Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız > Rüyalarda Değişim

Uyarılar

Kabus Görüyor musunuz?

Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız ve Rüyalarda Değişim Kabus Görüyor musunuz? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız bir yıldır hiç kötü rüya görmedim telkinleri 1 aydan fazladır dinliyorum rüyalarım dahada güzelleşti.benim hiç korkum hiç endişem yokmuş .kurtulmam gereken olumsuzluklarım yokmuş demekki .öylemi oluyor?...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Rüyalarda Değişim telkin cd indir izle İstanbul Rüyalarda Değişim nerededir kimdir Rüyalarda Değişim çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Rüyalarda Değişim hipnoz Rüyalarda Değişim olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Rüyalarda Değişim hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Rüyalarda Değişim kuantum düşünce kitap haberi

Kabus Görüyor musunuz?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 21-03-2009, 03:33 PM   #171 (permalink)
Üsteğmen

hayat kadere inat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 395
177 Mesajinıza toplam 1,230 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayat kadere inat is a jewel in the roughhayat kadere inat is a jewel in the roughhayat kadere inat is a jewel in the roughhayat kadere inat is a jewel in the rough

bir yıldır hiç kötü rüya görmedim telkinleri 1 aydan fazladır dinliyorum rüyalarım dahada güzelleşti.benim hiç korkum hiç endişem yokmuş .kurtulmam gereken olumsuzluklarım yokmuş demekki .öylemi oluyor?

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

hayat kadere inat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-03-2009, 04:24 PM   #172 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 49
64 Mesajinıza toplam 323 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
duygu460 is an unknown quantity at this point

Ya korkutmayın insanıı :D Ben kabus görmeyi göze alarak uyuyamam ki... Kabus görmeden etkilerinin farkına vara bilirmiyiz acaba...

saygılar
duygu460 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-03-2009, 11:50 PM   #173 (permalink)
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future

Alıntı:
duygu460 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ya korkutmayın insanıı :D Ben kabus görmeyi göze alarak uyuyamam ki... Kabus görmeden etkilerinin farkına vara bilirmiyiz acaba...

saygılar
Merhabalar duygu460;

Telkinlerin etkisi kişiye göre değişiyor.Her etki gören kabus görecek diye birşey yok..O yüzden korkmanıza da gerek yok

Bende böyle bir etki hiç olmadı..Aksine ben telkinlerden önce kabus çok görürdüm..Yakınlarımın ölümlerini de aynı şekilde..Üstelik bu durum çok sık tekrarlanıyordu..Telkinlerden sonra bu kötü rüyalar sona erdi..Bu da beni oldukça sevindiriyor..

Sevgiler..
yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-03-2009, 08:24 AM   #174 (permalink)
Teğmen

64 Mesajinıza toplam 323 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Öncelikle herkese merhabalar...
Ben 4 gündür telkinleri dinliyorum.sadece dün gece dahil toplam 12 saat dinledim. Gece kâbus görmedim ancak 3 kere uyandım ve her uyanışımdada kan-ter içindeydim....Daha önce hiç olmazken 1 günde 3 kere oldu...Acaba telkinlerin etkisini göstermesinin bir belirtisi olabilir mi bu ???

Şimdiden teşekkürler
Saygılar...
duygu460 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-03-2009, 03:36 PM   #175 (permalink)
Teğmen

cevap bekliorum...
Alt 28-03-2009, 10:25 PM   #176 (permalink)
Üsteğmen

hayat kadere inat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 395
177 Mesajinıza toplam 1,230 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayat kadere inat is a jewel in the roughhayat kadere inat is a jewel in the roughhayat kadere inat is a jewel in the roughhayat kadere inat is a jewel in the rough
Standart Cevap: Kabus Görüyor musunuz?

Alıntı:
duygu460 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Öncelikle herkese merhabalar...
Ben 4 gündür telkinleri dinliyorum.sadece dün gece dahil toplam 12 saat dinledim. Gece kâbus görmedim ancak 3 kere uyandım ve her uyanışımdada kan-ter içindeydim....Daha önce hiç olmazken 1 günde 3 kere oldu...Acaba telkinlerin etkisini göstermesinin bir belirtisi olabilir mi bu ???

Şimdiden teşekkürler
Saygılar...
OOOoooo buda bişiimi sen daha neler görciksin.daha çook terliiceksinüşiiceksin sonrada huzura ericiksin
hayat kadere inat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-04-2009, 08:28 PM   #177 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 5
2 Mesajinıza toplam 11 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
serkan is an unknown quantity at this point

dün gece bir kabus gördüm. Anne ve babam yatak odasında uyurken birden ölüyolardı. Bende onları kurtarmaya koşuyodum. Gözümü açtığımda onların yatak odasındaydım. Çok korkunçtu rüya. 3 gündür dinliyorum telkinleri. Raslantımı yoksa telkin etkisimi acaba...
serkan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-04-2009, 08:32 PM   #178 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

İlk etapta en çok suçluluk duyduğumuz korktuğumuz şeyleri görürürüz.Bende uzun uzun babam'ın ölümünü görmüştüm...Bu tür korkuları görmek olumludur böylece suçluluk duygularınızdan kurtuluyorsunuz.
Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-05-2009, 11:50 AM   #179 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
1 Mesajina 2 kez İyi ki varsın denildi
leylali is an unknown quantity at this point
Question Cevap: Kabus Görüyorum

Merhabalar,
Telkinleri gün içinde 8 saat aralıksız dinleme imkanım olmadığından (en fazla 3-4 saat dinleyebiliyorum) geçen gece uyurken dinleyim dedim (indirdiğim telkinler "ego" ile "suçluluk" doğa ve klasik serilerindendi). Ancak çok uykum olmasına rağmen bir saat kadar resmen bocaladım uyumak için, tam daldıktan yarım saat sonra da anlayamadığım bir duyguyla uyanıp bir hışımla müziği kapattım (ve bunu neden yaptığımı da anlayamadım, hatırladığım tek şey çok rahatsız olduğum). Bu arada telkinleri dinlemeye başlamadan önce gördüğüm kabusum telkinlerle birlikte daha belirginleşmeye ve korkunçlaşmaya başladı (örneğin: önceki rüyalarımda bahçemde/evimde yılan varmış, ama onu bir türlü bulamıyordum, telkinlerden sonra evimde etrafım yılanlarla sarılı gördum kendimi)
Buna ne dersiniz?
leylali isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-05-2009, 01:37 PM   #180 (permalink)
Teğmen

dimpleg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 65
32 Mesajinıza toplam 158 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
dimpleg is an unknown quantity at this point

ben çok rüya gören bırısıyımdır uyandığımda da hepsini hatırlarım.gün içindeki ruh halime de yansır genelde.telkinleri dinlediğim ilk gün aynen korkunç bi rüya görmüştüm sonra karışık bikaç rüya gördüm ama ıkı haftadır düzeldi çok güzel rüyalar görüyorum.uyandığımda daha neşeli kalkıyorum doğal olarak halimden çok memnunum.

üzerimdeki eski,ağır kirli şeyi atmış; deri değiştirmiş gibiyim sanki!!!!!!! teşekkürler

Bookmarks