Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız

Uyarılar

hayli kötüyüm, iyi olabilmem için mucizeler gerekiyor sanki

Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler ve Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız hayli kötüyüm, iyi olabilmem için mucizeler gerekiyor sanki Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: nurbanu25 Nickli Üyeden Alıntı 20 yıllık sosyal fobikim,6 yıllıkta majör depresifim.yıllardır mutsuzum,keyifsizi,özgüvensizim ve daha birsürü şey..... denemediğim yöntem,gitmediğim psikiyatrist,psikolog kullanmadığım ilaç kalmadı gibi bişey... son olarak bu siteyi keşfettim.çekirdek inanç tespiti yaptırdım.telkinlerimi yaklaşık 20 gündür dinliyor olumlamalarımı yapıyorum.... bizde ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız telkin cd indir izle İstanbul Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız nerededir kimdir Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız hipnoz Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız kuantum düşünce kitap haberi

hayli kötüyüm, iyi olabilmem için mucizeler gerekiyor sanki

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 11-08-2011, 09:55 PM   #11 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 44
55 Mesajinıza toplam 157 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
merhaba55 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: hayli kötüyüm, iyi olabilmem için mucizeler gerekiyor sanki

Alıntı:
nurbanu25 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
20 yıllık sosyal fobikim,6 yıllıkta majör depresifim.yıllardır
mutsuzum,keyifsizi,özgüvensizim ve daha birsürü şey.....
denemediğim yöntem,gitmediğim psikiyatrist,psikolog kullanmadığım
ilaç kalmadı gibi bişey...
son olarak bu siteyi keşfettim.çekirdek inanç tespiti yaptırdım.telkinlerimi yaklaşık 20 gündür dinliyor olumlamalarımı yapıyorum....bizde ne eksik bilio musun.tembel kullarız.
bizi Yaratana karşı görevlerimizi doğru dürüst yapıyo muyuz,
nette gçirdiğimiz süre kadar ibadet ediyo muyuz.yok yapmıyoruz.
sonra da diyorum ki.denemediğim iyileşme yöntemi kalmadı,
ben hala niye iyi değilim.bir gece yarısı sıcak yatağımızdan kalkıp ta
Allah'a (c.c) yakarmışlığımız var mı yoook!.söyle bana biz nasıl iyi olalım....
bunları bile bile senelerdir düzenli bir ibadet hayatım olmadı.Allah bana nasıl selamet,iyilik,ihsan versin.ben O'na görevlerimi yeteri kadar yapıyor muyum ki....!bak kendime bile açıklayamadığım şeyleri nette,herkese karşı açıklıyorum.
ben iyi bir kul olmadım ki Yaradan da beni iyi etsin.tabiki tıbbi yöntemler ya da sitemizdeki yöntemleri uyguluycaz.
ama önce kul olucaz ki Allah bizim yolumuzu açsın,huzur versin....
iyi bir kul olduktan sonra ilk önce olumlu düşünce sistemizi kafamıza yerleştiricez.
sabah kalktığımızda şükür ile güne başlıycaz.spor yapıcaz,bol bol açık havada nefes egzersizi yapıcaz.
telkin ve olumlamaların gücüne inanıcaz.kısacası YAPABİLECEĞİMİZİN EN İYİSİNİ YAPICAZ...vee sonunda huzura kavuşucaz....sevgiler...
kardesim bence sen son derece duyarli iyi bir insansin kendine haksizlik etme.ibadet kulluk borcumuzdur dogrudur lakin bu dunyadaki basarinin ve mutlulugun olcusu degildir cok ibadet cok mutluluk yanlis denklem .ben cok seytan insanlar gordum cok zengin ve mutlu cokda yalanci ibadaet eden gordum cok da basarili ..cok gercek samimi ibadet eden gordum iki yakasi bir araya gelmiyor.bu dunyadaki basarinin olcusu ibadet degil bunun olculeri baska ,yanlis amlamada olmasin ibadet etmek cok degerli allah katinda.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

merhaba55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-08-2011, 10:16 PM   #12 (permalink)
Binbaşı

nurbanu25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 408
786 Mesajinıza toplam 1,597 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nurbanu25 will become famous soon enoughnurbanu25 will become famous soon enough

Alıntı:
merhaba55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
kardesim bence sen son derece duyarli iyi bir insansin kendine haksizlik etme.ibadet kulluk borcumuzdur dogrudur lakin bu dunyadaki basarinin ve mutlulugun olcusu degildir cok ibadet cok mutluluk yanlis denklem .ben cok seytan insanlar gordum cok zengin ve mutlu cokda yalanci ibadaet eden gordum cok da basarili ..cok gercek samimi ibadet eden gordum iki yakasi bir araya gelmiyor.bu dunyadaki basarinin olcusu ibadet degil bunun olculeri baska ,yanlis amlamada olmasin ibadet etmek cok degerli allah katinda.
ben de çok gördüm ki ibadetini kulluğa yaraşır şekilde yapıp hep huzurlu olan insanları...bence ölçü kardeşim.ben bunu bilir bunu söylerim.hele ki benim gibi bişiler bilip yapmıyorsan,Allah mutluluk vermez tabiki.bazı insanlar vardır ki bakarsın dinle imanla alakası yok ama çok mutlu çok neşeli.böylesini zaten Allah artık kendi haline bırakmıştır.ama eğer inancımız varsa,birşeyler biliyorsak ve bile bile de yapmıyorsak o zaman Allah: biliyorsan niye terkediyorsun der.senelerdir çabalıyorum.300 mglık en kuvvetli dediğimiz ilaçlar,terapiler,hiçbir şey kar etmedi.ama artık daha inançlarıma göre yaşıyor,siteden öğrendiğim iyileşme çabalarını daha düzenli uyguluyor ve daha huzurlu oluyorum......
Alt 12-08-2011, 01:02 AM   #13 (permalink)
Üsteğmen

DiL_RU_BA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 327
196 Mesajinıza toplam 463 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
DiL_RU_BA is an unknown quantity at this point

Alıntı:
karavan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba,

Göründüğü kadarı ile durumunuz pek hoş görünmüyor.
Bir zamanlar sizin kadar olmasa da bu siteye girdiğimde benim de durumum pek hoş değildi.
Ama buradaki güzel insanların destekleri ile şimdi mutlu bir insanım.
O günlerden bugüne geldim.
Kolay olmadı,bir anda düzelmedi ama azmettim ve birer birer herşeyi yolun akoydum.Çok çalıştım çok okudum.Kendimi geliştirdim.Dersler aldım kurslara devam ettim bitirdim.
Şimdi ihtiyacı olan arkadaşlarıma yardımcı oluyorum.
EFT master konumundayım.
İlgili yazılarımı okursanız daha geniş bilgi sahibi olabilirsiniz.
Dilerseniz size de yardımcı olur içinde bulunduğunuz durumdan kurtulmanıza vesile olurum.
İstediğim tek şey azimli olun.İyileşmek isteyip istemediğinize karar verin,gerisini bana bırakın.
Cevabunızı özelden atarsanız size dönerim.
Şunu aklınızdan çıkarmayın.
Siz kendinizi bu hale getirdiniz! Ve sizi iyileştirecek tek kişi sizsiniz.İlaçlardan medet ummayın.Nereye kadar kullanacaksınız.Mideniz böbrekleriniz ve diğer organlarınız nereye kadar yan etkilerine dayanacak.
Siz iyileşmek isteyin vücudunuz iyileşmeniz için gereken kimyasalları üretecektir.Ona güvenin.
Şimdilik size takip edeceğiniz yolu gösterecek bir el lazım.
Tutmak isterseniz ben buradayım
Sevgi ile kalın.
İyiki varsınız.

Allah sizden razı olsun. Dilerim dert yüzü görmez hep mutlu olursunuz. hem bilgili hem paylaşmacı olmak esirgememk ne müthiç birşeydir. sizi takdir ediyourum ve ayakta alkışlıyorum.
DiL_RU_BA isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-08-2011, 09:23 AM   #14 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 44
55 Mesajinıza toplam 157 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
merhaba55 is an unknown quantity at this point

sizin ozguvensiz haliniz buysa ozguvenli haliniz masallah .dedigim gibi kendine haksizlik ediyor son derece akilli ve ozguvenlisin .senin kuvvetli ilaclara ihtiyacin oldugunu oldugunuda sanmiyorum.ben tum psikolojik kitaplari okudum ve okumaya devam ediyorum tarih ve psikolojo ilgi alanimdir.bende cok insanlar gordum tertemiz muslumanlar .ve cok mutlu,kastadmek istedigim farkliydi .keske gercek muslumanlar cogunlukda olsa lakin dunya nufusuna gore cok cok azinlikda...umarim simdi neyi anlatmak istedigimi anlamisinizdir.ayrica bende cok mutlu olsam burada ve kitaplarda arayisda olmam kardesim.sevgi ve saygiyla kalin
merhaba55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-08-2011, 11:50 AM   #15 (permalink)
Binbaşı

nurbanu25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 408
786 Mesajinıza toplam 1,597 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nurbanu25 will become famous soon enoughnurbanu25 will become famous soon enough

Alıntı:
merhaba55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sizin ozguvensiz haliniz buysa ozguvenli haliniz masallah .dedigim gibi kendine haksizlik ediyor son derece akilli ve ozguvenlisin .senin kuvvetli ilaclara ihtiyacin oldugunu oldugunuda sanmiyorum.ben tum psikolojik kitaplari okudum ve okumaya devam ediyorum tarih ve psikolojo ilgi alanimdir.bende cok insanlar gordum tertemiz muslumanlar .ve cok mutlu,kastadmek istedigim farkliydi .keske gercek muslumanlar cogunlukda olsa lakin dunya nufusuna gore cok cok azinlikda...umarim simdi neyi anlatmak istedigimi anlamisinizdir.ayrica bende cok mutlu olsam burada ve kitaplarda arayisda olmam kardesim.sevgi ve saygiyla kalin
sağol sen desevgi ve saygıyla kal
Alt 17-08-2011, 03:35 PM   #16 (permalink)
Teğmen

anksiyete_2004 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 6
13 Mesajinıza toplam 24 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
anksiyete_2004 is an unknown quantity at this point

zaman ayırıp yazdığnız için ilgiliniz için çok teşekkür ederim. allah razı olsun size özel mesaj atacağım.

Alıntı:
karavan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Merhaba,

Göründüğü kadarı ile durumunuz pek hoş görünmüyor.
Bir zamanlar sizin kadar olmasa da bu siteye girdiğimde benim de durumum pek hoş değildi.
Ama buradaki güzel insanların destekleri ile şimdi mutlu bir insanım.
O günlerden bugüne geldim.
Kolay olmadı,bir anda düzelmedi ama azmettim ve birer birer herşeyi yolun akoydum.Çok çalıştım çok okudum.Kendimi geliştirdim.Dersler aldım kurslara devam ettim bitirdim.
Şimdi ihtiyacı olan arkadaşlarıma yardımcı oluyorum.
EFT master konumundayım.
İlgili yazılarımı okursanız daha geniş bilgi sahibi olabilirsiniz.
Dilerseniz size de yardımcı olur içinde bulunduğunuz durumdan kurtulmanıza vesile olurum.
İstediğim tek şey azimli olun.İyileşmek isteyip istemediğinize karar verin,gerisini bana bırakın.
Cevabunızı özelden atarsanız size dönerim.
Şunu aklınızdan çıkarmayın.
Siz kendinizi bu hale getirdiniz! Ve sizi iyileştirecek tek kişi sizsiniz.İlaçlardan medet ummayın.Nereye kadar kullanacaksınız.Mideniz böbrekleriniz ve diğer organlarınız nereye kadar yan etkilerine dayanacak.
Siz iyileşmek isteyin vücudunuz iyileşmeniz için gereken kimyasalları üretecektir.Ona güvenin.
Şimdilik size takip edeceğiniz yolu gösterecek bir el lazım.
Tutmak isterseniz ben buradayım
Sevgi ile kalın.
İyiki varsınız.
Alt 12-09-2011, 10:55 PM   #17 (permalink)
Teğmen

anksiyete_2004 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 6
13 Mesajinıza toplam 24 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
anksiyete_2004 is an unknown quantity at this point

Alıntı:
anksiyete_2004 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
telkinleri dinlemeye başlayalı 2 ay oldu, kesintisiz hergün ortalama 8-10 saat dinledim 2 ay sürecince, hiç bir gün aksatmadım. ilk olarak ego+suçlulukla başlayıp daha sonra sırayla yeni telkinleri listeye ekledim. şimdiye kadar dinlediğim telkinler(ekleme sırasına göre); ego, suçluluk, başkalarının düşünceleri, depresyon, sosyal fobi, mutluluk, koruma kalkanı, sigarayı bırak. telkinlerin kısmen faydalarını görmekle beraber çok da faydasını göremedim. dinlemeyen başlamadan önceki berbat ruh halim hala devam ediyor. içimde neşe, mutluluk yok, bir şey yapma isteği yok yapsam da yaptığım şeyden zevk alamıyorum, haz duymuyorum. yaşamak ızdırap veriyor, herşey sıkıyor, zihinsel fonksiyonlarım zayıf çalışıyor, konsantre olmakla, dikkatle, öğrenmekle, anlamakla, algılamakla ilgili sorunlarım var, o yüzden yanlış tercihler yapıyorum. geceleri uyuyamama sorunum var. hayat misyonumu tamamlamış gibi hissediyorum. son 7 gündür falan sigarayı bırakma telkinini dinliyorum ama bir etkisi olmadı, sigarayı resmen yiyorum hala. benim sorunum nedir nasıl çözebilirim, yardımlarınız bekliyorum, teşekkür ederim.
bunların sebebini buldum, telkinler sebep oluyormuş, 15 gün kadar ara verince anladım. bu dinlemediğim sürenin sonunda mutlu ama aşırı endişeli, heyecanlı hissettim. telkinleri dinlerken kendime güvenim vardı kolayca sarsılmıyordum ama mutlu değildim, yataktan kalkamıyordum, zihnim az çalışıyordu. telkinler bende neden böyle bir etki yapıyor bilmiyorum herkes halinden memnun görünüyor. kısacası telkinler bende antidepresan gibi bir etki yaptı. faydalı ama yan etkileri olan. kendime güvenmemi sağlayan, endişe heyecan yaptırmayan ama hissizlik veren, uyku sorunu yapan, zihinsel fonk. zayıflatan.

Bookmarks