Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Forum > Beyaz Masa > Öneri ve İstekleriniz

Uyarılar

sorunlarım ve telkin müzik sıralaması?

Beyaz Masa ve Öneri ve İstekleriniz sorunlarım ve telkin müzik sıralaması? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız soruma geçmeden önce sizlere bu forum için saygılarımı sunarım.çok faydalı olduğu kesin. sorunlarıma gelecek olursak , 1- bir davranışı veya bir söz söyledikten sonra acaba yalnış mı anlaşıldım diye düşünüyorum.bu bende daha sonra sıkıntı yapıyor hatta uykularımı kaçırıyor 2-derslerimi sürekli ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Öneri ve İstekleriniz telkin cd indir izle İstanbul Öneri ve İstekleriniz nerededir kimdir Öneri ve İstekleriniz çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Öneri ve İstekleriniz hipnoz Öneri ve İstekleriniz olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Öneri ve İstekleriniz hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Öneri ve İstekleriniz kuantum düşünce kitap haberi

sorunlarım ve telkin müzik sıralaması?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 17-02-2011, 12:06 AM   #1 (permalink)

Tesekkür: 0
11 Mesajinıza toplam 26 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sosal is an unknown quantity at this point
Standart sorunlarım ve telkin müzik sıralaması?

soruma geçmeden önce sizlere bu forum için saygılarımı sunarım.çok faydalı olduğu kesin.

sorunlarıma gelecek olursak ,

1- bir davranışı veya bir söz söyledikten sonra acaba yalnış mı anlaşıldım diye düşünüyorum.bu bende daha sonra sıkıntı yapıyor hatta uykularımı kaçırıyor

2-derslerimi sürekli olarak sonra sonra yaparım diyerek sınava az bir süre kalınca da telaşlanıyorum

3-sınav öncelerinde şiddetli bir stres içerisine girip mide bulantısı ve sık idarara çıkma problemi ortaya çıkıyor

4-bir de uyku problemim var.çok ta yatsam az da yatsam normalde yatsam yorgun kalkıyorum.tuhaf tuhaf da rüyalar görüyorum.

şimdilik aklıma gelen sorunlarım bunlar.çok sorunlu biri olduğumu düşünebilirsiniz.ancak sizlerin yardımınıza ihtiyacım var.

forumda kısa bir arama yaptım ve şimdi telkin müziklerini indirmeden önce telkin müziklerini hangi sıralama ile dileyeceğimi sormak istedim

Ego(Güven)Güçlendirici

Ertelemeyi Bırak

Suçluluk Duyguları

Kendine Güven

Sınav Heyecanı

Erken Uyanma

ayrıca telkin müziklerinin hepsini bir türden örneğin ney mp3 lerinde seçsem ya da biri ney,diğeri klasik , diğeri sanat müziği gibi indirerek karışık dinlersem sorun olur mu?

mp3 çalarım ile yatarken bu müzikleri dinleyerek yatarsam sorun olur mu?

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

sosal isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-02-2011, 12:35 AM   #2 (permalink)
Üsteğmen

ipekibrisim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 334
154 Mesajinıza toplam 553 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ipekibrisim is just really niceipekibrisim is just really niceipekibrisim is just really niceipekibrisim is just really niceipekibrisim is just really nice
Standart Cevap: sorunlarım ve telkin müzik sıralaması?

Merhaba sosal kardeşimiz, öncelikle aramıza hoşgeldiniz.

"çok sorunlu oldugumu düşünebilirsiniz" demişsiniz. emin olun buraya sorunsuz olup da gelen çok azdır. sorunu olan bir şekilde burayı bulup sorunlarından kurtulma yolunda ilerliyor. nitekim siz de dogru yerdesiniz. tekrar hoşgeldiniz.

sorularınızın hepsine tek tek cevap veremeyebilirim, ben de yeniyim çünkü. ama sorularınızla ilgili açıklamaların hepsi, ilgili konu başlıklarının altında mevcut.
yeni başlayanlar için birinci hafta ego güçlendirici ve suçluluk duyguları giderici beraber dinlenilmesi tavsiye ediliyor. daha sonra kişisel hedefinize göre ilaveler yapabilirsiniz. telkin müziklerinin hangisini seçtiğiniz önemli degil. siz neyden hoşanıyorsanız ney dinleyin. araya klasik koyun hiç farketmez. burda önemli olan subliminal telkinlerdir. uyurken de dinleyebilirsiniz. hatta uyurken daha çok tavsiye ediliyor. sabahları yorgun uyanmamak için zinde uyanma telkinini ekleyebilirsin bir hafta sonra.
diger sorunlarını ise daha tecrübeli arkadaşlara havale ediyorum.
sevgiyle kal....

http://www.hayatimdegisti.com/portal...sk=view&id=351
Alt 17-02-2011, 12:37 AM   #3 (permalink)
Dolphin

bluegirlx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,057
1,534 Mesajinıza toplam 6,218 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond repute

Alıntı:
sosal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
soruma geçmeden önce sizlere bu forum için saygılarımı sunarım.çok faydalı olduğu kesin.

sorunlarıma gelecek olursak ,

1- bir davranışı veya bir söz söyledikten sonra acaba yalnış mı anlaşıldım diye düşünüyorum.bu bende daha sonra sıkıntı yapıyor hatta uykularımı kaçırıyor

2-derslerimi sürekli olarak sonra sonra yaparım diyerek sınava az bir süre kalınca da telaşlanıyorum

3-sınav öncelerinde şiddetli bir stres içerisine girip mide bulantısı ve sık idarara çıkma problemi ortaya çıkıyor

4-bir de uyku problemim var.çok ta yatsam az da yatsam normalde yatsam yorgun kalkıyorum.tuhaf tuhaf da rüyalar görüyorum.

şimdilik aklıma gelen sorunlarım bunlar.çok sorunlu biri olduğumu düşünebilirsiniz.ancak sizlerin yardımınıza ihtiyacım var.

forumda kısa bir arama yaptım ve şimdi telkin müziklerini indirmeden önce telkin müziklerini hangi sıralama ile dileyeceğimi sormak istedim

Ego(Güven)Güçlendirici

Ertelemeyi Bırak

Suçluluk Duyguları

Kendine Güven

Sınav Heyecanı

Erken Uyanma

ayrıca telkin müziklerinin hepsini bir türden örneğin ney mp3 lerinde seçsem ya da biri ney,diğeri klasik , diğeri sanat müziği gibi indirerek karışık dinlersem sorun olur mu?

mp3 çalarım ile yatarken bu müzikleri dinleyerek yatarsam sorun olur mu?

hoşgeldin sefalar getirdin..sana elimizden geldiğince yardımcı omaya çalışırız tabiki..

yanlış mı anlaşıldım düşüncesiii..hepsinin sebebi bu.kendini yeterli ve tam görmememen..kendini yeterli gördüğün taktirde bütün sorularını cevaplıyacak gibisin..önce kendine güvenini nerde bıraktıysan oradan geri almalısın..kimsenin seni onaylamasına ihtiyacın yok sen eksiksiz ve tamsan..peki kendini ne kadar onaylıyorsun kendini ne kadar doğru anlıyorsun bunu bir sorgula..

derslerine gelince......derslerini senelik sınavlar için değilde belirlediğin amacındaki meslek için büyük sınav için çalışsan severek şevkle çalışmaya çalışsan..dersleri gereksiz görenler ders çalışmayı ihmal edermiş diye bir şey duymuştum..halbuki senin için gerekli olduğunu, olman gereken sen için bir basamak olduğunu düşünsen belki ders çalışmak senin için hayallerine kavuşmana merdiven olur ve sana zevk verebilir tabi bunu içine sindirirsen..
sınva zamanında mide bulantısı çekmen yine kendini yetersiz hissetiğin için birde suçluluk duyuyorsun ama bu suçluluk duygusunu telkin geçirmez..sorumluklarını yerine getirmek geçirir..ertelemeyi bırak telkini dinleyebilirsin bunun için zinde uyanmada eklenebilir..

ego güçlendirici kendine güven suçluluk listende olsun.ilk hafta sadece bunlarda olabilir hatta .sonra listen güzel gözüküyor..başarılar..sevgiler..

bluegirlx isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-02-2011, 09:21 AM   #4 (permalink)

Tesekkür: 0
11 Mesajinıza toplam 26 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sosal is an unknown quantity at this point

diğer telkin müziklerinden

Ego(Güven)Güçlendirici, Suçluluk Duyguları,Kendine Güven türk sanat müziklerini indirdim.

diğer ney veya klasik müzikleri indirdiğimiz zaman sadece müzik var ve az da olsa konuşma sesleri geliyor.

türk sanat müziğinde ise normal sözleri ile birlikte çalıyor.ve diğer müzik türlerinde olduğu gibi kısık sesle duyulan telkin seslerini duyamıyorum.

acaba hangi tür müzik sesi dinlesek te aynı etkiye sahip oluyor mu?
sosal isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-02-2011, 09:42 AM   #5 (permalink)
Üsteğmen

ipekibrisim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 334
154 Mesajinıza toplam 553 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ipekibrisim is just really niceipekibrisim is just really niceipekibrisim is just really niceipekibrisim is just really niceipekibrisim is just really nice

Alıntı:
sosal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
diğer telkin müziklerinden

Ego(Güven)Güçlendirici, Suçluluk Duyguları,Kendine Güven türk sanat müziklerini indirdim.

diğer ney veya klasik müzikleri indirdiğimiz zaman sadece müzik var ve az da olsa konuşma sesleri geliyor.

türk sanat müziğinde ise normal sözleri ile birlikte çalıyor.ve diğer müzik türlerinde olduğu gibi kısık sesle duyulan telkin seslerini duyamıyorum.

acaba hangi tür müzik sesi dinlesek te aynı etkiye sahip oluyor mu?

Müzik türünün telkinlerin etkisi üzerinde hiç bir tesiri yok sosalcım. çeşitli türlerde müzikler olmasının teke sebebi farklı tercihlere sahip insanların varlığı. sen ne seviyorsan onu dinle. ayrıca az da olsa telkinleri duyuyorsan müzigin sesini biraz kısabilirsin çünkü normal algılarınla duymaman gerekiyor. bilinçaltın duyacak şekilde ayarlanmış....
tek yapman gereken periyodik olarak dinlemeye devam etmen.
kolay gelsin kardeşim.
sevgi mutluluk ve başarı hep seninle olsun.

Bookmarks