Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız

Uyarılar

ben hemen vazgeçiyorum..

Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler ve Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız ben hemen vazgeçiyorum.. Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Ben 4 5 kere başladım telkinlere her denememde yaklaşık 3 gün dinledim sonra sıkıldım bıraktım 2 3 hafta sonra yine başladım yine bıraktım yani hep öyle gidiyor her zaman bırakmıyacagım diyorum ama tekrar başlıyorum :D önerinize bekliyorum... Birde arkadaşlar ben ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız telkin cd indir izle İstanbul Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız nerededir kimdir Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız hipnoz Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız kuantum düşünce kitap haberi

ben hemen vazgeçiyorum..

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 30-04-2009, 03:58 AM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 8
18 Mesajinıza toplam 82 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
topalsolucan1905 is an unknown quantity at this point
Standart ben hemen vazgeçiyorum..

Ben 4 5 kere başladım telkinlere her denememde yaklaşık 3 gün dinledim sonra sıkıldım bıraktım 2 3 hafta sonra yine başladım yine bıraktım yani hep öyle gidiyor her zaman bırakmıyacagım diyorum ama tekrar başlıyorum :D önerinize bekliyorum...

Birde arkadaşlar ben bu telkinler ilk dinledigimde 3 4 gün dinledim bıraktım şimdi dinledigim zamanki hareketlerime bakınca benim sosyal fobimi dersiniz artık ne oldugun bilmiyorum ama örnegin dısarıya pek cımıyorum :D kızlarla konuşamıyorum niye konuşamadıgıma gelince kız benim hakkımda iyi birşey düşünmez sonra arkadaşlarına anlatır gibi şeyler geliyor evet biliyorum biraz saçma birde hatta akrabalarıma gidince bile cekiniyorum çünkü beni biraz küçümsüyorlar yada bana öyle geliyor

ilk telkinleri dinlemeye başladıgımda örnegin yolda giderken karşımdan hoşlandıgım ve kızında bunu bildigini biliyorum hiç ses cıkarmadan yayında geçip gidiyorum evet cok saçma bu yaptıgım ama telkinlere ilk başladıgımda göz teması kurmaya başlamışım onu bırakınca anladım yada benmi öyle sanıyorum

bana acilen sosyal fabi ve kilo telkini gerek ben onları dinleme başlıyacagım ilk başta :D yani sitede tavsiye edilen 2 telkini koymayacagım acil oldugu için :D birde ben geçe dinleyecegim bu telkinleri yatarken eger bilgisayarda oylanırken onu media playerle acacam telkinleri vinamp la başka bir müzik dinliyecegim ama telkinin sesi duyulacak :D yararı olurmu

Evet arkadaşlar biraz fazla uzun yazdım biliyorum birazda karmaşık yazdın ama okuyacagından eminim

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

topalsolucan1905 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-04-2009, 07:46 PM   #2 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 5
9 Mesajinıza toplam 35 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
morning is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: ben hemen vazgeçiyorum..

topalsolucan,merhaba.
Anladığım kadarıyla biraz sabırsızsın.
Bütün işi telkinlere bırakıp kendini salmak da yanlış bence.
Biraz da kendini sıkman gerek.Kendini olumlu düşünmeye odakla, ve telkinleri dinle.
Zafere gidilen yolda çekilen çile kutsaldır derler.
Yaklaşık 1-1.5 ay çile çekeceksin ama bütün hayatın değişecek (Her adımı doğru yaparsan tabii) bence sabretmeye değer.
Sana bir öneride bulunayım,sıkılıyorsan uykuda dinle telkinleri.Böylece uyurken farkında olmadığın için sıkılma gibi bir durum olacağını sanmıyorum.
Başka müzik olayını bilemem.
morning isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
hemen, vazgeciyorum..