Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız > Rüyalarda Değişim

Uyarılar

Kabus Görüyor musunuz?

Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız ve Rüyalarda Değişim Kabus Görüyor musunuz? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız ego suçluluk dınlemeye devam et ben 6 aydır dınlıyorum tabi herzaman 10 12 ssaat dınlıyorum dıyemem çünkü çalıştığım yer tekstil ve orda gürültülü bir mp3 çlar dınlemek çok zor ama bakın üstüne vurgulayark yazıyorum ınanın mp3 çalar kulağımda o kdar ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Rüyalarda Değişim telkin cd indir izle İstanbul Rüyalarda Değişim nerededir kimdir Rüyalarda Değişim çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Rüyalarda Değişim hipnoz Rüyalarda Değişim olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Rüyalarda Değişim hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Rüyalarda Değişim kuantum düşünce kitap haberi

Kabus Görüyor musunuz?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 06-11-2007, 08:48 PM   #61 (permalink)
Üsteğmen

farkvar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 202
98 Mesajinıza toplam 415 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
farkvar is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Kabus Görüyor musunuz?

ego suçluluk dınlemeye devam et ben 6 aydır dınlıyorum tabi herzaman 10 12 ssaat dınlıyorum dıyemem çünkü çalıştığım yer tekstil ve orda gürültülü bir mp3 çlar dınlemek çok zor ama bakın üstüne vurgulayark yazıyorum ınanın mp3 çalar kulağımda o kdar gürültüde bırakın telkin duymak ön planda çalan müziği bile duymuyorum ama samımıyetle soyluyorum atakan abinin'' çok teşekkürler '' dediği gıbı bilinç altımız algılıyo sakın bırakma devamm daha mutlu güzel günler için

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 26-11-2007, 04:25 PM   #62 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
23 Mesajinıza toplam 43 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
zehirli_yosun is an unknown quantity at this point

normalmi bilmiyorum ama ben telkinleri dinlemeden önce çok kabus görürdüm hayatta en korktuğum şey sevdiklerimi kaybetmek bunu yaşadığım halde birtürlün yenemedim ama telkinleri dinlemeye başladığımdan beri daha çok eski dostlarımı aramızda problem olan yani dargınlık küskünlük olan arkadaşlarımı görüyorum genelde akşam ve gece uyurken dinliyorum telkinleri sebebin bu olduğunu düşünüyorum acaba aynı durumları yaşayan arkadaşlar varmı yalnızmıyım dusun
zehirli_yosun isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-12-2007, 02:36 PM   #63 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 1
74 Mesajinıza toplam 213 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hava-hoş is an unknown quantity at this point

bugün başladım henüz telkinleri dinlemeye... ancak benim sürekli kabus um: sınav kaygısı.ya sınavı kaçırıyorum ya hiç çalışmadan giriyorum,ya ders notlarım hiç yok ,ya bilmediğim sınav sorularıyla karşılaşıyorum...... gibi kaygılar..
Alt 05-12-2007, 10:43 AM   #64 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 1
74 Mesajinıza toplam 213 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hava-hoş is an unknown quantity at this point

selam,,bugün çok anlamlı ve hatırladığım bir rüya gördüm. yorumunu yapamıyorum .ama belliki -bence- derin anlamı var.annemin dayısı 1 sene önce vefat etmişti bu dayının çocuğu hiç olmadı sakin yapıda bir dayıydı kendi halinde... ve ben 12 sene önce -nişanlıyke,ve acaba nasıl bir insanla evleniyorıum sorularını yaşarken.(görücü usulü evlendik.)-rüyamda bir dede belirdi ve evleneceğim insanın o dayı karakterinde bir insan olduğunu söyledi ve kayboldu... uyandım ve hoppolaaa dedim.. ve eşimle gerçekten benzer karakter özellikleri var...

her neyse bu gece gördüğüm rüyama döneyim..dayı bana bardakta bişey veriyo ama arkasında bulunan yenge ona kızıyor bağırıyor hiddetle karşı çıkıyor --güya benim lehime gibiymiş- ve ben o bardağı alıyorum sonra yengeye dönüp öyle bi acıtasyon yapıyorum kii... "dayı bana böyle bişey veriyo büyük bir lutuf gibi ben onu nasıl geri çevireyim onun böyle düşünmesi ne güzel ,,onun elini ayağını öpmez miyim yenge..gibi laflar söyleyerek yengemde karşı olduğu için mahçup oluyor ortam düzeliyor.. falan filan işte...şimdi bu nedir ben bu işin içinden çıkamadım dostlar,,eşimle de bağlantısı olan bi rüya bence.. anlayan varsa yorabilir mi rica etsem dusun

telkinler sayesinde anlamlı bir rüya gördüğümü düşünüyorum....devammmmmm
Alt 07-12-2007, 11:57 AM   #65 (permalink)
Akulina
Guest

Telkinlere başlayalı ikinci haftamı bitirdim...İlk hafta çok karışık rüyalar görüyodum,ama bugün neredeyse hayatımın kabusunu gördüm ...bi seri katil yakalamış beni ailemi fln...Gerilim filmi gibiydi...Sıçrayarak uyandım resmen...Acaba çok fazla bu tarz filmler izlediğim için bilinçaltıma etki etmiş olabilirmiki? dusun
Alt 07-12-2007, 12:20 PM   #66 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

arkadaşlar.. bilinçaltımız bilinmeyen sihirli bir kutu.. dusun

biz bu kutuya şimdiye kadar neler yüklediğimizin çok bilincinde değildik...
elimize ne geçerse farketmeden içine atar (düşüncelerimiz ile) sonra karşımıza çıktığında bakmadan attığımız için aaaa bu da nereden çıktı diye düşünmeye başlarız...

bilinçaltımızın bilinç düzeyinde bizimle mesajlaşma şekli rüyalarımızdır...

mutlaka rüyalar görürüz ama bunları hatırlamakta zorlanabiliriz.. çünki rüyalara gereken önemi vermeyiz...

tıpkı bir çiçek gibidir rüyalar... bakım ister ilgi ister.. kendisiyle konuşmak ister.. çünki o bizimle konuşmaya çalışmaktadır...

sık sık vurgulamaktayım... herkezin rüyasının yorumları kendi yaşamının içerisinde gizlidir...

dolayısı ile ile canımızın istediği gibi yorumlamak yarardan çok zarar veriri.. çünki gerçek mesajı anlayamamış olabilirsiniz..

telkinler ile bilinçaltına müdahale etmeye başladınız..
dediniz ki dur bakalım doğruları yaşamamın zamanı.. ben seçimleri değiştiriyorum ki yaşamım değişsin..
sen benim yardımcımsın.. bilinçaltı bunca zaman kendini patron zannediyordu.. sizden gelen bu tepki ile birden düzen değişmeye başladı..
asıl patronun siz olduğunuzu zaten biliyordu ama meydanı boş bulmuştu bir kere...
siz eski yanlışlarınızın yerine doğrularınızı koymaya başladıkça... eskilerden arınmanız gerekecek.. bir şekilde bu arınma rüyalarınıza da yansıyacak..

benim her zamanki önerim.. bir rüya defteriniz olsun.. gördüklerinizi yazın... gün içinde yaşadığınız önemli olaylarıda aynı defter yazın.. tarihleri ile birlikte...
bir süre sonra rüyalarınızın dilini çözmeye başlayacaksınız..

sycorox.. büyük bir ihtimalle seyrettiğin filmlerinin etkisi... bazen kendi yaşamında sana gerilim filmi tadında gelebilir.. ama filmi değiştirip mutluluk filmi syretmek yine senin elinde...

fund... dayı eşini temsil ediyorsa yenge de seni temsil eder.. sen olarak gördüğün sen de deiğişmeye çalışan yada çalışmayan gerçek sen... yeni bir başlangıç yapmanı ve şimdiye kadar pekte inanmaığın olayları araştırıp öğreneceğin anlamına gelebilir... bu durumlar ilk başta kendi içinde yada aile içinde karışıklık yaratsada doğru atacağın adımlar ve düzgün ifade yeteğin ile ikna edeceksin etrafındakileri ... eşinin sana karşı yapacağı büyük bir iyilikte söz konusu olabilir..

sevgiler...
Alt 07-12-2007, 12:26 PM   #67 (permalink)
Çevirmen

Tesekkür: 0
90 Mesajinıza toplam 284 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tresor is an unknown quantity at this point

sevgılı shamanic benım ruyalarımda genelde rehber nıtelıkte oluyor, dun aksam ılgınc bır ruya gordum , evımde kopegım varmıs, bu kopek dogum yaptı ama dogurdugu bır kopek degıl bır kaplan yavrusuydu, ben de elıme aldım bakıyorum kendı kendıme dedım kı ne kadar seker bırsey bu bu kopekten bu nasıl cıktı ? sımdı bilicaltım ne mesaj verıyor sence ?
tresor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-12-2007, 12:38 PM   #68 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

canm benim...

şimdi ben bu rüyayı kendim görmüş gibi bakacağım...

köpek : benim için sadık dostu emsil eder... sevgiyi karşılıksız sevgi vereni... tiizlik takıntılarımdan dolayı evime almadığm bunun içinde onnla geçireceğim bir sürü güzel günün kaybını temsil eder... onu evde görüşüm heleki doğum yapışı çok büyük bir şansı vurgular... emek vererek elde edilen.. çünki doğum sonucu sevgi ve sabır ile beklenilecek meşakkattli bir dönemdir.. ve ektiklerinin meyvasını alma zamanıdır...

kaplan : köpeğin temsil ettiğinin en az 100 katı daha fazlasına ulaşacağının simgesidir.. bebek oluşu yine senin sevgin ilgin ve beslemen ile yüceleşeceğinin simgesi...

şimdi bu ip uçlarını kullanarak kendin için yorumla...

Alt 07-12-2007, 12:46 PM   #69 (permalink)
suzzy
Guest

ilginç ama.....shamanic ben seni gördüm rüyamda ... dusun

sınava girmişiz birlikte...sınav sonrası sen banyoda saçını topluyordun....

bende seni görünce şeşırdım...sen uzun dalgalı saçlıydın...ve kumraldın...

zayıf ve çok spor giyimli...sabah sabah bu bölümde karşıma çıkınca sana anlatayım dedim...

ama bu arada sınavımızda iyi geçmiş...rahat ve mutlu bir halimiz vardı...güzel bir rüyaydı...
Alt 07-12-2007, 01:11 PM   #70 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

hayr olsun şekerim... asıl kabusu suzzy görmüş dostlar.. benimle karşılaşmış rüyasında.. yazık kıza yahuuu
hemen hemen beni görüşmüşsün diyebilirim... beyazlarımı saymassak siyaha yakın kestane rengi saçlarım var..

oarada ki ben aslında ben değilimdir... sen beni ne şekilde tanımlıyorsun.. içinde bunu tanımla... yani ben senin bir yönünü iafade ediyorum...
zannedersem bu iyi yönde... yaşadığın bir olay içinde bilmediğin bir yönünü keşfederek başarıyla sonuçlandırmana sebep olacak.. bu senden çok bir başkası ile ilgili de olabilir.. tüm bunlar olduğunda kendini banyo sonrasında ki gibi rahatlamış ve huzurlu hissedeceksin..

Bookmarks