Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Psişik Yetenekler (http://www.hayatimdegisti.com/forum/psisik-yetenekler/)
-   -   Biokinezi (http://www.hayatimdegisti.com/forum/psisik-yetenekler/18539-biokinezi.html)

sem2008 05-04-2009 06:39 PM

Cevap: Biokinezi

arkadaşlar bu enerji yönlendirmesi mi?eğer öyle ise bu enerjinin kaynağının kendimiz olduğunu mu imajine ediyoruz yoksa evrensel enerjiden mi enerji yüklemesi yaptığımızı imajine ediyoruz?yani anlamadığım bazı şeyler var,bu yönlendirmeyi nasıl yaptığımızıda tam anlamadım,açıklayabilecek bir arkadaş olursa sevinirim ve şimdiden teşekkürler!

asi_mavi2 17-04-2009 02:28 PM

göz rengi fena değil iyi olurda hani renkli gözü herkes sever o zaman her şey olabilir saç rengi, cilt herşey bundan bu sonucu çıkartabiliriz dolayısı ile rahasızlıklarımızı gidermek sadece yoğUNLAŞ VE İSTE. ölümsüzlük bu mudur?:)

asi_mavi2 20-04-2009 10:04 PM

neden olmasın? bu cümleyi çok kullanırım sanırım benim hatam odaklanmamak ve istediğim şeyi unutmak çok şey istiyorum sonra neyi istediğimi unutuyorum. benim odaklanmam lazım. gözlerimin renkli olmasını istiorum. şunuda belirteyim ben ünv okurken 98 lerde filan arabada bi bayanla karşılaşmıştım lens takmış dayanamayıp sordum rengi çok güzel gerçek rengimi dedim lens demişti işte o rengi istiyorum yalnız adı yok. yeşil mavi ve kahve karışımı bir şey şu an gözümün önünde başarırısam paylaşırım. koyu ve renkli.:

Siyahça 21-04-2009 12:06 AM

zayıflamak için nasıl kullanılıyor acaba?

zayıf bedenli halimizi sık sık düşünerek mi yapılıyordur?

melodik 03-05-2009 02:38 AM

Alıntı:

Siyahça Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 418103)
zayıflamak için nasıl kullanılıyor acaba?

zayıf bedenli halimizi sık sık düşünerek mi yapılıyordur?

Bunu bende merak ettim hakket::) gerçekten bu konuyla ilgilenen birileri varsa ve bilgilendirirse sevinirim

TR-ance 03-05-2009 07:27 PM

Alıntı:

melodik Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 461299)
Bunu bende merak ettim hakket::) gerçekten bu konuyla ilgilenen birileri varsa ve bilgilendirirse sevinirim

Merhaba..

Ben Genelde Şöyle Yapıyorum.. İlk Önce Sırtüstü Uzanıp Rahatlıyorum.. ( 5 dk boyunca nefesinizi takip ederseniz rahatlarsınız kolay bir şekilde.. ) Sonrasında Farkındalığımı 6. Çakrama Veriyorum.. ( 6. Çakra 3. Göz Çakrasıdır Ve Realitelerin Bükülmesini Çok Rahat Bir Şekilde Gerçekleştiren Çakradır.. ) Bakın Özellikle Farkındalık Kelimesini Kullandım Eğer Siz Dikkatinizi Direkman Kaşlarınızın Arasına Verirseniz Enerji Gerilmesi OLuyor Ve İşe Yaramıyor.. Sadece O Bölgenizin Farkında OLun.. Rahatladıktan Ve 3. Göz Farkındalığınız OLuşmuş OLduğu Zaman İse İmgelemeye Geçebilirsiniz.. Ben Genelde Bir Şırınga İmgeliyorum.. Bu Şırınganın İçerisinde Atıyorum Benim Kaç Kilo OLmam Gerekiyosa OnLarın DNA Bilgisi Varmış Varsayıyorum.. Sonrasında İse Vücudumda Bir Tüp İçinde Bulunan DNA Sarmalı İmgeliyorum.. Daha Önce İmgelediğim İçinde DNA Bilgisi Bulunan Şırıngayla O Tüpü Deliyorum Ve O Tüpün İçerisindeki DNA Bilgisinin OLduğu Kısma Kendi Bilgilerimi Boşaltıyorum.. Bilgi Tamamiyle Aktarılınca Şırıngayı Çıkarıyorum Ve Tüp Kısmının İyileştiğini İmgeliyorum.. ( Bence Tüpün Deliğini Kapatın Çünkü 3. Göz İle GERçek Bir ÇaLışma Yapıyorsunuz.. ! ) Daha Sonrasında İse Gönderdiğim Bilginin İşlendiğini Kabul Ediyorum Ve Şırınganın Yok OLuşunu Seyrediyorum.. Bundan Sonra Uyanabilir Ve Günlük İşlerinize Devam Edebilirsiniz.. :)

SevgiyLe KaLın..

Siyahça 03-05-2009 08:00 PM

ve bu kadarı işe yarıyor öyle mi?

ilginçmiş...deneyeceğim...teşekkür ederim...

melodik 04-05-2009 03:39 AM

Alıntı:

TR-ance Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 461404)
Merhaba..

Ben Genelde Şöyle Yapıyorum.. İlk Önce Sırtüstü Uzanıp Rahatlıyorum.. ( 5 dk boyunca nefesinizi takip ederseniz rahatlarsınız kolay bir şekilde.. ) Sonrasında Farkındalığımı 6. Çakrama Veriyorum.. ( 6. Çakra 3. Göz Çakrasıdır Ve Realitelerin Bükülmesini Çok Rahat Bir Şekilde Gerçekleştiren Çakradır.. ) Bakın Özellikle Farkındalık Kelimesini Kullandım Eğer Siz Dikkatinizi Direkman Kaşlarınızın Arasına Verirseniz Enerji Gerilmesi OLuyor Ve İşe Yaramıyor.. Sadece O Bölgenizin Farkında OLun.. Rahatladıktan Ve 3. Göz Farkındalığınız OLuşmuş OLduğu Zaman İse İmgelemeye Geçebilirsiniz.. Ben Genelde Bir Şırınga İmgeliyorum.. Bu Şırınganın İçerisinde Atıyorum Benim Kaç Kilo OLmam Gerekiyosa OnLarın DNA Bilgisi Varmış Varsayıyorum.. Sonrasında İse Vücudumda Bir Tüp İçinde Bulunan DNA Sarmalı İmgeliyorum.. Daha Önce İmgelediğim İçinde DNA Bilgisi Bulunan Şırıngayla O Tüpü Deliyorum Ve O Tüpün İçerisindeki DNA Bilgisinin OLduğu Kısma Kendi Bilgilerimi Boşaltıyorum.. Bilgi Tamamiyle Aktarılınca Şırıngayı Çıkarıyorum Ve Tüp Kısmının İyileştiğini İmgeliyorum.. ( Bence Tüpün Deliğini Kapatın Çünkü 3. Göz İle GERçek Bir ÇaLışma Yapıyorsunuz.. ! ) Daha Sonrasında İse Gönderdiğim Bilginin İşlendiğini Kabul Ediyorum Ve Şırınganın Yok OLuşunu Seyrediyorum.. Bundan Sonra Uyanabilir Ve Günlük İşlerinize Devam Edebilirsiniz.. :)

SevgiyLe KaLın..

Peki ya bunu ne kadar süredir yapıyorsun ve gerçekten işe yarıyormu çünkü ben bu biyokinezi olayını ilk defa burda duydum denemek istiyorum ama çok fazla bilgi sahibi değilim.

ışıkk 07-06-2009 02:19 PM

Nasılda gözümden kaçmış bu konu,ne zamandır bu sitedeyim. Biokineziyle göz rengi açılabileceğini ilk kez duyuyorum.doğrudur.sevinclisadece şunu söyleyeyim, düşünce gücüyle ilgilendiğimden beri göz rengimde değişiklik oldu,ooo67 bunu ben farkediyordum ama anlam veremiyordum kimseyede zaten söylemedim.dusun2 vardır bişey dedim bu konularla bu kadar ilgilenirsen değişmeside doğal dedim.y789sonra kardeşim aaaa göz rengine ne oldu lens falan almadın demi dedi,göz rengin değişmiş senin diye şaşkın bişekilde yüzüme bakıyordu.valla ben de hala farketmeden nasıl oldu anlamıyorum dusun2

blue jaloon 07-06-2009 02:50 PM

Alıntı:

ışıkk Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 465701)
Nasılda gözümden kaçmış bu konu,ne zamandır bu sitedeyim. Biokineziyle göz rengi açılabileceğini ilk kez duyuyorum.doğrudur.sevinclisadece şunu söyleyeyim, düşünce gücüyle ilgilendiğimden beri göz rengimde değişiklik oldu,ooo67 bunu ben farkediyordum ama anlam veremiyordum kimseyede zaten söylemedim.dusun2 vardır bişey dedim bu konularla bu kadar ilgilenirsen değişmeside doğal dedim.y789sonra kardeşim aaaa göz rengine ne oldu lens falan almadın demi dedi,göz rengin değişmiş senin diye şaşkın bişekilde yüzüme bakıyordu.valla ben de hala farketmeden nasıl oldu anlamıyorum dusun2

anlayinca ne olucakki bosver gitsin yasamaya bak:)

WEZ Format +3. Şuan Saat: 10:33 PM.