Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Psişik Yetenekler (http://www.hayatimdegisti.com/forum/psisik-yetenekler/)
-   -   Biokinezi (http://www.hayatimdegisti.com/forum/psisik-yetenekler/18539-biokinezi.html)

elba 25-10-2008 11:53 PM

Ynt: Biokinezi....

Alıntı:

wolkann Nickli Üyeden Alıntı
bu konu ile alakalı bir kaynaktan en kısa zamanda bir bilgi sunacağım. bu konu esasında çok önemli ve bir o kadar da zor bir konu. bunun üzerinde biraz tartışmak ve gerekli sonuçlara ulaşmak hepimiz için hayatımızın belki bir dönüm noktası oluşturacağına inanıyorum.

bekleyin

saygılarımla

Sabırsızlıkla bekliyorum blissy

TR-ance 26-10-2008 10:28 AM

Bence Tamamiyle Psikolojik Birşey.. Fakat Denemediğim İçin Yorum Yapamıyorum.. Zaten Göz Rengimden Memnunum Yeterince.. :)

Herkese SEvgiLer..

y_pinarbasi 26-10-2008 01:44 PM

Bence bu kadar uçuk şeylerle uğraşmanın bi faydası yok kaybolan zaman ve enerjide cabası.
Daha somut şeylere kafanızı yorun.
Örneğin birisine yardım edip iyiliğin lezzetine varın.

Ya da ne bileyim bunları düşünerek zamanı boşa geçirmek yerine,
ellerinizle emek verip birşeyler yapın. Ortaya somut birşeyler çıkarın.

Mesela güzel bi yaş pasta yapın, sonra yanına güzel bir içecek ayarlayın.
Oturup ailenizle birlikte sohbet ederken afiyetle yiyin.
Garanti bu sizi biyokineziden daha mutlu edecektir.

elba 27-10-2008 10:38 AM

Alıntı:

Boş ver gitsin! Nickli Üyeden Alıntı
Bence bu kadar uçuk şeylerle uğraşmanın bi faydası yok kaybolan zaman ve enerjide cabası.
Daha somut şeylere kafanızı yorun.
Örneğin birisine yardım edip iyiliğin lezzetine varın.

Ya da ne bileyim bunları düşünerek zamanı boşa geçirmek yerine,
ellerinizle emek verip birşeyler yapın. Ortaya somut birşeyler çıkarın.

Mesela güzel bi yaş pasta yapın, sonra yanına güzel bir içecek ayarlayın.
Oturup ailenizle birlikte sohbet ederken afiyetle yiyin.
Garanti bu sizi biyokineziden daha mutlu edecektir.

Bu dediklerinizi zaten yapıyoruz. Ya da kendi adıma konuşayım ben yapıyorum. Ama insanoğlu her zaman bilinmeyeni merak etmiş, öğrenmek için çaba harcamıştır.
Bence siz akıl verir tarzdaki söylemlerinizi bir kenara bırakıp, kendi aklınızı kendinize saklayın. Bu konu ilginizi çekmiyorsa, böyle gereksiz yorumlar yaparak sayfayı anlamsız şeylerle doldurmayın bence.
Bu önerilerinizi ya da vermeye çalıştığınız aklı içeren başka konular var bu sitede. Oralarda paylaşabilirsiniz.

wolkann 27-10-2008 09:54 PM

saygıdeğer kardeşim elba'ya bu konuda hak veriyorum.
yanlış anlamayın ki sizi düşüncelerinizden ötürü yadırgıyor değilim. fakat burada öğrenilecek olan şey esasında gereksiz bir zaman kaybı olarak nitelendirilmesi çok yanlış bir düşünce olduğunu savunuyorum.
size açıklayıcı olarak kaynaklar doğrultusunda sunacağım yazıda bunun kimlere, nasıl ve ne kadar faydalı olacağını da belirteceğim. sanırım o zaman biyokinezinin gerçekten sıradan bir şey olmadığının farkına varacağınızı umuyorum.

hazırlamakta olduğum yazıyı, gerekli sitelere erşimde sorun yaşadığımdan ötürü geciktirdiğim için özür dilerim. dediğim gibi kaynakların sağlam olması açısından geniş bir alanda araştırma yapıyorum bu konuda. fakat birçok kaynağa ulaşmakta sıkıntı yaşadığımdan dolayı henüz tamamlayamadım saygıdeğer arkadaşlarım. ama mümkün olan en kısa zamanda bitirir bitirmez sizlere sunacağım. umarım buradan hepimizin faydalanacağı bir yazı olur diye ümid ediyorum.

saygılarımla

elba 30-10-2008 12:14 PM

Ben sabırsızlıkla beklemeye devam ediyorum...
Şimdiden emeğin için teşekkürler... sapkal89

Dead_LorD 16-12-2008 06:57 PM

ne kadar çok gevşenilirse o kadar çok bilinç altına yaklaşılır, onun için derin gevşemedeyken ne değişiklik yapmak istiyorsanız yapmış olduğunu hissedip görün yavaş yavaş, sadece bu yöntemle bir çok deneyimim var.

selin_1666 25-12-2008 06:49 PM

Ben birşey sormak istiyorum.Telkinlerden sonra göz renginiz nasıl açıldı?Yani rengi değişti mi daha açık olarak.Telkinlerin böyle bir etkisi mi var öyleyse eğer ben dinlemek istemiyorum çünkü özümün değişmesini asla istemem.Lütfen cevaplandırın ona göre başlayacağım telkinleri dinlemeye.

burcu44 25-12-2008 10:38 PM

ben sayfada herhangi bir telkin göremedim.kendi kendimize söyleyeceğimiz telkinlerden mi söz ediyoruz?

hayatimdegisti 26-12-2008 11:15 AM

Alıntı:

selin_1666 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 95699)
Ben birşey sormak istiyorum.Telkinlerden sonra göz renginiz nasıl açıldı?Yani rengi değişti mi daha açık olarak.Telkinlerin böyle bir etkisi mi var öyleyse eğer ben dinlemek istemiyorum çünkü özümün değişmesini asla istemem.Lütfen cevaplandırın ona göre başlayacağım telkinleri dinlemeye.

Telkinlerde göz rengi değişim ile ilgili bir bölüm geçmez.Bununla birlikte suçluluk duygularından temizlenmek vucutta ki toksinlerin atılmasına neden olur.Bunun sonucunda gözleriniz daha parlak gözükebilir. Renk değişimi olarak değil de daha çok gözlerin parlaması renginin daha çok belli olması etkisi olarak nitelendirilebilir.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 07:52 AM.