Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız (http://www.hayatimdegisti.com/forum/rehber-bolumunu-incelemeden-soru-sormayiniz/)
-   -   Neden eskisi gibi etki göremiyorum:( (http://www.hayatimdegisti.com/forum/rehber-bolumunu-incelemeden-soru-sormayiniz/469409-neden-eskisi-gibi-etki-goremiyorum.html)

sarikar 05-04-2010 08:38 PM

Neden eskisi gibi etki göremiyorum:(

Merhaba,aynı soruyu telkinlerin etki etmediği kişiler bölümünde de sordum pek yanıt alamadım.Dinlemeye başlayalı günler oldu,bir ayı geçti belki,hala tık yok.Anlayamadığım aynı şekilde dinlememe rağmen daha önceki dinleme teşebbüslerimde kısa bir süre içinde kaybolsalarda mutlaka müthiş etkiler görüyor olmam.Şimdi en ufak bir etki bile hissetmiyorum.Lütfen yardım sad456

Bu arada benimle aynı sıkıntıyı yaşayan arkadaşlar varmı aranızda?Dalgalanma yaşayanlar değil,eskiden etki görüpte dinlemeyi bırakan ve tekrar başladığı halde hiç etki görmeyenler yani.

sarikar 05-04-2010 08:47 PM

Cevap: Neden eskisi gibi etki göremiyorum:(

İlk başta ego,depresyon ve topluluğu dinlemeyle başladım,sonradan erteleme,güven ve sosyalliği ekledim....

sarikar 05-04-2010 09:39 PM

İlk dinlemelerimde suçluluk vardı,fakat yanlış hatırlamıyorsam etkiler, yaşadığım eski olumsuzlukları kafamda canlandırdığımda yok olduğu için Atakan Bey listemden çıkarmamı önerdi.Ben de sonradan hiç eklemedim o telkini.Bilemiyorum belkide bundandır,ama açıkçası suçluluk dinleyip kendimi kötü hissetmekten de korkmuyor değilim,çünkü çoğu dinleyen arkadaşta ağlama olayının fazlasıyla yaşandığını biliyorum.

sarikar 05-04-2010 10:12 PM

Suçluluğu listeme eklemediğim ilk denemelerimde de yine olumlu etkileri görmüştüm,bu nedenle suçluluğu eklemeyişimin sorunun nedeni değildir diye düşünüyorum.Ama yine de ekleyeceğim bakalım,belki faydası olur4897

YESHAPPY 05-04-2010 10:20 PM

Alıntı:

sarikar Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 598383)
Merhaba,aynı soruyu telkinlerin etki etmediği kişiler bölümünde de sordum pek yanıt alamadım.Dinlemeye başlayalı günler oldu,bir ayı geçti belki,hala tık yok.Anlayamadığım aynı şekilde dinlememe rağmen daha önceki dinleme teşebbüslerimde kısa bir süre içinde kaybolsalarda mutlaka müthiş etkiler görüyor olmam.Şimdi en ufak bir etki bile hissetmiyorum.Lütfen yardım sad456

Bu arada benimle aynı sıkıntıyı yaşayan arkadaşlar varmı aranızda?Dalgalanma yaşayanlar değil,eskiden etki görüpte dinlemeyi bırakan ve tekrar başladığı halde hiç etki görmeyenler yani.

Beeeeeeny789
Mesela dinledikten 1 hafta sonra ekilerini gördüm. Ara verdim sonra başa sardı. Tekrar dinlemeye başladım etkiler geri geldi. Yine ara verip dinlemeye başladım;ama bu sefer hiç ara vermeden...
2-3 aydır sürekli dinliyorum. Bende etkilerde bi eksiklik hissettim geçenlerde. Dışarı çıktığımda alnımda, gözlerimde bir hafiflik hissederdim. Şimdi ise sanki alnımın ortalarında hatta gözlerim de işin içine girebilir :) bi yumru bi ağırlık hissediyorum. Şu an bile mevcut... ( Acaba çok mu radyasyona maruz bırakıyorum kendimi :) ( doğru aslında...) 24 saat bilgisayara yapışmamın etkisi olabilir :) bahar geldi artık paydos zamanı)
Sanki oraya bişi bastırılmış çıkamıyo dışarı. Önceden bu hissimi tamamen silmişti telkinler. Şimdi ise durumum böyle. Çözümünü bulamadım henüz. Telkinlerimi azalttım , 2-3 yeni telkin ekledim ( bir sürü telkin vardı listemde attım fazlalık gördüklerimi)

Biraz eve kapanmış durumdaydım kış vesilesi ile :) kışa kabahat asla bulmuyorum işime geldi tembellik yapmak :)

Şimdi biliyorum ki dinlemesem de etkilerin iplerini elimde tutabilirim.
Baharla birlikte test edicem kendimi bakalım gelecek mi o his.
Yalnız değilsin;) demekki böyle şeyler de olabiliyomuş. Bulup düzeltmek nasip olur inşallah ;)

sarikar 05-04-2010 11:26 PM

Alıntı:

YESHAPPY Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 598753)
Beeeeeeny789
Mesela dinledikten 1 hafta sonra ekilerini gördüm. Ara verdim sonra başa sardı. Tekrar dinlemeye başladım etkiler geri geldi. Yine ara verip dinlemeye başladım;ama bu sefer hiç ara vermeden...
2-3 aydır sürekli dinliyorum. Bende etkilerde bi eksiklik hissettim geçenlerde. Dışarı çıktığımda alnımda, gözlerimde bir hafiflik hissederdim. Şimdi ise sanki alnımın ortalarında hatta gözlerim de işin içine girebilir :) bi yumru bi ağırlık hissediyorum. Şu an bile mevcut... ( Acaba çok mu radyasyona maruz bırakıyorum kendimi :) ( doğru aslında...) 24 saat bilgisayara yapışmamın etkisi olabilir :) bahar geldi artık paydos zamanı)
Sanki oraya bişi bastırılmış çıkamıyo dışarı. Önceden bu hissimi tamamen silmişti telkinler. Şimdi ise durumum böyle. Çözümünü bulamadım henüz. Telkinlerimi azalttım , 2-3 yeni telkin ekledim ( bir sürü telkin vardı listemde attım fazlalık gördüklerimi)

Biraz eve kapanmış durumdaydım kış vesilesi ile :) kışa kabahat asla bulmuyorum işime geldi tembellik yapmak :)

Şimdi biliyorum ki dinlemesem de etkilerin iplerini elimde tutabilirim.
Baharla birlikte test edicem kendimi bakalım gelecek mi o his.
Yalnız değilsin;) demekki böyle şeyler de olabiliyomuş. Bulup düzeltmek nasip olur inşallah ;)

Sendeki dalgalanma sanırım,iki üç aydır sürekli dinlerken herhangibir olumlu etki görmüşmüydün?Ben bir aydır HİÇ gör(e)medimagl34

YESHAPPY 05-04-2010 11:48 PM

Alıntı:

sarikar Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 598926)
Sendeki dalgalanma sanırım,iki üç aydır sürekli dinlerken herhangibir olumlu etki görmüşmüydün?Ben bir aydır HİÇ gör(e)medimagl34

Ben 2 yıldır dinliyorum aralıklı ve artık aralıksız olarak. Dalgalanma yeni çıktıysa vay bana diyorum :)

Yani bu anlattığım his dışında o rahat, huzurlu ruh halim geri gelmişti tekrar;ama şunu söyleyeyim bu 3 ayın içinde yaklaşık 1.5 ay kadar ben kolay sayılmayacak günler geçirdim ( kendimce) 24 saat evin içinde huzursuzsun düşün... İnsan evinde huzurlu olamazsa toparlanması zor oluyor. Bu süre zarfında süperdim diyemeyeceğim;ama 2 yıldır dinlediğimden olacak çok zorlamadı beni. Pişirdi diyebilirim. Hatta iyi ki yaşamışım diyorum.
Belki seninki dalgalanmadır diyorum ben ,dalgalanma 1 hafta sürecek diye kural yok sonuçta. Belki bu zaman içinde yaşadıkların seni de zorlamıştır etkilerini görmüyorsundur onun için. Bilemiyorum ki... Bir düşün 2 ay önce ya da 2 ay içinde birşey olmuş olabilir mi etkilerini görmene engel.
Kendine soru sor bu konuda ne neden olmuş olabillir, neden böyle oldu? diye.
Sordukça yavaş yavaş niye bana olmuyor artık durumu ortadan kayboluyor.
Ben bu konuda soru sormadım kendime;ama başka konular üzerinde denediğimde çözümümü buldum belli belirsiz de olsa ( bu konuda başlardayım da :) )

sarikar 06-04-2010 12:09 AM

Alıntı:

YESHAPPY Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 598934)
Ben 2 yıldır dinliyorum aralıklı ve artık aralıksız olarak. Dalgalanma yeni çıktıysa vay bana diyorum :)

Yani bu anlattığım his dışında o rahat, huzurlu ruh halim geri gelmişti tekrar;ama şunu söyleyeyim bu 3 ayın içinde yaklaşık 1.5 ay kadar ben kolay sayılmayacak günler geçirdim ( kendimce) 24 saat evin içinde huzursuzsun düşün... İnsan evinde huzurlu olamazsa toparlanması zor oluyor. Bu süre zarfında süperdim diyemeyeceğim;ama 2 yıldır dinlediğimden olacak çok zorlamadı beni. Pişirdi diyebilirim. Hatta iyi ki yaşamışım diyorum.
Belki seninki dalgalanmadır diyorum ben ,dalgalanma 1 hafta sürecek diye kural yok sonuçta. Belki bu zaman içinde yaşadıkların seni de zorlamıştır etkilerini görmüyorsundur onun için. Bilemiyorum ki... Bir düşün 2 ay önce ya da 2 ay içinde birşey olmuş olabilir mi etkilerini görmene engel.
Kendine soru sor bu konuda ne neden olmuş olabillir, neden böyle oldu? diye.
Sordukça yavaş yavaş niye bana olmuyor artık durumu ortadan kayboluyor.
Ben bu konuda soru sormadım kendime;ama başka konular üzerinde denediğimde çözümümü buldum belli belirsiz de olsa ( bu konuda başlardayım da :) )

Etkiyi hiç görmediğim farklı zamanlardaki tüm denemelerimde aynı soruyu sordum elbette.Ama aslında o etkileri gördüğüm günlerden daha iyi konumdayım.Yani o zamanlar senin de ifadenle 24 saatlik evde,okulda... heryerde yakamı bırakmayan bir huzursuzluk ve güçsüzlük psikolojisindeydim ve telkinler aracılığıyla bir anda sıyrılıyordum.Kuş gibiydim,müthiş bir hafifleme yaşıyordum ve içimde bir güç olumlu düşünmeye sevkediyordu beni.Şimdi şartlarım daha iyiyken niye etki olarak bir başlangıç dahi yok,cevabını bulmuş değilim ama belki de gerçekten suçluluk telkini eksikliğindendir.

YESHAPPY 06-04-2010 03:21 PM

ben 24 saat bilg başındayım ve her anım o alnımdaki baskıyla geçiyor. Demekki artık vedalaşmalıyım ezeli_nur:)

"sarikar" o zaman dene dediğin gibi ekle o telkini bakalım neler olacak? İnşallah iyi gelişmelerle gelirsin ;) Bu arada ben bu sorunumu dile getirdiğimde sitedeki arkadaşlar bana belki de artık yetmediği için etki etmiyor olabileceğini söylemişlerdi. Yani telkinler seni bir yere kadar getirdi;ama sen daha fazlasını istiyorsun. Telkin dışı şeyler yapıyor musun bilmiyorum;ama eğer yapmıyorsan, telkinlerle birlikte başka teknikleri de dene kişisel gelişimine katkı sağlayacak.

sarikar 07-04-2010 12:39 AM

Alıntı:

YESHAPPY Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 600539)
ben 24 saat bilg başındayım ve her anım o alnımdaki baskıyla geçiyor. Demekki artık vedalaşmalıyım ezeli_nur:)

"sarikar" o zaman dene dediğin gibi ekle o telkini bakalım neler olacak? İnşallah iyi gelişmelerle gelirsin ;) Bu arada ben bu sorunumu dile getirdiğimde sitedeki arkadaşlar bana belki de artık yetmediği için etki etmiyor olabileceğini söylemişlerdi. Yani telkinler seni bir yere kadar getirdi;ama sen daha fazlasını istiyorsun. Telkin dışı şeyler yapıyor musun bilmiyorum;ama eğer yapmıyorsan, telkinlerle birlikte başka teknikleri de dene kişisel gelişimine katkı sağlayacak.

Alıntı:

Ezeli_Nur Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 598570)
Etkiler kişiye göre değişir o kadar dalgalanmaya bakmayacaksın ama sen gerek duymuyorsan gerek yok demektir.
etkiler geçicidr bazen ağır dalgalanmalar olabilir bir süreliğine ara verebilirsin he günde bir defa dinlesen yine yeter..Arada koysan faydalı olur..Eskiden yaşanmış olumsuzlukları affedebilirsin tabi gönülden istiyorsan olumlamalrın faydası var o anki duyguda olumlama yaparak geçmişi affedebilirsin...Listeni Düzenli uyumlu bir şekilde yaparsan daha iyi..

Alıntı:

Ezeli_Nur Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 600633)
Bu kısma bende katılıyorum..Bazen geliştikçe yetersiz geliyor telkinler elinden neler yapabilirim çabasına giriyor bende bu duyguyu yaşıyorum ve bu sözüne katılıyorumy789Aslında bu duygu olumlu duygu çünkü mutluluğun,huzurun,sağlığın peşine gidiyorum bu duyguyla z

Suçluluğu ekledim sevgili Ezeli_Nur ,umarım sana ''oldu bu iş'' diyerekten bir teşekkür mesajı ile geri dönebilirim4897

Ve kader arkadaşım,kendimi bu sitede bir ''numune '' gibi hissetmeme engel teşkil eden sevgili YESHAPPY ,kendimi harika hissettiğim o ilk frekansı yakalayamadığım için kendimi hala başlangıç noktasında sayıyorum.İnadım inat ama bu sefer,bir yandan ben,diğer yandan bilinçaltım çekiştiriyoruz bakalım ,nereye kadary789Daha önce etkiler kaybolduğunda pes ediyordum,ama şimdi inada bindirdim.Umarım kazanan ben pardon biz oluruz::)

WEZ Format +3. Şuan Saat: 02:11 AM.