Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Ruhsal Gelişim (http://www.hayatimdegisti.com/forum/ruhsal-gelisim/)
-   -   UYANIŞ BELİRTİLERİ (http://www.hayatimdegisti.com/forum/ruhsal-gelisim/615392-uyanis-belirtileri.html)

nurrayy 24-08-2012 10:39 AM

Cevap: UYANIŞ BELİRTİLERİ

tesekkur ederım sweetcm:) yanı gordugum ruyalarda gun içinde sureklı dusundugum aklımda olan ınsanlar yada bı anlık dısarıda gıderken gordugum bırını goruyorum.mesela bugun uyandıgımda ruyamda guldugumu eylendıgımı hatırlıyorum ama huzursuz uyanıyorum sankı kotu bısey gormusum gıbi..

sweeet 24-08-2012 12:02 PM

Demek ki sen farkında olmadan zihnin gördüğün en ufak ayrıntılarla bile ilgileniyor. Rüyalar güzeldir. Hatta onlardan faydalanmayı öğrenenler için çok şeyler öğretir. Rüyalarımı çoğu zaman seviyorum. Rüya görmen asla dinlenmene engel değildir. Uyuduğunda dinlenemiyorsan hayatında çok fazla stres olabilir. Bununla başa çıkmayı öğrenmen gerekir. Huzursuzluğunun nedeni rüyalar değil. Rüyaların seni rahatlatmaya çalışıyor farkında ol. Güzel bir rüya görünce insan güne güzel başlamalı. Telkinler stresle başa çıkmana yardımcı olur. Bunun yanında kendin için bir şey yapmak istiyorsan günde 1 saat spor yapmanı öneririm. Bu seni hem mutlu edecek hem de stresini azalatacak bir aktivite.

nurrayy 24-08-2012 12:14 PM

haklısın huzursuz olmamaın sebebı hayatımdakı stres sanırım.ama duzelecegıne ınanıyorum.
spor yapmak cok uzun zamandan berı istedigim bişey ama buna fırsatım olmyodu yasadıgım yerden tasınma durumum var ve tasındıgım yer en azından bı koşuya yada yuruyuse uygun bı yer işte ozamn bunu duzenlı hale getırmeyı dusunuyorum.
iyiki varsın sweeet:)
sevgıler..

hatiicee 24-08-2012 12:27 PM

Sweeet'e katılıyorum spor çok iyi geliyor.İmkanın varsa bir de hobi edinebilirsin bence takı yapmak..gibi ya da sevdiğin bir alanda kursa gidebilirsin.Bir şeylerle uğraşmak insanın stresini azaltıyor.

Bu arada kızlar iyi ki varsınız bende sayenizde nisandan beri oluşan derin uykularımın ve yataktan dayak yemiş gibi kalkmamın nedenini buldum:))

sweeet 24-08-2012 01:10 PM

İlla ki dışarı çıkmaya da gerek yok evde yapılabilecek egzersiz hareketleri de var. :)

nurbanu25 28-08-2012 06:03 PM

Gercekten cok agır bır surec,artık ınsallah bır an once bıtmesını,gercek kımlıgıme kavusmayı ıstıyorum...

feylefus 31-07-2015 07:11 PM

Ya bunlar depresyon belirtileridir. Uyanmak böyle değildir. O deneyimi aktarmaya çalışmak bile mümkün değildir. Ancak aktarmaya çalışmak ve bazı pusulalara yönlendirmek mümkün olabilir.
Uyandığınızda bunlar olmaz.
Boş bir zamanda boş bir mekanda naçizane uyanışın aşamaları ve son patlama konusunda aktarım yapmak istiyorum.

tulley 23-11-2015 05:39 PM

telkinler 1 aydır 20 saatten fazla dinliyorum ve çoğunu yaşıyorum ne zaman bitecek peki

WEZ Format +3. Şuan Saat: 12:28 PM.