Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Önemli Kararlar Verebilme (http://www.hayatimdegisti.com/forum/onemli-kararlar-verebilme/)
-   -   değişik kararlar alıyorum (http://www.hayatimdegisti.com/forum/onemli-kararlar-verebilme/13901-degisik-kararlar-aliyorum.html)

YESHAPPY 28-09-2008 04:38 PM

değişik kararlar alıyorum

İçimdeki gerçek ben 2 haftada ortaya çıktı inanamıyorum smiliyface iş bulamadığım için az buçuk bunalımlardayım girlhaha
e insan boşta olunca... geçen yıl gitar kursum vardı;ama sadece haftada 1 gündü diğer günlerim boş geçiyodu.Bu yıl bütün günlerimi doldurmaya karar vermiştim bu telkinleri dinlemeden önce.Telkinler sonrası daha da olumlu değişimler hissettim kendimde mesela aklımdaydı ama hayata geçiremiyodum dillendiremiyodum belki de hiç ,tiyatroya yazılmaya karar verdim. Dün bir anda,evet ya ben bunu severek yapabilirim dedim.Tiyatroya yazılma düşüncesi bile benim için önemli bi karar.Bu fikre alışmam bile nerden baksan 6 ayımı alırdı:)Ama telkinlerden sonra evet ben bunu yapmalıyım beklememeliyim dedim.Sadece kendine güven ve suçluluk ve biraz da sosyallik arttırıcı telkinleri dinlememle oldu bunlar.2hafta sadece.Dans kursuna yazılmayı da planlıyorum.Artık hayatımda yeni şeyler beni memnun edecek değişimler olsun istiyorum ve bunları hayata geçirmekte kararlıyım bir kısmını geçirdim bile olumlu düşünüyorum.Bazen fikrimi akadaşlarıma açtığımda bana destek olan da, hayıııııııııır olmaaaaaaaaz sen yapamazsın diyen de var (bu aşırı tepkiyi hala anlamış değilim neyse) bunun için de başkalarının düşüncelerini önemsememe telkinini dinlemeye başladım dün. İnanıyorum bunun da işe yarayacağına. Önceden almakta, karar vermekte zorlandığım kararlar alıyorum artık.Mutluyum. Değişim sana geliyorum bekle beni daha çok işimiz var senle.Hayatımın sonuna kadar sürekli değişim içinde olmaya da karar verdim mesela. Bu bile beni mutlu etmeye yetiyor.Çünkü gerçekleştireceğimden eminim.
Darısı isteyenin başına mlk34

MuminOKAN 28-09-2008 04:53 PM

Ynt: değişik kararlar alıyorum

değişim sana gelmiş bile.
bu güzel haberlerinin devamını bekliyoruz.
sömürücü insanları -hayııııııır sen yapamazsın diyenler- boşver. onlar kendileri gibi sanıyorlar herkesi sevincli sapkal89 super

YESHAPPY 28-09-2008 06:31 PM

Sağol güzel cümlelerin için smiliyface inşallah devamı gelir. Başka kararlar alan varsa yazsın ya da güzel hisseden bu konuda lütfen.Hepbirlikte mutlu olalım istiyorum. smiliyface

hakan3939 04-10-2008 11:51 PM

hpm2 hpm1 derty
istediğin şeyleri yapman çok güzel kaybedecek 1 dakika bile yok
bir daha gelmeyecek olan geçen 1 saniyeyi düşünerek yaşamak lazım
inşallah bende kırarım zincirlerimi guitar

demetcool 19-10-2008 11:45 PM

Umarım ben de önemli kararlarımı biran önce alabilirim.Darısı hepimizin başına ..

smukke 10-11-2008 02:12 AM

arkadaslar bana neler oluyor hic anlamiyorum. ben 10 yildir calisiyorum iyi bir isim var ama nedense bi kac gundur hep bi meslek almak geliyo aklima durduk yerde yani bizamanlar istiyordum ama bi turlu imkan yoktu cocuklari biraz buyuteyim dedim sonradan ise girdim soyle boyle derken zaman gecti sonrada gec kaldim diye vazgectim oyle kaldi icimde simdi ise calismak zorundayim malum ev gecindirmek kolay degil ama ben evde guzellik uzmani olacam diye tutturdum hemde hemen olsun sanki acelem var blissy gidip basvurmak istiyorum halbuki esimin daha degisik istekleri var benden bu sefer ne dediklerini hic dinlemiyorum bile acaba yalnismi yaparim isimi birakirsam yeni bi baslangic yapmaktan korkuyorumda bi okadarda guzellik uzmani olmayi cok istiyorum bu telkinlerin etkisimi ay kafayi yiyecem dusunmekten kusura bakmayin biraz karisik yazdim anlayin artik terli345

hayalayaz 10-11-2008 02:18 AM

yüreğin seni nereye götürüyorsa oraya git..hayatımız boyunca hep başkalarının istekleri doğrultusunda hareket ettik, öyle yapmazsak sevilmeyeceğimizi sandık, hep onaylanma adına bizden ne istenirse yaptık, dinlediğimiz telkinler gerçek kimliğimizi, kişiliğimizi hatırlatıyor bize, ve içimize güven dolduruyor, işte bu güvenle biz artık ne istediğimizi biliyoruz ve bu doğrultuda hareket etmek istiyoruz, içinden ne geliyorsa onu yap, içinde keşkelerin kalmasın..saygılı sevgiler..

smukke 10-11-2008 02:40 AM

tesekkur ederim yazdiklarinla icimi rahatlattin. cok dogru bugune kadar hep baskalarina on planda yer verdim ben hep arkadaydim .iki hafta gibi kisa bi surede bendeki bu degisime inanamiyorum

YESHAPPY 10-11-2008 12:34 PM

dinlemeye devam et, ben 2haftada etkisini görmüştüm.bıraktım 1buçuk haftadır dinlemeyi (yoğundum) tuhaf düşüncelere kapılıyorum belki de onun için şimdi.Hemen başlıyorum, şimdi dışarı çıkmam gerek alıcam kulaklığımı dinlicem yolda.İstemediğin meslekte mutlu olucak mısın onu düşün,şimdiye kadar çalıştın;ama ne kadar tam hissettin kendini.Ben 2yıldır işsizim;ama istemediğim kendimi ait hissetmediğim işte de asla çalışmam (1-2 denemem olmuştu 789569)
Amacına giderken olumsuz etraftaki düşüncelere takılma.İnsan sevdiği işi yapınca başarılar kazanıyor bence tender45
Hep o pozitif enerji seninle olsun,ben inanıyorum sana smiliyface

smukke 10-11-2008 03:16 PM

hepiniz cok iyisiniz tesekkur ediyorum iyiki varsiniz kiss3.hergun dinlemeye calisiyorum bakalim hayatimda ne gibi degisiklikler olacak inanin bende bilmiyorum bi an karar verip ardindan cayiyorum sonra yok kesinlikle caymak yok hadi bi yerden basla diyorum kendi kendime anlayacaginiz emekleme durumundayim ve kalkip dimdik yuruyecem ogun gelecek belki biraz zaman alir ama olsun artik hayatim istedigim gibi olmali

WEZ Format +3. Şuan Saat: 11:46 AM.