Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Ne Yapmalı? > Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun!

Uyarılar

OLUMLU SÖYLE, OLUMLU YAŞA

Ne Yapmalı? ve Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! OLUMLU SÖYLE, OLUMLU YAŞA Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız OLUMLU SÖYLE, OLUMLU YAŞA Kendi kendinize bulunduğumuz telkinler yaşamdaki can damarlarınızdandır. Zihninizi sizi gitmek istediğiniz yere ulaştıracak şekilde programlamanızda telkinler önemli rol oynar. Ancak iyi niyetle de olsa yanlış bir yol izleyerek kendi kendinize vermiş olduğunuz telkinler beklediğinizin aksi bir ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! telkin cd indir izle İstanbul Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! nerededir kimdir Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! hipnoz Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! kuantum düşünce kitap haberi

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 28-05-2008, 09:15 PM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 2
59 Mesajinıza toplam 379 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
güllerinperisi has a spectacular aura aboutgüllerinperisi has a spectacular aura aboutgüllerinperisi has a spectacular aura about
Standart OLUMLU SÖYLE, OLUMLU YAŞA

Kendi kendinize bulunduğumuz telkinler yaşamdaki can damarlarınızdandır. Zihninizi sizi gitmek istediğiniz yere ulaştıracak şekilde programlamanızda telkinler önemli rol oynar. Ancak iyi niyetle de olsa yanlış bir yol izleyerek kendi kendinize vermiş olduğunuz telkinler beklediğinizin aksi bir durumu yaşamanıza sebep olabilir. Çünkü zihniniz sizinle tartışmaya girmez. Ona ne söylerseniz,onu yaşamanız için harekete geçmenizi sağlar. Bu aslında çok kritik bir aşamadır. Bu aşamada zihninizin işleyiş şekline göre telkinlerde bulunmanız elde edeceğiniz sonuçlarda büyük farklılıklar yaratır.
Çoğu zaman kendimizi motive etmek için olumsuz cümleler yada kelimler kullanırız. Soğukkanlılığımızı korumamız gereken olaylarda “Panik yapma” diye fısıldarız zihnimizde. Sınava girecek bir öğrenci “Dikkatsizlik yapma” “Heyecanlanma” diye mırıldanır içten içe. Çabuk sinirlenen bir insan “Kontrolünü kaybetme” der kendi kendine. Zamanı çok dar olan ama yetiştirmesi gereken bir yığın işi olan biri “Acele etme” diye kendisini sakinleştirmeye çalışır. Gelecekten beklentilerini elde ermek için risk alması gereken bir kişi “Risk almaktan korkma” diyerek cesareti arar kendi içinde.
Tüm bunlar istenilen sonuçları elde etmek için gerçekten iyi niyetle söylenen cümlelerdir ve bu cümleler maalesef tam tersi sonuçlar elde etmemize neden olmaktadırlar. Çünkü zihnimiz olumsuzluk köklerini algılamaz.
“Lütfen kırmızı filin üstündeki mavi maymunu düşünmeyin”
Biri size bunu söylediğinde bir anda zihninizde kırmızı bir filin üstünde duran mavi maymunun resmi canlanır. Oysa size düşünmemeniz söylenmişti. Neden aksini yaptınız?
Bir şeyi düşünmemek için zihniniz önce onu düşünmenin nasıl bir şey olduğunu kurgulamak ve yaşamak zorundadır. Kendinize “Heyecanlan – ma” derseniz zihniniz önce heyecanı yaşatır size. Çünkü heyecanlanmamak için heyecanın ne olduğunu kurgulaması gerekmektedir. “Acele et – me” derseniz bir anda elinizin ayağınıza dolaştığını fark edersiniz. Çünkü zihninizin işleyişine göre bir şeyi yapmamanın yolu onu yapmaktan geçer.
Anne – babalar çocuklarına sürekli bir şeyi yapmamasını söylerler ve çocuklarının hep söylediklerinin aksini yaptıklarından şikayet ederler. Asıl sebep istediklerini “ Yapma” “Düşürme” “Basma” gibi olumsuz ifadelerle dile getirmelerinden kaynaklanır. Çünkü çocuk önce yapılmaması gereken davranışı yaşamak zorundadır.
Bilinçaltınızın algılayış şeklini göz önünde bulundurarak yapmanız gereken tek şey olumsuzların yerine olumlu ifadeleri koymaktır. “Korkma” yerine “Cesur ol” , “Heyecanlanma” yerine “Sakin ol” , “Acele etme” yerine “Zaman tanı” demeyi bir deneyin. Çocuklarınıza yapmamalarını istediğiniz davranış yerine yapmasını istediğiniz davranışları söyleyin. Bunları yaptığınız zaman istediğiniz etkiyi yaratacağını görecek, hissedeceksiniz ve şaşıracaksınız.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

güllerinperisi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-05-2008, 12:59 PM   #2 (permalink)
Binbaşı

bigci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13
219 Mesajinıza toplam 634 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bigci is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: OLUMLU SÖYE, OLUMLU YAŞA

tamam olumlu düşünücem ama olumlu düşünsem bile zehram tekrar bana dönecekmi hayır :( gerçekler hala gerçek olacak sadece yalan yere zihnimizi kandırcaz onsuzda takvimden yapraklar dökülüyo ama hayatım bi ivme seklinde savrulup gidiyo bence bi anlamı yok yasamın kısacası tadı yok tadı
Alt 29-05-2008, 01:10 PM   #3 (permalink)
Yüzbaşı

aysegul_tirtil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,467
431 Mesajinıza toplam 2,881 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant future
Standart Ynt: OLUMLU SÖYE, OLUMLU YAŞA

zehra'nın gittigini kabul etmeye ne dersin,hiçbirimiz birbirine ilişik yaratılmadık,sen zehrada öncede vardın,sonrada olmaya devam edeceksin.sadece yasadıgın seyi kabul et.evet o gitti ama sen hala ordasın ve yasamaya devam ediyorsun ve yapabilecegin en güzel şey kendini tanımak ve kendine bir fırsat vermektir
aysegul_tirtil isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-05-2008, 10:58 PM   #4 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 2
59 Mesajinıza toplam 379 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
güllerinperisi has a spectacular aura aboutgüllerinperisi has a spectacular aura aboutgüllerinperisi has a spectacular aura about
Standart Ynt: OLUMLU SÖYLE, OLUMLU YAŞA

Gideni sen göndermedin... git demedin....anladığım kadarıyla..belkide direndin elinden geleni yaptın gitmemesi için...ama o gitti..Onları gecelerce uykusuz kalıp gözyaşı dökecek kadar, hayatı sadece onlarla güzel görecek kadar çok sevdik belki.. ama onlar gitti.buraya kadarmış bunu kabullenmeli.eger direndiysen ,savaştıysan sonuna kadar kendine eziyet etme...çünkü tercihi o yaptı....zaten beni benim kadar tercih etmeyene kalbim ne kadar kavuşmak ister.... kavuşsa da yeterince sevilmemenin burukluğunu taşımaz mı?kendimize haksızlık yapmayalım... sevebiliriz ama dünyaya onlarla gelmedik...degiştiremediklerimizi kabul etmeli(zor biliyorum)kendimizi acıya degil güzelliklere mutluluga layık görmeliyiz......ümit , içinde olsun.... sevgiler diyorum...
güllerinperisi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-05-2008, 11:07 PM   #5 (permalink)
Binbaşı

Pamukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,766
1,176 Mesajinıza toplam 8,428 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Pamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud of

Alıntı:
güllerinperisi Nickli Üyeden Alıntı
Gideni sen göndermedin... git demedin....anladığım kadarıyla..belkide direndin elinden geleni yaptın gitmemesi için...ama o gitti..Onları gecelerce uykusuz kalıp gözyaşı dökecek kadar, hayatı sadece onlarla güzel görecek kadar çok sevdik belki.. ama onlar gitti.buraya kadarmış bunu kabullenmeli.eger direndiysen ,savaştıysan sonuna kadar kendine eziyet etme...çünkü tercihi o yaptı....zaten beni benim kadar tercih etmeyene kalbim ne kadar kavuşmak ister.... kavuşsa da yeterince sevilmemenin burukluğunu taşımaz mı?kendimize haksızlık yapmayalım... sevebiliriz ama dünyaya onlarla gelmedik...degiştiremediklerimizi kabul etmeli(zor biliyorum)kendimizi acıya degil güzelliklere mutluluga layık görmeliyiz......ümit , içinde olsun.... sevgiler diyorum...

çok ama çok güzel..çok asilce ve çok olgunca...bravo
Bugün,var olan her şeye karşı nazik ve sevecen ol.

Sabah ve akşam ellerin dua pozisyonundayken yukarıdaki kelimeleri tekrar et ve Reikinin senin ruhuna ve bedenine şifa getirmesi için dua et.
-- Dr.Mikao Usui --
Pamukk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-05-2008, 12:47 PM   #6 (permalink)
Binbaşı

219 Mesajinıza toplam 634 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

hala bana bir şaka gibi geliyo :s olmamamı hayır ya boyle bir şey yok terkedemez beni bunu bana yapamaz oysaki ne hayallerimiz vardı gözlerimin içine bakıp serkannnnnnn ilk cocugumuz kız olsun adınıda sen koy dedigi gün sanki dün gibi
bilmiyorum bunu beynim kaldırmıyo güya kızımız olacakdı adınıda hazırlamısdı adını nefes koyacakdım 2 mizin nefesi olacadkı '( nasıl boyle bir imkansızlıga düşdügümü anlamıyorum basit bir kac sözle bitti bitirdi bir gün asklar biter ve hatıralar kalır derlerdide inanmazdım ama artık tek yaşama arzum tek yasam gayem o belkiii döner diye umuyorum umuyorumki son nefesimi verene kdar bi amacım var hala seviyorum onu geceleri uyumaya calısıyorum misal bu gece uyuyamadım uyku tutmadı 5.5 6 gibi gözlerimi yumdum acaba o uyudumu su an ne yapıyo rahatmı :'( olumlu söylüyorm ama olmuyor be ablalar olmuyorr olmuyorsa olmuyor :'(
Alt 02-06-2008, 04:31 PM   #7 (permalink)
Üsteğmen

disik82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 27
89 Mesajinıza toplam 236 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
disik82 is an unknown quantity at this point

sevgili bigci,
aşık olan kişi acı çekmeyide göze almış demektir.hepimiz aşık olduk ve hepimiz acılar çektik ve inan bana aşık olmaktan vazgeçmedikçe hep aynı olacağız.hayatın herşeye rağmen devam ettiğini,her sonun yepyeni bir başlangıç olduğunu asla unutma hayat her zaman daha da iyi fırsatlar çıkarır karşına, tabi ki sen istersen.daha uygun ve geniş bir zamanda seninle buradaki diğer arkadaşlarımla dertleşmek isterim.herkes yaşadığı ayrılığı ve bu ayrılıkların onlara neler getirdiğini anlatırsa sanırım hayata daha da farklı bakacaksın.eğer hala yaşıorsan bu hayattaki görevlerin hala bitmemiş demektir ve sen enerjini iyi şeyler için tüket,rahatlayacaksan 1 hafta ağla,bağır çağır, terkedildiğini ilişkinin bittiğini hep dile getir bak göreceksin en sonunda kabulleneceksin ve acın günden güne azalacak ve sen zehrayı tamamen içinden söküp attığında korkma o karşına gelecek ve bu sefer sen onu bitirdiğini anlayacaksın. hayat böyle seni son bir teste tabi tutacak ve göreceksin ki eğer doğru olsaydı hiç bitmezdi ve sana kalan tatlı bir gülümseme olacak:D
sevgiler...
disik82 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-06-2008, 04:14 PM   #8 (permalink)
Binbaşı

güllü nün bi sarkısı var hanı
sensizde takvimden yapraklar düşer :P diye onsuzda takvimden yapraklar düşüyor ama işte onu düşünden duramıyorum o beni terk etti :'( olsun genede her seyin en iyisne layık o ben altı ustu tipsiz biriyim :( onu asla unutmuycam ama bu acıdan elvet kurtulcam hatta elvet bende evlencem elvetttt. evlencegim kadınla eşimle
ayrılmak pahasına bile olsa ilk kızmın adı zehra olacak bu gerçegi hiç kimse degişdiremiycek :(
Alt 15-10-2008, 05:51 PM   #9 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
2 Mesajinıza toplam 19 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yudum is an unknown quantity at this point

Arkadaşların güzel tavsiyelerine ek olarak şunu eklemek isterim ki bu çok önemli bi nokta "hayırlısını istemek"... birşeyi salt çok istemek bazen başımıza dert de açabilir o yüzden isteklerimize dikkat edip "hayırlı" olanı dilemek daha doğru sanırım
yudum isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-10-2008, 09:29 PM   #10 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
86 Mesajinıza toplam 358 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
demetcool is an unknown quantity at this point

birşeyi çok ıstemek ,ne olursa olsun istemek evet bazan başımıza bela açabılıyoo .hayırlıysa olsun demek lazım kesınlıkle .benim yüksek hayrım için demeliyiz.benım çok ıstedığım ama oluncada mutsuz olduğumm bi deneyımım oldu
demetcool isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil