Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız > Rüyalarda Değişim

Uyarılar

Kabus Görüyor musunuz?

Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız ve Rüyalarda Değişim Kabus Görüyor musunuz? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız ben telkinleri dinlemeden önce de sıklıkla kabus görürdüm... şimdilik ego güçlendirici telkinler dinliyorum. bilgisayardan çok fazla gürültü geldiği için yatarken dinleyemiyorum ama gündüzleri sürekli, telkin açık oluyor... bu gece de akreplerle uğraştım bir süre... bende artık rüyalarımdaki sıkıntı ve korkuyu ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Rüyalarda Değişim telkin cd indir izle İstanbul Rüyalarda Değişim nerededir kimdir Rüyalarda Değişim çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Rüyalarda Değişim hipnoz Rüyalarda Değişim olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Rüyalarda Değişim hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Rüyalarda Değişim kuantum düşünce kitap haberi

Kabus Görüyor musunuz?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 29-03-2008, 12:18 PM   #81 (permalink)
Yüzbaşı

teoman_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 712
521 Mesajinıza toplam 2,173 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
teoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud of
Standart Ynt: Kabus Görüyor musunuz?

ben telkinleri dinlemeden önce de sıklıkla kabus görürdüm...
şimdilik ego güçlendirici telkinler dinliyorum. bilgisayardan çok fazla gürültü geldiği için yatarken dinleyemiyorum ama gündüzleri sürekli, telkin açık oluyor...
bu gece de akreplerle uğraştım bir süre...
bende artık rüyalarımdaki sıkıntı ve korkuyu atmak istiyorum...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Karnımı besliyorum
teoman_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-03-2008, 05:17 PM   #82 (permalink)

elifeel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 14
1 Mesajina 2 kez İyi ki varsın denildi
elifeel is an unknown quantity at this point

Dün gece keşfettim burayı, daha doğrusu sabaha karşı :) Acilen indirdim ilk ikisini ve öyle yattım.Tabii mp3 çaların pili bittiği için kapanmış bir kaç saat sonra.Ancak uyandığımda farkettim, annemi ve eski sevgilimi görmüşüm.Ve ne demek istediğini hissediyorum rüyaların...Bilinç altım cevap verdi, canım acıdı! :) İnanıyorum ve istiyorum değişimi.Ben de herkes gibi teşekkür ederim, bu kadar kısa sürede bir geri dönüş olacağını tahmin etmemiştim.
elifeel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-03-2008, 09:11 PM   #83 (permalink)
Moderator

Tesekkür: 3,394
828 Mesajinıza toplam 4,500 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
comte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond repute
Standart Hem de Çok Acayip

Son günlerde o kadar çok kabus görüyorum ki. İşin garip tarafı bu kabusları daha önce de görüyor olmama rağmen şimdi iyice berraklaşmış olması. Adeta film gibi izliyorum. Ama sabaha çok az şey kalıyor aklımda. Onlarda en korkunç ve etkileyici olanlar. En azından bu sevindirici. Rüya görüpte hatırlayamamanın verdiği sıkıntıyı çektim yıllarca. Korku dolu yıllar. Ama en azaından şimdi neden korktuğumu görüyorum. Hepsi de saçma sapan şeyler. Kafamı ne kadar takıyorum bunu anlıyorum. Hayalimde o kadar paranoyak şeyler kuruyormuşum demek. Hepsi de olmasından korktuğum veya saçma sapan şeyleri büyütüp kafamda kurduğum şeyler. Mesela geçen gün füzelerin, mermilerin içinde büyük bir kaos ve çığlıklar, insanlar saklanıyor ve mermi toplamakla meşgulüz. O kadar korkunç ki. Fakat uyanınca rahatlayıp sıradakiiii diye yeni kabusa yatıyorum adeta:)) Bir Holewood filmi çıkar aslında.
Daha sonra askerlikte çektiğim sıkıntıların bilinçaltındaki yansımasını gördüm. Koskoca bir koridor ve yüzlerce asker, korkunç insanlar, ilginç kareler vs. vs. Aslında bir nevi hatyırlamak da çok güzel çünkü korktuğum şeyi biliyorum. Ama daha çok rüya (kabus) görüyorum. Kalktığımda not almadığımdan sonrası zaman içinde kare kare aklıma geliyor. İnşallah korku ve saçma sapan düşüncelerimden kurtulurum. Telkinler için Atakan beye çok teşekkürlerimi sunuyoırum..
comte isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-04-2008, 05:44 PM   #84 (permalink)

Tesekkür: 0
13 Mesajinıza toplam 98 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ekinoksal is an unknown quantity at this point

slm telkinleri dün gece dinledim ve sabaha kadar kabus gördüm hemde o kadar net gördümki hala tesirindeyim. bunun iyi olmasının garibime gittiğini saklayamam bana tuhaf geldi yılanlar ve yaratıklarla geçirdiğim geceden sonra aklıma şu soru geldi lütfen bunu bir itham olarak anlamayın sadece kuşku acaba fonların altında gizli olan telkinler ruhsal sağlığımızı tehlikeye sokabilirmi? yanlış telkinler le zihnimizi bulandırmak isteyen yanlış insanların tuzağı olabilir mi ?Lütfen yanlış anlamayın bu kuşkularımı açıkça ortaya koymak istiyorum çünkü bu konuyla çok yakından ilgileniyorum ve gerçekten beni enterese etti.acaba bu scriptler sağlık bakanlığından onaylı mı? yada bir denetimden geçtimi geçtiyse belgesi var mı? beni bu konuda aydınlatırsanız sevinirim. hoşçakalın
ekinoksal isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-04-2008, 08:46 PM   #85 (permalink)
Moderator
Abdullah Canıtez

keops - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 154
290 Mesajinıza toplam 2,351 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
keops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of light

Alıntı:
ekinoksal Nickli Üyeden Alıntı
slm telkinleri dün gece dinledim ve sabaha kadar kabus gördüm hemde o kadar net gördümki hala tesirindeyim. bunun iyi olmasının garibime gittiğini saklayamam bana tuhaf geldi yılanlar ve yaratıklarla geçirdiğim geceden sonra aklıma şu soru geldi lütfen bunu bir itham olarak anlamayın sadece kuşku acaba fonların altında gizli olan telkinler ruhsal sağlığımızı tehlikeye sokabilirmi? yanlış telkinler le zihnimizi bulandırmak isteyen yanlış insanların tuzağı olabilir mi ?Lütfen yanlış anlamayın bu kuşkularımı açıkça ortaya koymak istiyorum çünkü bu konuyla çok yakından ilgileniyorum ve gerçekten beni enterese etti.acaba bu scriptler sağlık bakanlığından onaylı mı? yada bir denetimden geçtimi geçtiyse belgesi var mı? beni bu konuda aydınlatırsanız sevinirim. hoşçakalın
dostum telkinler ilaç değilki sağlık bakanlığından onaylı olsun
sadece kişisel gelişim çalışması
kabus görmen bilinçaltındaki bastırdığın korkuların açığa çıkması demek
ki buda sağlıklı bir durum ve geçici bir dalgalanma hissi
telkinlerin etkisi pozitif yöndedir çünkü bizler ve bu siteye üye olan hemen hemen herkez denemiş yüksek bir çoğunluğuda değişik faydalarını görmüştür
kimi daha dik yürümüştür kimi olumsuz duygularından kurtulmuş kimi sosyalleşmiş ve daha fazlasını telkinleri dinleyenlerin yorumlarından bulabilirsin kaldı ki bu telkinler ücretsiz ve telkinler uzmanlar tarafından hazırlanmış
ve tüm dünyada kabul görmüş ve kullanılıyor
herşey titizlikle hazırlanmış için rahat olsun

keops isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-04-2008, 10:56 PM   #86 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

merhabalar ekinoksal sorularına elimden geldiğince yanıt vermeye çalışayım...

öncelikle burada yayınlanan tüm telkinlerin içerikleri ilgili konu başlıklarında telkin içeriği yada script olarak yayınlanmaktadır..

burası bir kişisel gelişim ve sağlıklı mutlu huzurlu yaşamak için deneyimlerimizi öğrendiklerimizi paylaştığımız bir platform..

site kurucumuz olan atakan beyde bizler gibi kişisel gelişim yolunda en iyi ve daha iyi neler yapabiliriz düşüncesiyle
öğrendiklerini bu adres aracılığla bizlerle paylaşan bir kişi..

özellikle genel olarak toplumda baş gösteren ve kişilerin sorunlarının ne olduklarının bile farkında olmadıkları yada
farketseler bile doktora gitmeye çekindikleri gitseler bile çözüm bulamadıkları veya doktora gidecek maddi imkana sahip olamadıkları
konular ile ilgili olan iyileştirici özelliği olan alternatif tıp ya da destekleyici tıp olarak tabir ettiğimiz kategoride yer alan
telkinleri ücretsiz olarak paylaştığı bu adreste haklı olarak merak ettiğiniz konulara da elinden geldiğince yanıt vermekte..

yanıtları ararken sorduğumuz konu ile ilgili olarak belli bir bilgi birikimide gerekmekte..

elbette subliminal kayıtlar iyi amaç için kullanılabileceği gibi art niyetli beyinlerin elinde farklı amaçlar doğrultusundada kullanılabilir..

nitekim kullanılmıştır.. kullanılmayada devam edilmektedir..

gerek reklamlarda gerekse filmlerde markaların bu yollara başvurduğu ile ilgili ayrıntılı bilgileri web üzerinden yapacağınız
araştırmalarla okuyabilrisiniz...

bu forum hiç bir partiye.. burada bizi rahatsızlandırıp arkasından kendi markasını satacağı ilaç firmasına ...
ya da aklınıza gelebilecek her hangi bir kuruluşa bağlı değildir...

her birimiz farklı şehirlerden.. farklı yollarda yürüyen insanlarız...
bizi birleştiren ortak amacımız ise.. zihinsel.. ruhsal.. fiziksel olarak daha sağlıklı.. huzurlu.. mutlu.. insanların yaşayacağı bir toplum..

hepimizin bunu hakettiğine inanarak.. hepimiz hepimiz için bilgilerimizi ortaya koyuyoruz..

atakan bey in burada ücretsiz olarak sunmuş olduğu çalışmaların örnekleri yurt dışında çok daha yaygındır..
aynı şekilde son günlerde yurt içindeki yaygınlığıda dikkat çekmekte...

ve her iki örnektede talep edilen fiyatlar burada kişiye özel yapılan çalışmaların bile çok çok yukarısındadır..
ki buradaki kadar etkili olup olmadığıda tartışılacak bir diğer konudur..

subliminal olarak kayıt edilmiş ses mp3 lerini çözümleyen programlar vardır.. yada ses kayıt stüdyolarında da bu ayrımı yaptırabilirsiniz..
buradaki telkin içerikleri ile birebir aynı olduğunu göreceksiniz..

bu tarz çalışma yapan gerek yurt içi gerek yurt dışı forumlarda ve kaynaklarda telkin içeriklerini %90 oranında yayımlamazlar..
asıl şüphe ile yaklaşılması gereken adreslerin oralar olduğunu düşünüyorum..

nitekim sesleri ayırt ederek geriye dönük bildirimleri olan katılımcı dostlarımızda teşekkürlerini sunmuşlardır..

bununla ilgili olarak forum içerisinde daha öncedende yanıtlarımız olmuştur..
incelemeniz için;

http://www.hayatimdegisti.com/portal...sk=view&id=350

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...j-t4476.0.html

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...uvenli-b269.0/

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...21419#msg21419

http://www.hayatimdegisti.com/forum/..._mi_var-b12.0/

keopsunda dediği dibi telkinler ilaç değil ki sağlık bakanlığıdan onaylansın..

kaldı ki alternatif tıp yöntemlerinin onaylanmasını daha çook uzun bir süre beklemeniz gerekecek..
ilaç.. sağlık.. v.b gibi sektörlerde kazanılan rantlar göz önüne alınırsa bu tarz onaylanma çalışmalarının yapılması
sadece eldeki bilginin kanıtlanmasından çok daha fazlasına ihtiyaç olduğunun göstergesidir..

bunu bir örnek ile açıklamaya çalışayım...

biyopsikiyatrinin duyguları tedavi yöntemi ile ilgili olarak pazarlama stratejileri konusunda ufak bir misal;

psikiyatrinin kutsal kitabı sayılan akıl hastalıkları teşhis kitabı (dsm - diagnostic statistical manual for mental disorders )
her basımında bir çok yeni hastalık ejlendiğini biliyor musunuz ?

önce ilaç üretiliyor..
sonra ilacı pazarlamak için için ona uygun hastalık yaratılıyor..

mesela şu anda kullanılan dsm-IV kataloğunda 374 akıl hastalığı kategorisi var..

1925 yılında basılan dsm-I 'de 112
1968'de 163
1980'de 224 akıl hastalığı vardı..

yani 1952 yılından beri 262 yeni hastalık türetilmiş..

utangaçlık bile ilaç ile tedavi edilmesi gereken bir akıl hastalığı..

dsm-V 2010 yılında çıkacak..
taze yaratılan bir çok yeni hastalık bu kitap sayfalarında çoktan yerlerini aldılar.. yeni arkadaşlarını bekliyorlar..

hastalıklar kitapta yer aldıkça.. ilaç .. tıp.. sigorta şirketleri bu konu ile ilgili çalışma alanlarını genişletebilmiş oluyorlar...

yeni olan hastalıklardan bir örnek hepimize..
ilişki bozukluğu hastalığı.. (hayırlı olsun .. )
böylelikle ilişkilerimizi düzgün yürütememizin sebebini hastalığımıza bağlayarak;
sorumluluklarımızdan kurtulmuş olup suçluluk duygusundan kurtulacağız..

2010 yılından sonra ilişkilerimizi dert etmemize gerek kalmayacak.. iki ilaç yutacağız.. ilişkilerimiz olası gerektiği kadar olacak..

yada başka bir örnek vereyim.. otomobilleri su ile çalıştıracak sistemin icat edildiğini aramızdan kaç kişi biliyor..

bu sistemin çevreye ve sağlığımıza kazandıracaklarını hayal edebiliyormusunuz..

ama bu sistemi hayata kolayca geçirmem mümkün mü..

elbette değil..

eğer bu kadar kolay olsaydı petrol devleri ne yaparlar..
onca savaş ne için yapılır..
savaşlar durursa silah sektörü ne yapar..

tüm bunlar sağlıklı yaşamdan önemlimidir..

evet önemlidir.. (??!!)

gelelim duygusal zihinsel fiziksel bütünlüğümüze..

sağlıklı olmak bunların her üçünün denge ve uyum içerisinde olmasının sonucudur..
her ne kadar tıpta birbirlerinden ayrı olarak ele alınsada bir çok çalışmanın da kanıtladığı üzre üçü bir aradadır..

duygularımızın hayatımıza etkileri zannettiğimizden çok daha fazladır..

duyguları bastırmaktansa ifade etmek sağlıklıdır..
ifade etmekten daha sağlıklı olan ise duygularımızı kanalize edebilmektir...

örneğin kızgınlık duygusunu bastırmak kendimize zarar verir..
ifade edersek başakalarını incitebiliriz..
kanalize edersek; kendimize yapılan saldıradan kendimizi koruyabilir .. haksızlıklara dur deme gücümüzü yapıcı olarak kullanırız..

bilinçaltı hem değerli hazinemiz hem çöplüğümüzdür ...
ne ekerseniz onu biçeceğiniz gibi artık olarak attığını her şey zamanla kokuşur bu kokukuyu duymamazlıktan gelmeye devam ettikçe
kokular yaşamımıza bulduğu kaynaklardan akarlar..

en kolay çıkış kaynağıda rüyalarımızdır...
rüyalarımız daima bizlerin en iyi yol göstericileri iç dünyamızın ne durumda olduğunu gösteren aynalarımızdır..

telkinler ile bilinçaltımızdaki çöpleri dışarı çıkartmak geri dönüştürüp yararlı hale getirmek için en büyük adım atılır..
bu çok yararlı bir çalışma olsada kişi bu temizlenme ve doğru programlanma sürecinde geriye ittiği bastırdığı öfke kızgınlık suçluluk gibi
kötü kokulu duygularının havasını solumuş olur.. yinede en sağlıklı yoldan karşımıza çıkarlar ve bizi uyarırlar..
(bu çalışmalar illa subliminal tekniklerle telkin yoluylada olmaz.. daha uzun bir yol olan doğru olumlama çalışmalrı yaparakta
aynı yolardan geçer benzer etkileri yaşarsınız.. )

rüyalarımızla.. aynı ürkütücülüklerin yaşamımızda olduğunu düşünebiliyor musunuz ..
ki bu durumumuzu düzeltmez içimizdeki sinyalleri duymazlıktan gelirsek yaşamımızda kötüye gitmeye başlar..

sağlık problemlerimiz.. ilişki problemlerimiz.. maddi manevi nir çok problemimiz olur..
tüm bunlar yanlış bilinçaltı birikimlerimiz ve duygularımızı bastırmamızdan kaynaklı oluşan durumlardır...

bilinçaltını doğru programlamakla alakalı olarak forumumuzda ki bilinçaltının bilinmeyenleri bölümümüzü..
secret ve what the bleep do we know gibi filmleri ve web üzerinden ulaşabileceğiniz diğer kaynakları inceleyip
konu ile ilgili yazılmış kitapları okuyabilirsiniz..

umarım yazdıkalrımız sorularınıza ışık tutmak adına şimdilik yeterli olur..

sevgiler..
Alt 03-04-2008, 11:39 PM   #87 (permalink)
blue jaloon
Guest

senin varligin bi isik zaten schamanic canim kardesim benim
eline yüregine emegine saglik 96
Alt 04-04-2008, 12:06 AM   #88 (permalink)
Üsteğmen

maxim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 93
182 Mesajinıza toplam 943 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maxim is on a distinguished road
Standart Kabus Görüyor musunuz?

sanırım kabus görmek biraz arınmak gibi oluyor derinliklerimizdeki korku,tereddüt,endişe ne varsa kaçacak yer arıyordur galiba..............
konuyla alakası yoktur belki ama fenerdahçe'nin chelse'yi yendiğini rüyamda gördüm fenerbahçe gol atmıştı büyük bir sevinç vardı.... ......
herkese sevgiler
maxim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-04-2008, 09:09 AM   #89 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
24 Mesajinıza toplam 111 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Resureksiyon is an unknown quantity at this point

Ben aslında öyle çokta kabus gören birisi değilim, bu sabah hatırladığımsa ürkütücüydü baya beynin içinde bir sürü kurtcuklar varmış onları çok dikkatli almak lazımmış kurt kesesi dağılırsa hepsi patlarmış filan ay çok değişik bir rüya idi.
Zihnimi yönetmeye çalışırken çok zorlanıyordum , bu süreci geçmek üzereyim umarım, olumsuz düşünceleri kafamdan atarken zihnime hakim olmada başarılı olmaya çalışıyorum git gide...
Alt 05-04-2008, 12:32 AM   #90 (permalink)
Üsteğmen

maxim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 93
182 Mesajinıza toplam 943 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maxim is on a distinguished road
Standart Kabus Görüyor musunuz?

dusun
olumsuz düşüncelerin dışa vurması gibi....
dün gece bendede oldu garip garip şeyler gördün sabahleyin çok çalıştım ama hatırlayamadım rüyamı
gün boyu durgundum ama içimde bi huzursuzluk vardı olumsuzluk gibi.....
maxim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks