Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Rehber Rüyalar

Uyarılar

Rehber Rüyalar rüya tabirleri rehberi, rehber rüya, rehber rüyalar, rüya rehberi, ışık elçi rehber rüyalar,

RÜYALARIMIZ BİZE NE ANLATIYOR?

Alternatif Kişisel Gelişim ve Rehber Rüyalar RÜYALARIMIZ BİZE NE ANLATIYOR? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız RÜYALARIMIZ BİZE NE ANLATIYOR? Hepimizin hayatının bir döneminde gördüğü ve hala anılarında canlı kalan, bıraktıkları etkiyle diğerlerinden farklı olan bir ya da birkaç rüyası vardır. Bunun dışında hemen her gece gördüğümüz, bazılarını uyanınca hatırladığımız bazen de gün içinde birden kendini ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Rehber Rüyalar telkin cd indir izle İstanbul Rehber Rüyalar nerededir kimdir Rehber Rüyalar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Rehber Rüyalar hipnoz Rehber Rüyalar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Rehber Rüyalar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Rehber Rüyalar kuantum düşünce kitap haberi

RÜYALARIMIZ BİZE NE ANLATIYOR?

Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 16-11-2010, 12:17 PM   #1 (permalink)
Administrators
Zerynthia
 
Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Mar 2009
Bulunduğu yer: Mutlulukya
Mesajlar: 5,993
Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute
Standart RÜYALARIMIZ BİZE NE ANLATIYOR?RÜYALARIMIZ BİZE NE ANLATIYOR?


Hepimizin hayatının bir döneminde gördüğü ve hala anılarında canlı kalan, bıraktıkları etkiyle diğerlerinden farklı olan bir ya da birkaç rüyası vardır.

Bunun dışında hemen her gece gördüğümüz, bazılarını uyanınca hatırladığımız bazen de gün içinde birden kendini hatırlatan rüyalarımız vardır.

Modern psikoloji rüyaların gizemini hala tam olarak çözebilmiş değil. Rüyalarımızın hepsini aynı kategoriye sokup değerlendirmeye kalkarsak, önemlerini ve mesajlarını hafife almış oluruz.

Rüyalarımızı tanımlamak ve yorumlayabilmek için önce enerji bedenimizin yani Auramızın katmanlarını çok kısaca da olsa bilmemiz gerekiyor...

Reiki 2 düzeyinde uyumlanmış ve eğitim aldıysanız bu konuya yabancı değilsinizdir.

Bizim yedi tane bedenimiz var:

1. Fiziksel Beden
2. Eterik Beden
3. Astral Beden
4. Zihinsel (Mental) Beden
5. Spiritüel (Duygusal) Beden
6. Kozmik Beden
7. Nirvanik Beden

Eğer rüyamızın hangi bedende gerçekleştiğini anlayabilirsek yorumlayabilmemiz ve mesajı almamız daha kolay olacaktır.

FİZİKSEL BEDEN RÜYALARI:

Fiziksel beden kendi rüyalarını kendi yaratır.

Bastırılmış arzulardan doğan rüyalar bu ilk bedene aittir. Fiziksel arzularınızı bastırırsanız, örneğin; oruçluyken ya da diyetteyseniz kendinizi ziyafet sofrasında görebilirsiniz.

Ya da seksi bastırdıysanız rüyanızda seksüel fanteziler yaşayabilirsiniz. Gece ıslak bir giysiyle uyuduysanız kendinizi denizde yüzerken görebilirsiniz.

ETERİK BEDEN RÜYALARI:

Eterik beden, enerji bedeninin ilk katmanıdır. Fiziksel bedene en yakın titreşimde olan ve hissetmesi en kolay bedendir.

Eterik bedene ait rüyalarda yolculuklar yapabilir, fiziksel bedenimizi kolayca terk edebiliriz.

Fiziksel bedenimiz olduğu yerde kalırken eterik bedenimiz “mekan sınırı” olmadan yolculuk yapar.

Eterik bedenimizi Reiki ya da enerji çalışmalarıyla farkına varırsak o boyuttaki rüya bilinçli hale gelir.

Eterik rüya yaratmanın yollarından biri “Mantra” yani tekrarlama yöntemidir.

Eterik bedende duyulan belli bir sözcük tekrarı eterik rüyayı yaratabilir.

Ayrıca değişik kokular, tütsü ve parfümler de eterik rüyaları yaratır.

Aynı şekilde derin meditasyon halindeyken birtakım renkler görür, güzel kokular ya da sesler duyarsak bunlar da eterik bedenin rüyalarıdır.

ASTRAL RÜYALAR:

Astral rüyalar çok anlamlı ve önemlidir. Bu bedene ait rüyalarda hem zamanda hem mekanda yolculuk yapabiliriz. Yani önceki yaşamlarınızı astral beden rüyalarında görebilirsiniz.

Ama üçüncü beden dediğimiz astral beden, yalnızca geçmişle ilgili rüyalar görür, gelecekte neler olacağını göremez.

ZİHİNSEL (MENTAL) BEDEN RÜYALARI:

Zihinsel Beden rüyalarında hem geçmişe, hem geleceğe yolculuk yapabilirsiniz. Çok sık görülen rüyalardandır ve herkes görebilir.

Örneğin; sevdiğiniz yakınınız bir kişi ölmek üzereyse bu mesaj size zihinsel rüyada iletilir.

Başka rüya boyutlarını ve olasıllıklarını bilmeyenler sıradan zihinsel rüyalarda önemli mesaj alabilirler.

Zihinsel rüyalarda yalnız kendi geleceğinizi görürsünüz, başkasının geleceği size kapalıdır ve yalnız kendi kişisel rüyalarınızı görürsünüz. Çünkü onlar size ait olanlardır.

SPİRİTÜEL (DUYGUSAL) BEDEN RÜYALARI:

Duygusal Beden rüyaları kişisel boyutun ve zaman boyutunun sınırlarını aşar. Artık rüya sizin değildir tüm “VAROLUŞ”a aittir.

İçimizin derinliklerine indikçe rüyalar daha fazla gerçeklik kazanmaya başlar.

KOZMİK (GÖKSEL) BEDEN RÜYALARI:

Altıncı beden rüyalarında bilinç, bilinçaltı, madde ve zihin gibi bütün eşikleri aşarsınız.

Altıncı beden rüyaları “KOZMOS” hakkındadır.

En yüce sistemleri ve dinleri yaratanlar bu boyutta rüya görenlerdir.

NİRVANİK BEDEN RÜYALARI:

Yedinci bedenin rüyalarında semboller ve formlar yoktur. Mutlak sessizlik ve sonsuzluk vardır. Bu tarifle tanımlanamayan bir şeydir.


Kısaca siz merkeze yaklaştıkça yani içinde olduğunuz enerji bedeniniz yükseldikçe rüyalarınız daha gerçekçi olmaya başlar.

Fiziksel bedeni bir çemberin üzerinde düşünürsek onun rüyaları ile gerçekleri birbirine son derece uzak noktalardadır. Bu rüyalar fanteziden öteye gidemez.

Eterik bedende görülen rüyalarda ise gerçek ve rüya yakınlaşmıştır.

Üçüncü beden olan Astral rüyalarda ise yalnızca rüyayı değil astral bedeninizi de farkına vardığınızda “Ölüm korkusunu” aşarsınız. Astral deneyiminden sonra insan ruhun ölümsüzlüğünü anlar ve ölüm korkusunu aşar.

Zihinsel Beden rüyaları tümüyle yaratıcıdır. Şairler, yazarlar ve ressamlar bu dördüncü tip rüyalardan beslenirler ve yaratırlar. Zihinsel beden rüyalarında gerçek ile rüya bir olur. Rüyalar artık gerçeğin bir yansıması olmuştur. İkisi arasında fark vardır ama ayrım yoktur.

Duygusal bedende yalnız varoluş rüyaları görülür. Yaratılış hakkındaki mitolojiler gözünüzün önünden geçer.

Yedinci beden (Nirvana) rüyaları ise rüya ile gerçeğin bir olduğu noktadır. Bu tip zihne ulaşanlara doğuda “Samandhi” diyorlar. Bu rüyalarda her şey orjinal kaynağına yani tohuma dönüşmüştür.


Rüyalar insanların hayatında her zaman gizemini koruyan en önemli unsurlardan birisidir. Bedenimizin çalışmasının, derindeki hislerinin, müziğinin ve sessizliğinin farkında olmalıyız.

Uyumaya başladığımızda, sabah uyandığımızda bedenimizde kolay fark edilmeyen sessiz değişiklikler olur.

Uyandığınızda hemen gözlerinizi açmayın, uyku sizi terk ederken bedeninizdeki değişiklikleri gözlemleyin.

Sabahleyin güneşin doğuşunu gözlemlediğiniz gibi bedeninizin doğuşunu izleyin, hissedin...

Uykuya girerken neler olduğunu izleyin, uykunun gelişini farkına varın. Ancak böyle rüyalarınızın farkına varırsınız.

Derinlerdeki duygularınızı, ihtiyaçlarınızı, arzularınızı ve bedeninizin ritmini farkına varırsanız, onların rüyalarınıza yansıdığında kullandıkları dili de anlayabilirsiniz.


Alıntıdır.

 

 

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

__________________
Işıldayan Safir isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


RÜYALARIMIZ BİZE NE ANLATIYOR?

Alternatif Kişisel Gelişim ve Rehber Rüyalar RÜYALARIMIZ BİZE NE ANLATIYOR? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız RÜYALARIMIZ BİZE NE ANLATIYOR? Hepimizin hayatının bir döneminde gördüğü ve hala anılarında canlı kalan, bıraktıkları etkiyle diğerlerinden farklı olan bir ya da birkaç rüyası vardır. Bunun dışında hemen her gece gördüğümüz, bazılarını uyanınca hatırladığımız bazen de gün içinde birden kendini ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Rehber Rüyalar telkin cd indir izle İstanbul Rehber Rüyalar nerededir kimdir Rehber Rüyalar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Rehber Rüyalar hipnoz Rehber Rüyalar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Rehber Rüyalar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Rehber Rüyalar kuantum düşünce kitap haberi


WEZ Format +3. Şuan Saat: 01:33 AM.


Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2023, Jelsoft Enterprises Ltd.