Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız > Rüyalarda Değişim

Uyarılar

Kabus Görüyor musunuz?

Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız ve Rüyalarda Değişim Kabus Görüyor musunuz? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Merhaba Önceleri düzenli olarak dinleyememiştim ama son bir haftadır düzenli olarak dinliyorum telkinleri. İlk olarak, burda söylendiği gibi suçluluk duygusu ve ego güçlendirici dinliyorum. Bu arada forumlardaki konuşmaları inceledim, baş ağrısından ve kabus görmekten bahsediliyor. Bende hiç biri oluşmadı. acaba ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Rüyalarda Değişim telkin cd indir izle İstanbul Rüyalarda Değişim nerededir kimdir Rüyalarda Değişim çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Rüyalarda Değişim hipnoz Rüyalarda Değişim olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Rüyalarda Değişim hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Rüyalarda Değişim kuantum düşünce kitap haberi

Kabus Görüyor musunuz?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 12-05-2009, 03:02 PM   #181 (permalink)
Teğmen

cibelce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,032
127 Mesajinıza toplam 1,220 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cibelce will become famous soon enoughcibelce will become famous soon enough
Standart Cevap: Kabus Görüyor musunuz?

Merhaba
Önceleri düzenli olarak dinleyememiştim ama son bir haftadır düzenli olarak dinliyorum telkinleri. İlk olarak, burda söylendiği gibi suçluluk duygusu ve ego güçlendirici dinliyorum.
Bu arada forumlardaki konuşmaları inceledim, baş ağrısından ve kabus görmekten bahsediliyor. Bende hiç biri oluşmadı. acaba bende etki göstermiyormu. Neden bende bunlar oluşmadı

Teşekürler Sevgiler

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

cibelce isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-06-2009, 02:59 PM   #182 (permalink)
Teğmen

rimdeng - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1
17 Mesajinıza toplam 53 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
rimdeng is an unknown quantity at this point

yha bende dün rüyamda iş makinası kepçe gördüm insanları öldürüordu sürekli kaçıodum ben
rimdeng isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-06-2009, 08:20 PM   #183 (permalink)
blue jaloon
Guest

Alıntı:
rimdeng Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
yha bende dün rüyamda iş makinası kepçe gördüm insanları öldürüordu sürekli kaçıodum ben
kurtlar vadisini cok izliyor olmayasin:)
Alt 07-06-2009, 09:27 PM   #184 (permalink)
Teğmen

dejaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 108
126 Mesajinıza toplam 620 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
dejaa is an unknown quantity at this point

ben gece hep yemek görüyorum ya sabah yada o akşam annem o yemeği yapıyo..( rüyamdan hiç haberi olmadığı halde ) pu haha ben farklıyım.... :))))
herkes telkinleri dinlerken ağlıyo ben gülüyorum ...
dejaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-06-2009, 09:33 PM   #185 (permalink)
Binbaşı

the desert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 355
1,090 Mesajinıza toplam 4,974 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
the desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of light

ben kabus gormuorum yada gorup hatırlamıorum..ama her uyandığımda kalbım çarpıo ve hatırlamamam gereken bırını hatırlayıp onu ozledıgımı farkedıorum ama bunu her sabah sıklaştırmaya başladım bu gunlerde:(
the desert isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-06-2009, 12:41 AM   #186 (permalink)
blue jaloon
Guest

Alıntı:
the desert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ben kabus gormuorum yada gorup hatırlamıorum..ama her uyandığımda kalbım çarpıo ve hatırlamamam gereken bırını hatırlayıp onu ozledıgımı farkedıorum ama bunu her sabah sıklaştırmaya başladım bu gunlerde:(
kalp carpintisi uykada iken düsünce beyine gitmedigi icin kalbe vururmus doktorum öyle demisti...
Alt 10-06-2009, 01:14 PM   #187 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 200
100 Mesajinıza toplam 398 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MERAGİR is an unknown quantity at this point

merhabalar, ben yaklaşık olarak 4 ay veya daha fazla dinlemekteyim.Rüyada kabus görme olayı ne zaman bitecek acaba, her gece belki yüzlerce rüya görüyorum ve hepsini net olarak hatırlıyorum.Kendimi artık bir aktör gibi görüyorum maşallah her gün bir sürü rolde oynuyorum, bu rüyalardan ilginç bir korku filmi çekilebilir.

Bir de benim merak ettiğim telkin içeriğiyle ilgili hiç bir rüya görmüyorum.mesela topluluk k. konuşma telkinini dinlerken rüyada sunum yaptığımızı ve etkileyici konuşmalar yaptığımız gerekmiyor mu?
MERAGİR isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-08-2009, 12:18 AM   #188 (permalink)
Teğmen

hayatın_ritmi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 97
48 Mesajinıza toplam 191 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatın_ritmi is an unknown quantity at this point

Telkinleri dinleyişimin bugün 2.günü.normalde hemen hemen hergün rüya görüyorum.Ve o gün sıkıntılı uyanıyorum.Bu gece kabus gördüm.telkinlerin scriptlerinin tam tersini bana biri bağırarak suçlarcasına söylüyordu.Olumsuz bir durum mu yoksa normal mi?Yardımcı olun lütfen
hayatın_ritmi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-08-2009, 12:26 AM   #189 (permalink)
Teğmen

hcr20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49
8 Mesajinıza toplam 39 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hcr20 is an unknown quantity at this point

Yaşadıkların gayet normal hatta telkinlerin işe yaradığını gösteriyor.Sadece kabus değil geçmişten bir sürü ayrıntılar,kişiler de göreceksin.Ama sonra hepsi geçiyor
hcr20 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-09-2009, 03:06 PM   #190 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 7
1 Mesaja İyi ki varsın denildi
ozge886 is an unknown quantity at this point

bende yasadiklarimi paylasmak istiyorum...

telkinleri yaklasik iki ay önce dinlemeye baslamistim. sadece gündüzleri dinliyordum sucluluk ve ego yu.yaklasik 2 hafta dinledim ilk günlerde cok siddetli bir bas agrisi cektim ama positif etkilerinide gördüm. daha mutlu hissediyordum...

sonra nedense biraktim. uzunca bir aradan sonra 3-4 gündür yine dinlemeye basladim. bu sefer listeme diger telkinleride etkiledim ve gece uyurken dinlemeye basladim, son iki gündür sadece ego, sucluluk ve kendine güven telkinlerini dinliyorum ve kabuslar görüyorum.
Dün geceki rüyamda ölüm tehlikesi yasadim ve sürekli birileri tarafindan kovalandim, saklandim, hersey cok karmasikti. Tuhaf olan ise, rüya gördügümün farkindaydim. Yani hepsinin bir rüya oldugunu biliyordum o an. Hatta Ne zaman bitecek bu rüya bitsin artik dedigimi hatirliyorum rüyamda. Bu bana cok ilginc geliyor. Daha önceki rüyalarimdada bir kac kez böyle olmustu. Rüya oldugunun farkindaydim.
Bana cok ilginc geliyor. Ama bilmiyorum belki normaldir. Ayni durumda olanlar varmi?
ozge886 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks