıca ; bu senın korkunu da ortaya cıakrdı bence..yanı onu kaybetmek ıstemıyosun....blkı bu tur kotu anılardan sonra bunlar ıcımızıdekı depresıflıgı dısarı atmamızı saglayacak bunlardan olumsuzlklardan kurtulacagız kımbılır...;) zaten bunları umıt edderek burada deılmıyız???...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 01-07-2008, 12:23 PM   #132 (permalink)
ziyaretcixy
Guest

Sınav heyecanına başladım... rüyamda sınavı bitiredeğimi gördüm.. Ama bu telkinlerin işe yaradığına işaret biliyorum... Dün gece sıkıcı rüyalar görmedim... Gayet güzel ve netti
Alt 01-07-2008, 04:32 PM   #133 (permalink)
birmutluluk
Guest

ben de sınav heyecanına başladım başağrısı oldu birazda asabiyet.. dün başaladım şimdi iyiyim
Alt 01-07-2008, 08:20 PM   #134 (permalink)
Pınar Akgüç

pakguc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 20
176 Mesajinıza toplam 519 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pakguc isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.

rüyalarımızı, kabuslarımızı kabullenelim ve sevelim...
o zaman bize verdiği ödülleri alabiliriz...
kabuslarımız bilinçaltımızın temizlenmesidir...
bazıları bize mesaj verir ama bu kötü bir şey olacağı anlamına gelmez...
bu kabusların en kötüsü, çözümleemiz gereken şeyler olduğunu anlatır...
eğer rüyalarımızı kontrol etmeyi öğrenebilirsek (ki bu çok kolay) rüyda çözümlediğimiz olayı gerçek hayatta çözümlenmiş olarak görebiliriz...

örneğin, rüyanızda sizi kovalayan köpeğe durup sorununu sorabiliriz...
biraz çalışınca bu mümkün... bunu sorduğumuz zaman gerçek hayattaki sorunumuzun ne olduğunu ondan öğrenebiliriz...

sürekli gördüğünüz bir kabus varsa uyumadan önce gözünüzün önüne getirin ve olayı çözümleyecek bir yöntem bulun (köpeğe kim olduğunu yada ne istediğini kibarca sormak gibi) bunu yaptığınız zaman çözüme ulaşacaksınız...
pakguc isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-07-2008, 01:52 PM   #135 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 197
445 Mesajinıza toplam 3,041 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
TR-ance has a spectacular aura aboutTR-ance has a spectacular aura aboutTR-ance has a spectacular aura about

Aslında TelkinLe Çok Alakası Yokta Ben Dün Gece Çok Feci Bir Kabus Gördüm.. Bir Adamı ELimLe Bıçakla Çakra BöLgelerinden Deşmeye Başladım Ve Ellerim Kan İçindeydi.. Acaba Bu Ne Anlama GeLiyor Onuda Çözemedim... Çünkü TelkinLerden Bu Yana İLk Defa Vahşet Gördüm..

Paramahamsa Yogaçarya MAHA Yogi AKİF MANAF
TR-ance isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-07-2008, 02:09 PM   #136 (permalink)
Üsteğmen

122 Mesajinıza toplam 635 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mücevher is an unknown quantity at this point

Alıntı:
TR-ance Nickli Üyeden Alıntı
Aslında TelkinLe Çok Alakası Yokta Ben Dün Gece Çok Feci Bir Kabus Gördüm.. Bir Adamı ELimLe Bıçakla Çakra BöLgelerinden Deşmeye Başladım Ve Ellerim Kan İçindeydi.. Acaba Bu Ne Anlama GeLiyor Onuda Çözemedim... Çünkü TelkinLerden Bu Yana İLk Defa Vahşet Gördüm..

sevgili tr-ance,
acaba diyorum şu çakra açıcıyı fazla dinlemeyin falan diyosun ya. o tür tereddütlerin yüzünden mi gördün ki
hem çakra öyle bıçakla deşilerek mi açılıır canım??? 44
açılmayan çakralar bıçakla açılır
Benim inandığım ölümsüz masallarım var
mücevher isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-07-2008, 07:10 PM   #137 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 197
445 Mesajinıza toplam 3,041 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
TR-ance has a spectacular aura aboutTR-ance has a spectacular aura aboutTR-ance has a spectacular aura about

Alıntı:
mücevher Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
TR-ance Nickli Üyeden Alıntı

sevgili tr-ance,
acaba diyorum şu çakra açıcıyı fazla dinlemeyin falan diyosun ya. o tür tereddütlerin yüzünden mi gördün ki
hem çakra öyle bıçakla deşilerek mi açılıır canım??? 44
açılmayan çakralar bıçakla açılır

haha.. İLahi ALemsiniz Gerçekten.. Gerçi Biraz Erken Yazıyorum Ama OLsun.. 44

Paramahamsa Yogaçarya MAHA Yogi AKİF MANAF
TR-ance isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-07-2008, 12:53 PM   #138 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 1,097
166 Mesajinıza toplam 1,009 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
umelihad is just really niceumelihad is just really niceumelihad is just really niceumelihad is just really niceumelihad is just really nice

Selam ,
Arkadaşlar ben telkinleri dinlemeye başlayalı yaklaşık 2 ay oldu ama ben hiç kabus görmüyorum. Acaba bende bir gariplikmi var? Şüphe etmeye başladım.
Sevgi seli ve sevgı ışıklarıyla kalın........
umelihad isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-07-2008, 01:56 PM   #139 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 5
27 Mesajinıza toplam 153 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Renton_co will become famous soon enoughRenton_co will become famous soon enough

bende gördüm kabus bu gece deprem oluyodu odada kalmışım bütün duvarlar çatlıyo yavaş yavaş sonra birden görüntü dondu üzerime yıkılıcak derken sonrasını pek hatırlamıyorum o an korkutucuydu.şimdi gülüyorum 1 ayı geçti bnmde ilk defa kabus gördüm yada ilk defa hatırlıyorum:) saygılar
Renton_co isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-07-2008, 12:51 PM   #140 (permalink)
Teğmen

15 Mesajinıza toplam 41 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
benekli007 is an unknown quantity at this point

ben de gördüm suçlu hissediyordum kendimi babama karşı ama affetmişti, gördüm rahatladım
benekli007 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks