Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Rehber Rüyalar

Uyarılar

Rehber Rüyalar rüya tabirleri rehberi, rehber rüya, rehber rüyalar, rüya rehberi, ışık elçi rehber rüyalar,

Rüyalar gerçek olursa....

Alternatif Kişisel Gelişim ve Rehber Rüyalar Rüyalar gerçek olursa.... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: blue jaloon Nickli Üyeden Alıntı diyorsunuzki azrail beni kandirdi dogrumu anlamisim? o anki düşünceme göre beni ikna etti diyelim kandırmaz da o da vazifesini yapıyor..ama ben o yaşlardaki babaannemi kaybetmiş olmamın acısı ile düşündüğümü yazdım.sadece camı açmama ikna etti.zaten ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Rehber Rüyalar telkin cd indir izle İstanbul Rehber Rüyalar nerededir kimdir Rehber Rüyalar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Rehber Rüyalar hipnoz Rehber Rüyalar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Rehber Rüyalar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Rehber Rüyalar kuantum düşünce kitap haberi

Rüyalar gerçek olursa....

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 05-07-2009, 03:20 PM   #51 (permalink)
Binbaşı

sudem8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,872
1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold
Standart Cevap: Rüyalar gerçek olursa....

Alıntı:
blue jaloon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
diyorsunuzki azrail beni kandirdi dogrumu anlamisim?
o anki düşünceme göre beni ikna etti diyelim kandırmaz da o da vazifesini yapıyor..ama ben o yaşlardaki babaannemi kaybetmiş olmamın acısı ile düşündüğümü yazdım.sadece camı açmama ikna etti.zaten ben camı açsamda açmasamda azrail bişekilde girecekti buna inancım sonsuz.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 18-07-2009, 01:03 AM   #52 (permalink)
Binbaşı

1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold

arkadaşlar, rüyalar gerçek olsa dedim, ama rüyalarım değişti.eski anlamlı rüyalarımı göremez oldum.içeriği değişti.bir yolculuk telaşesi hakim.hareket halindeyim sürekli.rüyalarım net ve renkli fakat, eski rüyalarım yani klasik rüyalarım yok.telkinlerden dolayı mı bilmem.kendim değişim içinde olduğum için,rüyalarıma da bir haller oldu.ama sabahları mutlu mesut uyanıyorum.ben de güzel hisler bırakıyorlar,bu kadar hareketli olmanın yanısıra..rüya günlüğüme sabah kalkar kalkmaz yazıyorum ama kopuk kopuk...daha önceleri bir başlar uzun metrajlı flim gibi devam ederdi.şöyle ağız tadıyla bir rüya görsem yazacağım.ama yok..hepinize renkli güzel rüyalar ve bu rüylara uyanmanızı diliyorum.sevgi ve ışıkla kalın
Alt 18-07-2009, 01:18 AM   #53 (permalink)
Teğmen

ESOS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 218
98 Mesajinıza toplam 834 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ESOS is on a distinguished road

Alıntı:
sudem8 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
arkadaşlar, rüyalar gerçek olsa dedim, ama rüyalarım değişti.eski anlamlı rüyalarımı göremez oldum.içeriği değişti.bir yolculuk telaşesi hakim.hareket halindeyim sürekli.rüyalarım net ve renkli fakat, eski rüyalarım yani klasik rüyalarım yok.telkinlerden dolayı mı bilmem.kendim değişim içinde olduğum için,rüyalarıma da bir haller oldu.ama sabahları mutlu mesut uyanıyorum.ben de güzel hisler bırakıyorlar,bu kadar hareketli olmanın yanısıra..rüya günlüğüme sabah kalkar kalkmaz yazıyorum ama kopuk kopuk...daha önceleri bir başlar uzun metrajlı flim gibi devam ederdi.şöyle ağız tadıyla bir rüya görsem yazacağım.ama yok..hepinize renkli güzel rüyalar ve bu rüylara uyanmanızı diliyorum.sevgi ve ışıkla kalın
tatlım en güzel rüyayı görmüşsün zaten yolculuk halindeyim diyosunya işte girdiğimiz bu yol renkli olması ve mutlu uyanmakta doğru yoldasın mesaji verilmiş sana harika ötesi bir rüya dostum .....
ESOS isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-07-2009, 01:45 AM   #54 (permalink)
Binbaşı

yorumun için teşekkürler,Esoscum..ben de farkınadayım ama..doğru yolda ilerlediğimizi bilmek,bilerek çalışmalar yapmak çok güzel..hevesimiz şevkimiz gittikçe artıyor..
Alt 18-07-2009, 12:51 PM   #55 (permalink)
Binbaşı

Hayat amacı olumlaması yapıyorum kaç gündür.Işık hanımın rehber rüyalar kitabından faydalanıyorum...kendimi rüyaların bilgeliğine bıraktığımda Yüksek Benliğim'in bana en uygun biçimde,ihtiyacım olan mesajı vereceğini biliyorum.Ve sabah uyandığımda bu mesajları açık ve net olarak hatırlıyorum.anlıyorum.Tam olarak ne demek istediğini...Beni en güzel yere yönlendirmek üzere bana mesajlar verdiğin biliyorum.Onunla işbirliği yapıyor olmak gerçekten çok güzel.O benim en ideal,eksiksiz ve tam olan tarafımdır.Tanrının sevgisinden yarattığı öz...Hayat programlarımı bilen düzenleyen ve Tanrı'yla bu konuda iş birliği yapan tarafımla rüyalarımda buluşup,bilgi almak ve güçlenmek için,ideal bir fırsat.Ve ben bu fırsatı kullanıyorum.Bunun için şimdiden Yüksek Benliğim'e teşekkür ediyorum.Sorumu soruyorum net ve açık olarak...Hizmet etmek için neyi bilmem gerekiyor..?Bu hayatta neyi gerçekleştirmem gerekiyor?Kendimi uykuya bırakıyorum. bu olumlamayı aklıma geldikçe okuyorum...
Alt 25-07-2009, 02:48 AM   #56 (permalink)
Binbaşı

arkadaşlar denediğim ve çok başarılı olduğum rüylarıma önderlik eden şu yazıyı gece yatmadan önce üç defa okuyorum ve yastığımın altına koyuyorum.sesli olrak okuyacaksınız.merak ettiğiniz bir olay yada bilinçaltındaki blokajlar içinde ayrı bir cümle var onu da yazarım.Sevgili Melodis'in paylaşımından, melekleri rüyaya çağırma yazısından aldım.bunları mutlaka yapmanızı şiddetle öneririm çok güzel rüyalar görüyorsunuz. Sevgili Tanrım ve melekler,
Lütfen bu gece rüyama girin ve bu durum (özel isteğinizi söyleyin) ile ilgili bana rehberlik ve yeni fikirler verin. Uyandığım zaman bu fikirleri berrak olarak hatırlamama yardım edin. Teşekkür ederim ve Amin”

Normalde rüyalarınızı hatırlamasanız bile, bu güçlü onaylama, uyanmadan hemen önceki saatte güçlü şekilde canlı – ve unutulmaz – rüyalar görmeniz için bilinçliliğinizi değiştirir. Bu rüyaları “lüsid” rüyalar olarak adlandırıyoruz. Bunlar bir sinemada olmaya benzer, burada kendinizi hem izlersiniz hem de katılımcı olursunuz. Bu rüyaları unutmak çok zor olur. “Lüsid rüyaların konusunu ve mesajını hatırlamam” diyen insanlar bile, bu rüyaları hatırlar. teşekkürler Melodiscim çok faydalandım..hatta size linki versem daha doğru olur hepsi uygulandı tarafımdan sonuç alındı.rüylarımı artık yazmıyorum.çünkü yazdıktan sonra birdaha göremedim bir süre...şimdi açıkça yazamıyorum.ama mutlka sizinde denemenizi öneririm. http://www.hayatimdegisti.com/forum/...a-cagirma.html
Alt 09-05-2010, 03:10 AM   #57 (permalink)
Binbaşı

epeydir rüyalarımın günlüğüne uğrayamadım.bu arada birçok rehber rüya gördüm.her sabah rüya günlük defterime yazıyorum. üzüntülü dönemlerimde sabah uyandığımda, çok huzurlu bir şekilde uyanıyor,sanki bir ses bu işten kurtulacağımı fısıldıyordu.ya denizde sanki sürat motoruyla muhteşemdi diyebileceğim bir yolculuk yapıyorum.ya dümdüz bir kayaya tırmanıyor zirveye çıktığımı geriye baktığımda ayaklarımın basabileceği bir yerin olmadığı haldde nasıl çıktığıma şaşıyorum.iki meleğin bana gökyüzünden baktığını nasıl çocuksu komik bir halleri vardı gülerken uyandım.rehber rüyalarımı bitmiyor.daha sonra ayrıntıları ile yazarım.bu aralar pek hatırlayamıyorum net olarak yine rüya olumlamalrına başlamam lazım.
Alt 12-09-2010, 02:17 AM   #58 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 5,442
239 Mesajinıza toplam 759 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
scouter will become famous soon enoughscouter will become famous soon enough

Ailem Altıncı Hissimin çok güçlü olduğunu söyler bana genelde. şimdiye kadar gerçekleşen çok fazla rüya gördüm ama bu rüyalarımdan sonra adeta altıncı hissimi reddetmek için elimden ne geliyorsa yaptım diyebilirim. Bu link bayağı eski sanıyorum hala okuyan benim gibi birileri vardır belki diyerek sizlere yaklaşık 11 yıldır hiç kimseye doğru dürüst anlatamdadığım gerçekleşen rüyalarımı ve ardından yaşadıklarımı sizlerle paylaşmak istedim. Belki de paylaşarak huzura erebilirim.

11 yıl önce 1999 yazının Haziran ayının sonlarına doğru hemen hemen her gece ve hemen hemen aynı saatlerde (gece saat 3-3.30 civarı) hep aynı rüyayı görmeye başladım.

Değirmendere'yi görüyorum rüyamda. ÖZellikle her gece aynı yeri, aynı mahalleyi görüyorum...

Burası Yüzbaşılar Mahallesi, Salı Pazarının kurulduğu yer, okul çevresi ve dere boyu...

Her gece aynı yerler ve rüyam hiç değişmiyor...

Yıkık dökük yerle bir olmuş binalar, taş taş üzerinde kalmamış, ortalık toz duman, yıkık binaların bazılarından dumanlar yükseliyor. Toz mu? hayır bu binalar yanıyor, yangın çıkmış bu binalarda.

Yıkıntıların arasında insanlar geziniyor, üstleri başları perişan halde, toz toprak içerisinde gözleri boş bakıyor, bir çoğu şokta, hatta bazıları yıkıntılardan çıkmış, yıkıntıların içerisinden hala sesler, çığlıklar yükseliyor, yıkıntıların etrafında, enkaz altında yakınları kalan insanların telaşları, çığlıkları, etraf yaralı ve ceset kaynıyor. Yaralılar ve cesetler yerde üst üste yığın yığın....

Yaralıları naklediyorlar ama cesetleri aynı yerde biriktiriyorlar. Cesetlerin çoğu parçalanmış vücutlar, her yer kan içinde ortalıkta ağır bir kan kokusu hakim. Cesetlerin ve yaralıların arasında çok sevdiğim insanlar var. Çok net görüyorum.

Hava çok sıcak, çok boğucu bir hava var ama gökyüzünü bir toz bulutu kaplamış, güneşi göremiyorum....

Körfezin tamamını savaş gemileri kaplamış, gemiler sürekli hareket halinde biri gidiyor, biri geliyor.Gökyüzü uçak ve helikopter kaynıyor, hepsi çok alçaktan uçuyor...

Allahım nedir bu savaş mı çıktı? bizi biri mi bombaladı, neler oluyor? Ben neyi görüyorum?

Kan ter içerisinde uyanıyorum. Korkudan tüm vücudum titriyor. Sakinleşmeye çalışıyorum ve tekrar uyumaya çalışıyorum.

Her gece tekrar aynı rüyayı göreceğimi bildiğim için korkarak uyanıyorum.

Çok kötü şeyler, hatta büyük bir felaket olacak biliyorum ama ne yapmam gerektiğini veya başımıza geleceğin ne olduğunu bilmiyorum...

Gün içerisinde aşırı sinirli ve gerginim... Her olayı birbiriyle ilişkilendirmeye çalışıyorum ama nafile... Yok hiçbir açıklama yapamıyorum...

Ceset veya yaralı olarak gördüğüm sevdiklerimin kimler olduğunu hatırlamaya çalışıyorum ama nafile hatırlayamıyorum. En küçük bir ip ucu bile yok.

Bu rüyalar böyle yaklaşık 2 ay devam ediyor. Hep aynı yerler ve hep aynı manzara... Ve ben her akşam aynı şekilde kan-ter içerisinde titreyerek uyanıyorum...

Bu rüyayı en son 16 Ağustos 1999 akşamı saat 3-3:30 civarında tekrar görüyorum...

17 Ağustos 1999 akşamı ise saat 03:05'e kadar hiç rüya görmüyorum....

Dönmektir sanırsın marifet. Arş dönüyor,yıldızlar dönüyor dersin : zahiridir gördüğün, zahirde dönersin. Marifet dönmek değil bulmaktır. Bilesin...
Hz.Mevlana....
scouter isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-09-2010, 01:36 PM   #59 (permalink)

Tesekkür: 0
5 Mesajinıza toplam 16 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fatih_goksel is an unknown quantity at this point

Arakadaşlar bi kere benm rüyam gerçekleşmişti .8.sınıftayken derslerden bıkmıştım hayatta okulu hiç asmazdım 4 5 gün internete gitmeye basladım evdekilere ykalanmamak için 5.günün gecesinde sınıftan en yakın arkadaşlarımdan 1 fatih internete kaçıyomuşsun ne ayak dediğini gördüm sabahına bir arkadaşımla öğretmene yakalandım.
fatih_goksel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-04-2011, 11:47 PM   #60 (permalink)
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future

Sevgili scouter altıncı hissiniz çok güçlüymüş gerçekten de..İnsanın böyle bir durumda olacak kötü hadiseyi hissetmesi ve hiçbirşey yapamaması ne kötü..Yüzbaşılar Mh.'ni biliyorum,orada ben de sevdiğim bir insanı aynı olayda kaybetmiştim..tüm kaybettiklerimize rahmet diliyorum..

Rüyalarımızı doğru yorumlayabilmek,daha doğrusu rüyalarımızı kontrol edebilmek çok önemli..Eskiden çok rüya görürdüm.Çoğu bir anlam veremediğim karışık,daha çok korkulu rüyalar olurdu..telkinlerin bu konuda güzel katkıları var.Artık hiç rüya görmüyorum desem yeri var. Sadece Bilinçaltı Temizliği telkinini gece boyu dinlersem mutlaka bir rehber rüya görüyorum.
Bu telkini ilk dinlediğimde uzun bir aradan sonra ilk rüyamı görmüştüm..Bilmediğim,modern döşenmiş bir ev..Evde güya benim olan küçük çocuklar..Annem telefonda ve yine başroldeJ ya hiçbir şey düşünmeden,sadece evimde olacağım kısıtlı bir hayat..Ya da sorumluluklarımın olacağı özgür bir hayat..Seçimini yap diyor,önceki hayatımı vurgulayarak....Sıkılıyorum,ona sinirleniyorum ve bu hayatımı istiyorum..
İkinci rüyamda,bilmediğim taşlık bir yol,nasıl karşıya geçeceğimi bilemiyorum..Derken işimde bana çok faydalı olacak bir üst sponsorum dostane bir tavırla beni karşıya geçiriyor,işimle ilgili bir ipucu veriyor..
Rehber rüyalarımızın artması dileğiyle..
yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
gercek, olursa...., ruyalar