Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız

Uyarılar

Neden eskisi gibi etki göremiyorum:(

Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler ve Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız Neden eskisi gibi etki göremiyorum:( Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Merhaba,aynı soruyu telkinlerin etki etmediği kişiler bölümünde de sordum pek yanıt alamadım.Dinlemeye başlayalı günler oldu,bir ayı geçti belki,hala tık yok.Anlayamadığım aynı şekilde dinlememe rağmen daha önceki dinleme teşebbüslerimde kısa bir süre içinde kaybolsalarda mutlaka müthiş etkiler görüyor olmam.Şimdi en ufak ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız telkin cd indir izle İstanbul Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız nerededir kimdir Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız hipnoz Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız kuantum düşünce kitap haberi

Neden eskisi gibi etki göremiyorum:(

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 05-04-2010, 08:38 PM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1
13 Mesajinıza toplam 43 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sarikar is an unknown quantity at this point
Standart Neden eskisi gibi etki göremiyorum:(

Merhaba,aynı soruyu telkinlerin etki etmediği kişiler bölümünde de sordum pek yanıt alamadım.Dinlemeye başlayalı günler oldu,bir ayı geçti belki,hala tık yok.Anlayamadığım aynı şekilde dinlememe rağmen daha önceki dinleme teşebbüslerimde kısa bir süre içinde kaybolsalarda mutlaka müthiş etkiler görüyor olmam.Şimdi en ufak bir etki bile hissetmiyorum.Lütfen yardım

Bu arada benimle aynı sıkıntıyı yaşayan arkadaşlar varmı aranızda?Dalgalanma yaşayanlar değil,eskiden etki görüpte dinlemeyi bırakan ve tekrar başladığı halde hiç etki görmeyenler yani.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

sarikar isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-04-2010, 08:47 PM   #2 (permalink)
Teğmen

13 Mesajinıza toplam 43 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Standart Cevap: Neden eskisi gibi etki göremiyorum:(

İlk başta ego,depresyon ve topluluğu dinlemeyle başladım,sonradan erteleme,güven ve sosyalliği ekledim....
Alt 05-04-2010, 09:39 PM   #3 (permalink)
Teğmen

İlk dinlemelerimde suçluluk vardı,fakat yanlış hatırlamıyorsam etkiler, yaşadığım eski olumsuzlukları kafamda canlandırdığımda yok olduğu için Atakan Bey listemden çıkarmamı önerdi.Ben de sonradan hiç eklemedim o telkini.Bilemiyorum belkide bundandır,ama açıkçası suçluluk dinleyip kendimi kötü hissetmekten de korkmuyor değilim,çünkü çoğu dinleyen arkadaşta ağlama olayının fazlasıyla yaşandığını biliyorum.
Alt 05-04-2010, 10:12 PM   #4 (permalink)
Teğmen

Suçluluğu listeme eklemediğim ilk denemelerimde de yine olumlu etkileri görmüştüm,bu nedenle suçluluğu eklemeyişimin sorunun nedeni değildir diye düşünüyorum.Ama yine de ekleyeceğim bakalım,belki faydası olur
Alt 05-04-2010, 10:20 PM   #5 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 1,234
998 Mesajinıza toplam 5,275 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
YESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to behold

Alıntı:
sarikar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba,aynı soruyu telkinlerin etki etmediği kişiler bölümünde de sordum pek yanıt alamadım.Dinlemeye başlayalı günler oldu,bir ayı geçti belki,hala tık yok.Anlayamadığım aynı şekilde dinlememe rağmen daha önceki dinleme teşebbüslerimde kısa bir süre içinde kaybolsalarda mutlaka müthiş etkiler görüyor olmam.Şimdi en ufak bir etki bile hissetmiyorum.Lütfen yardım

Bu arada benimle aynı sıkıntıyı yaşayan arkadaşlar varmı aranızda?Dalgalanma yaşayanlar değil,eskiden etki görüpte dinlemeyi bırakan ve tekrar başladığı halde hiç etki görmeyenler yani.
Beeeeeen
Mesela dinledikten 1 hafta sonra ekilerini gördüm. Ara verdim sonra başa sardı. Tekrar dinlemeye başladım etkiler geri geldi. Yine ara verip dinlemeye başladım;ama bu sefer hiç ara vermeden...
2-3 aydır sürekli dinliyorum. Bende etkilerde bi eksiklik hissettim geçenlerde. Dışarı çıktığımda alnımda, gözlerimde bir hafiflik hissederdim. Şimdi ise sanki alnımın ortalarında hatta gözlerim de işin içine girebilir :) bi yumru bi ağırlık hissediyorum. Şu an bile mevcut... ( Acaba çok mu radyasyona maruz bırakıyorum kendimi :) ( doğru aslında...) 24 saat bilgisayara yapışmamın etkisi olabilir :) bahar geldi artık paydos zamanı)
Sanki oraya bişi bastırılmış çıkamıyo dışarı. Önceden bu hissimi tamamen silmişti telkinler. Şimdi ise durumum böyle. Çözümünü bulamadım henüz. Telkinlerimi azalttım , 2-3 yeni telkin ekledim ( bir sürü telkin vardı listemde attım fazlalık gördüklerimi)

Biraz eve kapanmış durumdaydım kış vesilesi ile :) kışa kabahat asla bulmuyorum işime geldi tembellik yapmak :)

Şimdi biliyorum ki dinlemesem de etkilerin iplerini elimde tutabilirim.
Baharla birlikte test edicem kendimi bakalım gelecek mi o his.
Yalnız değilsin;) demekki böyle şeyler de olabiliyomuş. Bulup düzeltmek nasip olur inşallah ;)
YESHAPPY isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-04-2010, 11:26 PM   #6 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
YESHAPPY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Beeeeeen
Mesela dinledikten 1 hafta sonra ekilerini gördüm. Ara verdim sonra başa sardı. Tekrar dinlemeye başladım etkiler geri geldi. Yine ara verip dinlemeye başladım;ama bu sefer hiç ara vermeden...
2-3 aydır sürekli dinliyorum. Bende etkilerde bi eksiklik hissettim geçenlerde. Dışarı çıktığımda alnımda, gözlerimde bir hafiflik hissederdim. Şimdi ise sanki alnımın ortalarında hatta gözlerim de işin içine girebilir :) bi yumru bi ağırlık hissediyorum. Şu an bile mevcut... ( Acaba çok mu radyasyona maruz bırakıyorum kendimi :) ( doğru aslında...) 24 saat bilgisayara yapışmamın etkisi olabilir :) bahar geldi artık paydos zamanı)
Sanki oraya bişi bastırılmış çıkamıyo dışarı. Önceden bu hissimi tamamen silmişti telkinler. Şimdi ise durumum böyle. Çözümünü bulamadım henüz. Telkinlerimi azalttım , 2-3 yeni telkin ekledim ( bir sürü telkin vardı listemde attım fazlalık gördüklerimi)

Biraz eve kapanmış durumdaydım kış vesilesi ile :) kışa kabahat asla bulmuyorum işime geldi tembellik yapmak :)

Şimdi biliyorum ki dinlemesem de etkilerin iplerini elimde tutabilirim.
Baharla birlikte test edicem kendimi bakalım gelecek mi o his.
Yalnız değilsin;) demekki böyle şeyler de olabiliyomuş. Bulup düzeltmek nasip olur inşallah ;)
Sendeki dalgalanma sanırım,iki üç aydır sürekli dinlerken herhangibir olumlu etki görmüşmüydün?Ben bir aydır HİÇ gör(e)medim
Alt 05-04-2010, 11:48 PM   #7 (permalink)
Yüzbaşı

998 Mesajinıza toplam 5,275 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
YESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to behold

Alıntı:
sarikar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sendeki dalgalanma sanırım,iki üç aydır sürekli dinlerken herhangibir olumlu etki görmüşmüydün?Ben bir aydır HİÇ gör(e)medim
Ben 2 yıldır dinliyorum aralıklı ve artık aralıksız olarak. Dalgalanma yeni çıktıysa vay bana diyorum :)

Yani bu anlattığım his dışında o rahat, huzurlu ruh halim geri gelmişti tekrar;ama şunu söyleyeyim bu 3 ayın içinde yaklaşık 1.5 ay kadar ben kolay sayılmayacak günler geçirdim ( kendimce) 24 saat evin içinde huzursuzsun düşün... İnsan evinde huzurlu olamazsa toparlanması zor oluyor. Bu süre zarfında süperdim diyemeyeceğim;ama 2 yıldır dinlediğimden olacak çok zorlamadı beni. Pişirdi diyebilirim. Hatta iyi ki yaşamışım diyorum.
Belki seninki dalgalanmadır diyorum ben ,dalgalanma 1 hafta sürecek diye kural yok sonuçta. Belki bu zaman içinde yaşadıkların seni de zorlamıştır etkilerini görmüyorsundur onun için. Bilemiyorum ki... Bir düşün 2 ay önce ya da 2 ay içinde birşey olmuş olabilir mi etkilerini görmene engel.
Kendine soru sor bu konuda ne neden olmuş olabillir, neden böyle oldu? diye.
Sordukça yavaş yavaş niye bana olmuyor artık durumu ortadan kayboluyor.
Ben bu konuda soru sormadım kendime;ama başka konular üzerinde denediğimde çözümümü buldum belli belirsiz de olsa ( bu konuda başlardayım da :) )
Alt 06-04-2010, 12:09 AM   #8 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
Ben 2 yıldır dinliyorum aralıklı ve artık aralıksız olarak. Dalgalanma yeni çıktıysa vay bana diyorum :)

Yani bu anlattığım his dışında o rahat, huzurlu ruh halim geri gelmişti tekrar;ama şunu söyleyeyim bu 3 ayın içinde yaklaşık 1.5 ay kadar ben kolay sayılmayacak günler geçirdim ( kendimce) 24 saat evin içinde huzursuzsun düşün... İnsan evinde huzurlu olamazsa toparlanması zor oluyor. Bu süre zarfında süperdim diyemeyeceğim;ama 2 yıldır dinlediğimden olacak çok zorlamadı beni. Pişirdi diyebilirim. Hatta iyi ki yaşamışım diyorum.
Belki seninki dalgalanmadır diyorum ben ,dalgalanma 1 hafta sürecek diye kural yok sonuçta. Belki bu zaman içinde yaşadıkların seni de zorlamıştır etkilerini görmüyorsundur onun için. Bilemiyorum ki... Bir düşün 2 ay önce ya da 2 ay içinde birşey olmuş olabilir mi etkilerini görmene engel.
Kendine soru sor bu konuda ne neden olmuş olabillir, neden böyle oldu? diye.
Sordukça yavaş yavaş niye bana olmuyor artık durumu ortadan kayboluyor.
Ben bu konuda soru sormadım kendime;ama başka konular üzerinde denediğimde çözümümü buldum belli belirsiz de olsa ( bu konuda başlardayım da :) )
Etkiyi hiç görmediğim farklı zamanlardaki tüm denemelerimde aynı soruyu sordum elbette.Ama aslında o etkileri gördüğüm günlerden daha iyi konumdayım.Yani o zamanlar senin de ifadenle 24 saatlik evde,okulda... heryerde yakamı bırakmayan bir huzursuzluk ve güçsüzlük psikolojisindeydim ve telkinler aracılığıyla bir anda sıyrılıyordum.Kuş gibiydim,müthiş bir hafifleme yaşıyordum ve içimde bir güç olumlu düşünmeye sevkediyordu beni.Şimdi şartlarım daha iyiyken niye etki olarak bir başlangıç dahi yok,cevabını bulmuş değilim ama belki de gerçekten suçluluk telkini eksikliğindendir.
Alt 06-04-2010, 03:21 PM   #9 (permalink)
Yüzbaşı

ben 24 saat bilg başındayım ve her anım o alnımdaki baskıyla geçiyor. Demekki artık vedalaşmalıyım ezeli_nur:)

"sarikar" o zaman dene dediğin gibi ekle o telkini bakalım neler olacak? İnşallah iyi gelişmelerle gelirsin ;) Bu arada ben bu sorunumu dile getirdiğimde sitedeki arkadaşlar bana belki de artık yetmediği için etki etmiyor olabileceğini söylemişlerdi. Yani telkinler seni bir yere kadar getirdi;ama sen daha fazlasını istiyorsun. Telkin dışı şeyler yapıyor musun bilmiyorum;ama eğer yapmıyorsan, telkinlerle birlikte başka teknikleri de dene kişisel gelişimine katkı sağlayacak.
Alt 07-04-2010, 12:39 AM   #10 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
ben 24 saat bilg başındayım ve her anım o alnımdaki baskıyla geçiyor. Demekki artık vedalaşmalıyım ezeli_nur:)

"sarikar" o zaman dene dediğin gibi ekle o telkini bakalım neler olacak? İnşallah iyi gelişmelerle gelirsin ;) Bu arada ben bu sorunumu dile getirdiğimde sitedeki arkadaşlar bana belki de artık yetmediği için etki etmiyor olabileceğini söylemişlerdi. Yani telkinler seni bir yere kadar getirdi;ama sen daha fazlasını istiyorsun. Telkin dışı şeyler yapıyor musun bilmiyorum;ama eğer yapmıyorsan, telkinlerle birlikte başka teknikleri de dene kişisel gelişimine katkı sağlayacak.
Alıntı:
Ezeli_Nur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Etkiler kişiye göre değişir o kadar dalgalanmaya bakmayacaksın ama sen gerek duymuyorsan gerek yok demektir.
etkiler geçicidr bazen ağır dalgalanmalar olabilir bir süreliğine ara verebilirsin he günde bir defa dinlesen yine yeter..Arada koysan faydalı olur..Eskiden yaşanmış olumsuzlukları affedebilirsin tabi gönülden istiyorsan olumlamalrın faydası var o anki duyguda olumlama yaparak geçmişi affedebilirsin...Listeni Düzenli uyumlu bir şekilde yaparsan daha iyi..
Alıntı:
Ezeli_Nur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu kısma bende katılıyorum..Bazen geliştikçe yetersiz geliyor telkinler elinden neler yapabilirim çabasına giriyor bende bu duyguyu yaşıyorum ve bu sözüne katılıyorumAslında bu duygu olumlu duygu çünkü mutluluğun,huzurun,sağlığın peşine gidiyorum bu duyguyla z

Suçluluğu ekledim sevgili Ezeli_Nur ,umarım sana ''oldu bu iş'' diyerekten bir teşekkür mesajı ile geri dönebilirim

Ve kader arkadaşım,kendimi bu sitede bir ''numune '' gibi hissetmeme engel teşkil eden sevgili YESHAPPY ,kendimi harika hissettiğim o ilk frekansı yakalayamadığım için kendimi hala başlangıç noktasında sayıyorum.İnadım inat ama bu sefer,bir yandan ben,diğer yandan bilinçaltım çekiştiriyoruz bakalım ,nereye kadarDaha önce etkiler kaybolduğunda pes ediyordum,ama şimdi inada bindirdim.Umarım kazanan ben pardon biz oluruz

Bookmarks